Szklane półki na ścianie z lustrzanym pokryciem - luksusowa dekoracja jadalni

Szklane półki z lustrzaną powłoką na ścianie - luksusowa dekoracja jadalnia

Szkło półki na ścianie będzie doskonałą opcją do umieszczania na nich książek, przedmiotów luksusowych i zestawy. Mogą również wprowadzać domowe ciekawostki i krystaliczne potrawy.

Dzięki przezroczystości taka półka pozwala na oglądanie wnętrza z różnych pozycji i sprawianie, że przestrzeń jest nietypowa. Szklane półki - to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą stać się znakomici wnętrze domu, apartamenty i biuro przez krótki czas.

Spis treści:

Dwupoziomowe szklane półki w formie stopni będą doskonałym dodatkiem do salonu w wiejskim domu

Dwupoziomowe szklane półki w formie stopni będą doskonałym dodatkiem do salonu w wiejskim domu

Cienkie szklane półki ze srebrnymi półkami to niezbędne rzeczy w każdej kuchni

Cienkie szklane półki ze srebrnymi półkami to niezbędne rzeczy w każdej kuchni

Półki szklane są często używane w łazience

Półki szklane są często używane w łazience

Zalety szklanych półek przed innymi konstrukcjami

W porównaniu z materiałami takimi jak drewno, metal, plastik, szklane konstrukcje mają kilka niezaprzeczalnych zalet:

 1. Bez obaw o zwiększoną wilgotność, na przykład z drewna.
 2. Stabilność materiału działanie mikroorganizmów i różnych grzybów.
 3. Prostota mycia i pielęgnacji projektów, ponieważ proste umiejętności są niezbędne.
 4. Możesz łatwo zauważyć nawet niewielki brud i szybko je wyeliminować.
 5. Dostępność kosztu produktu na każdy gust i ogrom ofert.
 6. Estetyczny wygląd pozwala realizować wszelkie pomysły na projekt, fantazje.
 7. Pod każdym kątem możesz zapewnić doskonały przegląd i stworzyć piękno.

Dzięki temu szklane konstrukcje będą nie tylko optymalnym rozwiązaniem dla urody i praktyczności, ale będą również zadowolić właścicieli przez długi czas. Ich główną zaletą jest połączenie z jakimikolwiek lustrami, ogromna liczba możliwości tworzenia i wdrażania pomysłów, a także w zwiększenie widocznej przestrzeni. Obecność dużej liczby dekoracji pozwoli ci zaprojektować projekt półki dla każdego stylu i będzie mógł zacząć grać wszystkimi kolorami tęczy.

Półki wiszące w łazience mogą służyć do podziału na strefy pomieszczenia

Można używać półek wiszących w łazience strefa zagospodarowania przestrzennego

Odmiany półek szklanych

Półki pełnią praktyczne i estetyczne funkcje, służą jako piękna dekoracja każdego stylu we wnętrzu i mogą być sprzedawane w szerokiej gamie.

W formie i stylu

W formie są one podzielone na szeroką gamę elementów - od minimalnych figur prostokątnych po produkty kątowe i trójkątne. Możesz również znaleźć struktury modułowe lub półki typu figury z funkcją podkreślania pozytywnych cech wnętrza.

Półka szklana prostokątna w łazience

Półka szklana prostokątna w łazience

Na dekorowanie materiału

Różnorodność form często implikuje liczne możliwości dekoracji materiału, dzięki czemu projekty mogą odtwarzać różne elementy wystroju:

 • barwione szkło;
 • obróbka krawędzi;
 • matowanie i rysowanie na powierzchni;
 • tworzenie kreatywności kompozycje witraży;
 • Podświetlenie LED.
Szklane półki z matową powłoką nie są wybredne w pielęgnacji, mają dużą grubość i dobrze pasują do wnętrza

Szklane półki z matową powłoką nie są wybredne w pielęgnacji, mają dużą grubość i dobrze pasują do wnętrza

Aby nadać wnętrzu indywidualny wygląd warto zastosować liczne rozwiązania konstrukcyjne w postaci specjalnej formy konstrukcji, gięcia szkła lub łączenia go - przy użyciu elementów o różnych grubościach. Jeśli zdecydujesz się kupić kieliszek półka ścienna, możesz zwracać uwagę na produkty o różnych kolorach i fakturach, a także nadawać elementom mocującym. W modzie są również różne opcje oświetlenia, które idealnie pasują do szklanych elementów i materiałów, które im towarzyszą.

Szklana półka o niestandardowej formie z IKEA

Półka szklana o niestandardowej formie od IKEA

Wcześniej iluminacja została przeprowadzona za pomocą energooszczędnych lamp zużywających dużą ilość energii elektrycznej. W związku z doskonaleniem nowych rozwiązań technicznych stały się popularne Diody LED, które, w przeciwieństwie do konwencjonalnych wzorów, mogą łatwo i kompetentnie pasować do każdego wnętrza. Małe żarówki zapewniają zużycie minimalnej ilości energii i różnią się od zwykłej trwałości lamp.

Niebieskie podświetlenie półek w salonie może korzystnie zmienić kontur wystroju

Niebieskie podświetlenie półek w salonie może korzystnie zmienić kontur wystroju

Funkcjonalność i opcje zakwaterowania

Nowoczesny rynek materiałów jest gotowy do zaoferowania szerokiej gamy wzorów do wykorzystania w innym celu. Rozważmy niektóre warianty mocowania produktów w związku z cechami ich użytkowania i dekoracji.

Przykład zdobienia ściany w łazience za pomocą cienkich szklanych półek, roślin i przyborów toaletowych

Przykład: dekoracja ściany w łazience za pomocą cienkich szklanych półek, roślin i przyborów toaletowych

Półki z książkami: znakomicie i gustownie

Wiele półek kojarzy się z książkami, więc w przypadku wiązań papierowych wybór tych elementów mebli jest najszerszy. Możesz wybrać projekty w klasycznej formie, a także dać pierwszeństwo małe szafki ścienne, półki, wieże, które oszczędzają miejsce i znajdują się w każdej decyzji projektowej.

Konstrukcje książkowe będą doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Jeśli dołączysz do nich różne elementy dekoracji i kolekcji, wtedy stworzysz dla nich doskonałość i zamienisz każdy zakątek domu w antyki lub miejsce do przechowywania wartości rodzinnych. Istnieją modele ze szkła hartowanego, specjalny sposób tworzenia pozwala im wytrzymać ciężar do 15 kilogramów. Warto zwrócić uwagę na mocowanie szklanych półek do ściany - powinno być mocne i wysokiej jakości.

Szklane półki o zakrzywionym kształcie nadają się do przechowywania książek i mieszczą się w wewnętrznej szafce domowej

Szklane półki o zakrzywionym kształcie nadają się do przechowywania książek i mieszczą się we wnętrzu szafka domowa

Półka w szkle do umieszczenia telewizora

Jeśli wybierzesz stylową półkę, pozwoli ona zainstalować telewizor bez użycia elementów złącznych, a jednocześnie będzie doskonałym rozwiązaniem dla nowoczesne wnętrze w dowolnym stylu. Najważniejsze jest to, że produkcja wykonana jest z wytrzymałego i wysokiej jakości szkła. Takie półki są wykonane w szerokim asortymencie, najbardziej aktualne to barwione wzory i modele kombinowane z kombinacją różnych materiałów - szkła, metalu, drewna.

Jeśli istnieje chęć przystąpienia do aranżacji kina domowego, można dać pierwszeństwo struktury modułowe, zakładając miejsce na telewizor. Zazwyczaj takie meble są wyposażone w dodatkowe przedziały w celu umieszczenia w nich odtwarzacza i dysków.

Symetryczny układ półek szklanych z uroczymi domowymi rzeczami w salonie

Symetryczny układ szklanych półek z pięknymi domowymi rzeczami w salonie

Szklane półki na ścianie na kwiaty

Jeśli jesteś ogrodnikiem lub po prostu kochasz kwiaty, wówczas wybór oryginalnych półek ma na celu przekształcenie dowolnego rozwiązania wnętrza. Po ułożeniu takich produktów na półce ze szkła, można stworzyć wszystko co najlepsze, ponieważ sklepy oferują półki w szerokim zakresie. Na przykład, możliwe jest nadanie pierwszeństwa wysokim elementom lub konwencjonalnym strukturom ściennym, które są używane do umieszczenia w obszarze okna.

Szklane półki są używane na ścianie we wnętrzu, aby realizować kreatywne pomysły. Będziesz mógł umieścić w swoim mieszkaniu szklarnię o wielu kolorach, ponieważ szkło nie stworzy znaczących przeszkód dla przepływu słońca. Ponadto w takiej konstrukcji modele zawieszenia z elementy kucia.

Szklane półki na ścianie: przezroczyste wiszące cienkie szklane półki można umieścić w pobliżu okna, zapewniając tym roślinom maksymalną wydajność świetlną

Przezroczyste wiszące półki szklane można umieścić w pobliżu okna, co zapewnia roślinom maksymalną wydajność świetlną

Wiszące półki wykonane ze szkła: stylowe rozwiązanie dla Twojego domu

Te półki są niezwykłe, mają mocne mocowanie do ściany, a także do sufitu. W tym przypadku w zestawie znajdują się wieszaki, za pomocą których można regulować wysokość. Najmodniejsze produkty są wykonane tak, jakby nie miały podpór i są zawieszone w powietrzu. W tym stylu możesz zaprojektować kwiatowy lub półki na książki, które zapewnią tworzenie oryginalnych kompozycji, które nie odważą designerskich rozkoszy i jednocześnie będą wyglądać bardzo oryginalnie.

Wiszące szklane półki w kuchni w industrialnym stylu

Wiszące szklane półki w kuchni w styl minimalizmu

Wybór półek ze szkła do łazienki

Ze względu na to, że takie konstrukcje nie obawiają się zmian temperatury, można wybrać te produkty w łazience, która musi być koniecznie wygodną przestrzenią do przechowywania rzeczy osobistych, artykułów higienicznych i urządzeń czyszczących. Szkło nie pogarsza się i ma zwiększoną odporność, a łatwość w pielęgnacji - łatwe mycie - pozwala na sprawną obsługę półek i długi okres ich obsługi.

Wąskie szklane półki można postawić nad łazienką i bez problemów korzystać ze wszystkich przyborów toaletowych

Wąskie szklane półki można postawić nad łazienką i bez problemów korzystać ze wszystkich przyborów toaletowych

W łazience jest mnóstwo intymnych drobiazgów, których obcy nie muszą widzieć, więc mogą być ukryte przez specjalne produkty, które są wyposażone w dodatkowe zasłony z ceraty. Jeśli potrzebujesz stworzyć odpowiednią dekorację, możesz udekorować elementy projektu kucia. Jeśli chcesz umieścić w łazience ozdobne przedmioty i świece, powinieneś zwrócić uwagę na narożne szklane półki na ścianie, które mają wiele zalet:

 • prostota instalacji i instalacji konstrukcji - zajmie to pół godziny, a nie więcej;
 • przystępna cena produktu jest bardzo przyjemna, a szeroki wybór pozwala kupić to, czego potrzebujesz;
 • stylowy wygląd pozwala im skutecznie poradzić sobie z dekoracyjną rolą i stworzyć różnorodne rozwiązania dla wszelkich pomysłów i fantazji;
 • praktyczność produktów na wysokim poziomie, ponieważ takie półki przyczyniają się do spełnienia wielu zadań.
Na szklanych półkach można przechowywać ręczniki, produkty do pielęgnacji skóry i inne przydatne rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką

Na szklanych półkach można przechowywać ręczniki, produkty do pielęgnacji skóry i inne przydatne rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką

Dzięki temu właściwe podejście do doboru półek szklanych będzie udanym elementem w projektowaniu każdej przestrzeni wewnętrznej. A tutaj - nieograniczone pole do realizacji dowolnej fantazji.

Na przykład, dzięki tym projektom możliwe jest wykonanie ozdoby do ścian w holu, a także stworzyć piękną atmosferę w każdym innym pomieszczeniu, dlaczego wszystkie mieszkania będą miały doskonały wygląd.

Szklane półki na ścianie: praktyczność, wygoda i styl dla każdego

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 34