Układ dziecięcych przestrzeni w jasnych kolorach

Projektowanie przestrzeni dziecięcej w jasnych kolorach

Nasze dzieci - kwiaty życia - rosną bardzo szybko. A teraz trochę szczęścia guzek, który został przywieziony ze szpitala jakieś 10 lat temu, nagle stał się osobą z własnych poglądów i pragnień. Do tego czasu rodzice powinni przemyśleć naprawa w pokoju dziecięcym. W końcu, jeśli wcześniej zostało sformalizowane zgodnie z wizją rodziców, teraz dziecko musi nauczyć się wyrażać idee i myśli niezależnie. Kierunek dekoracji pokoju dla dziewczynki zależy od kilku czynników: wielkości pokoju, wieku nastolatka, preferowanego stylu.

Spis treści

 • Wybór oparty na rozmiarze 
 • Jakie style są dla Ciebie odpowiednie?
 • Wiek i jego znaczenie
 • Robiąc miejsce dla dwóch dziewczyn
Udana przestrzeń do zagospodarowania przestrzennego pozwoli ci wygodnie się poruszać

Udana przestrzeń do zagospodarowania przestrzennego pozwoli ci wygodnie się poruszać

Wybór oparty na rozmiarze

Wielkość pomieszczenia wpływa na ostateczną decyzję w sprawie jego projektu. W końcu im więcej rodziców ma miejsce, tym więcej dostępnych jest opcji przestrzeni.

 1. Przesłanka w 10 kwadratowych. m. Jeśli pokój jest mały, to nie jest werdykt. Wszystko, co trzeba włożyć w to dla wygody stół, szafa i łóżko. Biorąc pod uwagę, że dziewczęta lubią jasne kolory, mogą wizualnie powiększać przestrzeń, pomieszczenie nie wydaje się zbyt ciasne i niewygodne.
  Białe wnętrze wąskiego pokoju

  Białe wnętrze wąskiego pokoju

  Mleczne odcienie pomogą wizualnie zwiększyć powierzchnię

  Mleczne odcienie pomogą wizualnie zwiększyć powierzchnię

 2. Przesłanki w 12 kwadratowych. m. W tym pokoju jest więcej wolnego miejsca, więc miejsce na kanapa, na którym możesz usadzić swoje dziewczyny. Wymagany powiesić półki, aby twoja córka mogła włożyć na nie książki, kosmetyki, zabawki.
  Łóżko na podium pomoże zaoszczędzić miejsce na rzeczy

  Łóżko na podeście pomoże zaoszczędzić miejsce na rzeczy

  Kompaktowy układ zestawu mebli

  Kompaktowy układ zestawu mebli

 3. Pokój ma 16 metrów kwadratowych. m. Duży pokój dziecięcy - prawdziwe marzenie dzieci i rodziców. W nim można umieścić dużą szafę, a także umieścić sofę, łóżko i stojaki zorganizować wszystkie niezbędne przedmioty użytkowe i dekoracyjne.
  Dobre oświetlenie jeszcze bardziej zwiększy przestrzeń

  Dobre oświetlenie jeszcze bardziej zwiększy przestrzeń

  Ciekawe rozwiązanie projektowe do dużej sypialni

  Ciekawe rozwiązanie projektowe do dużej sypialni

Zwróć uwagę! Bez względu na jakim obszarze ma miejsce, ponieważ nawet dziesięciu metrów kwadratowych, można stworzyć prawdziwy raj która zachwyci swoją księżniczkę z ich urody i osobowości.

Jakie style są dla Ciebie odpowiednie?

Rodzice i dzieci chcą, aby wybrana stylistyka w pełni odzwierciedlała stan wewnętrzny dorastającej dziewczynki, dlatego warto zastanowić się nad opinią dziecka. Poniżej znajduje się kilka typowych stylów, które zazwyczaj lubią nastolatki.

 • "Nowy Jork". Ten styl jest szalenie atrakcyjny dla dzieci od 12 lat, ponieważ jest nieformalny i interesujący. Taki kierunek charakteryzuje się takimi szczegółami jak tak proste, jak to możliwe, zestaw dekoracyjnych jasnych elementów.

 • "Paryż". Ten projekt z pewnością polubi naturę romantyczną i nieco senną. W końcu jego struktura wymaga dopracowania szczegółów, elegancji i prostoty we wszystkim. Ten styl dużo używa biały, farba, tapeta, meble kute i różne bibeloty.

 • Nowoczesny. Ten kierunek zapewnia przestrzeń dla fantazji. Podobnie jak wszystkie obszary nowoczesności, ten styl oznacza wygodę i praktyczność. Funkcje składają się z prostych i zwięzłych linii, funkcjonalności i miękkości palety kolorów.

 • Klasyka. Bez tego kierunku dzisiaj nic nie można zrobić. Klasyczne wnętrze jest nieprzydatne i odpowiednie przez cały czas. Dlatego, jeśli Twoje dziecko nie dba o modne nowości i preferuje surowość i prostotę we wszystkim, możesz całkowicie zatrzymać się na tej opcji.

 • High-tech. To ultranowoczesny klasyk, charakteryzujący się lekkim chłodem. Jeśli chcesz dostosować się do jej pokoju dziecięcego, możesz osiągnąć bardzo dobry wynik. Wśród wyróżniających się cech są projekty mebli ze szkła, nieobecność zasłony oparty na tkaninie, gładka podłoga.
Ścisłe stylowe wnętrze części sypialnej dla dzieci

Ścisłe stylowe wnętrze części sypialnej dla dzieci

 • Minimalizm. Ten obszar zawiera cechy poprzednich stylów, ale jest bardziej zarezerwowany i pozwala na wiele interesujących szczegółów. Plus to możliwość późniejszej transformacji stylu zgodnie z życzeniami dzieci.
Kreatywny i praktyczny projekt systemu przechowywania

Kreatywna praktyczna konstrukcja systemu przechowywania

Sypialnia w stylu minimalizmu

Sypialnia w stylu minimalizmu

 • Rock. Jeśli twoje dziecko zostanie uniesione w tym kierunku muzycznym, możesz z łatwością zagrać z nim i wykonać styl pokoju w identycznym stylu. W tym celu wolno malować ściany graffiti, zdjęcie, plakaty i plakaty z muzykami, gitarami.
Buntownicza postać pojawia się w projektowaniu jasnej sypialni

Buntownicza postać pojawia się w projektowaniu jasnej sypialni

Rada! Jak widać, istnieje wiele stylistyki i wskazówek dotyczących dekorowania pokoju. Musisz tylko wybrać najbardziej optymalne opcje.

Wybór stylu w zależności od wieku

Wybierz styl może być oparty na cechach wieku dziewczyny. Należy jednak pamiętać, że nastolatek jest nastolatkiem, a jeśli jedno dziecko gra w wieku 12 lat, drugie ma więcej dorosłych zainteresowań.

 1. 10-12 lat. W tym okresie elementów dzieciństwa w życiu dziecka są wciąż obecne, jak on jest zainteresowany kreskówek, lalki, ale chce wyglądać jak osoba dorosła i samodzielna. Dlatego zamiast bohaterów kreskówek należy dać pierwszeństwo tylko jasnym farbom i fototapetom. Rodzice powinni zwracać szczególną uwagę na obszar roboczy, ponieważ dziecko musi się uczyć przez długi czas i będzie potrzebowało obszernego stolika wygodne krzesło.
  Delikatne pastelowe kolory idealnie pasują do sypialni młodej damy

  Delikatne pastelowe kolory idealnie pasują do sypialni młodej damy

  Spokojne niestandardowe punkty sprzedaży pomogą Ci dostroić się do właściwego trybu

  Spokojne niestandardowe odcienie pomogą Ci dostroić się we właściwy sposób

 2. 14-15 lat. W tej chwili młoda dama może być słusznie uważana za osobę dorosłą. Z jej pokoju zniknęły książki dla dzieci i liczne zabawki. Czas na nową aranżację pokoju. Wiek charakteryzuje się już ukształtowaną osobowością i charakterem, więc rodzice powinni zaufać smakowi swojej księżniczki pod względem wzornictwa. Wszystkie decyzje dotyczące dekoracji dekoracji muszą być podejmowane łącznie.
  Jasny nastrój w stylu boho

  Jasny nastrój w stylu boho

  Romantyczny wizerunek dziewczęcych dziewcząt

  Romantyczny wizerunek sypialni dziewczynki

Bez względu na wiek kluczowe elementy wymagające szczególnej uwagi to takie elementy jak łóżko, miejsce do pracy, miejsce odbioru gości.

Robiąc miejsce dla dwóch dziewczyn

Jeśli dwie siostry mają mniej więcej jeden wiek, to z powodu tego czynnika są dziewczyną, ale jednocześnie rywalami z powodu wspólnego terytorium. Dlatego przestrzeń powinna być zorganizowana tak, aby nie było okazji do kłótni. Oto kilka zasad, których przestrzeganie pozwala osiągnąć ogólną harmonię i równowagę we wnętrzu pokoju dziecięcego:

 • Jeśli pomieszczenie nie jest duże, proponuje się zainstalować w nim kompleks sypialniany dwa łóżka znajdują się na górze. Pod jednym z nich umieszczone są pudełka i półki, a pod drugim znajduje się miejsce na kanapę. Takie podejście zapewnia zapobieganie spórom snu i stwarza szanse na ocalenie przestrzeni wewnętrznej.
Strefa treningowa dla dwóch osób pod łóżkiem na poddaszu

Strefa treningowa dla dwóch osób pod łóżkiem na poddaszu

 • Pozostaje otwarte pytanie o miejsce, w którym dziewczęta odrabiają lekcje. Łóżko na poddaszu, Oczywiście oszczędza to miejsce, ale trzeba postawić dwa stoły, aby księżniczki mogły czuć się swobodnie i swobodnie. W implementacji można znaleźć oryginalne kompaktowe tabele, które nie oznaczają pól, a także dają pierwszeństwo składany stół. Jeśli nadal zdecydujesz się na zainstalowanie dwóch stołów, będziesz musiał umieścić je obok obu mebli, otrzymując wystarczająco dużo naturalnego światła. Również na każdym stole należy umieścić żarówka.
Wygodne rozmieszczenie oddzielnych stołów i łóżek do nauki

Wygodne rozmieszczenie oddzielnych stołów i łóżek do nauki

 • Na pierwszy plan wysuwa się problem magazynowania rzeczy. Część ubrań i pościeli można umieścić w szufladach pod łóżkiem. Ale żeby dostać się wysoko szafa będą potrzebne. Położy wszystkie rzeczy potrzebne do przechowywania w pokoju dziecięcym. Jeśli nie możesz umieścić szafy w pokoju dziecięcym do tych celów, możesz użyć korytarz (jeśli jego wymiary pozwalają na to). W pokoju musisz zostawić jak najwięcej wolnej przestrzeni.
Partycjonowanie pokoju to przesuwne drzwi i wspólna garderoba

Partycjonowanie pokoju to przesuwne drzwi i wspólna garderoba

Rada! Zgodność z zasadami aranżacji atrybutów i akcentów meblowych da imponujący wynik z naprawy. Twoja księżniczka będzie zachwycona!

Pokój dziecięcy w stylu IKEA

Pokój dziecięcy w stylu IKEA

Misja jest osiągalna: wyposażamy pokój dla nastolatki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 39