Lengvos medienos naudojimas dekoruojant svetainę

Lengvos medienos naudojimas dekoruojant svetainę

Įtraukta į madą baldai iš natūralios medienos. Tada šiuolaikiniai dizaineriai pageidauja šviesių spalvų, tada reklamuojamos tamsios stalelės, spintelės ir komodos. Bet yra amžinas mėgstamiausias - ąžuolas Sonoma, kuri išsiskiria iš turtingos paletės paletės, šiek tiek pastebimos, bet visada atpažįstamos rausvos atspalvio.

 • Sonoma kiekviename namuose
 • Privalumai
 • Atspalviai interjere
 • Keletas dizainerių patarimų
Modernus virtuvės erdvės dizaino projektas su harmoningu įvairių medžiagų deriniu

Modernus virtuvės erdvės dizaino projektas su harmoningu įvairių medžiagų deriniu

Faktas! Ąžuolas Sonomnas sąmoningai gavo tokį garsų vardą. Sonoma yra rajonas, esantis šiaurinėje Kalifornijos pakrantėje, o vertimas iš indų reiškia "mėnulio slėnis". Medis skiriasi nuo kitų rūšių su pilkai rausva paletė su baltu skyrybų.

Nuo seniausių laikų ąžuolas buvo laikomas bajorų ir klestėjimo simboliu. Tai kieta uola, kuri nėra tokia paprasta, kaip ir kiti analogai. Tačiau, nepaisant to, kad gamybos taško sunkumų, tai ne tik gražus, bet taip pat labiausiai tvirtos medienos ir baldų, nes ji tarnauja jų savininkams ištikimai dešimtmečius.

Puikus medžio atspalvis puikiai tinka darbinio ploto vaizdui

Puikus medžio atspalvis puikiai tinka darbinio ploto vaizdui

Siekiant, kad ąžuolas būtų tinkamas baldų gamybai, jis turi augti labai ilgai ir augti iki maksimalaus. Tokie medžiai yra pasėliuojami miško vietovėse, jiems reikalingos ypatingos sąlygos, nes tokio ąžuolo baldai turi labai didelę kainą. Tačiau gamintojai ras išeitį, kaip padaryti sapną prieinamą bet kokiam biudžeto lygiui, tai yra medžio drožlių plokštė.

Švelnus rausvas atspalvis padaro virtuvę jaukesnę

Švelnus rausvas atspalvis padaro virtuvę jaukesnę

Sonoma kiekviename namuose

Jei nėra galimybės sau leisti viso brangio medžio, dekoratoriai siūlo naudoti mažus triukus. Vienas iš jų yra laminuotas medžio drožlių plokštės, laminuojamos medžio drožlių plokštė. Iš tiesų mažai pinigų mes gauname idealią priekinę dalį, ji gali konkuruoti su garsiuoju ąžuolo, ir niekas supranta, kad tai skiedrų plokštės, jei atidžiai, su didinamuoju stiklu, o ne atsižvelgti į šonines sieneles.

Patarimai! Medžiagos storis gali skirtis, todėl, įsigyjant baldai iš medžio drožlių, patikrinkite. Pernelyg plonos plokštės negali turėti daug sunkių patiekalų.

Kartu su balta, kambarys vizualiai išplečiamas

Kartu su balta, kambarys vizualiai išplečiamas

Kitas būdas imituoti kietąjį medį - fanera. Tai yra filmas, kuris maksimaliai pakartoja visas dėmeles, mazgų medines dalis ir kitas detales, būdingas natūrali mediena.

Privalumai

 1. kartu su bet kokiomis spalvomis ir stilius;
 2. turtinga ir įdomi tekstūra;
 3. puikiai užmaskuoja dulkes, nešvarumus ir įbrėžimus;
 4. vizualiai išplečia filmuotą medžiagą;
 5. sukuria šviesos ir komforto jausmą;
 6. elegancija ir "didelės kainos" prasme - tokia spalva net paprasčiausias batų lentyna atrodo kaip meno kūrinys.

Sonoma interjere

Švelnus ąžuolo dizainas bet kuriame kambaryje vizualiai išplečia erdvę ir priduria įdomių akcentų, kai tobulai derinamas su kitomis detalėmis.

Svetainė

Širdis svetainė - siena, Šiandien tai ne tik sudėtinga struktūra su tipiškais lentynų komplektais ir spintelių poros, kuriose mes norime, kad tilptų kuo daugiau dalykų. Šiuolaikinis "Sonomos" komplektas - elegantiškumas ir lankstumas, kuris tinka bet kokio dydžio patalpai. Tai daug atviros erdvės ir lenktos lentynos su stiklo elementais, erdvūs nišai dideliems plokštiems televizoriams ir neįprasti daiktai, kurie eksponuojami.

Šviesus medis su šalia esančiais atspalviais atrodo garbingas

Šviesus medis su šalia esančiais atspalviais atrodo garbingas

Patarimai! Tokia siena nėra sandėliukas pernelyg dideliems darbams įsigyjamas prekes, bet pasaulietinės svetainės savybes. Palikime jai malonų matyti, ir mes sukursime visus sukauptus dalykus sandėliukas.

Neveikti be svetaine ir be jo mažas kavos staliukas. Dizaineriai pataria atkreipti dėmesį į modelius su tamsiai rudos spalvos stiklu - šis derinys suteikia gražaus kavos su pienu efektą.

Lengvosios medienos rūšys gali būti naudojamos gaminant bet kokius interjero elementus

Lengvosios medienos rūšys gali būti naudojamos gaminant bet kokius interjero elementus

Prieškambaris

Tai yra drabužių spinta ir mažas mažas bateliai. Nuo koridorius - mažiausia buto dalis, kur mes esame tinkamiausi kosminės erdvės plėtros priėmimas, kuri suteikia lengvesnį sonomos atspalvį.

Patarimai!  Dizaineriai pažymi, kad registratūra gerai veikia - siaura, bet aukšta, beveik iki lubų kampinės spintelės ir ryškus atviras lentynas pakabintas tipas. Jie leidžia jums pritaikyti daugybę dalykų ir tuo pačiu metu nedaro vizualinio svorio kambaryje.

Kabinetas

Darbo atmosfera ne visada yra tiesioginė asociacija su senosios aristokratijos tamsia apranga. Darbo nuotaika yra net geriau melodijas plati pažvelgti į šviesią ateitį, bet todėl, kad nuobodu pilka-rausvos paviršius niekada bus vairuoti jus į depresiją ir duos teigiamą požiūrį. Į biuras mums reikia knygos spintelė, kelios atviros lentynos ir kompiuterio stalas.

Pastaba! Nepaisant bendrų ryškių spalvų, baldų yra praktiškas ir stebėtinai, paradoksalu, tai yra mažiau pastebimas ant dulkių ir kitų namų ūkio trūkumų, kad gauna baldus kaip savo ilgalaikio naudojimo nei tamsiose analogus rezultatas.

Puikus derinys su juodu interjeru šiuolaikinio stiliaus

Puikus derinys su juodu interjeru šiuolaikinio stiliaus

Šviesus medis dizaineriai naudoja kuriant kasdienius daiktus, taip pat išskirtinius daiktus

Šviesus medis dizaineriai naudoja kasdieniniam naudojimui, taip pat išskirtiniams daiktams kurti

Patarimai! Norint padidinti vizualinį sonomos spalvos efektą, galite užsisakyti identišką spalvą durys į kambarį.

Šviesiai kilnios spalvos gali būti naudojamos bet kokių paviršių apdailai

Šviesiai kilnios spalvos gali būti naudojamos bet kokių paviršių apdailai

Miegamasis

Neįprastas ir stebėtinai švelnus atrodo šviesos tonas medis miegamajame. Rausvos ir auksinės lovos, mažos komoda ir tualetinis staliukas sukurkite jaukumą ir atmosferą, nustatydami šviesos sapnus ir svajones. Baldai turėtų būti kompaktiški, ne aukšti, ant krūtinės galite įdėti gražių kompozicijų ar pora stilingos vazos, ir įrėminti veidrodis Tualetinis staliukas vizualiai išplės kosmosą.

Patarimai! Jei jūsų miegamojo matmenys neleidžia jums dėti krūtinės, galite naudoti miniatiūrinės naktinės stalelės.

Jei pageidaujate pagal užsakymą pagamintų baldų, galite net galvoti apie mažą persirengimo kambarys, svarbiausia yra sėkmingai kurti modulius.

Vaikai

Tiesą sakant, tai yra miegamojo ir spintelės derinys, tai iš ąžuolo ąžuolo pagaminti baldai, kurie leidžia bet kokiu būdu pakeisti kambarį be "valgymo" tauriųjų metrų. Kiekvienas vaikas turi spinta, darbo vieta - stalas ir kėdė, lova ir lentynos. Šviesos modulių atspalviai ir kai kurie projektavimo būdai padės sujungti skirtingus modulius į vieną kompoziciją. Pavyzdžiui, didelis lentynos su sulankstoma lova ar stalu puikiai pakeičia lentynas ir tarnauja vieta studijuoti. Surinktoje būsenoje jis maksimaliai išlaisvins kambarį aktyviems žaidimams.

Harmoningas ir šiltas vaikų kambario vaizdas

Harmoningas, šiltas vaikų kambario vaizdas

Patarimai! Vaikai mėgsta ryškias spalvas ir detales. Jūs galite derinti baldus iš ąžuolo medienos su spalvotomis dėmėmis, pavyzdžiui, į kambario centrą įdėkite apvalią spalvotas kilimas ar pora šviesūs kėdės - jie bus veiksmingai kontrastu su monochrominėmis ausinėmis.

Universali šviesios medienos bazė puikiai tinka darželio dizainui

Universali šviesios medienos bazė puikiai tinka darželio dizainui

Virtuvė

Kitas minimalus matuoklių kambarys - virtuvė. Žinoma, yra labai erdvių variantų, tačiau mes apsvarstysime standartinę filmuotą medžiagą. Nepriklausomai nuo Sonoma stiliaus kaip chameleonas imtis bet kokia forma ir vėl atlikti savo pagrindinę funkciją - vizualiai padidinti skaitiklį ir suteikti lengvumo jausmą. Šviesos spintelės o valgomojo stalas pritraukia orą ir bajorą, derinant pora.

Keletas dizainerių patarimų

Įžymūs dekoratoriai siūlo pabrėžti "Sonome" žavesį keliais pagrindiniais būdais:

 1. sujungti ausines su ryškiomis sienomis, ant jų fono ramus šviesos tonai atrodyti dar labiau stilingi ir kilnūs;
 2. naudokite gausybę stiklo detalių, jie duoda įdomų žaismą šviesos;
 3. sutelkti dėmesį į aukštį - pirmenybę teikti siauroms spintelėms po lubomis ir pločio atviri lentynos;
 4. naudoti baldai su veidrodžio elementais - tai praplečia erdvę, atverdama "portalus pasaulyje už vaizduojamo stiklo";
 5. su šia spalva papuošti kambarius, atsivertusius šiaurinėje pusėje, ir šiek tiek apšvietimo. Sonomo šviesos tonas ne tik kompensuoja saulės spindulių trūkumą, jie suteikia šilumos iliuziją;
 6. Nebijokite grojant kontrastingose ​​vietose - pavyzdžiui, naudokite tamsų ausinės ir kai kurių tamsių elementų patalpoje, pavyzdžiui, naudoti ruda kėdės ir šokolado apdaila spintose.
Gražus derinys su žaliais tonais

Gražus derinys su žaliais tonais

Ąžuolo medis yra viena iš įdomiausių šio medžio veislių. Jis niekada neatsiranda nuo mados ir suteikia daugybę galimybių eksperimentuoti su dizainu, vizualiai neatsižvelgdamas į vieną metrą. Jei esate savininkas kuklus apartamentai arba turi didelį pėdsaką, bet yra linkę minimalizmas, drąsiai darykite pirmenybę šiai kilniai ir universaliam pasirinkimui. Jis netrukus prisitaikys prie bet kurio jūsų troškimo - ištirps į interjerą arba su orumu išsiskirs ir "išeis", jei perpiliate sieną.

Dvivietis, prieinamas visiems: 65 šviesūs ir lakoniški interjerai su baldais iš spalvoto ąžuolo ąžuolo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =