Daugiafunkcinės spalvotos lentynos kėdės pavidalu

Daugiafunkcinės spalvotos lentynos kėdžių pavidalu

Lentynos IKEA kataloge, kurio katalogas yra didžiulis, siūlo platų asortimentą ir siūlo įvairius kriterijus. Kiekvienas vartotojas gali pasirinkti ir įsigyti bet kokia pagrįsta kaina bet kokią jam patinkančią versiją. Nedidelis atvejis - pasirinkti tinkamą!

Turinys:

 • Rūšių struktūros
 • Montavimo metodai
 • Paskyrimų paskyrimas
 • IKEA grindų planų privalumai
 • Kas siūloma parduotuvėse?
Dekoratyvinė siena salėje, naudojant knygų spintelę prie lubų

Dekoratyvinė siena salėje, naudojant knygų spintelę prie lubų

IKEA meno stiliaus salės baldai

IKEA meno stiliaus salės baldai

Įdomi stovo virtuvės reikmenų piramidės forma

Įdomi stovo virtuvės reikmenų piramidės forma

Mediniai išmatos vonios kambaryje

Mediniai išmatos vonios kambaryje

Originalios knygų ir dekoratyvinių smulkmenų lentynos

Originalios knygų ir dekoratyvinių daiktų lentynos

Kartu su medinė komoda ir bufetai, kurie kažkada buvo įprasti interjero daiktai, grįžome į lentyną, kuri yra pakankamai patogi ir įdomi baldo dalis. Jei norėsite vertinti visą šlovę savo akimis, atkreipkite dėmesį į IKEA knygų lentynus, kurių katalogas yra labai įvairus modelių. Tokie baldai yra naudingi visoms patalpų rūšims ir tipams: prieškambaris, vonios kambarys, apie dacha. Ten, kur yra daug naudingų smulkmenų, visada yra vieta ir lentynos.

Rūšių struktūros

Renkantis knygos spiną savo namui, verta atkreipti dėmesį į jo dizaino ir bendros formos ypatybes. Galų gale modeliai yra sukurti ne tik interjero dekoravimui, bet ir patogumui bei patogumui, todėl gamintojas siūlo daugybę variantų ir krypčių.

Patogi lentyna taps namo šiltnamio namu

Patogi lentyna taps namo šiltnamio namu

Kampinė lentyna puikiai tinka mažiems kambariams

Kampinė lentyna puikiai tinka mažiems kambariams

 1. Kvadrato tipas arba jo stačiakampio formos partneris yra klasikinis variantas, kuris puikiai tinka praktiškai bet kokiai kambario konfigūracijai.
 2. Kampinis medinis variantas bus elegantiškai įrengtas kambario kampe, nesudarant kliūčių žmogaus judėjimui, o ne įsikibti į laisvą erdvę.
 3. Ovalios formos baldai Tai didesni, bet tai trūkumas kompensuojamas lengvai glotnumą ir originalumą visų linijų.
 4. Mes taip pat siūlome nestandartinius, sudėtingos formos produktus, kurie gaminami pagal užsakymą arba kuriuos galima pasirinkti iš parduotuvių asortimento.
Stačiakampio formos dviejų aukštų biurai

Stačiakampio formos dviejų aukštų biurai

"Art Nouveau" stiliaus stiklo kvadrato stiklai

Jei nuspręsite pirkti IKEA spinta, galite tikėtis, kad visų šių variantų bus pristatyta asortimento ir jūs galite pasirinkti variantą, kuris Jums bus malonu.

Klasifikacija pagal medžiagas

Taip pat yra plati gaminių klasifikacija pagal medžiagas, naudojamas jų gamyboje: tai gali būti mediena, plastikas, metalas, stiklas. Kiekvienas iš jų yra savotiškas ir turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

 • Medžio produktai visada yra natūralios ir gali suteikti malonų pojūčių iš naudojimo, sukurti įdomią atmosferą. Tačiau tokio sprendimo atveju reikės specialaus apdorojimo metodo, atsižvelgiant į drėgmės lygį ir temperatūros rodiklius. IKEA medinė lentyna yra puiki galimybė tiems, kurie vertina komfortą ir originalumą, net ir mažiausiomis detalėmis.
Mobili medienos lentyna gėlių laikymui

Mobiliosios lentynos iš medžio gėlėms

 • Metalo konstrukcijos pasižymi aukštu patikimumu. Jie idealiai tinka stiliaus dizainui aukštųjų technologijų, bet iš jų mažai tikėtina, kad įmanoma gauti šilumą, kaip iš medinių elementų.
Originali padirbta knygų spinta su užuolaidomis vonios kambaryje

Originali padirbta knygų spinta su užuolaidomis vonios kambaryje

 • Labiausiai pasiekiami gaminiai iš plastiko. Jie nebijo drėgmės, o tai pakanka, pavyzdžiui, virtuvėje ir vonioje. Tačiau šis prieinamumas veikia stiprumo indeksą, todėl mažai tikėtina, kad šie prietaisai truks ilgą laiką. Neigiama yra tai, kad šiuo atveju patraukli išvaizda yra problematiška.
Plastikinė lentyna - viena iš ekonomiškiausių vonios lentynų variantų

Plastikinė lentyna - viena iš ekonomiškiausių vonios lentynų variantų

 • Stiklo lentyna yra išvaizda patraukli, tačiau ji yra palyginti brangiai kainuojanti, o ne labai patvari, todėl ją pasirinko mėgėjai avangardo ir kitų rafinuotų vietų skirtingais stiliaus sprendimais. Tačiau tokie gaminiai yra ypatingo skonio ir dėmesingo interjero dizaino ženklas.
Neįprasta dekoratyvinė lentyna, pagaminta tik iš stiklo

Neįprasta dekoratyvinė stiklo lentyna

Jei nuspręsite pirkti lentyną IKEA, katalogas padės jums pasirinkti geriausią variantą ir sukurti savo namuose maksimalų komfortą ir malonumą.

Montavimo metodai

Baldo dalis yra uždaroji lentyna, sudaryta iš kelių pakopų ir neįrengta durimis. Jie turi būti išdėstyti taip, kad visi elementai būtų prieinami ir netrukdytų įprastinei gyvenimo veiklai.

 • Viena lentynėlė yra grindų tipo, veikianti tuo pačiu metu kaip lentynos tvirtinimo elementas. Toks lentynos yra atliekami skirtingais matmenų variantais: mažiausias yra ant viršaus, o po to - didelių matmenų lentyna. Tokia lentyna gali tilpti į bet kokį interjero apdailą, o lentynos gali būti pagamintos sukimosi būdu.
Metalinė lentyna gėlėms su skirtingais lentynais

Metalinė lentyna gėlėms su skirtingais lentynais

Patarimai! Patogiausias modelis yra 4 kojų dizainas, nes jis gali atlaikyti apkrovą net iš sunkiausių objektų, įskaitant gėlių puokštės. Virtuvėje tokie baldai suteiks savininkui tinkamas prieskonių ir produktų laikymas.

Stabili ir praktiška metalinė lentyna ant keturių ratų

Stati praktiška metalinė lentyna keturiuose ratuose

 • Kabantys voleliai idealiai tinka mažiems namams, kur kiekvienas centimetras erdvės yra brangus. Jei pasirinksite keletą modelių ir padėkite jas į skirtingas sienų puses arba kampus, tai vizualiai išplės vietos.
Pakabinama lentyna su stiklo durimis

Pakabinama lentyna su stiklo durimis

 • Galite atkreipti dėmesį į tokią konstrukciją kaip batų lentyna IKEA yra puiki galimybė tiems, kurie nori maksimaliai patogiai praleisti savo prieškambaryje, jaukumą ir pasiekti aukštos kokybės interjero dizainą dėl nebrangių ir mažų detalių. Taigi, savo garderobu galite įdėti tokį svarbų ir stilingą priedą.
Puikus lentynų variantas salėje bateliai

Puikus lentynų variantas salėje bateliai

Apie tai, kaip sėkmingai bus atliekamas modelio pasirinkimas, priklauso nuo jūsų tolesnio patogumo baldų eksploatavimui. Namų interjere tokie išskirtiniai daiktai atrodys originalūs ir patrauklūs.

Paskyrimų paskyrimas

Mintys apie tai, ką pasirinkti baldus, norime ne tik puikus grožio priemonės, bet ir pasiekti maksimalų patogumą, funkcionalumą, baldai tarnauti keliems tikslams. Todėl mes kalbame apie dalyką, kuris bus įspūdingas interjere ir naudingas ekonomikoje.

 • IKEA gėlių dėmė. Kas nenorėtų meistriškai papuošti kambarį gėlėmis? Pasirenkant tokį sprendimą, galite pasiekti puikų rezultatą. Galite įdėti į jį visų rūšių ir veislių augalų - lapų, žydėjimo, ir netgi medžių. Ne tik gėlės, bet ir baldas yra erdvės puošmena, galite nusipirkti kažką, kad nėra palikti jums abejingi ir leis pasiekti optimalius rezultatus kuriant stilių: Atkreipkite dėmesį į kojų, kalimo, intarpas. Žinoma, yra ir brangių modelių, kurie jums patinka.
Daugybė gėlių ir sodinukų padės kompaktiškai laikyti knygų spiną

Lentynoje gali būti dedama daug gėlių ir sodinukų

 • Knygų lentyna. Jis gali būti dedamas į miegamąjį, stilingą klasikinio stiliaus, studijoje, vaikų kambaryje, gyvenamajame kambaryje ar net prieškambaryje. Visada yra kažkas užpildyti tokius baldus, kad jis taptų originalia interjero sudėtimi. Galų gale, kaip matote, masinis spintoje ar odininkas, kuris gali tilpti daug knygų, ne visada rasite patalpoje vietos, o lentynos bus tik baldas, kad bus išspręsti šią problemą ir truks daugelį metų. Taigi, mėgstamiausio rašytojo, kurį skaitote naktį, tavo laukia tavo rankos ilgis.
Kai kuri namų biblioteka puikiai atrodys lentynos gyvenamajame kambaryje

Dalis namų bibliotekos puikiai atrodys lentynos gyvenamajame kambaryje

 • Batų lentyna. Išskirti batai prieškambaryje - daugeliui žinoma situacija. Gerai, jei tai yra viena batų pora, bet kas, jei jų yra daug ir viskas pagal kiekvieną skonį? Optimalus sprendimas bus kompaktiškos lentynos pasirinkimas, kuris padės išspręsti sutrikimų problemą ir akivaizdžiai malonus akis.
Paprasčiausias baldų lentynos variantas pagamintas iš medžio, dažytos baltos spalvos

Paprasčiausias baldų lentynos variantas pagamintas iš medžio, dažytos baltos spalvos

 • Paslaugų ir suvenyrų lentyna. Šiuolaikinėje rinkoje "IKEA" siūloma daugybė tinkamų ir originalių paslaugų ir statulėlių, įvairių apdovanojimų ir kitų smulkių dalykų, kurie yra brangūs savininkams.
Kilnojamąją knygų spintos metalo konstrukcijos formą papildys stiklo lentynos su suvenyrais

Kilnojamąją knygų spintos metalo konstrukcijos formą papildys stiklo lentynos su suvenyrais

 • Laiptai už virtuvės IKEA - Kitas originalus variantas, kuris užtikrins kokybišką jūsų virtuvės erdvės rezultatą ir bus patikima saugykla įvairiems indams - laikraščiams, paslauga, plokštelės ir puodeliai, figūrėlės ir suvenyrai. Apskritai, jo taikymas gali tapti universalus, lieka tik pasirinkti praktinį sprendimą.
Stalo staliukas virtuvėje

Stalo staliukas virtuvėje

Jei pasirinksite gaminį, pagamintą pagal skonį, gyvensite patogiai, o draugai tikrai įvertins jūsų pasirinkimą.

IKEA grindų planų privalumai

Mielos originalios lentynos retro stiliaus ar šiuolaikiškuose modeliuose tikrai tinka jums, nes jų taikymas turi daug privalumų:

 • Patraukli išvaizda. Šis dizainas tinka bet kokiam kambario stiliui, ir jūs turėsite jį teisingai įdiegti ir mėgautis vieningu ansambliu, sukurtu maloniai prašyti širdies ir sielos.
Originali kontrastinga lentyna vonios kambaryje

Originali kontrastinga lentyna vonios kambaryje

 • Kompaktiškumas ir minimalus kambario plotas: knygos spintelė, nepaisant to, kad dažnai yra pagrindinis viso ansamblio elementas, yra beveik nematoma. Taigi galite jį įdėti bet kur ir jaustis patogiai patalpoje.
Kompaktiška ir patogi lentyna virtuvėje, atviros lentynos korpuso forma

Kompaktiška ir patogi lentyna virtuvėje, atviros lentynos spintelės forma

 • Lengva naudoti. Pirma, šį faktą patvirtina produkto universalumas, nes jūs galite įdėti ką nors į jį, o ne prarasti. Antra, jei reikia, galite perkelti knygyną iš vienos vietos į kitą, paimti reikiamą knygą, užpilti gėles ar priimti namus.
Patogus nedidelio lentynos koridorius, paslėptas už spintelės

Patogus nedidelio lentynos koridorius, paslėptas už spintelės

 • Įperkama kaina yra dar vienas svarbus šio produkto pranašumas. Jei norite nusipirkti drabužį ar spintą, turėsite daug išleisti, o įsigyti šį dizainą nereikės išmesti daug pinigų ir laiko, nes parduotuvėse rasite skirtingo asortimento ir skirtingų kainų kategorijų prekes.
IKEA šiuolaikinio interjero apstatymas padės pakeisti drabužių spinta

Šiuolaikinio interjero apdaila padės pakeisti drabužių spinta

Galite pasirinkti metalinę lentyną IKEA, medinę konstrukciją, plastiką arba stiklo variantas. Svarbiausia, kad jis atitiktų bendrą stilistinę nuotrauką ir visada atrodo laimingas.

IKEA stendai: kas siūloma parduotuvėse?

Padidėjusi tokio tipo produktų paklausa negalėjo sukelti tokių pasiūlymų gausos. Šiuolaikinės parduotuvės demonstruoja daug įvairių pasirinkimų, o vienas iš jų, be abejo, yra IKEA parduotuvė. Kataloge yra platų prekių asortimentą, išsiskiriantį tobulinimu ir originalumu. Jie idealiai tinka žmonėms naudotis bet kokiomis nuomonėmis, socialiniu lygiu, kultūra ir tradicijomis. Galite pasirinkti bet kokios formos, tipo, medžiagos, spalvos, stiliaus gaminį. Kompetentingas pasirinkimas leis jums mėgautis daugybės metų namuose.

Stilingas vonios kambarys su reikalingais aksesuarais knygų spinta

Stilingas vonios kambarys su reikalingais aksesuarais knygų spinta

IKEA etapai: peržiūrėkite 70 ir daugiau tendencijų variantų kiekvienam biudžetui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =