Wnętrze w nowoczesnym stylu

Wnętrze w nowoczesnym stylu

Od innych konstrukcje drzwi Królewskie drzwi różnią się konstrukcją, która ma pewne zalety i wady. Przede wszystkim musisz zrozumieć, jaki to jest produkt i jakie są jego cechy.

 • Imperialne drzwi - to rodzaj ramy z poprzeczek przymocowanych do stojaków bocznych. Jest wypełniony różnymi materiałami pomocniczymi. Liczba barów wynosi zwykle trzy lub więcej. Zapewniają sztywność konstrukcji.

Spis treści:

 • Cechy konstrukcyjne
 • Materiały
 • Zalety i wady produktów
 • Opis technologii produkcji
Stylowe drzwi wewnętrzne

Stylowe drzwi wewnętrzne

Cechy konstrukcyjne

 • Pokryte skrzydełka drzwiowe są ulepszoną wersją kasetonowe. Żywotność jest znacznie większa, ponieważ wkładki mają większą grubość.
Idealne rozwiązanie do jasnego salonu

Idealne rozwiązanie do jasnego salonu

Zwróć uwagę! Dzięki modułowemu montażowi części można łatwo wymienić w razie uszkodzenia. To jak w konstruktorze: możesz wyjąć i wymienić dowolny element.

Materiały, które będą wymagane do produkcji

Nie ma specjalnych wymagań dotyczących wypełniania i wykańczania, najważniejsze jest stworzenie solidnej i równomiernej ramy. Jeśli połączysz kilka materiałów, możesz uzyskać brak połączeń w wykończeniu, co wydłuży żywotność gotowego produktu.

 • Dla solidnego fundamentu do budowy ramy najczęściej używane są drzwi w produkcji drewniany dąb. W wersjach budżetowych materiał ten jest zastępowany przez sosnę lub modrzew, który jest nieco droższy, ale mocniejszy.
 • W przypadku modeli premium czasami zastosowanie cenne gatunki drewna, W tym przypadku skrzydło drzwi jest w całości wykonane z naturalnego drewna.
Elegancki model z ciemnego drewna

Elegancki model z ciemnego drewna

 • Dla podstawy MDF, Tylko jego grubość powinna wystarczyć do uzyskania wytrzymałości gotowego produktu.
 • W przypadku części wewnętrznych najczęściej stosuje się drewno lub MDF, grubość może być mniejsza lub taka sama jak dla materiału osnowy. Wpłynie to na projekt gotowego produktu.
Sala w pastelowych kolorach

Sala w pastelowych kolorach

Opcja z matowym szkłem

Opcja z matowym szkłem

Do notatki! Możesz rozważyć modele z wkładkami szklanymi, dadzą konstrukcję łatwości. Nie ma potrzeby stosowania przezroczystego szkła: może być matowany, barwiony lub stosowany jako łata na powierzchni.

Szklane wstawki dodają elegancji

Eleganckie szklane wstawki

Dla miłośników surowych projektów

Dla miłośników surowych projektów

Do powlekania na drzwiach stosuje się różne materiały wykończeniowe. Występują w różnych fakturach i kolorach. W sprzedaży dostępne są modele z:

 1. fornir;
 2. plastik;
 3. laminat;
 4. Ekologiczny ekran.

Zalety i wady produktów

Królewskie drzwi są popularnymi opcjami dla wewnętrznych grup wejściowych. Ta popularność zapewnia wiele niezaprzeczalnych zalet produktów. Należą do nich:

Plusy Przeciw
Struktura ramy jest trwała i ma zwiększoną niezawodność. Zapewnia stabilność całego skrzydła bramy, niezależnie od jej wypełnienia. Im bardziej boczne żebra są używane z pręta, tym bardziej wiarygodny staje się projekt Niski poziom bezpieczeństwa. Nie można ich użyć do drzwi wejściowych
Moduły umożliwiają demontaż i montaż produktu bez uszkodzenia dekoracji. Pomaga to wymienić zużyte części lub całkowicie zmienić wygląd zewnętrzny drzwi Inną wadą jest duża waga w przypadku zastosowania masywnych elementów w produkcji lub dużej liczby poprzecznych prętów
Z uwagi na to, że na krawędzi nie ma połączeń, elementy konstrukcyjne są chronione przed wpływami zewnętrznymi - wydłuża to żywotność produktów. Technologia produkcji pozwala wytworzyć podszewkę i końce skrzydła bramy bez szwów
Produkty Imperial mogą dobrze radzić sobie z różnicami temperatur i nie podlegają fluktuacjom gęstości materiałów, gdy zmienia się reżim
Odporne produkty i do zmiany poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Wykończenie ochronne nie pozwala na dostanie się wilgoci do szczelin produktu
Estetyczny wygląd. Na rynku można znaleźć różnorodne opcje projektowania, istnieje również możliwość zmiany produktu w całości lub w części, jeśli to konieczne

Opis technologii produkcji

Takie produkty są wytwarzane metodą konstrukcje panelowe, ale technologia ma pewne różnice.

 • Po pierwsze, krawędź jest wykonana bez szwu, więc części tkaniny mają powłokę ochronną ze wszystkich stron, która jednocześnie służy jako dekor.
 • Po drugie podstawą gotowego produktu jest rama wykonana z poprzecznych żeber i kolumn. Zgodnie z zasadą wypełnienia poziomego jest wypełnienie.

Do notatki! Czasami powstaje pomocniczy pion, jeśli ostrze jest zbyt szerokie.

Schemat budowy drzwi

Schemat budowy drzwi

 • Po trzecie, podczas wykonywania części ważne jest, aby podążać za geometrią, w przeciwnym razie podczas montażu części będą występowały luki i niewspółosiowości. Drzwi, które zostały wykonane jakościowo, będą miały długą żywotność.
Królewskie drzwi w rozcięciu

Królewskie drzwi w rozcięciu

Fakt! Ważną zaletą tego projektu jest możliwość zmiany projektu. Jeśli zaktualizujesz wnętrze, a drzwi nie pasują już do Twojego stylu, możesz je całkowicie zmienić lub oddzielić fragmenty.

Królewskie drzwi wewnętrzne: cechy konstrukcji i ponad 60 modeli we wnętrzu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1