Dywan-puzzle odpowiednie dla dzieci w każdym wieku

Dywan-puzzle odpowiednie dla dzieci w każdym wieku

Dzieci w rodzinie są niezaprzeczalną radością dla kochających rodziców, którzy starają się zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze. Kiedy dziecko dorasta, granice swojej przestrzeni, zanim mały świat rozszerza się, stara się opuścić szczelinę łóżeczko lub arena i udać się na wycieczkę do mieszkanie. Oznacza to, że natura dała sygnał do eksploracji nowych terytoriów. Zadaniem matek i tatusiów w tym trudnym dla nich okresie jest zapewnienie ciekawemu dziecku maksymalnego bezpieczeństwa i wygody. Pomoc w tej poręcznej maty puzzle!

 • Funkcje
 • Rodzaje dywanów
 • Plusy i minusy
 • Wskazówki dotyczące wyboru
Dywan szybko staje się ulubionym miejscem gier

Dywan szybko staje się ulubionym miejscem gier

Funkcje

 1. Wszyscy dywan składa się z kilku części - od sześciu lub więcej, różnią się również parametrami części, każda sztuka może mieć jedną z opcji dla parametrów - 250 x 250, 300 x 300, 450 x 450 mm. Mogą być zamienione.
 2. Grubość produktu waha się od 8 do 12 mm.
 3. Każdy model różni się również w kierunku tematycznym.
Idealne do wnętrz dla dzieci

Rug-puzzle świetnie nadaje się do wnętrza dziecka

Funkcjonalność

Specyfika takich mat ma wiele aspektów. Wersja łamigłówki jest mobilna i bardzo wygodna w transporcie, pomaga w fizycznym i psychicznym rozwoju dziecka, umożliwiając przez wizualny i dotykowy poziom, aby szybciej zdobywać wiedzę. Przy odkształceniu można kupić i wymienić uszkodzoną część, jest wygodna i tańsza niż jakikolwiek standardowy analog.

 

Rada! Jeśli syn lub córka dorośnie, nie spiesz się, aby wyrzucić dywan, który służył wiernie. Można go zwiększyć, zdobywając niezbędną liczbę dodatkowych części.

Model dla starszego wieku

Model dla starszego wieku

Materiał bazowy jest hipoalergiczny i najwyższej jakości, ponieważ jest zgodny ze wszystkimi standardami stanowymi wprowadzonymi w celu kontroli produkcji towarów dziecięcych.

Ważne! Rug-puzzle ma specjalna powłoka, w którym nie ma ani jednego małego szczegółu, który zapewni pełne bezpieczeństwo małym dzieciom, które lubią wciągać do ust różne przedmioty.

Odmiany dywanów-puzzli

Do tej pory sklepy i strony internetowe oferują szeroki wybór dywaników dziecięcych do przeszukiwania w formie puzzli.

Najpopularniejsze modele

Miękka mata do pełnego pokrycia pokoju

Wyróżnia się dużą grubością rzędu 8-12 mm, utrzymuje ciepło, ma wypukłą fakturę, która pozwala dzieciom lepiej przylgnąć do niego i zacząć od detali.

Świetna opcja do pokoju gier

Świetna opcja do pokoju gier

Modułowe płótna

Specjalna składana mata o wysokości od 10 do 12 mm, której części można przestawiać, usuwać i dodawać, dostosowując całkowity obszar. Materiał jest hipoalergiczny i odporny na wilgoć. Przeznaczony dla niemowląt w wieku od 5 do 7 miesięcy.

Przy takiej zabawce zawsze będzie nudno

Z taką zabawką nigdy nie będzie nudna

Poduszka do czołgania ze zderzakami

Wersja dla najmniejszych, analogowych do obszaru mini-gry. Krawędzie są zamknięte specjalnym guzy, które są zamocowane w rowkach. Korzystając z tego modelu, rodzice mogą bezpiecznie przenieść się do innego pokoju na własny rachunek, bez obawy, że ich dziecko wyjdzie z przytulnego domu i zrobi coś.

Okruchy są zawsze bezpieczne

Okruchy są zawsze bezpieczne

Model do masażu

Każdy szczegół miękkiej układanki ma wypukłe elementy. Powłoka ta spełnia nie tylko funkcję rozrywkową, ale także terapeutyczną - nie powoduje powstania płaskich stóp ani nie koryguje już istniejącej.

Do notatki! Pomaga również lepiej postrzegać reprodukcję kolorów i rozwijać dobre zdolności motoryczne, co jest ważne dla dobrego rozwoju centrów mowy.

Przydatny na małe nogi

Przydatny na małe nogi

Alfabet

Polski z obrazami liter pomoże nie tylko czołgać się, ale także zapamiętać litery z pieluchy. Ta mata jest przydatna i dorosła - od modułowych elementów możesz łączyć słowa. Pomaga to poprawić pamięć, umiejętności logiczne, aw wielu przypadkach umożliwia uzyskanie wstępnej znajomości języka obcego od najmłodszych lat, jeśli zakupisz wariant z angielskim, niemieckim, francuskim lub innym alfabetem.

Dla lepszego zapamiętywania liter

Dla lepszego zapamiętywania liter

Guma

Wykonane z gumowych wiórków, nie nadają się do trwałych podłóg, ale idealnie do siebie podobne mata gimnastyczna do krótkotrwałych ćwiczeń fizycznych. Jego koszt jest niewielki, jest bardzo popularny ze względu na przystępną cenę i minimalny efekt poślizgu, jest łatwy do czyszczenia. Aby dziecko nie znudziło się i nie przerywa lekcji prawidłowego czołgania się, często jest do tego zmuszony dacza, podczas podróży do natury itp.

Jasna i praktyczna mata

Jasna praktyczna mata

Sylwetka

Układanka jest utworzona z moduły różne kształty w formie ramki, w której umieszczane są interesujące wypustki w zależności od rozmiaru i kolorów. W przypadku starszych dzieci, które aktywnie tworzą myślenie figuratywne i asocjacyjne, istnieją wersje podobne do grania kostki - do łączenia części według fabuły z bajek lub pór roku. Złożoność zależy od liczby i wielkości elementów.

Pomaga dziecku szybciej się rozwijać

Układanka sylwetka pomaga dziecku rozwijać się

Indeksuj - więc z muzyką

Ostatnio na rynku produktów dla dzieci pojawiły się zagadki do raczkowania, wyposażone w wbudowane przyciski i mini-mechanizmy z muzyką lub imitacją głosów zwierząt.

Do notatki! Specjalny ołówek dostarczany jest wraz z zestawem, a jeśli je dotkniesz, na przykład na obraz zwierzęcia, możesz usłyszeć, jakie dźwięki wytwarza w naturze.

Jednak taki produkt jest dostarczany do nas tylko z zagranicy i różni się dość dużą ceną.

Każde dziecko będzie zachwycone

Każde dziecko będzie zachwycone matą muzyczną

Punkty dodatnie i ujemne

Plusy Przeciw
Efekt amortyzacji - są miękkie i sprężyste, to wygładza uderzenia jesienią Niektóre wyrafinowane modele wyróżniają się wysoką ceną
Izolacja termiczna - zapewnia komfortową temperaturę i zapobiega przechłanianiu przez dzieci Średnia żywotność jest nieco mniejsza niż zwykłego dywanu
Ekologiczne - nie emituj szkodliwych substancji lotnych
Łatwe w czyszczeniu - łatwe w czyszczeniu z plam, nie boją się farb i rozlanych soków, łatwo można też wypłukać wilgoć, jeśli zostawiłeś młodego podróżnika bez pieluchy
Higiena - materiał zapobiega tworzeniu się grzybów i bakterii
Brak poślizgu - na płótnie znajdują się specjalne wycięcia z tkaniny
Zamienność modułów
Brak elektryzacji

Wskazówki dotyczące wyboru

Kupując dowolny przedmiot dla swojego dziecka, rodzice nie powinni wahać się zadawać pytania sprzedawcy.

Rada! Pierwszą rzeczą, którą powinieneś się dowiedzieć przed zakupem dywanu, jest dostępność certyfikatu jakości. Następnie możesz znaleźć inne interesujące punkty.

Od szczegółów możesz budować różne figury

Od szczegółów możesz budować różne figury

Ważne punkty:

 1. Nie polegaj tylko na indeksie cen. Tanie opcje są zawsze mniej jakościowe i lepiej wybrać złoty środek.
 2. Badanie materiału wzrokowo i w dotyku - na macie nie powinno być żadnych defektów.
 3. Produkt nie powinien być nadmiernie sztywny, w przeciwnym razie może uszkodzić delikatną skórę dziecka podczas tarcia. Również połączenia powinny być możliwie płaskie.
 4. W planie rozwoju warto polegać na wieku - dla najmłodszych lepiej kupować duże i jasne puzzle; dla starszych możesz spojrzeć na złożone litery, cyfry lub układanki.
 5. Mata nie powinna nigdy malować rąk, nie powinno też być zbyt dużo zapachu plastiku lub gumy.
 6. Dokładnie zmierzyć wymiary pomieszczenia przed zakupem produktu, jeśli chcesz całkowicie położyć żłobek.

Wniosek

Dywanik do wspinaczki to krok w nowoczesną przyszłość. Jest to doskonały wybór nie tylko kochających, ale także inteligentnych rodziców, którzy nie żyją dzisiaj, ale spoglądają w przyszłość, dbając o rozwój swojego dziecka. Nie ma konieczności kupowania najdroższych wersji z "dzwonkami i gwizdkami" - dzięki udanemu i kompetentnemu wyborowi możesz idealnie połączyć cenę i jakość.

Poduszki dla niemowląt do przeszukiwania: przegląd opcji i porady dla rodziców z wyboru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 26