Ryškus ir erdvus minimalizmas

Ryškus, erdvus minimalizmas

Savo namus visada gerai. Bet kartais gali prireikti daugiau vietos, kad būtų sukurtas didesnis komfortas. Tokiu atveju galite pastatyti dar vieną aukštą. Tokiu atveju naudingasis plotas būstui padidės, tuo pat metu vertinga namo teritorija nebus naudojama. Pasirinkus tokią išplėtimo parinktį, verta apsvarstyti būdą judėti tarp lygių. Žinoma, tai yra vienintelė galimybė laiptai į antrą aukštą. Negalima statyti lifto šiam tikslui! Ne taip lengva surasti tinkamus laiptus. Jie skiriasi forma, medžiaga ir daugybe kitų savybių. Pagrindiniai veiksniai, įtakojantys pasirinkimą, yra kambario matmenys, tolesnės kopėčios funkcijos ir lėšų, skirtų jos sukūrimui, dydis.

 • Suvart
 • Savybės
 • Medžiagų atranka
 • Statinių tipai
 • Dizaino savybės
 • Erdvė po laiptais
 • Savo projekto kūrimas
Modernus koridoriaus interjeras su veidrodžiu

Modernus koridoriaus interjeras su veidrodžiu

Stilingas kontrasto interjeras

Stilingas kontrasto interjeras

Faktas! Dažniausiai yra U formos kopėčios. Ji turi savo pliusus ir minusus. Gali skirtis dėl statybos galimybių ir, žinoma, gamybos metodo.

Išsamiau aptarkime visus šiuos aspektus.

Klasikinis interjeras su daugybe medienos

Klasikinis interjeras su daugybe medienos

Stiklas ir medis eina gerai

Stiklas ir medis eina gerai

Jo populiarumas yra U formos laiptai įsigijo dėl daugybės teigiamų savybių, iš kurių galima pastebėti:

 1. didelis judesio saugumas;
 2. paprastas skaičiavimas ir surinkimas;
 3. turėti patrauklią išvaizdą;
 4. gali būti bet kurioje patalpoje;
 5. turi aukštą jėgos ir patikimumo lygį.

Pastaruoju metu šios struktūros funkcijų išplėtimas tapo labai populiarus. Tinkamai apskaičiuojant ir surenkant, jis gali tapti papildoma saugykla. Kaip tai padaryti, mes apsvarstysime vėliau.

Suvart

Atsižvelgiant į tokių struktūrų trūkumus, verta atkreipti dėmesį į tai, kad tokia konstrukcija užima daugiau erdvės, palyginti su kitomis, tačiau jei ji teisingai išdėstyta, tą momentą galite paversti pliusu. Taip pat svarbu, kad ši versija būtų šiek tiek daugiau nei kitų modelių. Tačiau tai užtikrina jo patvarumą ir veikimo saugumą.

Erdvūs apartamentai privačiuose namuose

Erdvūs apartamentai privačiuose namuose

Art nouveau stiliaus interjeras

Art nouveau stiliaus interjeras

Savybės

Ši konstrukcija turi savo ypatybes, visų pirma susijusias su jos konstrukcija. Svarbu stebėti kampą, kuris turėtų būti 45 °. Tuo pačiu metu būtina nustatyti ir stebėti patogiausią žingsnį ir skrydžių ilgį.

Atkreipkite dėmesį! Jei namuose yra nuomininkai su skeleto-raumenų sistemos negalia, tada šis modelis yra jiems tinkamiausias. Tačiau kuriant projektą, verta apsvarstyti šį faktą ir apskaičiuoti nuolydžio lygį, kad jis būtų 50 °.

Medžiagų atranka

Ši veislė yra labai įvairiapusė. Todėl medžiagos, skirtos jo gamybai, naudojamos įvairiais būdais. Dėl lauko kalnų išdėstymo, geležies takas, nes jie yra labiausiai atsparūs išorinių veiksnių poveikiui ir yra mažesni nei, pavyzdžiui, akmuo, kurie, savo ruožtu, puikiai tinka rengti įėjimus daugiabučiuose namuose ir viešosiose įstaigose, nes jie gali atlaikyti didžiulį darbo krūvį, kurį joms kasdien patiria.

Marmuras šiuolaikiniame interjere

Marmuras šiuolaikiniame interjere

Iš paslėptos vietos prie lango malonu mėgautis kraštovaizdžiu

Iš paslėptos vietos prie lango malonu mėgautis kraštovaizdžiu

Gyvenamasis pastatas reikalauja daugiau rafinuotų ir estetinių medžiagų. Todėl labiausiai populiarus šiuo atveju yra medis. Jis yra ekologiškai saugus, lengvai apdorojamas, leidžia jums pritaikyti dizainą į bet kokį interjerą ir, svarbiausia, yra prieinama kaina, palyginti su stiklu.

Pastaba! Stiklo laiptai yra naujovės šiandien. Jie pagaminti iš daugiasluoksnių stiprių skaidrių plokščių. Puikiai atrodyti absoliučiai bet kokiame interjere, tačiau skiriasi jų didelėmis sąnaudomis.

Metalas su kaltais elementais ir "patina" tinka klasikams

Stiklo gausa yra būdinga šiuolaikiniam stiliui

Stiklo gausa yra būdinga šiuolaikiniam stiliui

Statinių tipai

Jų konstrukcijoje U formos laiptai skirstomi į du tipus:

 1. Įrengta platforma, kuri yra apsisukimo taške tarp skersinių;
 2. Jie yra įrengti žingsniais, o ne platforma, kuri leidžia jums padaryti didesnį posūkį.
Maža platforma tarp tarpų padidina jau ne mažą struktūros plotą

Maža platforma tarp tarpų padidina jau didelę struktūros plotą

Svarbu! Taip pat yra rotacijos krypčių. Jei jis yra kairėje, tai yra kairė konstrukcija ir atvirkščiai. Dešiniajame kopėčiame posūkis yra dešinėje.

Jie taip pat skiriasi žingsnių tipas. Atidarytuose yra atstumas tarp žingsnių, o kai modelis uždarytas, šioje erdvėje yra specialus baras. Kaip praktiškai pasinaudoti uždarų laiptų ypatybe, mes apsvarstysime toliau.

Dizaino savybės

Svarbus vaidmuo kuriant estetinį tipą yra žaidžiamas turėklai. Tai privalomas techninis elementas. Žinoma, be jų galima įdiegti modelius, tačiau tokios parinktys turės mažą saugumo lygį. Be to, jie taip pat yra pagrindinis estetinis elementas. Objekto forma priklauso nuo jų formos ir dizaino.

Pastaba! Be to, laiptai, įrengti pakvietimo laiptų, atrodo ypač įspūdingi. Šis podiumas, kuris yra prieš pirmąjį pirmojo etapo etapą.

Erdvė po laiptais

Vienas iš trūkumų, kuriuos tokios kopėčios identifikavo dizaineriai, buvo didelė erdvė, kuri jokiu būdu nebuvo susijusi. Dėl to šiuolaikiniai specialistai galėjo susidoroti. Jie pataria naudoti šią zoną funkcionaliai. Kaip jau minėta, šiandien jis tampa vis populiaresnis, nes naudojamas kaip laikymo vieta. Plotas, kuris lieka po jo, gali būti naudojamas su pelnu. Yra keletas būdų tai padaryti.

Knygų lentyna ir minkšta kėdė šalies stiliaus

Knygų lentyna ir minkšta kėdė šalies stiliaus

Patarimai! Tam tikruose etapuose galite dėžutes. Jų fasado dalis veiks kaip baras uždarytuose etapuose. Jūs taip pat galite įdėti po laiptais spinteles, lentynas ir net pastatyti visą sandėliuką.

Tai gali būti įtraukiami segmentai su lentynomis arba kietu stalčiu. Jis gali būti uždarytas arba atviras. Tokiose vietose galite laikyti knygas, asmeninius daiktus ir net buitinius prietaisus, prietaisus ir dar daugiau. Be to, erdvė gali būti naudojama kaip poilsio vieta, ten dedama sofa, maža sofa ar netgi hamakas. Čia, jei reikia, galite įdėti nedidelį sviedinį mažam vaikui.

Minimalizmas reiškia erdvę

Minimalizmas reiškia erdvę

Patarimai! Paprastas langas gali suteikti natūralų apšvietimą zonai, kuriuose įrengti žalią kampą, pateikiant mėgstamus augalus. Tai nėra visas šios zonos naudojimo galimybių sąrašas. Viskas priklauso nuo jūsų sugebėjimų ir pageidavimų.

Savo projekto kūrimas

Žinoma, norint savarankiškai sudaryti kopėčias, turite turėti praktinę patirtį su tokiomis žaliavomis kaip mediena ir turėti priemones, su kuriomis ji yra apdirbama. Jei turite tokią patirtį, tokiu atveju jums tai apskritai nėra sunku. Ir jei ne, tu gali savarankiškai kurti projektą, apskaičiuoti visus būtinus matmenis ir dizainą.

U formos struktūros skaičiavimas antrame aukšte

U formos struktūros skaičiavimas antrame aukšte

Svarbiausia, kad skaičiavimai būtų teisingi. Jie turi prasidėti struktūros ilgio apibrėžimu. Tai apibrėžiama kaip skirtumas tarp lubų aukščio ir grindų. Be to, gautos sumos yra padalintos iš skerspjūvių skaičiaus. Po to, atsižvelgiant į vidutinį žingsnį, nustatomas žingsnių dydis ir jų skaičius.

Svarbu stebėkite tinkamą kampą. Jis neturėtų būti mažesnis nei 45 °. Kietas laiptai būtų nepatogu naudotis.

Pageidautina nustatyti turėklų buvimas. Jų aukštis turi būti ne mažesnis kaip 0,9 m. Jei neturite patirties kuriant tokius projektus, prieš atlikdami kokius nors darbus pasikonsultuokite su specialistu.

U formos laiptai į antrą aukštą: konstrukcijų tipai ir medžiagų pasirinkimo savybės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 37 =