Çatı katı tarzında güzel iç hijyenik oda

Çatı katı tarzında hijyenik odası iç

Bu tür bir tuvalet tasarımı ülkemizde yakın zamanda uygulandı. Genellikle alışveriş ve spor merkezlerinde bulunabilir, ancak bu modelin kurulumu daireler ve evler için faydalı ve elverişlidir. Bu ürünlerin farklı modelleri ve yapılandırmaları vardır. Uzun servis ömrü ve bakımı kolaydır. Buna ek olarak, bu seçenek, tank duvara monte edildiğinden az yer kaplar. çanak Yapmanıza izin veren yapıyı karıştıran bir bacağı yoktur. zemin kaplaması altında klozet.

 • Yapısal özellikleri 
 • avantajları
 • Genel yanlış kavramlar
 • Ek özellikler
 • Sistemin artıları ve eksileri
 • Nasıl seçilir?
Tuvaletin tasarımında İskandinav tarzı

Tuvaletin tasarımında İskandinav tarzı

Yapısal özellikleri

Metal bir çerçeve kullanmanın uygun bir yerinde kurulur. Çoğu zaman bu, iletişim ağlarının bulunduğu duvardır, ancak bu bir aksiyom değildir.

İpucu! Ana şey, bir drenaj tankı kurmak için bir yer bulmak. Olmalı duvardaki niş bunun için yaklaşık 25 santimetre duvar tankı sakla. Alçıpanın yanı sıra başka bir malzeme de kullanılabilir.

Tuvaletler ile birlikte duvarların ve banyo tabanının mermer dekorasyonu

Tuvaletler ile birlikte duvarların ve banyo tabanının mermer dekorasyonu

Askılı tuvalet çok şık

Askılı tuvalet çok şık

Notuna! Tank, dört tutturucuya sabitlenir (ikisi duvara, ikisi de zemine). Bu sayede yüksekliği ayarlayabilirsiniz. Tank en çok plastikten üretilir ve farklı hacimlerde olabilir - 3 ila 9 litre. Setin hortumları tuvalete hızlı bir şekilde monte edilmesine yardımcı olur.

Asılı klozet montajı şeması

Asılı klozet montajı şeması

Çerçeve ve drenaj kasasının montajı

Çerçeve ve drenaj kasasının montajı

Süspansiyon modelinin avantajları

Bu ürün içinde iyi görünüyor küçük banyo veya tuvalet, çünkü alanı görsel olarak artırıyor. Çeşitli tasarım çözümleri sığacak tuvalet herhangi bir banyo iç.

Başka bir artı, suyun inişi sırasında gürültünün azaltılmasıdır. Tuvalet bakımı ve bakımı çok zaman ve çaba gerektirmez. Özel bir kaplama, kirecin ve pasın oluşumuna izin vermez, çünkü su hızla boşalır ve yüzeyde kalmaz.

Tüketiciler arasındaki yaygın yanlış kavramlar 

 • Daha sık olarak, aşırı kilolu insanlar böyle bir yapının hayatta kalacağına şüphe ediyorlar. Bu, temeli olmayan bir yanılsamadır.

Bilgi! Metal çerçeve duvara güvenilir ve sağlam bir bağlantı sağlar ve üreticiler ürünün 400 kg'a kadar dayanabileceğini garanti eder.

3D desenli yer karoları

3D desenli yer karoları

 • İkinci hatalı görüş, arıza durumunda sökmenin gerekli olacağı varsayımıdır. karo, mekanizmaya ulaşmak için. Uygulama tam tersini söylüyor: Tanka erişim basit ve herhangi bir mekanizma zor değil.
 • Bir sonraki yanlış anlama, pazarda parça ve gerekli parçaların bulunması zor olmasıdır. Bununla birlikte, durum böyle değildir: tüm gerekli parçalar tedarik edilir ve sağlık gereçleri piyasasında yedek parça almak için yedek parça satın almak kolaydır.
Duşsuz klozet, klasik modellere göre birçok avantaj sunar.

Duşsuz klozet, klasik modellere göre birçok avantaj sunar.

Tuvalet kase siyah ilham

Askıya alınmış tuvalet Inspire Black

 • Başka bir efsane, bu grubun mallarının yüksek maliyeti. Fiyat, seçilen kurulum sistemine ve ürünün üreticisine bağlıdır.

Eksikler arasında arama ihtiyacı çağrılabilir niş tankı monte etmek için. Su kaynağı en iyi şekilde esnek bir hortumla değil, bir tüple yapılır, çünkü bu suya inmeyecek.

Ek özellikler

Kullanım kolaylığı sağlamak için, bunlardan biri mikrolift olarak adlandırılan çeşitli kapak tasarımları kullanılır. Bu, sessiz bir yükselme ve kapağın düşmesini sağlayan bir sistemdir. Bu tür bir buluş, sadece düşen kapağın hoş olmayan sesinden kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda su tesisatı üzerinde bir çipin patlamasına veya şekillendirilmesine de izin vermez.

Bir jantın yokluğunda, su herhangi bir ek araç olmaksızın pürüzsüz bir yüzeyin iyice yıkanmasını sağlayan hızlı bir akıntıyı bırakır.

Jantın yokluğunda, su herhangi bir ek araç olmaksızın pürüzsüz yüzeyi iyice yıkayan hızlı bir akım bırakır.

İpucu! Çocuklu aileler için, mikro asansörlü bir koltuk satın almak gerekir, çünkü çocuklar sık ​​sık kapağın keskin bir şekilde düşmesi nedeniyle yaralanırlar.

Bu mekanizmanın prensibi bir kapıyı kapatır, ancak daha küçük boyutlara sahiptir. Modern pazar, bu tür sistemlerle donatılmış tuvaletler sunmaktadır.

Microlift sisteminin artıları ve eksileri

Bu tasarımın birtakım avantajları vardır:

 1. mikro-lift sayesinde kapak düzgün bir şekilde kapanır ve kaplama cips ve çizikler olmadan kalır;
 2. böyle bir koltuğun kullanım süresi daha uzundur;
 3. Sessiz işleyiş, gece uyumakta, diğerlerinin uyuduğu zaman;
 4. otomatik çalışma durumunda, kapak bağımsız olarak yükselir ve düşer. Bu fonksiyon ile donatılmış sadece pahalı seçenekler var harekete tepki veren sensörler;
 5. Kurulum basit ve çok zaman almıyor.

Tuvaletin içindeki ahşap çok şık görünüyor

Tuvaletin içindeki ahşap çok şık görünüyor

Hijyenik bir odanın siyah beyaz iç

Hijyenik bir odanın siyah beyaz iç

Microlift'in dezavantajları şunları içerebilir:

 1. Sistem, gerekirse kapağı hızla kapatmanıza izin vermez;
 2. çaba gösterirseniz, mekanizmayı bozabilirsiniz;
 3. tamir edilmesi zor;
 4. sistemi sökerken, iç parçalara zarar vermek kolaydır;
 5. Montaj sırasında, talimatları dikkatlice okumalısınız.
Panoramik pencereli banyo

Panoramik pencereli banyo

Microlift ile bir koltuk nasıl seçilir?

 • Kapağı doğru şekilde seçmek için, klozetin boyutlarını ölçmeniz gerekir. Garanti belgesinde yazılıdırlar ya da kendiniz ölçüm yapabilirsiniz (klozet uzunluğunu ve genişliğini belirleyiniz).

İpucu! Bağlantı elemanları arasındaki mesafeyi ölçmek buna değer değildir, her zaman standarttır. Kapağın, değiştirilemeyen malları ifade ettiği unutulmamalıdır, bu nedenle tam boyutunu bilmeniz gerekir. Ucuz ürünleri satın almak da buna değmez, çünkü çoğu zaman bunlar düşük kaliteli mallardır.

 • Ürünleri seçerken, bağlantı elemanlarının imalat kalitesine ve malların garanti süresine dikkat edin. Tuvaletin dış tasarımını unutmayınız, odanın içine sığmalıdır. Piyasa, kendi kendini temizleme, ısıtma, hava aromatizasyonu gibi ek fonksiyonlara sahip koltuklar sunmaktadır.
Sıhhi tesisat armatürleri sadece rahat olmakla kalmamalı, aynı zamanda iç mekanlarınıza mükemmel şekilde uymalıdır.

Sıhhi tesisat cihazları sadece rahat değil aynı zamanda iç mekana mükemmel şekilde uyum sağlamalıdır.

Mikro-lift-koltuklu bir asma tuvalet satın alın, özel bir sıhhi tesisat mağazasında veya internette olabilir. Sitede malları görüntüleyebilir, açıklamalarını okuyabilir ve doğru adrese teslim ederek nakit veya nakitsiz ödeme için satın alabilirsiniz.

Microlift koltuklu asma tuvalet: yapının genel görünümü ve avantajları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5