Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Plastik kapaklardan ve diğer şişelerden gelen resimler, sadece sokak sanatı değil, aynı zamanda bir bütün haline dönüştü

Plastik kapaklardan ve diğer şişelerden gelen resimler, sadece sokak sanatı değil, aynı zamanda bir bütün haline dönüştü

Mantar gelen çeşitli el sanatları plastik şişeler banliyö bölgesi sahiplerinin çoğu gibi. Yaratıcılığa dışarıdan bakarsanız, en orijinal fikir için konuşulmamış bir rekabet olduğu görülmektedir. İnsanlardan ustalar inanılmaz şeyler yaratırlar, ancak malzemenin ucuz olsa da, uzun bir süre için toplanmasından şikayet ederler. Ancak trafik sıkışıklığı yeterince biriktiğinde, gerçek şaheserler zanaatkârların ellerinin altında ortaya çıkar.

içerik

 • Plastik tapalardan yapılmış vernik
 • Beceri dersleri
Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Sadece yazlık evlerde değil, aynı zamanda şehir sokaklarında da plastik kapaklardan oluşan bir panel görüyorsunuz.

Sadece yazlık evlerde değil, aynı zamanda şehir sokaklarında da plastik kapaklardan oluşan bir panel görüyorsunuz.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Farklı örtüleri diğerinin üstüne takarsanız, çok renkli sütunlar elde edilir.

Farklı örtüleri diğerinin üstüne takarsanız, çok renkli sütunlar elde edilir.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Sanatsal yetenek ve bir vizyonu ölçeklendirme yeteneği ile gerçekçi tuvaller oluşturabilirsiniz. Bu ders daha zor ve mozaikten çok daha uzun sürüyor

Sanatsal yetenek ve bir vizyonu ölçeklendirme yeteneği ile gerçekçi tuvaller oluşturabilirsiniz. Bu ders daha zor ve mozaikten çok daha uzun sürüyor

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Plastik şişe kapaklarından mozaikler ve oyuncaklar çocukları eğlendirmek için iyi bir yoldur

Plastik şişe kapaklarından mozaikler ve oyuncaklar çocukları eğlendirmek için iyi bir yoldur

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Farklı boyut ve renklerin kapaklarından, popüler ünlü tuvalin bir tür yeniden üretimini bile yapabilirsiniz.

Farklı boyut ve renklerin kapaklarından, popüler ünlü tuvalin bir tür yeniden üretimini bile yapabilirsiniz.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Çocuk oyun alanları için, en eğlenceli hikayeleri seçebilir ve renkli kapaklarından çocuklarla birlikte yayılabilirsin.

Çocuk oyun alanları için, en eğlenceli hikayeleri seçebilir ve renkli kapaklarından çocuklarla birlikte yayılabilirsin.

Plastik şişelerden mantardan el yapımı eşyalar

Ayrıca, buralardan geçeceğiz ve komşularımızın orada neler yarattığını göreceğiz.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Çok renkli kapakların süslenmesi bir bahçe masası veya bir bankı dekore edebilir

Çok renkli kapakların süslenmesi bir bahçe masası veya bir bankı dekore edebilir

Panoların çit Çok sıkıcı. Ve bir trafik sıkışıklığı mozaiği ile dekore etmeyin? Bu tasarlandı, yapıldı. Çitin etrafında renkli bir panel şeklindeki plastik şişelerin kapaklarından gelen Dacha dekorasyonu, hem ahşap bir taban üzerinde mantar toplamak hem de toplamak için büyük bir sabır gerektirmektedir. Özellikle inatçı sahipler, evlerin duvarlarının plastik şişelerinden trafik sıkışıklıkları çekerek onları muhteşem teraslara dönüştürüyorlar.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Yaz perdeleri için çok sayıda kapak gerekir, ancak panelde olduğu gibi herhangi bir hikaye yaratabilirsiniz.

Yaz perdeleri için çok sayıda kapak gerekir, ancak panelde olduğu gibi herhangi bir hikaye yaratabilirsiniz.

Bir başka popüler ürün mantardan yapılan yazlık perdelerdir. Bitkisel veya geometrik desenlerle tek sesli ve renkli olabilirler.

Beyaz fişler monte edilebilir tavan verandadaki lamba için ve renkli olanlar bahçe masasının dekorasyonuna uygun olacaktır.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Beyaz fişlerden garajda veya verandada bir lamba için bir abajur toplayabilirsiniz.

Beyaz fişlerden garajda veya verandada bir lamba için bir abajur toplayabilirsiniz.

Konu ve zanaatlarda hayvanlar ve çiçekler şeklinde. Kelebekler, yusufçuklar, tırtıllar banklarda ve ağaçlarda yaşar, papatya ve yarı renk, taze çiçeklerden bestelerle tamamlanır ve çocuk oyun alanları için bir süs görevi görür.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Çocuklarla birlikte, bazı peri masallarını veya karikatür figürlerini toplayabilirsiniz - bu, çocukların hayal gücünü ve mekansal düşüncesini geliştirmenin harika bir yoludur.

Çocuklarla birlikte, bazı peri masallarını veya karikatür figürlerini toplayabilirsiniz - bu, çocukların hayal gücünü ve mekansal düşüncesini geliştirmenin harika bir yoludur.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Ailenin en gençlerinin yaratıcı yeteneklerini geliştirmek, onlarla birlikte çiçek, surat vb. Gibi basit el sanatları yapmak.

Ailenin en gençlerinin yaratıcı yeteneklerini geliştirmek, onlarla birlikte çiçek, surat vb. Gibi basit el sanatları yapmak.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Farklı boyutlarda dikey olarak eklenmiş kapaklardan sıra dışı asılı süslemeler

Farklı boyutlarda dikey olarak eklenmiş kapaklardan sıra dışı asılı süslemeler

Bahçeyi ve evin iç kısmını dekore etmek için mantardan yapılmış bir mozaik kullanın. Onlardan ve bahçe yolları.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Ülkede sıkıcı bir kir izi yerine, gökkuşağı veya mozaik yapabilirsiniz. Gölgeli ise daha iyidir - böylece kapaklar çok uzun solmaz

Ülkede sıkıcı bir kir izi yerine, gökkuşağı veya mozaik yapabilirsiniz. Gölgeli ise daha iyidir - böylece kapaklar çok uzun solmaz

Gördüğünüz gibi, çoğu durumda mantar, bir kaplama malzemesi olarak kullanılır, ancak bu, olasılıklarını sona ermez. Bir çizgi ve bir serseriyle donanmış insanlar kapıdan ve masaj paspaslarından dikiyorlar. Hadi böyle bir halı yapalım.

Beceri dersleri

Şu anda evinizde 2-3 torbadan oluşan trafik sıkışıklığınızın olmadığını fark edersiniz, şişeler bahçesindeki şişeler için hangi el sanatlarının kendi ellerimizle yapılabileceğini size söyleyeceğiz. Sadece sevdiğiniz fikri seçmek ve materyali toplamaya başlamak zorunda kalacaksınız.

Masaj mat

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Altıgen desenli masaj mat

Altıgen desenli masaj mat

Yürüyüşte sadece dinlenmek değil, aynı zamanda çok çalışmaktayız. Günün sonunda bacaklar yorgun ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyor. Hızlı bir şekilde toparlanmalarına yardımcı olmak için, bir yazlık rezidans için plastik şişelerden tapalardan bir masaj matı yapacağız ve iki farklı uygulama türünü ele alacağız.

Ilk yol

İhtiyacımız olacak:

 • karton levha (büyüklük keyfi)
 • yapıştırıcı "Moment"
 • fişler (miktar, tıpa tapa ile tamamen doldurmak için kartonun büyüklüğüne göre belirlenir)

Hazırlanan mukavvada, sıra sıra, tapaları iç tarafa doğru yapıştırın. Tutkal kuruduğunda ve halı hazır olduğunda bekleriz. Tek dezavantajı, nemden korkmasıdır.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. podelki_iz_probok_ot_plastikovykh_butylok_02

Küçük bir masaj matı üretme şeması.
19 kapak (istediğiniz renk) alın, her birinde 6 delik açın ve çizgiyi dört adımda sabitleyin (4 renk çizgisi ile gösterilmiştir)

Daha güvenilir bir tasarım oluşturmak için şunları yapmanız gerekir:

 • mantar
 • olta
 • awl (tırnak veya örgü iğnesi kullanabilirsiniz)

Dokumaya başlayalım:

 1. Her bir kapağa, 6 delikli bir delik veya ısıtılmış bir çivi yaparız, bunları tüm çevre boyunca eşit olarak yerleştiririz.
 2. Halının şekli bir altıgendir. Bir tarafın uzunluğu 10 kapaktır. Bu nedenle kilimimizin en uç tarafı 54 kapaktan oluşacaktır.
 3. Resimde görüldüğü gibi, çizgiden kenara atlayarak, kilidin ortasına birleştirin.
 4. Dokuma şeması, küçük bir parça üzerinde gösterilmiştir, ancak ürünün tam boyutuna aktarılması zor değildir. Netlik için, dokumadaki her aşama çizginin renkli kısımlarında gösterilmektedir, hattın tek başına çalıştığı açıktır.
 5. Dokumayı bitirdikten sonra, hattın ucunu eritin ve eritin.

İpucu! Halı hem masaj olarak hem de kapı olarak kullanılabilir, çevreyi döndürmek için yeterlidir.

Aynı dokuma yöntemi, bir torba ve kupa altında bir stand yapabilir.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. İstenilen büyüklükteki kupalar ve mutfak eşyaları için standlar, yukarıdaki adım adım talimatlarda gösterildiği gibi yapılabilir.

İstenilen büyüklükteki kupalar ve mutfak eşyaları için standlar, yukarıdaki adım adım talimatlarda gösterildiği gibi yapılabilir.

Komik El Sanatları

Çeşitli trafik sıkışıklıkları için uygun ülke sitesini dekore etmek. Robotlara ihtiyacımız yok, fakat çiçekler ve böcekler kırsal alana organik olarak sığacak. Onları yapacağız.

yusufçuk

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Bahçe için süs asılı: plastik şişelerin kapaklarından parlak bir yusufçuk

Bahçe için süs asılı: plastik şişelerin kapaklarından parlak bir yusufçuk

Iş için, alalım:

 • 4 mavi kapak ve 2 yeşil
 • tutkal
 • tek renksiz plastik şişe
Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Plastik kapaklardan bahçe dekorasyonu"стрекоза" - пошаговая инструкция. Склейте туловище стрекозы из четырех крышек, приклейте два глаза другого цвета. Крылья стрекозы вырезаем из пластиковой бутылки и раскрашиваем акриловой краской

Plastikten bahçe süsleri "dragonfly" kapakları - adım adım talimat.
Dört kapaktan bir yusufçukun gövdesini yapıştırın, farklı bir rengin iki gözünü yapıştırın. Bir plastik şişeden bir yusufçukun kanatlarını kesip akrilik boyayla boyadık.

Mantarları birbirine yapıştırıp onlara bir yusufçuk şeklini veriyoruz. Plastik şişeden kanatları kestik. Şeffaf bırakılabilir veya akrilik boya çizgileri uygulanabilir. Kanatların orta kısmında iki delik yaparız, bir oltadan geçerler ve bir ağaç ya da bir çalı dalına bir yusufçuk bağlarız.

Bir yazlık yazlık kırmızı haşhaş ile güzel paneli

Bir yazlık yazlık kırmızı haşhaş ile güzel paneli

Şişe kapaklarına ek olarak, diğer renkli kapakları da kullanabilirsiniz: plastik kutular, kutular, gıda ambalajları

Şişe kapaklarına ek olarak, diğer renkli kapakları da kullanabilirsiniz: plastik kutular, kutular, gıda ambalajları

çiçek

İhtiyacımız olan bir çiçek için:

 • 7 fiş (beğeninize göre rengi seçin)
 • dal, 20-30 cm uzunluğunda (çapıyla tahmin etmek için, dalı bir dalla kapatmaya çalışırız, sıkıca oturmalıdır)
 • su geçirmez yapıştırıcı
Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Bahçe için plastik parlak çiçekler, quilling tekniğinde (şeritlerden yaprakların altını çizerek) veya aşağıdaki adım adım kılavuzda belirtildiği gibi yapılabilir.

Bahçe için plastik parlak çiçekler, quilling tekniğinde (şeritlerden yaprakların altını çizerek) veya aşağıdaki adım adım kılavuzda belirtildiği gibi yapılabilir.

Çiçeği toplamaya başlayalım. Papatya şeklinde bir çiçeklenme oluşturan tıkaçları yapıştırıyoruz. Kapaklar iyi ele geçirilene kadar bekleriz, ters çevirirler. Merkezi durdurucuda tutkal uygulayın ve kesilen dalıma bastırın. Tutkalın kurumasına ve çiçeklenmemize izin veriyoruz. çiçek yatağı, bir ağacın altında ya da bir yol boyunca.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Yeşilin farklı tonlarının kapaklarından panno-egzotik kuş

Yeşilin farklı tonlarının kapaklarından panno-egzotik kuş

Panel veya mozaik

Bir şişeyi plastik şişelerden gelen trafik sıkışıklığı ile nasıl dekore edeceğinizi düşünmek, büyük ölçekli bir projeyi hedefleyebilir ve çitleri örtü ile kapatabilirsiniz. Bu konuda adım adım talimatlar vermek zordur, ancak genel öneriler faydalı olacaktır.

Her şeyden önce, problemi gelecekteki çizim ile çözmeliyiz. Kağıda kaba bir taslak çizin. Aynı parçaları tekrarlayarak bir panel oluşturabilir veya hatta tüm trafik sıkışıklıkları resmini boyayabilirsiniz.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Çocuklar çok sayıda renkli kapaklar biriktirirseniz, oyun alanının çitini veya oyun bahçesinin çitini böyle bir panelle dekore etmekten memnuniyet duyacaktır.

Çocuklar çok sayıda renkli kapaklar biriktirirseniz, oyun alanının çitini veya oyun bahçesinin çitini böyle bir panelle dekore etmekten memnuniyet duyacaktır.

Böyle bir projedeki temel sorun, gerekli sayıda trafik sıkışıklığının toplanmasıdır.

İpucu! Sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın kapaklarının koleksiyonuna bağlanın. Aralarındaki trafik sıkışmalarının renklerini bile bölebilirsiniz. Bazıları yeşil, diğer sarı, üçüncü kırmızıyı toplar.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Mozaikler ve plastikten yapılmış diğer süslemeli çocuklarla ortak yaratım, çevreye bilinçli bir tutum açısından eğitimlerinin ilk adımıdır.

Mozaikler ve plastikten yapılmış diğer süslemeli çocuklarla ortak yaratım, çevreye bilinçli bir tutum açısından eğitimlerinin ilk adımıdır.

Her şey ortaya çıkarsa ve büyük bir kapak rezervinin sahibi olacaksanız, renkli boyayla resmin konturlarını ve detaylarını çitin üzerine çizin.

Kapakları iki şekilde yayabilirsiniz: yapıştırıcıya veya vidalara. Vidaları seçerseniz, fişlere kadar ihtiyacınız olacaktır. Buna göre, fişleri alt taraftaki çitle yapıştırın, üst tarafa vidalayın.

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Yeterince güçlü bahçe mobilyaları, kalın misinalarda bulunan şeritlerden elde edilir. Bu tür mobilyaların temeli - örneğin, katlanabilir bir katlanır sandalyeden metal bir çerçeve

Yeterince güçlü bahçe mobilyaları, kalın misinalarda bulunan şeritlerden elde edilir. Bu tür mobilyaların temeli - örneğin, katlanabilir bir katlanır sandalyeden metal bir çerçeve

İstediğiniz takdirde plastik tıpaları aynı şekilde ve bir masa ve sandalyeleri tamamen açabilirsiniz - mozaik veya kaotik

İstediğiniz takdirde plastik tıpaları aynı şekilde ve bir masa ve sandalyeleri tamamen açabilirsiniz - mozaik veya kaotik

Plastik şişelerden mantardan yapılmış kılıflar. Çalışma saati, harekete geçirilebilir, kapaklardan bir kadran haline gelir, farklı boyutlara sahip olabilirsiniz - bu daha büyük bir dekoratif etki verecektir.

Çalışma saati, harekete geçirilebilir, kapaklardan bir kadran haline gelir, farklı boyutlara sahip olabilirsiniz - bu daha büyük bir dekoratif etki verecektir.

Şişelerden ev dekorasyonlarının çeşitleri şu adreste bulunabilir:

Plastik şişelerden mantar El Sanatları (48 fotoğraf): parlak ve özgün dekor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 1 = 4