Stiklo lentynos ant sienos su veidrodine danga - prabangus dekoravimas valgomojo zonoje

Stiklo lentynos su veidrodine danga ant sienos - prabangus dekoravimas valgomojo zona

Stiklas lentynos ant sienos bus puiki galimybė jiems pateikti knygas, prabangius daiktus ir rinkiniai. Be to, jie gali įdėti namo smulkmenas ir kristalų patiekalus.

Dėl skaidrumo, tokia lentyna leidžia jums peržiūrėti interjerą iš įvairių pozicijų ir padaryti erdvę neįprasta. Stiklo lentynos - tai geriausias sprendimas tiems, kurie nori gauti išskirtinį namo vidus, apartamentai ir biuras trumpam laikui.

Turinys:

Dviejų lygių stiklo lentynos laiptelių forma bus puikus priedas prie sodo gyvenamosiose patalpose

Dviejų lygių stiklo lentynos laiptelių forma bus puikus priedas prie sodo gyvenamosiose patalpose

Plonasluoksnės lentynos su sidabro lentynais yra būtinos bet kokioje virtuvėje

Plonasluoksnės lentynos su sidabro lentynais yra būtinos bet kokioje virtuvėje

Stiklinės lentynos dažnai naudojamos vonios kambaryje

Stiklinės lentynos dažnai naudojamos vonios kambaryje

Langų lentynų privalumai priešais kitas konstrukcijas

Palyginti su medžiagomis, tokiomis kaip mediena, metalas, plastikas, stiklo konstrukcijos, yra keletas neginčytinų pranašumų:

 1. Jokios baimės dėl padidėjusio drėgnumo, priešingai, pavyzdžiui, iš medžio.
 2. Medžiagos stabilumas mikroorganizmų ir įvairių grybų poveikis.
 3. Paprastas skalbimas ir dizaino priežiūra, nes reikalingi paprasti įgūdžiai.
 4. Jūs galite lengvai pastebėti net mažus nešvarumus ir juos greitai pašalinti.
 5. Galimybė įsigyti produkto kainą pagal kiekvieno skonio ir pasiūlymų įvairovę.
 6. Estetinis vaizdas leidžia realizuoti bet kokias dizaino idėjas, fantazijas.
 7. Iš bet kokio kampo galite pateikti puikią apžvalgą ir sukurti grožį.

Taigi stiklo konstrukcijos bus ne tik optimalus grožio ir praktiškumo sprendimas, bet ir savininkams ilgą laiką. Jų pagrindinis privalumas yra derinys su bet kokiais veidrodžiais, daug galimybių kurti ir įgyvendinti idėjas, taip pat matomos erdvės padidėjimas. Didelio skaičiaus dekoracijų buvimas leis jums sukurti lentynos dizainą bet kokio stiliaus ir galės pradėti žaisti su visomis vaivorykštės spalvomis.

Vonios kambario pakabinamos stiklo lentynos gali būti naudojamos zonos zonai

Vonios kambariuose gali būti naudojamos pakabinamos stiklo lentynos zonavimo kambarys

Stiklo lentynų įvairovė

Lentynos atlieka praktines ir estetines funkcijas, tarnauja kaip gražus bet kokio stiliaus apdaila interjere ir gali būti parduodami daugybe.

Formos ir stiliaus

Formoje jie klasifikuojami į įvairius elementus - nuo minimalių stačiakampių skaičių iki kampinių ir trikampių produktų. Taip pat galite rasti modulinės struktūros ar lentynos figūrinio tipo, pabrėžiant teigiamas interjero savybes.

Vonios kambaryje yra stačiakampio stiklo lentyna

Vonios kambaryje yra stačiakampio stiklo lentyna

Dekoruojant medžiagą

Formų įvairovė dažnai reiškia daugybę medžiagų dekoravimo galimybių, dėl kurių dizainai gali atlikti skirtingus dekoro elementus:

 • atspalvio stiklas;
 • krašto apdorojimas;
 • dengimas ir piešimas ant paviršiaus;
 • kūrybos kūrimas vitražo kompozicijos;
 • LED apšvietimas.
Stiklinės lentynos su matiniu dangteliu nerūpi, yra didelės apimties ir puikiai tinka interjerui

Stiklinės lentynos su matiniu dangteliu nerūpi, yra didelės apimties ir puikiai tinka interjerui

Norint suteikti interjerui individualią išvaizdą, verta pritaikyti daugybę dizaino sprendimų specialios konstrukcijos formos, lenkimo stiklo ar jo derinio - naudojant skirtingo storio elementus. Jei nuspręsite nusipirkti stiklo sienos lentyna, galite atkreipti dėmesį į skirtingų spalvų ir tekstūrų gaminius, taip pat dėl ​​tvirtinimo elementų. Be mados, taip pat yra įvairių apšvietimo galimybių, puikiai derančių su stiklo elementais ir medžiaga, kuri juos lydi.

Nestandartinės formos stiklo lentyna iš IKEA

Anksčiau apšvietimas buvo atliekamas naudojant mažos galios žibintus, sunaudojančius daug elektros energijos. Ryšium su naujų techninių sprendimų tobulinimu tapo populiarus Šviesos diodai, kuris, skirtingai nuo įprastų dizainų, gali lengvai ir kompetentingai tilpti į bet kokį dekorą. Mažos lemputės maitina mažiausią energijos kiekį ir skiriasi nuo įprastų lempų ilgaamžiškumo.

Mėlynas šviestuvų apšvietimas gyvenamajame kambaryje gali palengvinti dekoro kontūrus

Mėlynas šviestuvų apšvietimas gyvenamajame kambaryje gali palengvinti dekoro kontūrus

Funkcionalumas ir apgyvendinimo galimybės

Moderni medžiagų rinka yra pasirengusi pasiūlyti įvairius dizainus, skirtus naudoti kitokiu tikslu. Apsvarstykite keletą produktų tvirtinimo variantų, susijusių su jų naudojimo ir apdailos bruožais.

Vonios sienelės dekoravimo pavyzdys: plonos stiklo lentynos, augalai ir tualeto reikmenys

Pavyzdys: sienų apdaila vonioje naudojant ploną stiklo lentyną, augalus ir tualeto reikmenis

Knygų lentynos: puikiai ir skoningai

Daugelis lentynų yra susietos su knygomis, taigi popieriaus segtuvams šių baldų elementų pasirinkimas yra pats plačiausia. Galite pasirinkti dizainą klasikine forma ir taip pat teikti pirmenybę mažos sieninės spintelės, lentynos, bokštai, kurie taupo erdvę ir patenka į bet kokį dizaino sprendimą.

Knygų konstrukcijos puikiai atrodys bet kurioje patalpoje. Jei pritvirtinsite įvairius dekoratyvinių elementų ir kolekcijų elementus, tada sukursite tobulumą ir pasuksite namą ant antikvarinių daiktų ar šeimos vertybių saugojimo vietos. Yra grūdinto stiklo modeliai, ypatingas jų sukūrimas leidžia jiems išlaikyti iki 15 kilogramų svorio. Verta paminėti, kad stiklo lentynos tvirtinamos prie sienos - ji turėtų būti stipri ir kokybiška.

Išlenktos formos stiklo lentynos tinka knygų saugojimui ir tinka namų kabinetų interjerui

Išlenktos formos stiklo lentynos tinka knygoms saugoti ir tinka interjerui namų kabinetas

Lentyna į stiklą televizijai

Jei pasirinksite stilingą lentynėlę, tai leis jums įdiegti televizorių be susegimų ir tuo pačiu metu tai bus puikus sprendimas modernus interjeras bet kokiu stiliumi. Svarbiausia, kad gamyba yra pagaminta iš patvarios ir aukštos kokybės stiklo. Tokios lentynos yra realizuotos įvairiu asortimentu, o aktualiausi yra spalvoti dizainai ir kombinuotieji modeliai su įvairių medžiagų - stiklo, metalo, medžio - kombinacija.

Jei yra noras tęsti namų kino teatro išdėstymą, gali būti teikiama pirmenybė modulinės struktūros, prisiimdami vietą televizoriui. Paprastai tokie baldai yra įrengti papildomų skyrių, norint pateikti žaidėją ir diską.

Simetriškas stiklo lentynų išdėstymas su mielais namų apyvokos reikmenimis

Simetriškas stiklo lentynų išdėstymas su gražiais namų apyvokos daiktais gyvenamajame kambaryje

Stiklo lentynos ant sienų gėlėms

Jei esate sodininkas ar tiesiog myli gėlės, tada originalių lentynių pasirinkimas yra skirtas bet kokiam interjero sprendimui paversti. Tvarkydami tokius gaminius ant stiklo lentynos galite sukurti viską, nes parduotuvėse yra daugybė lentynų. Pavyzdžiui, galima skirti pirmenybę aukštiems elementams arba įprastoms sienų konstrukcijoms, kurios naudojamos įstatyti į lango plotą.

Stiklinės lentynos naudojamos interjero sienoje, kad būtų realizuotos kūrybinės idėjos. Galite savo bute įterpti daugybę spalvų šiltnamį, nes stiklas nesukels didelių kliūčių saulės srautui. Be to, tokio dizaino pakabos modeliai su kaltiniai elementai.

Stiklo lentynos ant sienos: skaidrios kabančios plono stiklo lentynos gali būti dedamos šalia lango ir tokiu būdu suteikti augalams maksimalią šviesos reikšmę

Šalia lango gali būti dedamos skaidrios kabančios plono stiklo lentynos, todėl augalai gali gauti maksimalią šviesos vertę

Stiklo pakabinamos lentynos: stilingas sprendimas jūsų namui

Šie lentynos yra neįprasti, jie turi galingą kalno prie sienos, taip pat prie lubų. Tokiu atveju komplekte yra pakabos, pagal kurias galima pakoreguoti aukštį. Dauguma madingų gaminių gaminami taip, tarsi jie nebūtų tvirtinami ir būtų pakabinami ore. Šiame stiliuje galite sukurti gėlių arba knygų lentynos, kuri užtikrins originalių kompozicijų kūrimą, nesudarys dizainerių malonumų ir tuo pat metu atrodys labai originalus.

Pakabinamos stiklo lentynos virtuvėje pramoniniu stiliumi

Pakabinamos stiklo lentynos virtuvėje stiliaus minimalizmas

Lentynų pasirinkimas iš stiklo vonios kambariui

Dėl to, kad tokios struktūros nebijo temperatūros pokyčių, tuos produktus galite pasirinkti vonios kambaryje, kuris būtinai turi būti patogus vietos daiktams, higienos reikmenims ir valymo prietaisams laikyti. Stiklas nesikeičia ir padidina pasipriešinimą, o jo priežiūra yra lengva - lengvai plaunama - leidžia kompetentingai valdyti lentynas ir užtikrinti ilgalaikį jų aptarnavimą.

Siaurieji stiklinės lentynos gali būti dedamos virš vonios kambario ir be jokių problemų naudojantis visais tualeto reikmenimis

Siaurieji stiklinės lentynos gali būti dedamos virš vonios kambario ir be jokių problemų naudojantis visais tualeto reikmenimis

Vonioje yra daugybė intymių smulkmenų, kurių svetimus nereikia matyti, todėl juos galima paslėpti specialiais produktais, kuriuose yra papildomų užuolaidos iš audeklo audinio. Jei reikia sukurti kompetentingą apdailą, galite papuošti kalimo dizaino elementus. Jei jums reikia įdėti į vonios kambarį dekoratyvinių daiktų ir žvakių erdvę, atkreipkite dėmesį į kampines stiklo lentas ant sienos, kurios turi daug privalumų:

 • statybų įrengimo ir montavimo paprastumas - tai užtruks pusvalandį, ne daugiau;
 • įperkama produkto kaina yra labai malonus, o platus pasirinkimas leidžia įsigyti tai, ko jums reikia;
 • stilinga išvaizda leidžia jiems veiksmingai susidoroti su dekoratyviniu vaidmeniu ir kuria įvairius sprendimus bet kokioms idėjoms ir fantazijoms;
 • produktų praktinis lygis yra aukštas, nes tokios lentynos prisideda prie daugybės užduočių įvykdymo.
Ant stiklinės lentynose galite laikyti rankšluosčius, odos priežiūros produktus ir kitus naudingus dalykus, kurie visada turėtų būti ant rankų

Ant stiklinės lentynose galite laikyti rankšluosčius, odos priežiūros produktus ir kitus naudingus dalykus, kurie visada turėtų būti ant rankų

Taigi, kompetentingas požiūris į stiklo lentynų atranką bus sėkmingi elementai bet kokios interjero dizaino. Ir čia - neribotas laukas bet kokios fantazijos realizavimui.

Pavyzdžiui, per šiuos dizainus galima padaryti ornamentą sienoms salėje, taip pat sukurti gražią atmosferą bet kurioje kitoje patalpoje, kodėl visas būstas pasidarys puikią išvaizdą.

Stiklo lentynos ant sienos: praktinis, patogus ir stilingas visiems

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 + = 50