Dom začína vstupnou halou a náš výber začneme s úžasnou chodbou vo veľkom štýle"total white"

Dom začína s predsieňou a začneme výber s úžasnou chodbou v štýle "celkom biele"

Biele dvere v interiéri - klasická a najuniverzálnejšia možnosť pre domácnosť. výber interiérové ​​dvere Dnes je obrovský a pre každý dizajn nájdete ten správny. Niektorým sa biela farba môže na prvý pohľad zdajú byť príliš nudné alebo nepraktické, avšak takéto vnútorné riešenie až doteraz stratilo svoju relevanciu.

  • Výhody bielych dverí
  • Biele dvere v rôznych štýloch interiéru
  • Farebné kombinácie: s ktorými sa dá kombinovať
Luxusné parížske byty, kde vyrezávané dverové listy sú len umelecké diela

Luxusné parížske byty, kde vyrezávané dverové listy sú len umelecké diela

Čiastočné obklady stien s umelým kameňom na tehly a biele dvere

Čiastočná obloženie stien s umelým kameňom pre tehly dokonale odtiene svetlé odtiene

Kamenné steny a biele dvere sú veľmi zaujímavou a vždy sviežou kombináciou

Kamenné steny a ľahké dvere - veľmi zaujímavá a vždy svieža kombinácia

Valčekové kovanie a jednoduché, bez dekorácie, ľanu

Valčekové kovanie a plátno bez dekorácie

Moderná a biela v interiéri

Moderná a biela v interiéri

Výhody bielych dverí

Po dlhú dobu boli v prakticky každej miestnosti v postsovietskom priestore prítomné biele dvere - či už vládne kancelárie alebo obyčajné byty. Keď ľudia majú na výber, väčšina opustila nudné ľahké dvere v prospech tmavších a drevo. V posledných rokoch došlo k opačnému trendu. Americkí a európski dizajnéri často používajú vo svojich interiéroch dvere svetlých farieb, nepočítajúc ich banálne. Aké sú výhody pri dverách podobnej farby?

  • všestrannosť. Dokonale sa miešajú s každým farby v interiéri. Bez ohľadu na farbu stien alebo nábytku v miestnosti, biely je ideálny pre každé prostredie. Takéto dvere sú neutrálne a nemajú silné väzby na štýl, ak nemajú ďalšie dekoratívne prvky. Nezáleží na akej farbe a štruktúre podlahové krytiny v miestnosti, biele dvere nebudú v rozpore s laminátom, parketami alebo kobercom. Čo sa nedá povedať o drevených dverách, vyzdvihnúť obraz, ktorý na parkety v miestnosti je veľmi ťažké. Väčšina apartmánov má biele okenné rámy, kombinácia dverí a okien je v interiéri veľmi dôležitá, dáva im integritu a úplnosť. Biely list je rovnako výhodný v obývacej izbe, spálni, detskej izbe, predsieni, kuchyni alebo kúpeľni.
Biele dvere vo vnútri. Štýl kontemporari, veľmi vhodný pre byty v moderných kondomíniách a biela farba posuvných dverí

Veľmi vhodné pre byty v moderných bytových domoch je štýl súčasnej a bielej farby posuvných dverí

"Невидимая" роторная дверь

"Neviditeľné" otočné dvere

  • Vzdušnosť. Väčšina z nich moderné bývanie sa nemôže pochváliť rozsiahlou oblasťou. V tesnom priestore je najvýhodnejšia biela farba. On nebudú zaťažovať miestnosť, navyše, dá to ľahkosť a vzdušnosť. Jednoduchosť takýchto dverí nemusí upútať pozornosť na seba, ale neodvráti ju od hlavných prvkov v interiéri. Najvýhodnejšie je kombinovať biele dvere so stenami neutrálnych tónov v malých miestnostiach. V tomto prípade vzniká ilúzia celistvého priestoru, keď sa zdá, že stena je spojitá a miestnosť je predĺžená. Mliečne dvere sú ideálne aj pre izby s nízkymi stropmi, ktoré pomôžu vytiahnuť priestor.
  • Praktickosť. Mnohí sa bojí ukladať bielou bielizeň z dôvodu možnej nečistoty a odtlačkov prstov na nich. Platí to len vtedy, ak dom má malé deti. V skutočnosti, s náležitou starostlivosťou, sú praktickejšie. Nie sú tak nápadné prach, ako na tmavých povrchoch.
Biele dvere v kuchyni v interiéri sivého podkrovia

Svetlé dvere v kuchyni v interiéri v štýle podkrovia

Kontrastné čierne a biele kombinácie v kúpeľni

Kontrastné čierne a biele kombinácie v kúpeľni

Biele dvere v rôznych štýloch interiéru

Napriek všestrannosti, existujú niektoré štýly interiéru, kde dvere svetlých farieb vyzerajú najvhodnejšie:

  • Scandinavian. Návrhári interiérov škandinávskych krajín, ako žiadni iní, neustále vyjadrujú svoju lásku k bielu. Ich projekty ohromujú svojimi jednoduchými, čistými líniami, tvarmi a farbami. Biela je jednou z kľúčových farieb pre škandinávskych. Nebojí sa maximálne využiť v interiéroch. Škandinávske byty sa nemôže pochváliť veľkými plochami, rovnako ako našimi. Preto je pre nich jasný rozsah najlepším riešením pre zväčšenie priestoru. Vzhľadom k tomu, škandinávsky štýl inklinuje k všetkým prírodné a prírodné, potom dvere pre tento interiér bude vyhovovať laconic a bez ďalších dekoratívnych prvkov. Jednoduché lakované drevo s diskrétnym príslušenstvom - tak to vyzerá ako klasické dvere v štýle škandinávskeho minimalizmu. Zároveň sa dizajnéri nebudú báť kombinovať dvere s bielymi stenami, podlaha je často položená s prírodnými parketami alebo pokrytá mäkkými kobercami.
  • Minimalizmus. Jednoduchosť a asketizmus tohto štýlu sú dokonale doplnené lakonickými bielymi dverami bez dodatočných úprav s najjednoduchšími tvarovkami. Bez ohľadu na to, aké farby sú prítomné v interiéri, biele otvory sa zmestí do dizajnu akéhokoľvek bytu. Dokonca aj v tmavej miestnosti so stenami hnedej alebo šedej, svetlé dvere budú vyzerať skvele, ak budú podopierané bielej lišty na podlahe alebo strope a okenných rámov.
Kuchynské štúdio v škandinávskom štýle

Kuchynský apartmán-štúdio v škandinávskom štýle

Biele dvere v svetlo šedej škandinávskej jedálni vyzerajú celkom pokojne a tradične

Biele dvere v svetlej šedej jedálni vyzerajú úplne pokojne a tradične

Laserové rezanie kovov umožňuje vytvoriť také delikátne diela pre tých, ktorí hľadajú svetlo priesvitné dvierka

Laserové rezanie na kov vám umožňuje vytvárať delikátne diela pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú priečku pre dvere

  • Barokový, impérium, romantický a akýkoľvek klasický štýl. Bez ohľadu na bohatstvo dekorácie a nádheru dokončenia budú biele dvere vhodné tak v pokojnom klasickom interiéri, ako aj v tých najprospešnejších. Predtým boli ľahko používané v palácoch a domoch bohatých aristokratov. Pomocou dekorácie a dekorácie môžete dať aj najjednoduchšiemu prvku interiéru trochu šik. Biele alebo aiouri farebné dvere v interiéri v baroko z prírodného dreva zdobené rezbármi, štukovými prvkami a bohatým zlatým doplnkom.
Elegantná zmes staroveku a modernity a dvojkrídlových vysokých dverí

Elegantná zmes staroveku a modernity a dvojkrídlových vysokých dverí

Kombinácia farieb: čo kombinovať biele dvere vo vnútri

Dvere neutrálnej farby môžu byť úspešne kombinované s inými farbami interiéru. Okrem toho môžete ozdobte dvere rôzne farby s cieľom vytvoriť celistvosť celého interiéru. S akými farbami sa najlepšie zmiešajú najjasnejšie dvere?

Po prvé, samozrejme, s bielym. Ak je celá miestnosť v bielej farbe, je logické a dvere robiť to isté. Žiaden ďalší dôraz nebude potrebný na zachovanie celkového obrazu. Ak majú steny teplejší odtieň bielej - mliečnej,béžový alebo авори, je potrebné zvoliť tón dverí opatrnejšie, snáď dvere budú vyzerať najlepšie v rovnakej farbe ako steny.

Posuvné dvere z bieleho matného plastu v úzkej chodbe

Posuvné dvere z bieleho matného plastu v úzkej chodbe

Po druhé, biela vyzerá skvele vedľa kontrastných farieb - čokolády, modrej, zelenej, fialovej a čiernej. Kombinácia bielej a modrej farby je široko používaná v interiéroch stredomorskej témy. Biele plátno je najlepšie vhodné pre morského interiéru, vyrobené vo svetlých farbách azúrovej a pieskovej farby.

Patina a biely plast - kombinácia, ktorá sa vyskytuje častejšie v dôsledku nútenej situácie v komerčnom prostredí. Takéto neočakávané kombinácie sa však môžu použiť aj na domáce použitie

Patina a biela - kombinácia, ktorá oživí interiér aj najmenšieho domova

Zelený interiér obývacej izby a biele dvere

Zelená škála v interiéri obývacej izby a ľahkých dverí

Neobaroka: elegantný vzor výstrižkov a štuková úprava dverí

Neobarokový: elegantný vzor výliskov a výliskov

Nie je potrebné kombinovať biele dvere s ľahkou podlahovou krytinou. Veľmi zaujímavá je táto kombinácia a tmavá drevená podlaha. Ak chcete zachovať celkový obraz, môžete použiť ďalšie prvky - okná z farebného skla, vložky zo skla, podstavec správnej farby, príslušenstvo. Napríklad tmavé lišty pomôžu vyhnúť sa bielemu listu z vnútorného interiéru, ktorý je vyrobený v hnedých alebo sivých tónoch. Tiež pomocou tmavých lišt a širokých koľajníc sa môžete zamerať na samotné dvere a zvýrazniť ich z celkového obrazu.

Zasklenie vitráží vo vstupných drevených dverách

Zasklenie vitráží vo vstupných drevených dverách

Dvere so sklenenými vložkami budú úspešne vyzerajúce v interiéroch svetla a vzduchu. Nepozerajú vizuálne priestor a nechávajú priestor pre svetlo. Je to vynikajúce riešenie pre malé byty.

Najnovšie verzie dverí sú lakonické vzhľad. Komplexné ženský výzdobu v rastlinných motívoch a zaoblených tvaroch - rozhodne nie je v dnešnom trende

Najnovšie verzie dverí sú lakonické vzhľad. Komplexné ženský výzdobu v rastlinných motívoch a zaoblených tvaroch - rozhodne nie je v dnešnom trende

Biele dvere v interiéri: 30 najlepších návrhových nápadov a riešení

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 44 = 46