Perfektný asistent pre hostesku

Perfektný asistent pre hostesku

V kuchyni je mixér nepostrádateľný prístroj. A to platí nielen pre zariadenia verejného stravovania - je to nevyhnutné v domácnosti každej hostiteľky, pretože pomáha šetriť čas varenia a dosiahnuť pozoruhodné výsledky. Planétový mixér má širokú škálu funkcií a v kuchyni vykonáva rôzne dôležité akcie.

 • Vlastnosti modelov zariadení
 • Ako si vybrať mixér?
 • Populárne modely
Štýlový oceľový mixér

Štýlový oceľový mixér

Vlastnosti modelov zariadení

Jedná sa o pevné spotrebiče, ktoré sa tiež nazývajú cukrovinky, pretože sa často používajú na profesionálne varenie. S ich pomocou je ľahké vyrobiť cesto alebo zemiaky.

Viacfarebný model zdobí kuchyňu

Viacfarebný model zdobí kuchyňu

Tieto jednotky je možné použiť na domáce použitie. Táto technika nielenže vyrába krémy a pečivo na pečenie, je vhodná na dlhé a intenzívne miešanie výrobkov. V planetárnom mixéri môžete všetko miešať. Zariadenie je vybavené rôznym počtom dýz na vykonávanie rôznych funkcií.

Venujte pozornosť! Efektívne využitie technológie priamo závisí od značky výrobcu a vlastností konkrétneho modelu. Starostlivo skúmajte jeho parametre a recenzie používateľov.

Ako si vybrať mixér?

Venujte pozornosť materiálom výroby a počtu trysiek, ako aj funkčným. Pri výbere zvážte nasledujúce nuansy:

 1. Vyberte výrobcu s dobrou povesťou. Je dôležité, aby zostava častí bola vysoko kvalitná, pretože zariadenie má mnoho prvkov, ktoré musia spolupracovať. V opačnom prípade dobre fungujúci miešač môže horieť alebo nehojať cesto.
 2. Venujte pozornosť materiálu misky a trysiek. Je lepšie, ak ide o nehrdzavejúcu oceľ, pretože lacnejšia verzia plastov má kratšiu životnosť a počas používania sa môže rozpadnúť. Nerezová oceľ sa môže umývať v umývačke riadu, je odolná a nevyžaruje škodlivé látky.
 3. Prítomnosť ďalších funkcií vám umožňuje kúpiť jedno zariadenie namiesto niekoľkých samostatných jednotiek.

K poznámke! Skontrolujte techniku ​​manželstva. Dávajte pozor na skutočnosť, že misa by sa mala ľahko otáčať, prepínače sa nesmú chytiť a trysky sa navzájom nedržia. Môžete to skontrolovať len vtedy, keď zapnete zariadenie na voľnobehu v zásuvke.

Populárne modely

Hodnotenie sa zostavuje na základe modelov populárnych medzi kupujúcimi, ktorí sú zastúpení v obchodných sieťach. Skladá sa z drahých zariadení s rôznymi funkciami a možností rozpočtu.

Mnohí výrobcovia ponúkajú širokú škálu farieb, takže si každý môže vybrať možnosť ochutnať

Mnoho výrobcov ponúka široký rozsah farieb, takže si každý môže vybrať možnosť ochutnať

Model Bork E800

Jedná sa o profesionálny model s kapacitou 1000 W: to stačí na miesenie cesta alebo na šľahanie rôznych výrobkov. Vysoká kvalita úplne zodpovedá nákladom na zariadenie. Skrinka vyrobená z nehrdzavejúcej ocele je odolná voči vplyvom prostredia. Montáž sa vykonáva kvalitatívne, ak existuje riziko prehriatia, zariadenie sa automaticky vypne kvôli modernému ochrannému systému. Ergonomický dizajn poskytuje užívateľovi pohodlie pri používaní zariadenia.

Krásny dizajn a vynikajúca kvalita

Krásny dizajn a vynikajúca kvalita

Kvôli svetelným indikátorom môže používateľ vidieť program, ktorý sa používa, a čas, kým sa proces dokončí. S časovačom môžete nastaviť automatické zapnutie alebo vypnutie zariadenia.

K poznámke! Misa má kapacitu 4,5 litra, je vybavená tryskami pre rôzne funkcie. Všetky komponenty sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo má za následok dlhé obdobie používania bez zlomov a problémov.

Vyberte si najlepší planetárny mixér: hodnotenie a porovnanie modelov

Miešačka je vyrobená z pevných materiálov a vhodná na varenie veľkých jedál

Vitek VT-1406

Tento lacný model planetárneho mixéra je populárny nielen pre svoju hodnotu. Výkon požadovaný výrobcom je 700 W, čo je veľa pre lacné zariadenia. Všetky prvky vrátane misy sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ale upozorňujeme, že niektoré komponenty tela sú založené na plastoch.

 • Prístroj je vybavený príchytkami: okrem koryty sú tiež dýzy na cesto. Misku môžete presunúť, aby ste urýchlili proces šľahania. Neexistuje žiadny časovač, takže musíte nastaviť čas používania sami.
Rozpočet, ale veľmi silný

Rozpočet, ale veľmi výkonný mixér

Medzi nedostatky by sa mala venovať pozornosť týmto:

 1. misa nemá veko;
 2. zlé fixované trysky;
 3. potrebu vrátiť mixér do pôvodnej polohy.
Biela modelka je ideálna pre ľahký interiér

Biela modelka je ideálna pre ľahký interiér

Fakt! Tieto nevýhody sú súčasťou takmer všetkých rozpočtových modelov - to sú náklady na šetrenie peňazí.

Bork B810

Rovnako ako predchádzajúci model, tento mixér je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Výkon je 1000 wattov. Je vybavená poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu zariadenia. Z nedostatkov existuje vysoká cena strojov, čo spôsobilo určitý pokles popularity. Spätná väzba od vlastníkov je pozitívna, vyznačujú sa automatizáciou procesov a dostupnosťou časovača.

Rafinovaný dizajn pre skutočných známych

Rafinovaný dizajn pre skutočných známych

Clatronic HMS 2739

Multifunkčnosť tohto rozpočtového zariadenia mu umožnila získať vysokú popularitu medzi spotrebiteľmi. Model obsahuje mixér a misku z nehrdzavejúcej ocele. Výrobca použil špeciálnu trysku, v ktorej sa hroty menia. Puzdro je čiastočne vyrobené z plastu. Mechanizmus získal od výrobcu záruku na 2 roky.

 • Medzi nedostatky možno spomenúť ťažkopádnosť, prítomnosť iba 5 vysokorýchlostných režimov a nízky výkon.
Rôzne vybavenie bude realizovať veľa lahodných receptov

Rôzne vybavenie bude realizovať veľa lahodných receptov

Endever SkyLine SM-10

Jeden z najúspešnejších vzťahov hodnoty a kvality. Všetky časti zariadenia a ich puzdro sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Výkon zariadenia je 600 wattov. Model je vybavený 4-litrovou miskou a niekoľkými dýzami pre jednoduchú aplikáciu. Môže sa použiť bežné a planetárne miešanie produktov. Pre domáce použitie je najoptimálnejšou možnosťou.

Polaris PHM 6512B

Zariadenie sa stalo obľúbeným z dôvodu nízkych nákladov. Toto je najlepšia voľba, ak potrebujete lacný mixér pre domáce použitie. Telo a diely sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu, čo výrazne ovplyvňuje náklady.

K poznámke! Napájanie pre lacné zariadenie je dosť vysoké a je 650 W, ale rýchlosť je len štyri a misa sa musí otáčať ručne.

Veľká hodnota za peniaze

Veľká hodnota za peniaze

Po zvážení všetkých predložených variantov techniky a po preskúmaní jej charakteristík rozhodnite, ktoré zariadenie si vyberiete pre pohodlné domáce použitie.

Vyberte si najlepší planetárny mixér: hodnotenie a porovnanie modelov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 24