Built-in baldai iš natūralių medžiagų

Built-in baldai iš natūralių medžiagų

Tarp plataus asortimento baldų, skirtų būstui, ypatinga vieta yra tiksliai atskirtos laikymo sistemos. Šiuolaikiniame pasaulyje jie yra tam tikras meno kūrinys, kuris papildo daugybę papildomų dalykų, be pagrindinės savininko sandėliavimo funkcijos. Atsižvelgiant į jo dydį ir erdvumą stumdomos durys spintelės gali žymiai sutaupyti vietos ir kambario erdvės, jie užpildyti tuščią nišos, kampai, tarnauja kaip kambarys pertvaros, užmaskuoti ne tik kambarių sienų trūkumus.

Norint pasiekti didžiausią baldų harmoniją su patalpų atmosfera, būtina spręsti visus klausimus, susijusius su spintelės pasirinkimu. Tada jis tau tarnauja kuo ilgiau ir puikiai tinka būsto interjerui.

Modelis su stumdomomis durimis yra viena iš populiariausių saugojimo sistemų

Modelis su stumdomomis durimis yra viena iš populiariausių saugojimo sistemų

Patarimai pasirenkant

Spintelė spintelė - puikus sprendimas beveik bet kurioje patalpoje. Ypač aiškiai jis tinka erdvėje atliekant užsakymą. Tinkamo modelio pasirinkimo etapams gali būti priskirti šie žingsniai:

 • Montavimo vieta. Priklausomai nuo šio niuanso, galite naršyti modelio dydį, jo konfigūraciją, dekoravimą ir pajėgumą bei pagrindinį baldų tikslą, nesvarbu, ar jis yra interjero dekoravimas, ar daiktų saugojimo vieta.
Originalus baldų dizainas dviems vaikams

Originalus baldų dizainas dviems vaikams

 • Statyba, jo tipas. Šiame etape būtina atlikti matavimus ir nustatyti spintelės įtaisą. Kupė sistema yra dizaino sprendimas, kurį sudaro plieno arba aliuminio durelių rėmas su kreipiančiaisiais.
 • Matmenų apibrėžimas drabužių spinta.
 • Medžiagų atranka baldams, profiliui, sistemai Durys, taip pat aksesuarai. Taupymas dėl gamyboje naudojamų medžiagų kokybės gali gerokai sumažinti modelio eksploatacijos laiką ir jo naudojimo patogumą.
Erdvūs ir praktiški baldai puikiai tinka prieškambaryje

Erdvūs praktiniai baldai puikiai tinka prieškambaryje

 • Kabineto pildymas. Būtina nuspręsti dėl vidinis turinys, lentynų vieta, jų plotis, barų skaičius ir kiti parametrai.
 • Dizainas suprojektuota spinta. Siekiant maksimaliai suderinti baldus su kambario interjeru, būtina tobulinti dizainą pagal bendrą stiliaus sprendimą.
Laisvù rankù çrangos fasadas: bronzinis veidrodis su pjaustytuvu; krokodilo odos rėmas

Fasado ausinės: bronzos veidrodis su pjaustytuvu, krokodilo odos rėmas

Medžiagos

Priklausomai nuo medžiagos tipo, nustatomas baldų naudojimo laikotarpis. Dažnai produktai yra pagaminti iš šių medžiagų:

 1. Medinė medžio drožlių plokštė yra labiausiai prieinama ir plačiai naudojama medžiaga. Jis pagamintas spaudžiant medžio daleles, sumaišant jas su privalomais tirpalais organiniu pagrindu.
 2. Rothang - atogrąžų liana. Naudojamas pinti baldai.
 3. Bambuko tinka baldams dekoruoti.
 4. Veidrodis labai dažnai naudojama stumdomų durų spintų gamybai. Paprastai medžiagos storis yra 4 mm.
 5. Piešimas ant veidrodžio - originalus praktinis sprendimas kambario interjero dekoravimui. Tai gali būti užsakyta - tai leidžia savininkui išreikšti save interjero dizainu.
 6. Lakobelas dažnai taikomas, tai yra nepermatomas stiklas skirtingos spalvos.
Natūralios medžiagos projektuojant aplinką tausojančią interjerą

Natūralios medžiagos projektuojant aplinką tausojančią interjerą

Vizitinės kortelės integruota laisvų rankų įranga - fasado lakobelis

Vizitinės kortelės integruota laisvų rankų įranga - fasado lakobelis

Patarimai! Baldų fasado pasirinkimo procese būtina atsižvelgti į įvairius medžiagos ir dizaino variantus. Eksperimentuokite, sujunkite juos - tada savo dizaino projektui gausite individualų spintelę.

Lentynos ir kita

Produkto daugiafunkciškumas, kaip taisyklė, priklauso nuo jo užpildymo, kuris lemia, kiek baldų bus erdvus ir kiek vietos reikės. Užpildas gali būti toks:

 1. Lentynos. Didžiausiam patogumui lentynos dažniausiai atliekamos 30-40 cm atstumu vienas nuo kito, o optimaliausias gylis yra nuo 50 iki 70 cm.
 2. Dėžutės ištraukiamas. Stalčių konstrukcija gali būti pilnai pratęsta arba paprasta.
 3. Raganai pakabinti drabužius.
 4. Batų tinklai taip pat padeda sutaupyti vietos ir erdvės. Jie yra patogu laikyti batus visiems sezonams.
Efektyvus kiekvieno kvadratinio centimetro ploto naudojimas

Efektyvus kiekvieno kvadratinio centimetro ploto naudojimas

Šis sąrašas nėra išsamus, jį galima išplėsti ir kitais konstruktyviais sprendimais bei priedais, kad būtų lengviau ir patogiau laikyti dalykus. Lentynų vieta, barus ir kitus dalykus, kuriuos galite kurti sau ar pasitelkti specialistus. Tinkamas dalykų paskirstymas sutaupys vietos.

Patarimai! Būtina atsižvelgti į vietą, kurioje bus spinta (žinoma, apie tai jau minėjote), nes nuo to priklauso gatavų baldų dizainas. 

 

Įmontuotas įrenginys

Įmontuotas įrenginys

Dizaino pasirinktys

Renkantis baldus parduotuvėje, jums bus pasiūlyta pasirinkti du pagrindinius dizaino sprendimus:

 • Korpuso spintelė. Šis vaizdas apima visas šonines sieneles kartu su nugarėlėmis, apačia ir viršutine plokšte, ty baldas yra atskira "dėžė", kurią galima laikyti uždaroje patalpoje atskirai.
Butai su baldais studijoje

Buto studija su baldais

 • Įmontuotas drabužių spinta. Ją tiekia tik priekinis skydas, o sienos yra kambario sienos arba kampas. Kambario grindys ir lubos taip pat atlieka baldų viršuje ir apačioje esančias funkcijas. Tai padės sutaupyti pinigų. Galite įkišti drabužių spinta nišos siena, kuri padės sutaupyti gamyboje esančių medžiagų. Vienintelis trūkumas šio projekto yra jo silpnumas (atsižvelgiant į plokščių tvirtinimui nėra daroma prie sienos, ir tai, savo ruožtu, gali būti netolygus).
Palėpės kampas paverčiamas naudinga plotu

Palėpės kampas paverstas naudingąja erdve

Svarbu! Reikia pažymėti, kad įterptosios versijos atveju, gipso kartono sienos - jie negali atlaikyti didelių apkrovų.

Stumdomos durys leidžia įrengti bet kurią prieinamą kambario vietą

Stumdomos durys leidžia įrengti bet kurią prieinamą kambario vietą

Pastaba! Atkreipkite dėmesį, kad kabineto baldai brangesnis, o įmontuotas dizainas leidžia montuoti spiną beveik bet kokioje kampoje ar kambario nišoje, tuo pačiu užtikrinant didesnį pajėgumą, taip pat padeda sutaupyti vietos ir vietos.

Baldai nėra įmontuota, kad geriau apsaugotų daiktus nuo drėgmės, jis yra stabilus ir mobilus. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų, skonio ir įrengimo vietos.

Kampinė konstrukcija bus neginčijama pranašuma mažoms patalpoms

Kampinė konstrukcija bus neginčijama pranašuma mažoms patalpoms

Įgyvendinimas pagal užsakymą

Kad jūsų pagrindinė funkcija ir paskirtis būtų kuo tiksliau ir tiksliau, produktas turėtų idealiai tinka į kambarį. Siekiant atlaikyti visus matmenis, geriausia užsisakyti gaminti spinta. Taigi, galite nustatyti visų dalių matmenis tik pagal jūsų kambario matmenis, sutvarkykite vidinės lentynos, pertvaros, Strypai ir kiti užpildai, kurie jums tinka, kad ir seka.

Parengtas baldų dizainas pagal užsakymą

Parengtas baldų dizainas pagal užsakymą

Svarbu! Atsižvelgiant į tam atveju, jei turi galimybę kontroliuoti gylį, kaip ir parduotuvėse gatavų spintos pateikiami standartinių dydžių, kurie yra labiausiai paplitusi. 

Galite pasirinkti dizainą, o svarbiausia - dizainą. Jūsų vaizduotei yra atvira erdvė, o gamintojas padės jums naršyti mados tendencijas.

Tinkamas užpildymas leidžia jums sukurti veiksmingą visų spintelės spintelių vietą

Tinkamas užpildymas leidžia jums sukurti veiksmingą visų spintelės spintelių vietą

Patarimai! Baldų vykdymas pagal užklausą jums kainuoja daugiau nei tiesiog nusipirkite parduotuvėje. Bet tokia spinta nėra įsigyta vienerius metus, todėl jo pasirinkimas turėtų būti nuodugnus.

Naudodami įmontuotą baldą galite vizualiai keisti kambario parametrus - "traukti" jo aukštį, plotį arba ilgį

Dizaino sprendimas 

Korpuso fasadas atlieka pagrindinę vidinę apkrovą. Taigi, norint maksimaliai padidinti kambario stilių, jis gali būti tvirtas, iškirpti, atidaryti ar uždaryti. Fantazija šia tema gali būti ilgas.

Patarimai! Veidrodžio fasadas gali būti dekoruoti įvairiais modeliais, ornamentais ar atlikti matinį smėlio valymu.

Originalus dizainas padės sukurti interjero akcentą

Originalus kabineto dizainas lemia interjero stilių

Kai kurie individualių dydžių modeliai viršija panašių paruoštų baldų parduotuvių sprendimų kainą

Kai kurie individualių dydžių modeliai viršija panašių paruoštų baldų parduotuvių sprendimų kainą

Kur nusipirkti garderobą?

Šiuolaikinėje rinkoje yra daug specializuotų parduotuvių kabineto baldai, Taip pat yra daug šio profilio internetinių parduotuvių. Kur įsigyti baldus - jūs nusprendžiate.

Patarimai! Renkantis pirkimo vietą, ypač kai ji ateina į internetinę parduotuvę, tai geriausia, kad galėtumėte peržiūrėti klientų atsiliepimus, patikrinkite siūlomų, vienu žodžiu, susipažinti su organizacijos paslaugų spektrą, jei yra telefonas, tai geriausia kalbėti su asmeniškai parduotuvėje atstovas.

Puikus sprendimas mažam koridoriui

Puikus sprendimas mažam koridoriui

Jei nuspręsite atlikti asmeninį užsakymą, patartina turėti asmeninį kontaktą parduotuvėje, kur jums bus pasiūlyti skirtingi modeliai, galų gale žiūrėdami į juos galėsite greičiau nustatyti. Taip pat galite paaiškinti organizacijos atstovui, kas jus domina.

Pastaba! Tokiose parduotuvėse svarbu kompiuterizuotos projektavimo programos, ir prieš pradėdami tai padaryti, būsite pristatyti savo spintelę virtualioje susitaikymo formoje. Tai labai patogus ir praktiškas būdas, nes jums nereikia persvarstyti darbo.

Interjero pertvara erdvioje studijoje su dideliu funkcinių segmentų rinkiniu

Interjero pertvara erdvioje studijoje su dideliu funkcinių segmentų rinkiniu

Bet kokiu atveju, kur jūs turite padaryti tokį rimtą įsigijimą, turite orientuotis įvairiose srityse ir teisingai pasirinkti savo pasirinkimą, tada savo baldai Jus tarnys daugelį metų!

Ne tik sandėliavimas: kaip pasirinkti funkcinį ir apgalvotą spintą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 85 =