False lubos ir tapetai šviesus interjeras

False lubos ir tapetai šviesus interjeras

Pradedant remontuoti butą, jums reikia atidžiai apgalvoti kiekvieną detalę. Svarbu, kad pabaigoje sukurtas interjeras būtų praktiškas ir tuo pat metu atrodytų harmoningai. Viena iš svarbių darbo dalių yra lubos. Teisingas jo dizainas pabrėžia kambario savybes ir pabrėžia pasirinktą stilių. Pasirinkus lubų tipą, galite paslėpti kambario trūkumus ir pakeisti vietos suvokimą. Patikrink tai patys!

 • Lubų tipai
 • Paprastos medžiagos
 • Tapetai
 • Surinktos konstrukcijos
 • Tempkite
 • Kombinuotas
 • Vizualus vietos pakeitimas
 • Spalvų atitikimas
Interjeras klasikine kryptimi

Interjeras klasikine kryptimi

Lubų tipai

Lubos yra vidinė viršutinės pastato dalies danga. Iki šiol yra keletas pagrindinių veislių:

 1. paprastos medžiagos yra dedamos tiesiai ant pagrindo;
 2. sustabdytas yra specialiai krašto konstrukcija;
 3. rūsys lubos susideda iš audinio, kuris tęsiasi per nurodytą plotą.

Kiekviena rūšis turi savo ypatumus, pranašumus ir trūkumus. Apsvarstykite juos išsamiau - tai leis jums padaryti tinkamą pasirinkimą.

Puikus pasirinkimas trikampio luboms

Puikus pasirinkimas trikampio luboms

Paprastos medžiagos

Ši rūšis laikoma tradicine, nepaisant to, kad ji naudoja šiuolaikines medžiagas ir technologijas. Sukurti klasikinis lubas Lėktuvas iš pradžių išlygintas naudojant glaistą. Tada jis yra šlifuotas, o tada apdaila padengiama lygiu ir lygiu paviršiumi.

Sėkmingas spalvų derinys

Sėkmingas spalvų derinys

Tapyba ar whitewashing

Klasikinis perdirbimo būdas yra šalinimas. Tam naudojamas vandens ir kreidos mišinys, gali būti kalkių priemaišų. Šis metodas neprarado savo populiarumo dėl kelių dalykų:

 1. medžiagų prieinamumas;
 2. paprastas darbo atlikimo būdas.

Naudojant kalkes, atliekamas papildomas priešgrybelinis gydymas. Bet ji taip pat turi trūkumų. Pagrindinis trūkumas yra tai, kad, net jei jis yra padarytas pagal visas taisykles, jis palaipsniui išsiplauna ir tampa papildomu dulkių šaltiniu. Be to, tokio gydymo būdas neturi papildomų spalvų, išskyrus baltą, nes tirpalas nesimaišo su dažais.

Svarbu! Balinimas yra nestabilus drėgmei. Todėl tai nėra geriausias pasirinkimas patalpoms, virtuvės ir vonios kambarys. Tuo pačiu metu jis yra ekologiškai saugus, kuris leidžia projektuoti gyvenamuosius pastatus.

Klasikinis variantas yra baltos lubos

Klasikinis variantas - baltos lubos

Tiems, kurie nori padaryti kambarį originalesnę ir pridėti spalvų, dažymas. Mišinio naudojimo technologija yra panaši į baltą skalbimą. Bet ji turi savo privalumų. Dažai gerai išlaiko paviršių, tuo pat metu į jį galima pridėti daugybę spalvotų užpildų, todėl galima plėsti spalvų spektrą.

 • Tapyti tik ypatingais vandens dažai. Tai šiek tiek brangesnis nei ankstesnės technologijos medžiagos, tačiau jo sunaudojimas yra daug mažesnis.

Patarimai! Taikydami keletą dažiklių ir savo vaizduotę, galite sukurti tikrą meno kūrinį, pritaikydami pasirinktą piešinį. Tai gali būti kaip paprastas modelis ir tikra nuotrauka. Stilius priklauso nuo bendro tipo buto.

Originalus dažų dengimo būdas

Originalus dažų dengimo būdas

Tapetai

Tapetai jau seniai naudojami buto interjerui. Iki šiol rinkoje yra didelis pasirinkimas. Jie yra skirtingos formos:

 1. popierius;
 2. vinilas;
 3. tekstilė;
 4. neaustinės medžiagos;
 5. akrilas;
 6. stiklo pluoštas;
 7. skystis;
 8. natūralus kamštienos arba medžio užsklandos.
Virtuvė šalies stiliaus

Virtuvė šalies stiliaus

Šiame sąraše pavyzdžiai yra išdėstyti didėjančia kaina - nuo pigiausių iki brangiausių. Jie skiriasi savo sudėtimi, savybėmis, aplinkos saugumu, ilgaamžiškumu ir tt Priklausomai nuo to, jie gali būti dedami į skirtingus kambarius būsto.

Klijuoti lubos

Iš visų pirmiau minėtų perdirbimo metodų, putų elementai pasirodė rinkoje ne taip seniai, bet dėl ​​jų prieinamumo ir estetinės išvaizdos jie greitai įgijo populiarumą. Tokių plokščių klojimo technologija yra labai paprasta. Būtina įsigyti jų elementus ir klijus. Naudojant tepimo peiliuką, klijai tvirtinami prie elemento, kuris tada tvirtinamas prie anksčiau paruoštos plokštumos.

Svarbu! Kad lubos, sukurtos tokiu būdu, būtų patrauklios, plokštuma turi būti tolygiai lygi.

Lubų plytelės puikiai atrodo šiuolaikiškai

Lubų plytelės puikiai atrodo šiuolaikiškai

Gamintojai siūlo produktus, kurie skiriasi pagal plokščių dydį, modelius ant jų ir spalvų gamą, kuri leidžia jums pasirinkti bet kokio stiliaus pasirinktį.

Svarbu! Bet kadangi polistirenas yra lengvai pažeidžiamas, bet jo nereikia valyti, jų nereikia įdėti į virtuvę ir vonios kambarį. Geriausia, kad šie tapetai tinka prieškambaris ir svetainė.

Klasikinis anglų stilius

Klasikinis anglų stilius

Surinktos konstrukcijos

Pakabinamos lubos skiriasi savo originalumu. Norėdami juos sukurti, reikia įvairių tipų metalinių profilių, iš kurių rėmelis yra sukurtas. Tada prie jo pridedama pasirinkta medžiaga. Tokiu būdu galite kurti įvairių formų dizainus.

Patarimai! Galite priskirti tam tikras zonas, kurios įrengia struktūrą prožektoriai. Jie gali būti toje pačioje plokštumoje arba būti daugiapakopėje. Tai priklauso nuo kambario dydžio.

Pateikimui skiriami tokie tipai:

 1. Gipso kartono plokštės.
 2. Medienos plokštės.
 3. Plastikinės plokštės.
Lubos lengvai gali tapti pagrindine akcentu

Lubos gali lengvai tapti pagrindine "pabrėžti" kambarį

Galima pastebėti konstrukcijų privalumus, kai yra įrengtas apšvietimas, nes jie leidžia patogiai paslėpti šioje zonoje esančius laidus.

Faktas! Jei paviršius turi defektų, jų nereikia šalinti, jie taip pat lieka paslėpti po konstrukcija.

Virtuvėje taip pat tinka pakabinamos lubos

Virtuvėje taip pat tinka pakabinamos lubos

Jei naudojate gipso kartoną, tuos pačius metodus dekoravimui naudosite kaip paprastą. Tačiau labiausiai patartina naudoti dažus. Ji turi šias savybes:

 1. ne toksiškas;
 2. greitai išdžiūsta;
 3. lengva taikyti;
 4. ilgai laikytas;
 5. spalvų įvairovė dėl dažiklių.

Taip pat galite naudoti parinktį su tapetai. Pirmuoju atveju, norint paruošti paviršių, būtina ant jo užpilti glaistymo sluoksnį, antrame - gruntuoti specialiu mišiniu.

Pastaba! Tokiu atveju nenaudokite kalkių arba lipnių plokščių. Pateikimas kitomis apdorojimo priemonėmis gali būti nereikalingas.

Tempimo parinktys

Ne taip seniai atsirado rinka ištempta PVC plėvelė. Jie greitai įgijo populiarumą dėl jų privalumų:

 1. Stiprumas.
 2. Saugumas.
 3. Platus spalvų pasirinkimas.
 4. Patrauklus, estetinis vaizdas.
 5. Lengvas ir greitas montavimas.
Glossy stilius dizainas prideda prabanga

Blizgantis stretch dizainas suteikia prabangos kambariui

Tai drobė, kuri tęsiasi per būtiną plotą ir yra laikoma specialiais tvirtinimo elementais. Norėdami ją įdiegti, jums nereikia atlikti parengiamojo etapo. Tai nereikalauja tolesnio dizaino ir tuo pačiu metu leidžia slėpti visus pagrindo trūkumus. Dėl medžiagos atsparumo drėgmei, ji gali būti dedama bet kurioje patalpoje.

Svarbu! Iš trūkumų galima pastebėti didelę kainą, kuri žymiai skiriasi nuo pirmiau nurodytų variantų.

Kombinuotas lubas

Puošiant interjerą, tuo pačiu metu galite naudoti kelias veisles. Tai leis kokybišką ir efektyvią zonavimą. Paprastai naudojami tokie deriniai:

 1. paprastos lubos su pakabinamais elementais;
 2. įtampa su pakabinamais elementais;
 3. paprastas ir įtampą, atskirtas kabinti.
Puikus derinys švelniam miegamojui

Puikus derinys miegamuoju

Šiuo atveju svarbu pasirinkti tinkamą dizaino versiją. Turime galvoti apie spalvų akcentus ir perėjimo iš vienos rūšies į kitą gludumą. Visa kompozicija turėtų atitikti patalpos stilių.

Patarimai! Kada zonavimas Taigi, kaip taisyklė, įvairūs šviestuvai, o tai savo ruožtu leidžia pasiekti tvaresnį poveikį.

Įdomus sprendimas šiuolaikiniame interjere

Kūrybiškas sprendimas moderniame interjere

Vizualus vietos pakeitimas

Lubos leidžia vizualiai keisti erdvės dydį. Už jo optinis išsiplėtimas Neseniai vis labiau populiarėja veidrodiniai skydai, tačiau jie tinkami, žinoma, ne visose patalpose. Todėl geriau naudoti šiuos metodus:

 1. Įvairių lygių nustatymo struktūros.
 2. PVC plėvelės su blizgiu blizgesiu.
 3. Dažyti visas dalis vienoje, pageidautina šviesos tonas.
Panašus elementas sukuria nuostabią atmosferą

Panašus elementas sukuria nuostabią atmosferą

Svarbu! Jei reikia, kad kambario aukštis būtų vizualiai sumažintas, tada reikia taikyti matinį dangą ir pabrėžti skirtumą tarp plokštumų. Norėdami tai padaryti, galite taikyti kontrastingą sieną. Kompozicijos spalva turi būti tamsios spalvos.

Stiklo lubų apdaila poilsio zonoje

Stiklo lubos - poilsio zonos apdaila

Spalvų atitikimas

Atspalvių pagalba galite sukurti ypatingą atmosferą. Todėl, renkantis atspalvius luboms, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 • Tamsūs tonai tinka elegantiškesnei ir griežtai aplinkai, todėl jų nerekomenduojama naudoti vaikų dekoro, šiuo atveju labiau tinka tylios, minkštos spalvos su šviesiais atspalviais;
 • šiltos spalvos suteikti jaukią atmosferą, taigi jie geriausiai naudojami gyvenamajai ar valgomajame;
 • nenaudokite miegamojo šalto atspalvio - jie yra geresni papuošti prieškambarį arba namų darbo vieta, kuris leis jiems sutelkti dėmesį į vykdomą verslą.

Tikimės, kad pasitelkę savo patarimus ir savo vaizduotę galėsite sukurti savo svajonių interjerą!

Koks geriausias lubas butas? Technologijos, prekės ženklai, kaina

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 70