V kombinácii s obývačkou kuchyňa - najlepšie riešenie pre byt a vidiecky dom

V kombinácii s obývačkou kuchyňa - najlepšie riešenie pre byt a vidiecky dom

Návrh kuchyne v kombinácii s obývacou izbou, ktorý má barový regál, Je to bezpečná možnosť pre byty a domy s akýmkoľvek parametrom oblasti. Otvorte rozloženie vytvárajú pohodlné životné podmienky v priestranných kuchynských obývacích miestnostiach. To je pravdepodobne pôvodný a cenovo dostupný dizajn kuchyne, v kombinácii s obývačkou: fotka s barovým pultom pôvodnej formy a neobvyklým zariadením bývania priťahuje pozornosť mnohých fanúšikov "openspace".

obsah:

 • Prednosti kombinovanej kuchyne-obývacia izba 
 • Vyberte rozloženie
 • Styly a nápady pre kuchyňu a obývacia izba
 • Zónové pravidlá priestoru
 • Kuchynský dizajn: odborné poradenstvo v oblasti vybavenia
Čiernobiely interiér modernej kuchyne

Čiernobiely interiér modernej kuchyne

Prednosti kombinovanej kuchyne-obývacia izba

Kuchyňa v kombinácii s obývacou izbou je vhodná na prevádzku, pretože tu sa môžete voľne pohybovať, skombinovať odpočinok s jedlom a malým deťom zohľadniť počas rôznych domácich úloh. Otvorené plánovanie je dôležité pre obyvateľov malé byty-Chruščov a domy s nedostatočným počtom izieb na usporiadanie ergonomickej jedálne, miestnosti na varenie a útulný priestranný sál.

Kompaktná kuchyňa, oddelená barovým pultom

Kompaktná kuchyňa, oddelená barovým pultom

Kombinácia kuchyne a obývačky vytvorí najvhodnejší priestor, prispôsobený každému nájomcovi domu. Na veľkom území môžete realizovať všetky druhy myšlienok:

 1. Usporiadajte komfortné miesto v bare, používané počas domácich večierkov, romantických večerov alebo navyše na jedenie.
 2. zriadiť kuchynská sada ostrovného typu, umožňujúc v príjemnom prostredí pripraviť raňajky alebo večere, pretože všetky potrebné kuchynské náradie a nástroje na varenie sa nachádzajú v moduloch umiestnených v dĺžke ramena.
 3. Vyzdobiť jedáleň v súlade s individuálnymi požiadavkami a želaniami - usporiadať masívnu kuchynskú skupinu v duchu klasiky alebo sadu dizajnového nábytku, vytvoreného podľa najnovšieho slova interiéru.
 4. vybaviť obývací priestor je zariadený, techniku, detaily o životnom prostredí, ktoré majú maximálnu relaxáciu a odpočinok.
 5. Usporadúvajte efektívnu reprezentatívnu oblasť v hale, ktorá prispieva k fascinujúcemu oddychu a relaxácii s hosťami.
názov charakteristiky cena fotografie
Barová jednotka Bramante
Kúpiť teraz
Materiál: Drevo / MDF; Farba: čierna;
je vyrobená z čierneho dreva so starnutím; Vo vnútri sú regály; Rozmery (VxŠxD): 101 x 190 x 50 cm.
199 360 rubľov. Návrh kombinovanej kuchyne - obývacia izba s barovým pultom: výber rozloženia, štýlov a 70 nápadov na inšpiráciu
Barový pult Eichholtz Grimaldi
Kúpiť teraz
Výrobca: EICHHOLTZ (Holandsko); Farba: čierna; Materiál: MDF; Veľkosť: 104,0 x 120,0 x 48,0 cm. 108 588 rub. Návrh kombinovanej kuchyne - obývacia izba s barovým pultom: výber rozloženia, štýlov a 70 nápadov na inšpiráciu
Bar čítač MT 1638
Kúpiť teraz
Výrobca: MT; Materiál: MDF čierna; Podperný kov, priemer 50 mm; Veľkosť: 120 x 40 x 104 cm; Výroba - Taiwan (Čína); Hmotnosť: 26,9 kg. 13175 rub. Návrh kombinovanej kuchyne - obývacia izba s barovým pultom: výber rozloženia, štýlov a 70 nápadov na inšpiráciu
Barový pult TT Andrea
Kúpiť teraz
Výrobca: TT; Materiál: Ratan; Farba: starožitný orech; Rozmery (VxŠxD): 100 x 146 x 51 cm 32690 rub. Návrh kombinovanej kuchyne - obývacia izba s barovým pultom: výber rozloženia, štýlov a 70 nápadov na inšpiráciu
Súprava Arthunter bar
Kúpiť teraz
Značka: Arthunter; Materiál: drevo, kov; Veľkosť regála: 170 x 80 x 45 cm. 41 000 rub. Návrh kombinovanej kuchyne - obývacia izba s barovým pultom: výber rozloženia, štýlov a 70 nápadov na inšpiráciu

Štýlový dizajn v kuchyni a obývačke s bar počítadlo šetrí čas a úsilie počas organizovania stretnutí s priateľmi alebo príbuznými, pretože chýbajúce oddiely v priestrannej miestnosti nebránia voľnému pohybu pri servovaní jedálenský stôl, podávajúce jedlá a koktaily.

Tip! Ak chcete správne vybrať rozloženie kuchyne v kombinácii s obývacou izbou, potrebujete vypracovať návrhový projekt na základe požiadaviek a želaní každého nájomcu. V otvorenom priestore by mali byť umiestnené podrobnosti o situácii zodpovedajúcej estetickému vkusu každého člena rodiny.

Vyberte rozloženie kuchynského štúdia

Fotografia dizajnu kuchyne spolu s obývačkou inšpiruje veľkoplošné prestavby bytov, Je to nepohodlné z hľadiska ergonómie priestoru, obmedzeného rozdelením. Pred rozhodnutím zrušiť steny medzi miestnosťami v bytovom dome je potrebné koordinovať svoje činnosti s bytovými a komunálnymi službami, Pretože zničenie nosných nosičov môže viesť k zničeniu budovy. Po obdržaní aktualizovaného plánu bytov so zmenami odrážanými v technickom pase môžete pokračovať v sanácii bývania.

Na uľahčenie hľadania najvhodnejšieho plánovacieho riešenia je potrebné jasne definovať funkčné úlohy veľkého priestoru v kuchyni a obývacej izbe:

 1. Pre fanúšikov, aby vykonávali kulinárske experimenty a prekvapili nezvyčajnými pokrmmi, mal by sa podiel leva na miestnosti prideliť do varnej zóny, multifunkčná rúra, objem kapucňa, široký varná doska, profesionálne kuchynské spotrebiče a veľký formát dosky.
 2. Obdivovateľom tradícií za účelom usporiadania rodinných večerov s dlhodobými rozhovormi a rozhovormi o prechode je dôležité venovať osobitnú pozornosť organizovanie miest na stravovanie - vyberte pohodlný nábytok, ktorý vám umožní zmeniť polohu tela.
 3. Pre fanúšikov voľného času s knihou alebo sledovaním filmov je dôležité vybaviť malý domácu knižnicu s dobre osvetleným a pohodlným miestom na čítanie, pre kinofilov - vydávať kino s ľahko ovládateľným multifunkčným multimediálnym systémom.
 4. Pre tých, ktorí chcú zorganizovať dom, miniatúrne akvárium alebo telocvičňu, je dôležité vybrať si správne miesto inštalácia v interiéri krbu, akvárium, švédskej stene alebo simulátora.
Štýlová kuchyňa kombinovaná s útulnou obývacou izbou

Štýlová kuchyňa kombinovaná s útulnou obývacou izbou

Fasády kuchynského nábytku v šedej farbe pomôžu zdôrazniť štýl súčasnosti

Fasády kuchynského nábytku v šedej farbe účinne zdôrazňujú štýl súčasnosti

Kuchynské štúdio s barovým pultom a útulnou obývacou izbou by mali uspokojiť osobné požiadavky každého nájomcu bytu, aby poskytli všetko pohodlie. Otvorené usporiadanie domu alebo bytu by malo poskytnúť príležitosť pre členov domácnosti odísť do zóny osobného pohodlia v ľubovoľnom čase. Preto je mimoriadne dôležité zamyslieť sa nad inštaláciou kompaktných oddielov, posuvné sklenené dvere alebo použitie dekoračné obrazovky na kolesách.

Tip! Oddiely pre mobilné zariadenia vám umožní kedykoľvek odísť do dôchodku a vylúčiť sa od ostatných. Skladacie obrazovky nezabezpečujú veľa priestoru v miestnosti a umožnia Vám rýchlo zorganizovať zónu osobného pohodlia v otvorenej kuchyni / obývačke.

Malé priečky na oddelenie oblasti varenia

Malé priečky na oddelenie oblasti varenia

Styly a nápady pre kuchyňu a obývacia izba

Návrh a fotografia štýlovo zariadené apartmány s rozložením modelu štúdia tak rôznorodé v spôsobe dizajnu, čo je veľmi ťažké zastaviť výber na určitú možnosť. Neobvyklé myšlienky ctihodných dizajnérov vám pomôžu vybrať optimálne kuchynský interiér s barovým pultom:

minimalizmus

V priestore s funkciami minimalizmus každý detail prostredia musí vykonávať určitú funkciu: zodpovedný za organizáciu jedálne, vhodné miesto na varenie a rekreáciu.

Tip! Bar čítač v interiér minimalistickej kuchyne-obývacia izba môže súčasne vykonávať niekoľko domácich úloh - slúžiť ako skladovanie jedál a jedálenský stôl. Aby ste to urobili, musíte si vybrať model s náhradným zariadením s priestranným priestorom obrubníky alebo zásuvky.

Aby ste obklopili multifunkčné počítadlo barov, je potrebné lakonické barové stoličky z transparentných polymérov. Takáto sada nábytku ušetrí priestor tým, že nebude musieť vybaviť jedáleň. Organické pridávanie kompaktného nábytku bude kuchynská súprava a moderné vstavané technológie.

V otvorenom priestore v priestore hosťa bude organicky vyzerať priame pohovky s čalúnením pripomínajúcim štruktúru fasády náhlavnej súpravy a doskami stolového pultu.

Sklenené nábytkové nohy pomôžu urobiť izbu oveľa priestrannejšie

Sklenené nábytkové nohy vizuálne robia izbu priestrannejšou

Kuchynský interiér s barom v minimalistickom štýle

Kuchynský interiér s barom v minimalistickom štýle

podkrovie

V obývacej izbe s kuchyňou, zobrazenie estetika podkrovia, vítanú inštaláciu netriviálnych interiérových prvkov a panoramatické zasklenie. Otvorené usporiadanie najviac zapôsobilo na tento osamelý smer dizajnu. Priemyselný urbanizmus, ktorý je zastúpený murovaním na stenách, je ohraničený vetracími trubicami, organicky ozveny so symbolmi použitého pohody - plynový krb a kožené kreslá, inštalovaný v obývacej izbe.

Myšlienka! Ako oddeľovače funkčných oblastí pre kuchyňa v podkroví Spirálové schodiská a betónové stĺpy s hrubým obložením môžu pôsobiť.

Po uprednostňovaní podkrovia je potrebné použiť väčšinu predpokladov na usporiadanie súkromných a hosťovských miest na odpočinok prezentovaných vo forme viacmiestnych pohoviek so správnou geometrickou formou, neobvyklých obchodov s vysokými chrbtami, ratan alebo ozdobného drôtu.

moderný

Malá kuchyňa, v kombinácii s obývacou izbou v duchu secesie umožňuje implementovať akékoľvek kreatívne riešenie návrhu, či už ide o inštaláciu zavesená kuchynská súprava s osvetlením, barový stôl s akváriom zabudovaným do suterénu alebo zavesený zo stropnej stoličky vo forme pologule. Moderné víta použitie netriviálnych nábytkových produktov, noviniek strojov a dokončovacích materiálov.

Tip! Aby ste ušetrili miesto v kuchyni, stojí za to namontovať dvojúrovňový stojan s stôl s výsuvným stolom, ktorý slúži ako jedálenský stôl.

V obývacej izbe je vhodné inštalovať kompaktnú pohovku s vstavanými policami, novinový stôl, skladací stôl pre pohodlie pri jedle pred televízorom alebo umiestnením gadgetov.

Ak chcete realizovať pôvodné plánovacie riešenie, musíte primerane posúdiť technické možnosti miestnosti, pretože objemný nábytok a inštalácia bude vyzerať rozvážne v malej obývačke v kuchyni a kompaktná technológia sa stratí vo veľkoformátovom zobrazení interiéru veľkej miestnosti. Proporcionalita kuchynskej plochy v kombinácii s obývacou izbou je dôležitá pri projektovaní dizajnu.

Je zdravé posúdiť vhodnosť vzhľadu bývania pre osobné nápady a želania 3D-vizualizácia interiéru pomôže, ktoré si môžete vytvoriť sami v jednom z ľahko spravovať interiérových programov - PRO100, Google Sketchup alebo Sweet Home 3D.

Tip! Ak chcete zistiť optimálnu možnosť vybavenia, farebná paleta, dokončenie, kreslenie a výzdoba kuchyne a obývacej izby je potrebné urobiť niekoľko modelov 3D vizualizácie interiéru. Pri porovnávaní zmien v usporiadaní bývania je možné včas rozpoznať nedostatky, urobiť úpravy a identifikovať výhody projektového projektu.

Pravidlá zónovania priestoru kuchyne a obývacej izby

Veľká a malá kuchyňa s barovým pultom je nemysliteľná bez rozdelenia priestoru na funkčné oblasti. Ako obmedzovače miesta na varenie, jedlá, reprezentatívny a súkromný salónik môžu urobiť nábytku, dekoru a textílií, dokončovacie materiály a osvetľovacie zariadenia.

Stojan na tyč je nastavený na hraničnej čiare medzi varnou plochou a jedálenský kút. Nižšie je potrebné inštalovať rad osvetľovacích zariadení s odtieňmi podlhovastého tvaru. Kulinárske pracovisko musí byť dobre osvetlené pomocou silných, jasných svetiel.

Bar čítač - jeden zo spôsobov zónovania priestoru

Bar čítač - jeden zo spôsobov zónovania priestoru

Územné štúdio s rôznou výškou podlahy

Územné štúdio s rôznou výškou podlahy

Jedáleň môže byť rozlíšená umiestnením na zvýšenú úroveň podlahy. Dvojúrovňová podlaha je bežnou technikou pre modelovanie trojrozmerného priestoru. Rôzne úrovne podlahy sú ozdobené v rôznych farbách podlahové krytiny vizualizovať priestor na jedlo.

Tip! Oddeľte jedálenský priestor z varného priestoru pomocou kompaktnej priečky z priehľadného plastu vo forme regály. Na poliach organicky sa bude nachádzať vyhliadková kolekcia jedál alebo štýlových dekoratívnych predmetov: vázy, cukrovinky alebo svietniky.

Obývacia izba z kuchyne môže byť oddelená s pomocou inštalácie univerzálneho osvetlenia. Vo varnej zóne je vítané intenzívne a úzke vyžarovanie svetla a miesta na oddych - tlmené a rozptýlené. Ako oddeľovač priestorov použite inštalácia oblúka, Zvolený dizajnový koncept.

V moderných kuchynských obývacích miestnostiach je vhodné inštalovať oblúk sadrokartónu so zabudovanými LED svietidlami av izbách s estetikou koloniálny štýl, vinobranie alebo Provence - Kované konštrukcie, zapletené kučeravé izbové rastliny.

Iná úprava stropu kuchyne a obývacej izby ich pomôže vizuálne oddeliť od seba

Iná úprava stropu kuchyne a obývacej izby ich pomôže vizuálne oddeliť od seba

Tip! Pri priestorovom zónovaní sú vynikajúce interiérové ​​predmety, ktoré vykonávajú ergonomické alebo estetické funkcie. V úlohe modelovacieho nástroja môže prísť nielen barový pult alebo sklenená priečka, ale aj kvetinový stojan, knižnica a dokonca aj klavír lavice.

Kuchynský dizajn s barovým pultom: odborné poradenstvo v oblasti vybavenia

Návrh kombinovanej kuchyne - obývacia izba s barovým pultom: výber rozloženia, štýlov a 70 nápadov na inšpiráciu

Výber stojanu, kuchynská súprava, pohovka a jedáleň - dôležitá etapa usporiadania kuchyne v kombinácii s obývacou izbou. Z nábytku závisí priamo na pocit pohodlia v otvorenej miestnosti. Preto je dôležité zvážiť hlavné kritériá pre výber nábytkových výrobkov a finálnych materiálov:

 1. Dvere a zásuvky kuchynských setov by mali byť vybavené vysokokvalitnými uzávermi dverí s vodiacimi valčekmi zodpovednými za tichý chod častí nábytku. Otázka zvukovej izolácie je mimoriadne dôležitá pre kuchynské obytné priestory typu štúdia.
 2. Výfukový systém musí byť vybavený výkonným motorom, pretože prietok vzduchu v miestnosti závisí priamo od jeho výkonu. Mal by dokonale izolovať vône pochádzajúce z rôznych jedál počas varenia.
 3. Podlahové krytiny by mali mať vysoký stupeň pevnosti a trvanlivosti. V kuchyni je potrebné leštiť podlahu dlaždice alebo vodotesné linoleum, a v obývacej časti môžete použiť nátery vo forme parkety, laminát alebo koberce.
 4. Čalúnenie nábytku by nemali absorbovať okolité vône a vyžadovať jemnú starostlivosť.
 5. Pre pohodlie pohybu nábytku na predmestí bez stien je potrebné dať prednosť konferenčné stolíky, stoličky, pohovky a podstavce na kolesách so zátkami.

Väčšina fotografií zobrazujúcich netriviálne návrhové riešenia na usporiadanie otvorených bytových jednotiek predstavuje moderné kuchynské obývacie izby. Útulné izby, vybavené ergonomickým nábytkom, zakončené dekoratívnou omietkou, sadrou stenové panely s neobvyklým dekorom a ďalšími modernými materiálmi na dokončenie - to všetko spôsobuje obdivovanie divákov neodolateľnou túžbou usporiadať kardinálnu prestavbu v dome.

Milovníci priestoru ocenia pocit slobody v interiéri kuchyne v kombinácii s obývacou izbou. Žijúci v rovnakej malé byty navždy zabudnúť na nepríjemné pocity v miestnostiach s miernou veľkosťou oblasti. V otvorenej kuchyni sa celkové vnímanie prostredia mení. Je to výhodné z hľadiska ergonómie priestoru, čo najviac nasýteného prirodzeným svetlom a čerstvým vzduchom.

Kombinovaná jedálenská a kuchynská časť s dvojúrovňovým stolom v malej kuchyni

Kombinovaná jedálenská a kuchynská časť s dvojúrovňovým stolom v malej kuchyni

Návrh kombinovanej kuchyne – obývacia izba s barovým pultom: výber rozloženia, štýlov a 70 nápadov na inšpiráciu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1