Praktyczne rozwiązanie do mebli bez dodatkowych akcesoriów

Lakoniczna realizacja bez dodatkowych akcesoriów

Minimalizm we wnętrzu - styl szalenie szybkiego tempa i rytmu życia. Ludzie w pośpiechu przygotowują jedzenie, przyjmują gości i jedzą ze wszystkimi członkami rodziny. Dla wygody i komfortu gospodarzy apartamenty i domy nowoczesne trendy są oferowane - kuchnie bez piór. Są one prezentowane w szerokiej gamie opcji projektowych, dzięki czemu mogą pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów stylistycznych - funkcjonalnych i estetycznych.

Spis treści:

 • Korzyści
 • Zasada działania mechanizmów
 • Funkcje stylu
Nowoczesne wzornictwo mebli z gładkimi fasadami

Nowoczesne wzornictwo mebli z gładkimi fasadami

Dekoracja wnętrz będzie metalowym urządzeniem do otwierania szafek

Dekoracja wnętrz będzie metalowym urządzeniem do otwierania szafek

Wizualny, minimalistyczny wariant nowoczesnych mebli

Wizualny, minimalistyczny wariant nowoczesnych mebli

Surowy design nowoczesnego zestawu mebli

Surowy design nowoczesnego zestawu mebli

Korzyści

 1. Możliwość pomieszczenia większej ilości sprzętu na koszt oszczędność miejsca.
 2. Ergonomiczna konstrukcja.
 3. Prostota dbałości o meble.
 4. Szeroka różnorodność.
 5. Przystępne oferty cenowe.

Zasada działania mechanizmów

W związku ze wzrostem popytu, takie wskazówki zaczęły być oferowane w szerokiej gamie modeli. Istnieje kilka technologii, dzięki którym ich codzienna eksploatacja ma miejsce.

TIP-ON (BLUM)

Ta aplikacja zestaw kuchenny jest uważany za najbardziej optymalny pod względem ceny i jakości. Jest to rodzaj mechanicznego systemu otwierania. Do użytku wystarczy nacisnąć lekko - a konstrukcja otworzy się pod takim kątem, że można łatwo otworzyć drzwi tak daleko, jak to konieczne. Jeśli mówimy o niedociągnięciach metodologii, warto zrozumieć, że ma to zastosowanie małe kuchnie, podczas operacji otwierania i zamykania wytwarzany jest dodatkowy dźwięk, który obciąża słuch.

LEGRABOX, ARCITECH

Jest to elegancki system szuflad o ścisłych cechach konstrukcyjnych, o wysokim poziomie funkcjonalności. Istnieje kilka odmian kombinacji. Zasadniczo zawierają one płynność ruchu elementów prowadzących w połączeniu z otworem elektromechanicznym. Jest to swego rodzaju innowacja, przyczyniająca się do nowych standardów schematów i jakości, optymalnych w jednym lub innym obszarze.

Mechanizm LEGRABOX z automatycznym argumentem bez szumu

Mechanizm LEGRABOX z automatycznym argumentem bez szumu

Mechanizm LEGRABOX w szlifie

Mechanizm LEGRABOX w szlifie

SERVO DRIVE

Do zastosowania tej technologii, wszystko, co jest wymagane od użytkownika, to naciśnięcie przedniej części, ponieważ przed użyciem za pomocą napędu elektrycznego pojawia się otwarte okno. To on poprosi o większy komfort i swobodę i zaprezentuje unikalną konstrukcję dla wygody. Jedyną wadą jest wysoka cena, ale warte są pieniędzy, co wielokrotnie potwierdzono w praktyce.

Zastosowanie wskazówek dotyczących profilu PRO DÉCOR, GOLA OPES

Ten kierunek tradycyjnie wyznacza nową perspektywę nowoczesny design. Istnieje osadzenie tych elementów w dowolnych wersjach produktów, a ich wymiary nie mają znaczenia. Specjalny system pozwala na całkowite zamknięcie szuflady, a na ostatnich centymetrach nieco zwalnia. Dzięki temu praca jest cicha, a konstrukcja łatwo dotyka obudowy, szczelnie ją zamyka. Możesz również zauważyć przystępny koszt takich odmian.

Zalety gładkich elewacji - klarowność linii i praktyczność w czyszczeniu i użytkowaniu

Zalety gładkich elewacji - klarowność linii i praktyczność w czyszczeniu i użytkowaniu

Wizualizacja instalacji mechanizmu

Wizualizacja instalacji mechanizmu

Integracja uchwytu

Kierunek pojęciowy jest również skuteczny i może łatwo ułatwić stworzenie specjalnegonowoczesne wnętrze kuchni lub przestrzeń biurowa. Uchwyt jest wykonany za pomocą metody frezowania i działa jako część, pozostając z nią w jednolitej płaszczyźnie. Zwykle takie decyzje są wykonane ze specjalnych płyt MDF, które są pokryte emalią o różnych kolorach. Zintegrowane atrybuty mogą być używane zarówno w dolnej części szafy, jak iw górnej części.

Zaawansowana konstrukcja elewacji, wymiana okuć

Udoskonalona wersja elewacji, zastępująca wyposażenie

Konstrukcja tych elementów jest całościowa i prawdziwie lakoniczna, o czym świadczy prostota kształtu i przejrzystość geometrii linii. W rezultacie projekt mebli staje się oryginalny, atrakcyjny zewnętrznie i łatwy w utrzymaniu.

Wygodne i funkcjonalne elementy, które pomagają zaoszczędzić wysiłek i podkreślają najnowocześniejszy design

Wygodne i funkcjonalne elementy, które pomagają zaoszczędzić wysiłek i podkreślają najnowocześniejszy design

Funkcje stylu

Najpopularniejsze miejsca w regionie dekorowanie kuchni, często określają warunki producentów pod względem rodzaju, projektu i innych cech atrybutów. Dla osób, które chcą uzyskać ciekawe i oryginalne rozwiązania, obecnie istnieje wiele możliwości organizacji mebli. A każdy z elementów wyposażony jest we własne osobliwości stylistyki i technologii. Następnie zostaną rozważone podstawowe alternatywy tradycyjne długopisy.

Gładką fasadę można znaleźć w przystępnej cenie

Gładką fasadę można znaleźć w przystępnej cenie

Mielenie

W rzeczywistości ta metoda jest rodzajem rękojeści, która się integruje. Najbardziej rozpowszechnioną formą jest litera L. Element jest wykonywany na całej szerokości, co zapewnia stworzenie pojedynczej kompozycji. Często ta decyzja jest podejmowana na powierzchniach, które są tworzone z płyty MDF, ale są też inne materiały. Takie elementy mają szeroki zakres zalet:

 • atrakcyjność wyglądu dzięki integralności całej kuchni;
 • Wybór koloru i jego połączenie z kolorowym zestawem słuchawkowym;
 • za pomocą takiego uchwytu można uniknąć paneli;
 • dzięki temu produktowi można umieścić w kuchni wszelkie elementy techniczne.

Profil aluminiowy

To jest inna opcja. Ten profil można zastosować z przodu i części ramy. Może być reprezentowany w różnych wersjach, ale jest tradycyjnie elementem alfabetycznym w alfabecie łacińskim. Z praktycznego punktu widzenia, najczęściej używany kształt litery L, C, typ T. Mogą być oferowane w wielu różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

Element w kształcie litery L na szafkach kuchennych do otwierania

Element w kształcie litery L na szafkach kuchennych do otwierania

Piękna fasada kuchni, nie obciążona dodatkowymi akcesoriami

Piękna fasada kuchni, nie obciążona dodatkowymi akcesoriami

Profil z przodu

Zastosowanie tego rozwiązania przypomina frezowanie. Element ma właściwość integracji i jest wyposażony w ten sam wskaźnik szerokości. W tym przypadku wygodniej i lepiej rozważyć profil w kształcie litery "S". Jest najbardziej wygodny do otwierania ze względu na swój kształt. Warto również wziąć pod uwagę niektóre z jego kluczowych zalet:

 • szansa umieszczanie dowolnego typu wbudowanej technologii bez ograniczeń;
 • możliwość otwierania szafek bez fasady i zabrudzeń;
 • prawdopodobieństwo uniemożliwienia stosowania fałszywych paneli, w szczególności w kuchniach narożnych;
 • szeroka gama materiałów, które można nakładać razem z profilem. Mogą być wykonane z płyty MDF lub płyty wiórowej, a także z tworzywa sztucznego, fornir.
Profil S w tonie poszczególnych obszarów roboczych

Profil S w tonie poszczególnych obszarów roboczych

Harmonijne połączenie zestawu mebli z zimnego odcienia z metalowym wykończeniem w obszarze otwieranych szafek

Harmonijne połączenie zestawu mebli z zimnego odcienia z metalowym wykończeniem w obszarze otwieranych szafek

Brak akcesoriów pozwala swobodniej poruszać się po kuchni

Brak akcesoriów ułatwia poruszanie się po kuchni

Korzystanie z profilu w ramce

Tradycyjnie stosuje się profil aluminiowy, aby umożliwić otwarcie. Proces jest przeprowadzany tak, jak w przypadku frezowanych elewacji. Jednak aplikacja różni się pewnymi cechami, co jest ważne i należy je zapamiętać podczas kompilowania odpowiednich rozwiązanie konstrukcyjne w kuchni. To rozwiązanie ma wiele charakterystycznych zalet:

 • materiał aluminiowy umożliwia racjonalne rozmieszczenie typ narożny i szafki umieszczone blisko ściany;
 • Materiały fasad są reprezentowane w szerokiej gamie. W rzeczywistości można zastosować płytę wiórową, okleinę, szkło, akryl;
 • wygląd kuchni staje się stylowy i kompletny.
Luksusowy, nowoczesny design głównego pokoju domu

Luksusowy, nowoczesny design głównego pokoju domu

Łatwe prasowanie ramię (bark, łokieć, kolano, biodro), cicho i płynnie drzwi lekko otwarte przez około jedną trzecią, tak że zawartość szafki jest dostępny, nawet jeśli twoje ręce w pewnym momencie zaangażowany

Lekkie pchnięcie ręki (ramię, łokieć, kolano, udo) cicho i delikatnie otwiera drzwi o jedną trzecią: w ten sposób zawartość szafki będzie dostępna, nawet jeśli dłonie są w pewnym momencie zajęte

Należy rozumieć, że żadne rozwiązanie nie będzie wyglądało idealnie bez równowagi między jego części składowymi. Racjonalne podejście do projektu kuchni za pomocą zestawu słuchawkowego zapewni możliwość zaoszczędzenia miejsca i łatwości użytkowania mebli.

Minimalizm w tym nurcie: przegląd eleganckich kuchni bez piór i opcji ich mechanizmów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5