Daiktų laikymo talpykla taip pat tarnauja kaip interjero aksesuaras

Sandėliavimo talpa taip pat gali būti originalus vidinis priedas

Efektyvus vietos paskirstymas namuose yra viena iš svarbiausių temų kurdami jaukius namus. Kartais įdėti visus dalykus mažas butas tai nėra lengva. Sovietmečiu populiarus būdas - viską išmesti balkonas seniai prarado savo aktualumą. Galų gale net nereikalingas šiukšles gali būti išdėstytas pagal skonį, neužimant brangių metrų. Teisingai pasirinktos dėžutės ne tik padės sutaupyti vietos, bet ir harmoningai papildys ir dekoruos bet kurio kambario interjerą!

Turinys

  • Kodėl mums reikia dėžių?
  • Parinktys
  • IKEA dėžutės
  • "Leroy Merlin" siūlo
Daugelis plastikinių talpyklų padės išlaikyti patalpą

Daugelis plastikinių talpyklų padės išlaikyti kambarį

Kodėl mums reikia dėžių?

Dėžės kaip daiktų saugojimo vieta buvo naudojami daugelį dešimtmečių. Dažniausiai naudojamasi įvairiais įrankiais garažas arba rankinių rankšluosčių priedai, kai tokia smulkmena, kaip adatos ir sriegis, buvo būtina kompaktišku pakavimu ir slėpimu. Tačiau dėžučių pritaikymo sritis kasdien auga dėl patogios medžiagos naudojimo ir praktiškumo.

  • Laikoma, kad raktas į sėkmingą tvarką namuose rūšiavimas. Tai žymiai taupo nervus ir laiką, nes, pavyzdžiui, pirštinės prieš darbą gali būti atidėtos.

Pastaba! Rūšiuoti demo sezono metu reikalingas ypatingas požiūris, ir jūs galite juos sutvarkyti pagal sezonus arba dažną ir retai naudojamą principą. Šiam tikslui dėžutė tinka geriausiai, nes ji gali laikyti bet kokį dalyką - nuo maži aksesuarai viršutiniams drabužiams.

Dėl patogumo ir greičio galite pasirašyti kiekvieną dėžutę

Dėl patogumo ir paieškos greitį kiekvieną langelį galima rūšiuoti

Be to lentynos spinte ne visada tinka. Ar kada nors atsitiko, kad viskas visada painiojama tarpusavyje, nesvarbu, kaip jie susikaupia? Ir džemperio ieškojimas nugarinėje eilėje neišvengiamai veda į chaosą ant lentynos? Taip yra todėl, kad kai kurie drabužių elementai yra patogesni ne vertikaliai, bet vienas ant kito.

Faktas! Šis metodas buvo sugalvotas Marie Kondo Japonijoje ir sėkmingai naudojamas daugelyje šalių. Šiems tikslams dėžės yra ideali - tiesiog naudokite pakuotes su mažomis dalimis.

Dėžutės puikiai tinka bet kurio kambario interjerui ir turi būti "jo vietoje". Pavyzdžiui, virtuvė saugo maistą, indai ir kiti smulkmenos. Į prieškambaris - viršutiniai drabužiai, batai, skrybėlės ir kaklaskarės. Ir in persirengimo kambarys galite visus drabužius, audinius ir kitus reikalingus daiktus. Galite pasirašyti dėžutes ir laikytis rūšiavimo principo, išdėstydami dalykus pagal jų rūšį ir aktualumą.

Daugiafunkcis dekoratyvinis krepšys

Daugiafunkcis dekoratyvinis krepšys

Patarimai! Jei dar neturite šio saugojimo metodo, pradėkite nuo tų dalykų, kurių negalima rasti. Jei namas nuolat praranda kažką ir tinkamu laiku nėra šalia, sulankstykite šias smulkmenas į dėžę.

Box Options

Tarp daugybės įvairių parduotuvėse esančių skirtingų konteinerių, net labiausiai reikalaujantis pirkėjas galės rasti tinkamą variantą. Yra įvairių formų dėžės: nuo labiausiai paplitęs stačiakampis iki neįprasto rutulio ir netgi piramidės pavidalu. Galite įsigyti dėžutes formoje bagažinė arba stalčius, Būtina tik nustatyti, kokiu tikslu jo naudojimas planuojamas. Pasirinkimas priklauso nuo poreikių ir paprastai atsižvelgiama į išvaizdą, praktiškumą, naudojimo dažnumą ir medžiagą, iš kurios ji pagaminta.

Pastaba! Dauguma langelių yra pagamintos iš kartono, medžio ar plastiko. Kartais patogiau naudoti neaustines pakuotes.

Plastikiniai konteineriai minkšta spalva

Plastikiniai konteineriai minkšta spalva

Kartoninės dėžutės yra labiausiai prieinamos, nes tokia medžiaga dažnai yra pridedama prie įsigytų prekių, pavyzdžiui, batų. Tokia premija netinka storiems daiktams saugoti, nesikeičia jėga ir greitai praranda savo išvaizdą. Kita vertus, laisvas priedas gali būti šiek tiek pakeistas, todėl jis tampa patrauklesnis.

Patarimai! Kartoninę dėžę galima lengvai įklijuoti spalvotu popieriumi arba audinys, suteikiant jam bet kokios rūšies.

Jei nenorite daryti rankdarbių, galite nusipirkti gatavų dėžutes iš kartono, jie yra gana prieinami ir puikiai atrodo. Geriau naudoti gofruotojo kartono, jis yra griežtesnis ir patikimesnis.

Dėžutės iš kartono - labiausiai paplitęs ir biudžetinis variantas, kurį galite padaryti patys

Dėžutės iš kartono - labiausiai paplitusi biudžeto parinktis, kurią galite padaryti patys

Pinti dirbiniai dėžės, Paprastai jie gaminami iš vynuogynų krepšeliuose ar dėžėse. Ši galimybė ne tik išspręs drabužių ir drabužių laikymo problemą, bet ir taps puikiu interjero apdaila. Bet kokio stiliaus, kuriame yra medis, pinti dėžės puikiai papildo kambario dizainą, sukuria jaukią atmosferą.

Plastikinės dėžutės dažnai turi dėžutės formą ir yra naudojamos virtuvėje įvairių produktų saugojimas. Didelės dėžės taip pat gali turėti ratus be dangtelio, kad būtų lengviau judėti. Dėka medžiagos yra labai patvarios, lengvai valomos ir gali tarnauti daugelį metų. Išvaizda gali būti pasirinkta jūsų interjerui, stabdant neutralią, skaidrią spalvą arba teikiant pirmenybę ryškioms spalvoms.

Patarimai! Kaip konteineriai vaikų žaislų saugojimas geriausia naudoti plastikines dėžes. Atviras laukas keliais lygiais papuošia vaiko kambarį ir mokys jį užsisakyti.

IKEA dėžutės

Dėžutės dalykų saugojimui: "IKEA" ir "Leroy Merlin" stilingų ir funkcinių galimybių apžvalga

Sandėliavimo dėžės parduodamos beveik bet kuriame dideliame prekybos centre, kur yra departamentai "Viskas namams". Net baldų tinkle Hoff siūlo dekoratyvines dėžutes, bet ne tokį turtingą asortimentą.

Šis lyderis yra neabejotinai populiari IKEA parduotuvė, kurioje dėžučių pasirinkimas tiesiog puola vaizduotę.

Praktiniai švedai daug žino apie detalių organizavimą ir sukūrė daug kolekcijų:

IKEA lango parinktys
Ausinės Komplekte esančios dėžutės yra specialiai suprojektuotos lengvai saugoti: rankenos leidžia stumti stalčių, o langai yra skirti pasirašyti turinį.
Scobb Kai kurių daiktų dėžių rinkiniai yra patogiai sulankstomi ir, jei reikia, atsukami. Siekiant efektyviau paskirstyti erdvę drabužių dėžėse, galima naudoti kojinėms, diržams ir papuošalams.
Svira dėžės su visų dydžių poliesterio dangteliu malonioje balta ir pilka spalva tinka bet kokiam interjerui.

Fjella popieriaus dėžės rinkinys su plieno kniedėmis. Suprojektuotas įrengti spintelę, puikiai tinka raštinės reikmenims ir mažoms elektroninėms reikmenims.
Thiene dėžės su plyšinėmis rankenomis popieriaus yra lengva nešioti ir tinka saugoti visų rūšių nieko: žurnalai, nuotraukos ir raštinės reikmenys.
Gabbigas įvairių dydžių pintiniai krepšeliai ir dėžės, tinka laikyti vonios reikmenims, laikraščiams ir amatams. Galite įdėti jį į stalą arba pakabinti jį prieškambaryje.

Patarimai! Naudokite dėžes saugojimui ne tik žinomoje vietoje, bet ir kabinetas. Taigi galite išlaikyti drabužių spinta kad ir greitai surastum reikalingą.

Stalčiaus spintelės organizatorius

Stalčiaus spintelės organizatorius

Leroy Merlin saugojimo dėžės

Ne mažiau įdomus asortimentas dėžėse randamas Prancūzijos tinkle Leroy Merlin. Skirtingai nuo IKEA kolekcijų dėžės yra suskirstytos į skirtingų medžiagų prekes:

  1. plastikiniai krepšeliai su raižiniais ir konteineriai su dangteliais;
  2. neaustinės medžiagos dėžutės;
  3. kartoninės lentynos;
  4. pinti krepšeliai, papuoštas tekstilės gaminiais;
  5. dėžutės pagamintos iš poliesterio su užtrauktuku.
Patogus ir stilingas konteineris nedidelei daiktams

Patogus stilingas stalčius už nedidelį kiekį dalykų

Originalus virtuvės reikmenys

Originalus virtuvės reikmenys

Visos rūšys pateikiamos skirtingais dydžiais, todėl galite pasirinkti bet kokios užduoties langelį. Spalvų diapazonas skiriasi nuo neutraliausių tonų iki ryškių sultingų atspalvių.

Patarimai! Stenkitės, kad pirmą kartą tinka batų dėžutė, kurioje laikysitės savo rankomis. Norėdami suteikti daugiau estetinę išvaizdą, galite įklijuoti ją tapetu ar audiniu.

Dėžutės dalykų saugojimui: “IKEA” ir “Leroy Merlin” stilingų ir funkcinių galimybių apžvalga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 42 = 43