Tiems, kurie kada nors matė žydinčių krūmų rožių, sunku atsispirti pagundai sodinti juos savo sode

Tiems, kurie kada nors matė žydinčių krūmų rožių, sunku atsispirti pagundai sodinti juos savo sode

Bet kokio kraštovaizdžio dizaino pagrindinė prima buvo ir vis dar krūmų rožės. Nuotraukos dizainerių peizažai yra pilnas visų galimų spalvų ir veislių. Šios grožybės visada išlieka karalienė gėlių kamuolys soduose ir gėlių parduotuvėse ne tik dėl grožio, bet ir dėl priežiūros paprastumo. Jie buvo taip mylimi floristų ir kitų žmonių, kad jie tapo įkvėpimo šaltiniu daugeliui kūrybinių darbų, įskaitant idėją išlaikyti savo senovės grožį krūmų formos karoliukais.

Turinys:

 • Kas skiriasi krūmo rožių
 • Įvairovė krūmo rožių kraštovaizdžiui
 • Sodinimo ir priežiūros taisyklės
 • Bušo rožės ir kraštovaizdžio sprendimai
 • Arkos ir paslaptys
Rožė su orumu taps jūsų sodo ornamentu

Rožė su orumu taps jūsų sodo ornamentu

Arbatos spalvos krūmo rožių apdaila

Arbatos spalvos krūmo rožių apdaila

Daugelis ponios mylėti švelnus būtybių, ir jie yra laimingi gauti dovaną neilgai oficialius olandų veislių ir saldus ir subtilus rožių, rožės. Bet jūs galite sukurti rožių sodą savo sode ar šalyje, laimėjo teritorija žydėjimo rožių krūmų, kurti išgalvotas arkos, jautrūs kampus įvairių veislių ir derinant rožes su kitais augalais. Pavyzdžiui, nors spalvos ir veislių rožių "susidraugauti" su baltais chrizantemų, šios ponios yra universalus ir gali rasti bendrą pagrindą soduose ir gėlių puokštes.

Dėl savo grožio ir universalumo rožė tinka beveik bet kokiam kraštovaizdžio dizainui

Dėl savo grožio ir universalumo rožė tinka beveik bet kokiam kraštovaizdžio dizainui

Daugybė nuotraukų iš gėlių puokštes įrodyti, kad išminties floristai naudoti juos net ir vestuvinės puokštės, derinant įvairių medžiagų -. Audiniai, karoliukai ir tt Iš tiesų, beveik visi vestuvių dizaineriai sako, kad maža puokštė rožių, rožių ir baltų gvazdikų į savo rankas jauna mergina atrodo labiau harmoninga nei griežtų raudonos pumpurų su ilgų stiebų.

Kvepiančios baltos rožės atrodo labai gražios senoviniame išorinio dizaino stiliuje

Kvepiančios baltos rožės atrodo labai gražios senoviniame išorinio dizaino stiliuje

Apsvarstykite savybes, laipsnius ir priežiūros taisykles.

Kas skiriasi krūmo rožių

 1. Gėlių formų įvairovė - nuo klasikinių iki terjerų arbatos hibridų.
 2. Ilgas žydėjimo laikotarpis nuo gegužės iki vėlyvo rudens.
 3. Greitas augimas - tik vasarą krūmas gali augti iki 2 m.
 4. Atsparumas temperatūros pokyčiams ir nepretenzybas rūpintis.
 5. Neįprastas ir stiprus gėlių aromatas.
 6. Didelis spalvų pasirinkimas: nuo kremo iki alyvinio ir netgi su dryžuotu. Ypač gražus baltas vaizdas vestuvių puokštėse.
 7. Sėkmingas augimo pokytis ir gėlių mirtis - krūmas niekada nustoja žydėti ir grožėtis.
 8. Jie gali būti auginami net vidaus atmosferoje tradiciniame puodelyje.
Veislių veislių ir rožių spalvos neapsiriboja nuostabiu

Veislių veislių ir rožių spalvos neapsiriboja nuostabiu

Bušo rožės yra labai populiarios ir plačiai naudojamos kraštovaizdžio dizainerių

Bušo rožės yra labai populiarios ir plačiai naudojamos kraštovaizdžio dizainerių

Šios ar kitos rūšies rožių pasirinkimas priklauso nuo dizaino tikslų, kai plėtojasi teritorija. Daugelis žmonių kas dvejus ar trejus metus visiškai pakeičia krūmų padėtį ir detales apie priemiesčio teritorijos kraštovaizdį arba praleidžia šiam fonui sodrus vestuves ir kitas šventes. Iš tiesų, tokie momentai atviroje erdvėje baltos, raudonos ir kitokios gyvos rožės karalystėje tęsiasi daug ilgiau atminties nei atostogos kambaryje ir labiausiai neįprastos karoliukų puokštės. Gamta visada žavėjo žmones nuo neatmenamų laikų ir toliau laikys save, pakeisdama visas technines naujoves, tai patvirtina daugybė geriausių visų praeities metų šventinių nuotraukų.

Įvairovė krūmo rožių kraštovaizdžiui

Rožė"Marmalade Skies"

Rožė "Marmeladės dangus"

 • Laukinė gamta - žiedai kartą per metus su mažomis tvarkingomis gėlėmis. Paprasčiausi priežiūra - jų nereikia iškirpti ir formuoti. Jie mylimi visi, nes jie duoda iliuziją, kad būna grynos gamtos. Jie apima tvoras, namų sienas, paviljonus, naudojamas kaip gyvatvores.
 • Laipiojimas - aktyviai naudojama pynimo vestuvių arkose.
Kaltinė arka su raudonomis rožėmis

Kaltinė arka su raudonomis rožėmis

 • Groundcover - tokios rožės neaugos į puodą, tai krūmas, nuskaitytas ant žemės su gėlių kilimu, taip pat papuošia pavėsines. Jų gėlės yra mažos, šviesios ir šiek tiek pastebimos sūpynės. Ryškiausia tokio rožė su Hansalendo, Elmshorno ir Robusta pavadinimais. Jie skiriasi ankstyvuoju žydėjimo laikotarpiu ir yra lengvai valomi.
Bushas rožių rožės nuotrauka. Rožė"Elmshorn"

Rožė "Elmshorn"

Antžeminis dangtis pakilo"Robusta"

Gruntinio vandens rožė "Robusta"

 • Arbatos hibridas - dažnai naudojami puokštėms, kartais kaip namuose išaugo krūmą į puodą, jie švelnūs klasikiniai rūšių rožių ir puikiai įrengtas kompozicijų su kitomis spalvomis, turi sodrus galvą, pavyzdžiui, su chrizantemų.
 • Anglų kalba - šis nepretenzingas Rūšiuoti priežiūros ir grožio meilę beveik visi sodininkai. Iš jų gali būti suformuota kaip griežtą formos krūmo - būtina labai sumažinti filialus ir plinta beveik mini medį, kaip gražus austi dizaino karoliukai - nukirpkite beveik nereikia. Nuotraukos šių kraštovaizdžių parodyti mums pasirinktys sodai iš "Alisa Stebuklų šalyje" su Kings Park iliuzija su pintų paviljonų. Populiariausių veislių pavadinimai yra Graham Thomas ir Abraham Darby;
Švelniai geltonas anglis pakilo"Graham Thomas"

Švelniai geltonai angliškai pakilo "Graham Thomas"

Chic gėlių pumpurai"Abraham Darby"

Elegantiški "Abraomo Darby" pumpurai

 • Kanadietis - tai stipriausi rožės, galintys atlaikyti šalnų iki -40 °. Jie nėra paimti vestuvių puokštėms ar auginami butelių vazonuose, tačiau jie tiesiog nepakeičiami vasarnamiuose ir soduose šaltuose regionuose.
Rytinė rožinė Kanados rožė

Rytinė rožinė Kanados rožė

Sodinimo ir priežiūros taisyklės

Bet rožiniai turėtų būti gerai apšviestose vietose, kur šaltas šiaurinis vėjas neatsiranda. Dirvožemio sudėtis turėtų būti turtinga humuso, taip pat reikėtų turėti omenyje, kad netoli dirvožemio paviršiaus nėra požeminio vandens. Pasirinkta vieta pašalinama iš nuolaužų, pašalinamos piktžolės, po to dirvožemis išsiveržiamas, naudojamos trąšos, sumaišomi durpiai ir sumaišomi, kol susidaro vienoda masė.

Laipiojimas pakilo kaip priemiesčio zonos apdaila

Laipiojimas pakilo kaip priemiesčio zonos apdaila

Iškrovimo ant DUG duobę 25-30 cm žemiau Bušo šaknų plotis ji turėtų būti apie 20 cm, yra sumažinta iki šaknų ir padengtos savo sluoksnius, kiekvieną purškia vandenį tinkamai susitraukimas. Tas pats turėtų būti padaryta ir jei norite auginti rožių krūmą į puodą.

Kaspia skylę auginti krūmą

Kaspia skylę auginti krūmą

Duobės gylio matavimas

Duobės gylio matavimas

Atstumas tarp kiekvieno krūmo turi būti bent 30 cm, mažų veislių 15-20 cm leidžiama pletistyh -. 50-100 cm pirmąsias kelias dienas reikia laistyti dirvą taip, kad ji neturi laiko išdžiūti. Tačiau tai turėtų būti daroma atsargiai, kad nebūtų sulenkti šaknų sistemą perpildymo, tada jums reikia jaustis priemonę. Augimo procese reikia reguliariai nupjauti krūmus, kad sudarytų pageidaujamą formą. Žiemą filialai yra ant žemės ir padengti.

Norint išsaugoti nuolat žydinčią sodą, daugeliui sodininkų siūloma pakaitomis rožių krūmais primimus ir kitus augalus, kurie turi skirtingus žydėjimo laikotarpius, pavyzdžiui, su chrizantemomis. Maišant, šios dvi kvapiosios medžiagos suteikia neapsakomą derinį.

Bušo rožės ir kraštovaizdžio sprendimai

Augančios krūmo rožės savaime yra labai įdomios tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams

Augančios krūmo rožės savaime yra labai įdomios tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams

Pirmą kartą sodinti krūmų veisles, vienu metu nereikia susisiekti su pavėsinėmis ar gyvatvėlių įrengimu, verta mokytis paprastesniais daiktais.

Paprasti būdai, kaip atgaivinti teritoriją gyvomis rožėmis:

 • Gėlių aikštelės - krūmų rožės yra įsikūrusios gražioje, specialiai paruoštoje vietoje.
 • Apyrankės - krūmai, paprasčiausia priežiūra, pasodinti aplink perimetrą. Kai kuriais atvejais tai tik gyvas kelio rėmas, kitose jų grioveliai susidaro iš plytų ir akmenų, arba priešais krūmo liniją sumontuojamos susuktos dekoratyvinės tvoros. Tai ypač atrodo gražiai atliekant vestuvių ceremonijas - žydėjimo alėja sklandžiai suteikia jaunavedžiams didžiulę vestuvių arką, padengtą kvepiančių rožių lazdelėmis.
Rožių krūmas laikomas optimaliausias sodo ar tvoros sprendimas

Rožių krūmas laikomas optimaliausias sodo ar tvoros sprendimas

 • Grupės susitarimas - pasirinkti teritoriją, kurioje bus tik rožių sodas. Jūs galite susitvarkyti pagal laipsnius, o jūs galite spalvas gauti rojų natūra, kur galite įterpti įprastą plastikinį stalą ir kėdes. Jei juos padengsite subtiliastine staltiese, uždengsite baltuosius skėčius, jūsų sode visada bus Provanso stiliaus kampelis, kuriame aristokratai mylėjo atsipalaiduoti.
Šios rožės yra išskirtinės, o jų priežiūra nėra laikoma pernelyg sudėtinga ar specifine

Šios rožės yra išskirtinės, o jų priežiūra nėra laikoma pernelyg sudėtinga ar specifine

Jei viskas yra tvarkoje, ir rožės gerai aklimatizavosi Paprasčiausiu, gali būti lengvai ir formuoti gyvatvores, didelis arka, pynė jiems sienas ir pavėsinės, net suvokti savo drąsiausias vaizduotę - statyti ant sistemas gyvenančių skulptūras, kuriems su rožėmis.

Arkai ir paslaptys: romantiška sodo puošyba

Arkos skiriasi - jų pasirinkimas diktuoja svetainėje stiliaus, tai ne visada tikras pailgos lankas, gali būti mažas, didelis, apvalios, kvadratinės ir tt forma yra pasirinkta pagal bendrąją koncepciją kraštovaizdžio ..

Arka su sūpyniu, apipūsta grietine

Arka su sūpyniu, apipūsta grietine

Sodo arka yra vienas iš patogiausių būdų, kaip auginti rožių slyvas

Sodo arka yra vienas iš patogiausių būdų, kaip auginti rožių slyvas

Kaip pasirinkti:

 1. Būtina prasidėti dydis. Jei tai tik dekoratyvinis elementas - jis gali būti mažas, bet jei žmonės praeina per struktūrą, turite atsižvelgti į atitinkamą plotį ir aukštį.
 2. Susieti visą stilius ir geometrija. Jei sode vyravo lygios linijos, būtų neteisingai įdėti asimetriškus kampinius lankus, kaip ir bet kurios stačiakampės linijos su per ryškiais ryškiais briaunomis. Tokie elementai yra tinkami šiuolaikiniais stiliumi.
 3. Atranka medžiaga. Dažniausiai renkasi metalą ar medieną. Metalo arkos yra praktiškesnės ir įdomiausios spektaklio - jie gali būti ne tik mesti arkai, bet suklastoti daug monogramų ir raižyti elementai. Skirtingai nuo medinių analogų, jie nematė, jie nešlaps ir neišdžiūs. Be to, juos daug lengviau pritvirtinti prie žemės ir jiems būdingas geresnis stabilumas. Dėl jų universalumo jie tinka visiems stiliams, o medinės arkos yra tinkamos "šalies", "provencijos", kaimiško stiliaus kryptimis. Šiuolaikiniuose kraštovaizdžio variantuose jie retai įvesti.
Puikus arka su rozėmis

Puikus arka su rozėmis

Gazebo, pintas rožėmis, puikiai tinka romantiškam Provanso kraštovaizdžio stiliui

Gazebo, pintas rožėmis, puikiai tinka romantiškam Provanso kraštovaizdžio stiliui

Daugelis kraštovaizdžio dizaineriai ir kūrybingi žmonės tiesiog norėčiau sukurti poveikio "ieško stiklo" rūšies - įrengta kaskadų arkos, persipinantys su laipiojimo rožės, arba tokio paties dydžio arba palaipsniui mažėja. Kažkas net kelia veidrodį, ir paaiškėja, tikrai portalą, per kurią jūs galite lengvai gauti į knygos Lewis Carroll, ar vizito į "Mažasis princas" Exupery.

Daugelis žmonių mano, kad rožės yra gražiausios ir kvepiančios gėlės, kurias galite grožėtis labai ilgą laiką

Daugelis žmonių mano, kad rožės yra gražiausios ir kvepiančios gėlės, kurias galite grožėtis labai ilgą laiką

Krūmas Rožės - svajonė naujokas sodininkas ir kraštovaizdžio dizaineris, bet kuriuo lygiu. Tai labai nepretenzingas globos ir labai gražių augalų, kurie savo dešinės rankos gali būti dekoratorius transformuoti neeilinio pasakos realybę arba padaryti įsimintiną vestuvių šventę. Bet jei jūs neturite sodą ir sodas, taip pat, nesijaudinkite, nes galite visada auga rožių krūmą namuose ar pynimo jį iš karoliukų, tada ši trapi grožis nudžiugins jus laiko.

Prabangios krūmo rožės: 50 išskirtinių sodų su karališkuoju kraštovaizdžiu (nuotrauka)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 88