Tmavé fuchsie v úprave priestoru v jedálni

Tmavé fuchsie v úprave priestoru v jedálni

použitím odtiene ružovej, budete môcť vytvoriť skutočne jemný a harmonický interiér. Takéto steny sú súčasne mierne jasné a zároveň pokojné, sú neštandardné a čerstvé. Nemyslite si, že táto farba je vhodná len pre izby pre dievčatá - jej potenciál je naozaj obrovský, rovnako ako paleta možností, od najmenších koralový a až jasné fuchsie... Pozrite sa na seba!

 • Postoj k registrácii
 • Možné kombinácie
 • príslušenstvo
 • Používajte v rôznych miestnostiach
Pastelová gama bude mať úžitok z vašej kvality spánku

Pastelová gama bude mať úžitok z vašej kvality spánku

Korálové ozdoby dokonale obnovujú spálňu

Korálové ozdoby dokonale obnovujú spálňu

Moderný a vyvážený dizajn pre deti pre dievčatá

Moderný a vyvážený dizajn pre deti pre dievčatá

Svetlý, kontrastný interiér jedálne

Svetlý, kontrastný interiér jedálne

Postoj k registrácii

Naneštastie, ale vyberte tapetu ružový odtieň môže byť problémom pre manželský pár, pretože postoj k takýmto farbám u mužov a žien je iný. Aby sa predišlo nedorozumeniam, je nevyhnutné dodržiavať rady dizajnérov a psychológov.

Dôležité! Mierové stupne farby sú veľa a nie každý odtieň "bude hrať" v tejto alebo tej miestnosti, takže by sa mala starostlivo zaoberať.

Obývacia izba v štýle cheby-chic

Obývacia izba v štýle cheby-chic

Spálňa v secesnom štýle v jemnej palete s čiernymi akcentmi

Izba Art Nouveau v jemnej palete s čiernymi akcentmi

Priestranná kúpeľňa s vertikálnym prúžkom na stenách

Priestranná kúpeľňa s vertikálnym prúžkom na stenách

Tipy na výber:

 1. Pink v mnohých spolupracovníkoch s ženskosťou, zdokonaľovaním. Niekto si myslí, že je to dievčenská, bábka. To je dôvod, prečo sa ťaží muži vôbec vyhýbajú alebo ho neprijmú. Nie je potrebné používať podobný tón v manželskej spálni - to môže mať vplyv na sebaúctu manželky.
 2. Vyzerá dobre kombinácie s inými farbami v obývacej izbe, kuchyňa. Tlmenie a používanie iných tapiet bude kompromisom pri výbere ďalších oblastí.
 3. Návrh s takouto základnou myšlienkou môže naplniť osobu, ktorá je v ňom, s teplom, bude sa prispôsobovať pokojnej nálade. Ak vyberiete pastel, potom v tomto rozhodnutí je celkom možné vydať aj mužskú spálňu.
 4. Jasný ale nie kyslý tón symbolizuje neškodnosť. Ak navrhnete ženskú izbu týmto spôsobom, môžete sa vrátiť do detstva, cítiť sa neopatrný a ľahký.
 5. Akýkoľvek odtieň, napríklad, karmínová, fialová, fuchsie - je to jas a energia. Z takého dizajnu je však lepšie odmietnuť jeho kancelária, spálňa, ak osoba trpí hypertenziou. Naopak, táto myšlienka bude tá myšlienka. čo je potrebné pre ľudí lenivých. Steny zdobené v uvedenom štýle neustále podporujú a dávajú silu.
 6. Svetlé farby pomôžu vylúčiť negatívne vo vzťahu, znížiť agresivitu.
 7. Ak má miestnosť veľké okná, potom tapeta vo fialovej farbe - to je vec, ochladí sa a odpočíva, čo znamená, že môžu byť v spálni bezpečne prilepené.

Venujte pozornosť! Používanie tapety by malo byť stredné s najrôznejšími vhodnými kombináciami. Ak to preháňate, môžete obrátiť miestnosť do domu Barbie.

Staršie akcenty vo farbe fuchsie

Staršie akcenty na bielom pozadí

Elegantná spálňa v bohatých koralových farbách

Elegantná spálňa v bohatých koralových farbách

Ružová farba je obľúbená v detských izbách

Ideálne pre deti

Možné kombinácie

Vzhľadom k tomu, ružové nie je najlepšie riešenie ako monotónne lepenie stien, taká tapeta môže a mala by byť kombinovaná s inými návrhovými nápadmi. Ak to chcete urobiť, stačí vedieť, čo a ako sa skombinovať.

biela

Toto je vždy výherná kombinácia a ružová v tomto prípade nie je výnimkou. Biela môže byť nielen vo výzdobe, ale aj v nábytku, textil, dekoratívne malé veci. Takéto jednoduché, ale čerstvé riešenie môže mať vzrušujúci vplyv.

Najdôležitejšia vec je, že tento zväz je optimálny pre každú miestnosť. Všetko závisí od percentuálneho zastúpenia farieb, štylistiky a zvoleného typu dokončovania iných povrchov.

Elegantný detský klasický štýl

Elegantný detský klasický štýl

Štýlová spálňa s ľahkými pastelovými tapetami pre maľovanie

Štýlová spálňa s ľahkými pastelovými tapetami pre maľovanie

Iné kombinácie

 1. Populárny tandem - s šedá a strieborná.
 2. Krém s ružovým. Táto kombinácia je hlavná v smere štýlu Provence a akýkoľvek francúzsky dizajn.
 3. Zelená a jeho odtiene. Táto možnosť - samotná skutočnosť, ak existuje túžba urobiť oblasť čerstvou a povzbudzujúcou. Môžu personifikovať najobľúbenejšiu kvetinu na svete - ružu s jemnými púčikmi a kvitnúcimi lístkami.
 4. C modrý. Aj keď tieto dva tóny často idú spoločne, je to v návrhu a vloženie podobnej verzie popularity nie je prijatá. Rozhodnutie o použití týchto dvoch farieb spolu bude originálne, navyše prirodzené. Ružové kvety na oblohe vyzerajú veľmi prirodzene. A všetky prírodné a harmonické budú vyzerať krásne a vo výzdobe každej miestnosti.
 5. S malinami / vousmi. Ďalšou vzácnou myšlienkou je, že sa dá nazvať tučným písmom, najmä ak je jasný kontrast. Maliny alebo iné šťavnaté farby môžu byť aplikované fragmentárne, ale nerobia s nimi celú stenu, hoci lepšie svetlo, pastelové farby.
 6. Tmavé odtiene akejkoľvek farby. Takže si môžete usporiadať miestnosť, ale iba v určitých štýloch, ako napr klasický, japonský. V tomto prípade konať, musíte starostlivo a starostlivo vybrať nielen základ, ale gradácie.
Moderná detská izba s kontrastnou tapetou na hlave postele

Moderná detská izba s kontrastnou povrchovou úpravou na hlave postele

Klasické riešenie v hale vidieckeho domu

Klasické riešenie v hale vidieckeho domu

Štýlová izba pre dospievajúcu dievčinu

Štýlová izba pre dospievajúcu dievčinu

príslušenstvo

Otázka je viac než relevantná, pretože výber nábytku a textílií závisí vo veľkej miere od dojmu miestnosti, bez ohľadu na povrchovú úpravu. Pri výbere by ste sa mali spoliehať na vyššie uvedené úspešné kombinácie.

Vždy svieži a originálny vyzerá ako biely prírastok k ružovým múrom. A povrch čalúnnictvo a štruktúru záclony môžu byť buď homogénne alebo pruhované, s výraznou textúrou. Čo sa týka textílií, stupeň prirodzeného svetla je tiež dôležitý, pretože na tom závisí hustota, a tým aj nasýtenie dekorácie okien.

Tip! Závesy by mali odrážať buď nábytok alebo dokončovanie - to platí pre farebné aj štylistické prvky.

Používajte v rôznych miestnostiach

Možno ju úspešne aplikovať v rôznych miestnostiach, ale je dôležité vydržať mierne použitie a vyplniť miestnosť správnym príslušenstvom.

kúpeľňa

Ak je veľká, potom jedna a možno dve steny môžu byť zdobené ružovou tapetou. Peach odtieň Urobte miestnosť v pohode, kombinovať s oranžovou, naopak, prinesie pohodu a teplo. Tento vzhľad kúpeľne vyzerá dobre, pretože pokožka vyzerá žiarivo a zdravo. A spôsob, akým sa človek vidí v zrkadle, ovplyvňuje jeho náladu.

Pôvodná kombinácia farieb pre kúpeľňu

Pôvodná kombinácia farieb pre kúpeľňu

kuchyne

Teplé tóny zlepšia chuť do jedla, ale starostlivo, pretože môže byť túžba po sladkosti. Aby ružová v tomto prípade nespôsobovala melanchóliu, mali by ste ju zriediť jasnými šablónami kontrastných farieb - biela, zelená, modrý, oranžový. Ak je pozemok neustále na diéte, potom by takéto rozhodnutie malo byť stále upustené.

Venujte pozornosť! Vytvorte tapetu príslušnej farby jedáleňdobre - a každý večer si môžete vychutnať úprimné rozhovory, pretože steny k tomu budú mať.

Kuchyňa v štýle krajiny

Kuchyňa v štýle krajiny

Spálňa

Je povolené používať, ale čo najviac tlmené tóny. Pink by sa sotva dalo vidieť na tapety. V takom prípade bude možné vyhnúť sa združeniu s detským domom a domom s bábikami.

Eklektická spálňa s patchwork v textilnom priemysle

Eklektická spálňa s patchwork v textilnom priemysle

Obývacia izba

Teoreticky môže byť takýto prístup implementovaný v praxi. Ale aby sa všetko úspešne vyriešilo, musíte starostlivo premyslieť tieň, najlepšie je odstrániť nie všetky štyri lietadlá, ale len jednu alebo dve. Docela dobre to môžete rozdeľte rôzne farby obývacej izby a kuchyne, ak sú tieto dve miestnosti kombinované.

Nie nevyhnutne vydržať celok v interiéri v jednej gamme - akcentová stena na bielom pozadí vyzerá ešte výhodnejšie

Nie nevyhnutne vydržať celok v interiéri v jednej gamme - akcentová stena na bielom pozadí vyzerá ešte výhodnejšie

škôlka

Možno je to jedna z najvýhodnejších možností, najmä ak je miestnosť pre dievča. Samozrejme - to je tradícia tradície - princezná, rozprávky, Barbie, atď. V takej škôlke vaša dcéra vyrastie pokojnú, pokojnú a veselú. Samozrejme, nebuďte horliví a používajte príliš jasné farby.

Krémová ružová izba malej princeznej

Krémová ružová izba malej princeznej

Luxusná detská izba v množstve nadýchaných doplnkov

Luxusná detská izba v množstve nadýchaných doplnkov

Rozhodnutie požiadať o dokončenie ružovej tapety nie je tak netradičné, ako sa zdá. Existuje mnoho farebných odtieňov, okrem toho existujú viacfarebné modely, v ktorých jemná farba je sotva viditeľná. Ak chcete použiť túto myšlienku alebo nie, každý si sám rozhodne, ale v žiadnom prípade sa nebojte experimentovať!

Fuchsia, mlyny a jahody: 70+ trendových farieb tapety v ružovej škále

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 1 =