Decembrist - šviesi ir labai graži gėlė

Decembrist - šviesi ir labai graži gėlė

"Decembrists" (gėlių) (globos namuose, nuotraukos ir funkcijos atkūrimo išsamiai žemiau) - populiarus vardas Zigokaktus (daugiau formalus pavadinimas - shlyumberga) buvo dėl laiko, kuris sudaro jo žydėjimo. Dažnai galima sutikti kitą pavadinimą - "Rozhdestvennik" (dėl to, kad žydi tenka Kalėdas) arba "Varvarin spalva" (žydinčių prasideda Šv Barbara, kuri priklauso nuo gruodžio 17 dieną). Zigokaktus - epifitas kaktusas su plokščiais, slopinančiais, šakotais stiebais, turinčiais sąnario struktūrą. Jungties kampas gali siekti iki 3 cm ilgio, plotis 1,5, apačioje krašte gali būti išdėstytas poromis nuo 2 iki 4 dantukų.

Turinys

  • Priežiūra, transplantacija ir reprodukcija namuose
  • Decembrist: ženklai ir įsitikinimai

Gėlės panašios į mažus varpelius, turinčius smailų žiedlapių. Natūralus gėlių spalva - įvairių atspalvių raudonos, bet dabar paplitusių hibridų (o rūpinimasis jais nesiskiria), su balta, oranžinė, rožinė, geltona, ir net multi-colored pumpurų. Ypač vaizdingas atrodys gruodžio m puodai Virš lentynos, priešais baltos spalvos dizainą. Jo ryškiai žydi, jei jis siekia sušvelninti aplinkinių šalta, todėl ryškių spalvų šiluma atšiaurių nuotaiką žiemą. Bet Grudniowiec ne tik patraukli išvaizda, o taip pat apsaugo nuo alergijos, mažina nemigą, padeda su sąnarių judrumą.

Kalėdos neapsiriboja savo spalvų įvairove

Kalėdos neapsiriboja savo spalvų įvairove

Decembrist yra vienas iš nedaugelio vietinių augalų, kurie žiemą gali sugadinti žydėjimą

Decembrist yra vienas iš nedaugelio vietinių augalų, kurie žiemą gali sugadinti žydėjimą

Priežiūra, transplantacija ir reprodukcija namuose

"Zygocactus" priežiūra namuose yra ne visai kaip faktinis kaktusas ūkininkavimas, o greičiau sutampa su sąlygomis, reikalingomis paprastoms kambario (lapuočių) augalams. Patys Iškalbingas pavyzdys - Šviesos režimas, jei "tradicinis" kaktusas yra lengva toleruoti saulės spindulių, The Grudniowiec neatlaiko intensyvios šviesos, per apšvietimo gali pagelsti (chlorozės) kraštų stiebų ir apskritai lėtas augimas. Shlyumberge tilptų šviesus, bet šiek tiek jautrūs vieta (Rytų langas), vakarinėje ir pietinėje namo pusėje, ypač vasarą, augalas turi šiek tiek pritenit.

Chic Plainbergh Pušis

Chic Plainbergh Pušis

Įdomiausia Kalėdų dalis yra jo gėlės

Įdomiausia Kalėdų dalis yra jo gėlės

Temperatūra

Priežiūra gėlių daugiausia palengvino tai, kad jis jaučiasi pakankamai gerai plačiame temperatūrų diapazone - nuo 2 iki 37 ° C, bet optimalų našumą namuose - 18-25 ° C, su labiausiai patogus temperatūra žydėjimo - 18-20 ° С.

Dešimtmečio atspalvių įvairovė

Dešimtmečio atspalvių įvairovė

Papildomas tręšimas

Tręšti bet kokias paruoštas trąšas sukulentams (kaktusams) yra tinkamos. Jei naudojate trąšas kitiems kambariniams augalams, prieš jas pritaikydami, turite praskiesti 2-3 kartus didesnį už rekomenduojamą normą - dekabristo atveju geriau paukštieną nei perparduoti. Pavasarį dekabristas maitinamas kartą per mėnesį, vasarą aktyviu vegetacijos laikotarpiu - 2 kartus per mėnesį, rugsėjo mėnesį, maitinimas sustabdomas.

Gėlės ilgą laiką lieka ant stiebų - nes atvirų pumpurų procesas nėra greitas
Gražios, minkštos rožinės gėlės

Gražios, minkštos rožinės gėlės

Laistymas

Išteisinus savo priklausomybę sukulentams, dekabristas gali ramiai perkelti trumpą sausrą, bet apskritai jo drėkinimo režimas pakartoja būdingą lapiją. Vanduo jį minkštu, gerai laikomu vandeniu, kuris turi kambario temperatūrą, nes viršutinis žemės sluoksnis išdžiūsta. Dėl gėlių tikra taisykle "geriau ne į viršų iki negu pilti" į zamokshem drėgmės perteklius iš substrato šaknų sistema, kuri paprastai yra prastai išvystyta, lengvai pūti.

Kalėdos - labai nepretenzingas augalas

Kalėdos - labai nepretenzingas augalas

Tačiau sūkurys labai reaguoja į purškimą, jis labai tinka šiai rūšiai tropinių kaktusų įprastam drėgnam orui. Ypač tai reikės reguliariai purkšti žiemą, kai dėl šildytuvų ir radiatorių darbas oras namuose ir taip mažai vandens garų tampa visiškai sausas.

"Schlumberberge" interjere

Žydėjimo stimuliavimas

Zygocactus vadinamas trumpą dieną gėlu, nes gėlių pumpurų klojimas įvyksta tik tada, kai šviesos dienos trukmė mažėja, tuo pačiu metu mažėja temperatūra. Štai kodėl rugsėjo pabaigoje augalas sukuria poilsio režimą: jis yra nešildomas, lengvai apšviestas apšvietimas, sustabdomas maitinimas ir gerokai sumažėja laistymas. miego režimas trunka apie 50 dienų, po kurių Zigokaktus grįžo į įprastą vietą (šiltas ir gerai apšviestoje), atkurti drėkinimas (išsamus procesas, video pabaigoje straipsnyje).

Zigokaktus ant lango atrodo gražiai

Zigokaktus ant lango atrodo gražiai

Patarimai! Buko formavimo metu puodą su gėlėmis negalima perkelti arba pakeisti savo poziciją, palyginus su šviesa, reaguojančia į pokyčius, dekabristas gali tiesiog išmesti jau suformuotus pumpurus.

Įspūdingos rausvos dekabristo gėlės

Įspūdingos rausvos dekabristo gėlės

Genėjimo genėjimas ir formavimas

Dešimtmetis puikiai toleruoja genėjimo, nors jis yra svarbesnis suaugusiems krūmams, jauniems augalams tai nereikia - pats augalas, be papildomos stimuliacijos, gerai išsiskiria. Tačiau suaugusių gėlių genėjimas stimuliuoja jaunų ūglių, ant kurių atsiranda gėlių, augimą, be to, tai padeda sustiprinti stiebo, kurį gali sudaryti daugiau gėlių skaičiaus.

Malonūs baltieji pumpurukai iš Whoresberga

Malonūs baltieji pumpurukai iš Whoresberga

"Schlumberger""Буклеи"

Schlumberger "Bukletai"

Tačiau termino "genėjimas" vartojimas nėra visiškai teisingas, nes dekabristas yra iškasamas, o tai geriausia padaryti pasibaigus žydėjimui. Paprastai kiekviename stiebe yra atskirti 1-2 segmentai, ant kurių prieš tai jau buvo gėlių. Nustačius atskyrimo tašką, dviem pirštais pritvirtinkite viena ranka, sandariai priveržkite apatinį kamieno segmentą, o antrasis - sukimosi judėjimas atskiria viršutinę šaudymo dalį. Tuo pačiu metu griežtai draudžiama nupjauti segmentus, tik iškirpti!

Kopūstai

Kopūstai

Su kirpimas galite reguliuoti karūną formą, pašalinant negražus ūgliai, ji padeda atjauninti gamyklą, išplėsti savo gyvenimą - tinkamą priežiūrą gali gėlių žydėjimas malonumas jų savininkai 15-20 metų.

Transplantacija

Jauniesiems augalų kopijoms kasmet reikia transplantacijos, suaugusiesiems tai reikia daug rečiau - kas 4-5 metus. Gėlių pasirinkimui yra žemas, bet gana platus puodą, nes dekabristas turi paviršinę šaknų sistemą. Pasiimti šiek tiek rūgščiame dirvožemyje augalai, jūs galite nusipirkti gatavą įtampos dirvožemio ir kaktusas, ir jūs galite pasiruošti namuose sumaišius derlingos, humuso turtingas, žemę, lapų žemės ir šiurkščiavilnių smėlio santykiu 1: 2: 1. Dekabristo transplantacija atliekama specialiai paruoštu daugiasluoksniu dirvožemiu. Pirmas sluoksnis yra drenažo sistema, kurios organizavimui jie naudoja plytų trupinius arba keramzitą. Tada antras sluoksnis - dirvožemio mišinys, trečiasis - medienos pelenai arba aktyvuota medžio anglis.

Gėlių Kalėdos yra puikus naminis augalas

Gėlių Kalėdos yra puikus naminis augalas

Dauginimasis ir skiepijimas

Geriausias būdas atgaminti zigokaktusą namuose - melagingas, dauginimo metodas. Geriausias yra atkurti po genėjimo gėlių, kai yra daug geros dauginimo medžiagos - 2-3 "ekstremalūs" segmentai. Po to, kai jie buvo atskirti nuo krūmo, jums reikia suteikti keletą dienų išdžiovinti pjūvį. Po to jie turi būti iškraunami drėgnoje dirvoje ir uždengti stikliniu indu (plastikiniu buteliu), kad būtų sukurtas reikiamas šiltnamio efektas, o pati puodelis pertvarkytas į puslankį. Optimali temperatūra, kai stiebo šaknis užauga, o reprodukcija buvo sėkminga - 15-20 ° C, plius - reguliarus vėdinimas.

Zygocactus stiebas

Zygocactus stiebas

Augmenų sodinimas

Augmenų sodinimas

Neįprastas būdas atgaminti "Decembrist" - transplantatą, kuris leidžia jums gauti labai neįprastą formos formą - gaunate patrauklų, gausiai žydantį aukštą medį. Tokiu būdu, kaip vertybinių popierių (t.y. augalų, prie kurio, kad skiepai) gali būti naudojamas Hylocereus, Pereskia, selenitsereus arba Pereskiopsis.

Dezembristo inoculacija Selenycereus

Dezembristo inoculacija Selenycereus

"Deciscist" inokuliacija "Periscope"

Su aštriu peiliu supjaustyti į sandėlyje viršų, tada stiebelio viršuje likusi lengvai skilti ir įdėkite pjovimo Zigokaktus (tas pats, kaip veisimo segmente 2-3). Visa tai yra fiksuota ir susieta su vilnoniu siūlu. Kai inokuliacija užauga, tvarstis pašalinamas, lapai turi būti pašalinti iš poskiepio. Kai dekabristo karūna pradeda plėstis, kad bagažinė nesibaigia, augalas turi būti pririštas prie tam tikros jungties.

Skiepijimas Zygocactus su drabužiais

Skiepijimas Zygocactus su drabužiais

Decembrist: ženklai ir įsitikinimai

Ženklai, susiję su dekabristu, yra gana prieštaringi. Manoma, kad gera, jei gėlė žydi laiku - ji žada gerovę ir pelną namo nuomininkams visam kitam metui. Jei gėlės žydi prieš laiką, tuomet reikėtų laukti teigiamų gyvenimo pokyčių. Tačiau gėlių nebuvimas, augalo liga ar jos mirties ženklai yra traktuojami labai neigiamai - visa tai yra akivaizdu, kad gerokai pablogėja kažkas iš nuomininkų.

Esama įsitikinimo, kad krūtys gali reaguoti į neigiamas emocijas. Jei, nepaisant tinkamos priežiūros, zigokaktus nudžiūvo ir išnyko, tuomet jūsų aplinkoje pasirodys žmogus, kuris sukūrė blogį arba tiesiog piktas su tavimi. Bioenergetika teigia, kad ji sugeba (neutralizuoti) neigiamą energiją, taigi rekomenduojama ją įdėti į biurus, kur būtina gerinti darbuotojų santykius. Jis sugeria priešiškumo energiją ir paverčia ją rūpestingumo, gerumo ir švelnumo energija.

Dėl savo įvairios spalvos, dekabristininkas nusipelnė mėgėjų augintojų populiarumo

Dėl savo įvairios spalvos, dekabristininkas nusipelnė mėgėjų augintojų populiarumo

Gėlių dekabristas jaučia energiją, su kuria jis nori

Gėlių dekabristas jaučia energiją, su kuria jis nori

Be to, ženklai sako, kad augalas jaučia energiją, su kuria rūpinamasi, - ji blogai vystosi, yra emocinė izoliacija. Todėl rekomenduojama ne tik rūpintis juo teigiamai, bet ir kalbėti. Beje, todėl rekomenduojama turėti jį psichologo biure - dekabristas sukuria pasitikėjimo ir atvirumo atmosferą.

Decembrist (zigokaktus): priežiūra, reprodukcija ir kaip skatinti žydėjimą, žr. Nuotraukas vaizdo įraše:

Decembrist (gėlė): priežiūra namuose

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 30