Interiér v modernom štýle

Interiér v modernom štýle

Od iných dverových konštrukcií Kráľovské dvere sa líšia svojim dizajnom, čo má určité výhody a nevýhody. Po prvé, musíte pochopiť, aký produkt je a aké sú jeho vlastnosti.

 • Cisárske dvere - to je druh rámu z priečnych tyčí, ktoré sú pripevnené k bočným regálam. Je plnená rôznymi pomocnými materiálmi. Počet pruhov je obvykle tri alebo viac. Zabezpečujú štruktúru s tuhosťou.

obsah:

 • Vlastnosti dizajnu
 • materiály
 • Výhody a nevýhody výrobkov
 • Opis výrobnej technológie
Štýlové vnútorné dvere

Štýlové vnútorné dvere

Vlastnosti dizajnu

 • Vnútorné listy sú vylepšená verzia zarámovaný. Životnosť je oveľa vyššia, pretože vložky majú väčšiu hrúbku.
Perfektné riešenie pre svetlý obývacia izba

Perfektné riešenie pre svetlý obývacia izba

Venujte pozornosť! Vďaka modulárnej zostave sa súčiastky ľahko menia, ak sú poškodené. Je to ako v konštruktore: môžete vytiahnuť a nahradiť akýkoľvek prvok.

Materiály, ktoré budú potrebné na výrobu

Neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na plnenie a dokončenie, hlavnou vecou je vytvoriť pevný a rovnomerný rám. Ak spojíte niekoľko materiálov, môžete dosiahnuť nedostatok kĺbov v konečnej fáze a tým sa predlžuje životnosť hotového výrobku.

 • Pre pevný základ pre konštrukciu rámu sú najčastejšie používané dvere vo výrobe drevený dub. V rozpočtových verziách sa tento materiál nahrádza borovicami alebo borovicami smrekovec, čo je o niečo drahšie, ale silnejšie.
 • Pre prémiové modely niekedy platí cenné druhy dreva, V tomto prípade je krídlo dverí úplne vyrobené z prírodného dreva.
Elegantný model v tmavom dreve

Elegantný model v tmavom dreve

 • Na základe toho, MDF, Iba jeho hrúbka by mala byť dostatočná pre pevnosť hotového výrobku.
 • V prípade interiérových častí sa najčastejšie používa drevo alebo MDF, hrúbka môže byť menšia alebo rovnaká ako u jatočného materiálu. To ovplyvní dizajn hotového výrobku.
Sála v pastelových farbách

Sála v pastelových farbách

Možnosť s matným sklom

Možnosť s matným sklom

K poznámke! Môžete zvážiť modely so sklenenými vložkami, dajú stavbu jednoduchosť. Nie je potrebné prijímať transparentné sklo: môže byť matované, farbené alebo použité ako náplasť na povrchu.

Sklenené vložky dodávajú eleganciu

Elegantné sklenené vložky

Pre fanúšikov prísnych návrhov

Pre fanúšikov prísnych návrhov

Na pokrytie dverí dverí sa používajú rôzne konečné materiály. Dodávajú sa v rôznych textúrach a farbách. Na predaj sú modely z:

 1. dyha;
 2. plastu;
 3. laminát;
 4. ekoshpona.

Výhody a nevýhody výrobkov

Kráľovské dvere sú obľúbené možnosti pre interiérové ​​vstupné skupiny. Táto popularita prináša množstvo nepopierateľných výhod produktov. Patria sem nasledujúce:

goodies cons
Rámová konštrukcia je odolná a zvyšuje spoľahlivosť. Zabezpečuje stabilitu celého krídla brány bez ohľadu na jeho plnenie. Čím viac bočných rebier sa používa z lišty, tým spoľahlivejší bude dizajn Nízka úroveň bezpečnosti. Nemôžu byť použité pre predné dvere
Moduly umožňujú rozobrať a namontovať výrobok bez poškodenia dekorácie. To pomáha nahradiť opotrebované časti alebo úplne zmeniť vonkajší dizajn dverí Ďalšou nevýhodou je veľká váha v prípade použitia masívnych prvkov pri výrobe alebo veľkého počtu priečnych tyčí
Vzhľadom na skutočnosť, že na okraji nie sú kĺby, sú konštrukčné časti chránené pred vonkajšími vplyvmi - to predlžuje životnosť výrobkov. Technológia výroby umožňuje vyrábať obloženie a konce dverného krídla bez švíkov
Cisárske výrobky sa dokážu dobre vyrovnať s teplotnými rozdielmi a pri zmenách režimu nepodliehajú kolísaniu hustoty materiálov
Odolné výrobky a zmeniť úroveň vlhkosti v miestnosti. Ochranný povrch neumožňuje dostať vlhkosť do kĺbov výrobku
Estetický vzhľad. Na trhu nájdete rôzne možnosti dizajnu, v prípade potreby je možné produkt úplne alebo čiastočne zmeniť

Opis výrobnej technológie

Takéto výrobky sa vyrábajú metódou obložené konštrukcie, ale technológia má určité rozdiely.

 • Po prvé, okraj sa vyrába bez ševu, takže časti tkaniny majú na všetkých stranách ochranný povlak, ktorý zároveň slúži ako dekor.
 • Po druhé, základ hotového výrobku je rám vytvorený z priečnych rebier a stĺpov. Podľa princípu horizontálneho plnenia sa plní.

K poznámke! Niekedy sa vykoná pomocná vertikálna, ak je kotúč príliš široký.

Schéma konštrukcie dverí

Schéma konštrukcie dverí

 • Po tretie, pri vytváraní dielov je dôležité sledovať geometriu, inak pri montáži dielov vzniknú medzery a nesúlady. Dvere, ktoré boli vyrobené kvalitatívne, budú mať dlhú prevádzkovú životnosť.
Kráľovské dvere v strihu

Kráľovské dvere v strihu

Fakt! Významnou výhodou tohto dizajnu je možnosť zmeny dizajnu. Ak ste aktualizovali interiér a dvere sa už nezhodujú s riešením vášho štýlu, môžete ho úplne zmeniť alebo oddeliť.

Kráľovské interiérové ​​dvere: prvky konštrukcií a 60 a viac modelov v interiéri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 2