Kaip pasirinkti baldus vadovo biure

Kambarys, kuriame dirba režisierius, yra bet kurios organizacijos verslo centras. Čia vyksta svarbiausi pasiūlymai, pelningų sutarčių sudarymas, susitikimai su partneriais - visi įvykiai, kurie lemia bendrovės sėkmę.
Akivaizdu, kad pagrindinės korpuso interjeras turėtų skirtis nuo įprastų darbuotojų darbo vietos, o baldų valdytojas - tenkina kelis reikalavimus.

 1. Pateikiamas. Kabineto aplinka, kurioje direktorius priima partnerius ir VIP klientus, gali paveikti jų nuomonę apie įmonę, norą bendradarbiauti. Baldai gali parodyti bendrovės finansinę būklę: brangus rinkinys, vienintelė estetinė erdvės dizaino samprata, tai rodo gebėjimą išleisti pinigus, taigi ir bendrovės stabilumą bei jo darbo pelningumą.
 2. Komfortas. Baldai turėtų būti parinkti atsižvelgiant į funkcionalumą ir ergonomiką. Tai turėtų būti patogu dirbti su dokumentais ir biuro įranga, rengti susitikimus ir derybas.
 3. Kokybė. Renkantis korpuso baldus vadovui, pirmenybė turėtų būti teikiama gaminiams iš natūralios medienos arba faneruotos. Leidžiamos stiklo, metalo, akmens dalys. Plastikas netinkamas. Dušai ir foteliai yra geresni už odą arba natūralaus brangio tekstilės apmušalą.
 4. Skyriaus dizaino korespondencija savininko asmeniui ir įmonės ypatumai. Kai dekoruojame erdvę, tradicinis ir novatoriškas požiūris yra aktualus.

Labai svarbu yra spalvų spektras, kuriame yra vadovo biuras. Universalūs baldai laikomi natūraliais medžio atspalviais (ąžuolu, venge, graikiniais riešutais ir tt) arba achromatiniais tonais (pilka, balta, juoda). Šiuo atveju, interjero aksesuarai leis jums sukurti ryškius vaizdinius akcentus, įspūdžio gaivumą ir tuo pačiu metu neprarasti verslo aplinkos. Tačiau sultingi baldų atspalviai bus tinkami jaunimo klubo, meno studijos, treniruoklių centro ir kt. Biure.

Stiprio pasirinkimas yra pageidautinas, kad būtų susietas su įmonės veikla. Kompiuterinės firmos vadovas puikiai tinka aukštųjų technologijų dvasiai, grožio salono direktoriui - šiuolaikinio pobūdžio erdvei ir didžiojo banko vadybei - klasikinei. Taip pat gerai atsižvelgti į lyderio asmenybę. Taigi, trapi moteris prarandama dėl masyvių klasikinių baldų fono, o didysis žmogus atrodo nepakankamai aplinkoje, kurioje raižyta šviesa.

Vadovo biuro ir reikiamų baldų dalių zonavimas

Idealiu atveju direktoriaus biuras turėtų būti erdvus ir suskirstytas į tris klasterius.

 1. Darbo zona. Pagrindiniai baldų komplektai - fotelis ir stalas.
  Fotelio reikia su aukščio reguliavimu, pageidautina, su aukštu atlošu ir jo pakrypimu, plačiais porankiais, galvos atramomis. Reikalavimai stalui: dideli, su keliomis stalčiomis ar apmušalais.
  Darbo zonoje taip pat gali būti įrengtos dokumentų ir papildomų biuro įrangos konsolių spintelės. 

  Kaip pasirinkti baldus vadovo biure

 2. Derybų sektorius. Pagrindinis elementas yra bet kokios patogios formos konferencijų stalas, turintis optimalų vietų skaičių. 

  Kaip pasirinkti baldus vadovo biure

 3. Poilsio teritorija. Galvos biure ši erdvė naudojama ne tiek "Siesta", kiek neoficialių derybų metu. Tinkami minkšti baldai (sofos ir foteliai), arbatos stalas.

  Kaip pasirinkti baldus vadovo biure

Mažoje biure zonos gali būti derinamos. Pavyzdžiui, T formos lentelė leis surengti susitikimus ir derybas darbo sektoriuje.

Kaip pasirinkti baldus vadovo biure

Kad nebūtų klaidinga objektų suderinamumas, geriau pirkti ausinių baldus. Jei perkate atskirus daiktus, pasirinkite modelius iš vienos serijos. Taigi, garantuojamas stilius ir spalvos derinys, harmoningas interjero ansamblis.

Kaip pasirinkti baldus vadovo biure

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 + = 68