Tiyatro bir askı ile başlar ve bir evin veya apartmanın yüzü genellikle bir kapı matıdır.

Tiyatro bir askı ile başlar ve bir evin veya apartmanın yüzü genellikle bir kapı matıdır.

Minderleri mat Kirlenmenin odadan sokağa girmesini önlemek için bir lastik taban üzerinde gereklidir. Bahçeden getirilen tüm su, toz ve nemin, üzerinde kaldığı ve evin içine hiçbir şeyin girmediği ortaya çıkıyor. Eğer böyle bir halı koyarsanız koridor, Çoğu mikrop çöpte kalır. Özellikle sonbahar-ilkbahar mevsimi söz konusu olduğunda, sokak ıslak ve kirli olduğunda bu tür şeyler vazgeçilmezdir. Halının uygun şekilde kullanılması, ev alanınızı temiz hale getirecek ve ayrıca iç resmi tamamlayacaktır.

İçindekiler:

 • İyi bir ürün seçmek için nüanslar
 • Ürünlerin çeşitleri
 • Koridorda halı ve seçimi
 • Çeşitli kauçuk ürünleri
 • Peki koridor için ne tür bir halı seçmeliyim?
Kapı kilimleri, herhangi bir odanın kapısına kir ve tozu tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Kapı kilimleri, herhangi bir odanın kapısına kir ve tozu tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Pridvernye halıları sonbahar döneminde basitçe vazgeçilmezdir.

Kapı paspasları sezon dışı vazgeçilmezdir.

Koridorun iç kısmında İskandinav tarzı

Koridorun iç kısmında İskandinav tarzı

Gri renkli kapı matı klasik koridor tasarımına mükemmel uyum sağlar.

Gri renkli kapı matı klasik koridor tasarımına mükemmel uyum sağlar.

İyi bir ürün seçmek için nüanslar

Sadece içinde değil, yalan söyleyebilecek bir ürün seçmek ve seçmek koridor, ama aynı zamanda giriş kapıları. Ürün güçlü, güçlü ve yüksek kalitede olmalıdır. PVC veya hindistancevizi liflerinden elde edilen lifleri seçmeniz tavsiye edilir, böylece malzeme kir, nem ve kar elementlerini iyi emer. Kauçuk ürünler popüler. Şu anda, ev eşyası pazarı, tüm koridorlar için asgari boyutlardan kaplamalara kadar, ürünün her çeşit ve çeşitliliği ile temsil edilmektedir. Kullanıcının kendileri için ideal çözümü seçmesi zor olmayacaktır.

Kapı kilimleri çeşitli şekillerde olabilir

Kapı kilim farklı şekillerde olabilir

Nötr tonlarda dekore edilmiş modern tarzda giriş holü

Nötr tonlarda dekore edilmiş modern tarzda giriş holü

Ürünlerin çeşitleri

mat kalitesi ve orijinal ise, sokak kir parçacıklarının eve korumak için yeteneği sadece farklı - bu iç muhteşem ve unutulmaz bir parçası olacak, kapıda paspas karşılayan ve ev / daire ve misafirleri işgalcilere kapalı gördüğü için. Bu ürünlerin özel özellikleri bariyer niteliklerini garanti eder ve paspaslar akan suyun altında yıkamak için uygundur, bakımı kolaydır. Üreticilerin verdikleri tüm farklı farklılıklar sayesinde, tüm isteklerinizi aşan bir ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Bugün piyasada sunulan ürünler çeşitli çeşitlere ayrılmıştır.

 1. Yumuşacık kilim Odaya bir stil ve güzellik notu getirmenizi sağlar. böyle paspaslar Sokaktaki kir parçacıklarından korunmaya katkıda bulunur ve dış lastiklerle standart lastik ürünlerden önemli ölçüde faydalanır. Vorsinki toz ve çamur parçacıklarını kolayca tuttu ve kişisel tercihlere bağlı olarak şekerleme uzunluğu seçildi. Hasat işleri için kısa tüylü ürünler için idealdir. Kirliliklerin giderilmesinde ve düzenli kuruma ihtiyacında ürünlerin sıkıntısı olduğu tespit edilebilir.

  Yumuşacık kilim, zemine gömme

  Yumuşacık kilim, zemine gömme

 2. Kauçuk ürün - en evrensel. Kauçuk malzeme tabanına sahiptir ve aşınma direnci yüksektir. Bu modeller sadece ıslak ve çamur elemanlarını tutamaz, aynı zamanda gereksiz kokuları da gizler. Döşenmiş malzemeye kaplama, mat kaymaz. Bu elemanın tek zayıf noktası yeterli görünmüyor: bugün üreticiler ve modeller üzerinde çalışmak istenen desen ve renk çözümlerinin seçimini çok istiyor.

  Özel bir evin verandasında mavi kauçuk hasır

  Özel bir evin verandasında mavi kauçuk hasır

 3. Köpüklü halılar basit operasyon ve mütevazı bir görünüm farklıdır. Ancak uzun bir servis ömrüne sahiptirler, çürümeye ve ıslanmaya karşı dayanıklıdırlar, ideal bir tutuş oluştururlar ve fayansın üzerine kaymazlar. Eksiklikleri göz önünde bulundurarak, düşük sıcaklıklarda kaplamanın kırılganlığının artmasına dikkat etmek gerekir. Bu bağlamda, bu tip bir modelin seçilmemesi önerilir. koridorlar tesislerinde, ama için banyolar.

  Köpük halıların birçok avantajı vardır

  Köpük halıların birçok avantajı vardır

 4. Kauçuk tabanlı Pristan kapı kilim - Bunları satın almak büyük çeşitlilik açısından zor değildir. Kauçuk, tüm modeller için bir alt tabaka görevi görür. Bu sayede halı, muazzam sıcaklık değişikliklerine dayanabilir. Bu nedenle odanın iç ve dış mekanlarında kullanılabilir. Ürünün avantajı, bir elektrikli süpürge ile kolay temizlik, basit yıkama ve temizleme olanağıdır. Tek dezavantajı, yüksek bir fiyat ve yetersiz bir seçimdir.

  Kauçuk tabanındaki Pristan kapı halıları pratikliklerinden dolayı büyük ilgi görmüştür.

  Kauçuk tabanındaki Pristan kapı halıları pratikliklerinden dolayı büyük ilgi görmüştür.

Sunulan tüm model ve seçenekler arasında, kauçuk tabanındaki kir-dayanıklı paspaslar en popüler olanıdır ve bu onların yüksek mukavemeti ve işlevselliğinden kaynaklanmaktadır. Müşterileri memnun etmeye çalışan üreticiler, çözümlerin renk paletini gittikçe çeşitlenen ve orijinal hale getirmektedir.

Koridorda halı ve seçimi

salon kapı mat, kir, toz lay ve hastalığa neden olan mikroplar kurum içinde alamadım içeriyorsa

Koridorda paspasın yer alması halinde, içinde bulunan kir, toz ve mikroplar odaya girmeyecektir.

Herhangi bir durumda koridorda böyle bir ürünü satın alma konusunda kesin bir cevap verebilirsin. Soru, satın alınırken hangi modellerin dikkate alınması gerektiğidir. Uygunluğa ek olarak, ürün göze iyi gelmelidir, çünkü dairenin sahiplerinin ve misafirlerinin eşiği geçtiği ilk şeydir. Parlak ve büyük paspasların satın alınması sayesinde, salonun sizi memnun edecek ve misafirleriniz tarafından uzun süre hatırlanacak ideal bir görünüm sağlamak mümkün.

Kaliteli ve uygun bir ürünün akılcı bir seçimi için, birkaç nüansı dikkate almalısınız:

 • edinim özelliklerinin özelliklerini dikkate almak önemlidir: aşınma direnci, güvenilirlik, özgün tasarım;
 • dokunsal duyularla önemli bir rol oynar: Dokunmak için ürün hoş olmalı - yumuşak ve yumuşak;
 • bakım kolaylığı anahtarıdır. Ürünün kirden arındırılması için harcanan zamanın hiçbir değeri yoktur;
Bakımı kolay - mat seçerken önemli bir nüans

Bakımı kolay - mat seçerken önemli bir nüans

 • Kirleri hızlı ve kolay bir şekilde çözebilme ve nemi emebilme yeteneği, ürünün mümkün olduğunca pratik ve kullanışlı olmasını sağlar.

Bir temizlik paspasları paspaslar satın almaya karar, kauçuk esaslı, sen rasyonel seçimler yapmak ve koridorda veya konfor ve rahatlık başka oda notlarda getirmek mümkün olacak.

Bilmek önemlidir! Seçilen ürünün tasarımı ile uyumlu olmalıdır. mobilya ve koridor dekor öğeleri, onu çevreleyen Yani, benzer renklere sahip ve iç genel tarzı içine sığacak.

Koridorda bir halı seçerken, iç mekana uyum sağladığından emin olmalısınız.

Koridorda bir halı seçerken, iç mekana uyum sağladığından emin olmalısınız.

Klasik iç kapı halısı bej

Klasik iç kapı halısı bej

Kapı paspası ön kapının rengine uyumlu

Kapı paspası ön kapının rengine uyumlu

Bir ürünü seçerken, sahiplerin kilimin iç mekanlarda oynayacağı rolü hesaba katmaları gerekir. Eğer stil klasik, Tasarım kısıtlanmalı ve öz olmalıdır. Çok sayıda parlak detay içeriyorsa, halının renklendirilmesinin mobilya ve dekorasyonlarla bir arada sunulması gerekir. Herhangi bir halının ana amacı rahat bir atmosfer yaratma olasılığıdır. Mağazalarda bitmiş ürünler satın alabilir ve kendi yapımınızı yapabilirsiniz, ancak ana koşulu - halı şık, pratik ve odanın genel görünümü ile uyumlu olmalıdır.

Kauçuk tabanındaki kapı paspası: çeşitli ürünler

Parlak bir şerit içindeki bir paspas, sundurmanın dekorunun mükemmel bir unsuru olarak hizmet edecektir.

Parlak bir şerit içindeki bir paspas, sundurmanın dekorunun mükemmel bir unsuru olarak hizmet edecektir.

Bu tür zemin kaplamaları, çeşitli alt tabaka ve stiller nedeniyle popülerlik kazanmıştır. Ana malzemenin gerekliliği, nemi iyi emmesi ve sıcaklık değişikliklerine karşı dayanıklı olması gerektiğidir. Kauçuk tabanlı bir koridor için kapı paspaslarını seçmek için birkaç sebep vardır:

 • bu tür materyaller, çevre ve çevre için zararlı ve tehlikeli maddeler yaymaz;
 • Ürünlerin çok yönlülüğü, onları herhangi bir yerde kullanabilmeyi mümkün kılar - daireler, evler, bürolar, Ticaret salonları, endüstriyel binalar, tıbbi ve eğitim kurumları;
Kapı halısı aşınmaya dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı olmalıdır

Kapı halısı aşınmaya dayanıklı olmalı ve sıcaklık değişimlerine dayanıklı olmalıdır

Koridorda, küçük bir kapı paspası ve koridorun yarısını kolayca örten bir örtü gibi uzanabilirsiniz.

Kolayca koridor yarısını koruyucu bir küçük kapı mat olarak yayılır koridor, ve bir kaplama olarak

 • ürünler herhangi bir şekle sahip olabilir. Ancak, istenen konfigürasyonu keserek, ona gerekli hatları bağımsız olarak verebilirsin;
 • ürünler, neme karşı yüksek ve güvenilir bir direnç indeksi ile karakterize edilir, bu da evde temizlik sağlanacağı anlamına gelir;
Paspas ped lastik tabanı: En önemli halı koridor ve ön kapı yaşamayan

En önemli halı koridorda değil, ön kapıda.

 • mükemmel ses yalıtım ve ısı yalıtım özelliklerine dikkat etmek mümkündür, çünkü odaları konforlu bir şekilde tamamlarlar ve daha fazla konfor yaratırlar;
 • Ürünler kolayca temizlenir, özel kimyasallar ve malzemeler kullanılmadan yıkanabilir.

Bu tür kapsama alanını seçerek, evinizi kirden korumak ve içinde maksimum rahatlık yaratmak için nispeten ucuz ve kalıcı bir çözüme güvenebilirsiniz. Yeterince seçilen bir halı 4-5 yıl sürebilir.

Peki koridor için ne tür bir halı seçmeliyim?

Kauçuk taban üzerinde büyük kazık paspas

Kauçuk taban üzerinde büyük kazık paspas

Her ev hanımı, halı her zaman temiz olmasını sağlamaktan memnun olacaktır. Bu bağlamda, bu ürünü seçerken tasarruf yapmaya gerek yoktur. Tesislerde çoğunlukla şekerleme ve hasır elementlere dayalı ürünler kullanılır. Kir ile mücadelede kazık varyasyonları geleneksel olarak kazanırlar, ancak görünüşte diğer ürünlerden daha düşüktürler. Yığının yoğunluğu önemli bir rol oynar, çünkü ürünün ömrü ona bağlıdır. Kauçuk taban üzerinde herhangi bir şekle sahip bir paspas seçerek, renk özelliklerine dikkat edin - ışık modelleri kolayca kirlenir, ancak dalgaların kirleri iyi bir şekilde gizleyebilir.

Bu dekoratif ve fonksiyonel özellik çeşitli unsurlardan oluşabilir:

 • Koyulaşmayan doğal bir lif, neme ve temizliğe maruz kalmaz;
 • elektrikli süpürge ile temizlik yapmak ve soğuk su ile yıkamak için ideal olan sentetik materyal;
 • poliamid element - nem ve kir emilimiyle dikkat çeker, uzun süre renk tutabilir.
Deniz tarzında özel bir evin giriş holü

Deniz tarzında özel bir evin giriş holü

Kapı kilim sadece güzel ve şık değil, aynı zamanda pratik olmalıdır

Kapı kilim sadece güzel ve şık değil, aynı zamanda pratik olmalıdır

Kapağı seçmek için akılcı bir yaklaşım, size maksimum konfor ve rahatlık sağlayacaktır.

Kapı paspası: Mükemmel iç mekan paspası ve bakım önerilerini seçin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 38 = 40