Šių metų buko atspalvius galima rasti beveik bet kokiame šiuolaikiniame interjere

Šių metų buko atspalvius galima rasti beveik bet kokiame šiuolaikiniame interjere

Baldai, turintys buko spalvą, tapo viena iš populiariausių namų naudojamų variantų. Tai ne tik praktiška, bet ir graži. Teisingai interjero spalvų derinys leidžia jums sukurti jaukumą ir komfortą savo namuose. Iki šiol daug dizainerių užsiima spalvų kūrimu ir derinimu su kitais - visa tai įvairovė atsispindi tūkstančių atspalvių paletėje.

Turinys:

  • Įvairių atspalvių derinys interjere
  • Kokiose srityse geriau naudoti buko baldus?
  • Patalpų apdaila 
  • Unikalus natūralaus medžio atspalvis
Bukas puikiai derinamas su šviesiu interjeru

Bukas puikiai derinamas su šviesiu interjeru

Pagal architektūros, meno, gamtos, kelionių, modernių dizainerių įkvėpimą sukuria daug atspalvių. Yra unisex paletės, kurios pabrėžia tai, kad nėra spalvų ir atspalvių pasiskirstymo vyrams ir moterims. Tokiuose paletėse dažniau pateikiami šiltų tonų (optimistiški) spalvos, o kiekvienas atspalvis yra sudėtingas, gražus, gilus, labai geras.

Patarimai! Jei norite, kad interjere būtų derinamos įvairios spalvos, turėtumėte susipažinti su tomis tonai, kurie yra gerai derinami. Galų gale yra spalvų, kurie yra stipriai atgrasyti, nes jie gali neigiamai paveikti vidinį vaizdą apskritai.

Bukas turi šiltą saulėtą natūralaus medžio toną. Naudodami ją būsto projekte, turėtumėte apsvarstyti šio atspalvio derinį su visa interjere.

Interjero skirtingų atspalvių deriniai

Bukas lengvai sujungiamas su beveik visomis spalvomis, kurios gali būti naudojamos interjerui kurti. Apsvarstykite buko baldų su atspalviais derinį, padedant kuo geriau suprojektuoti savo namus ir įnešti vidinį romantizmą, "gaivinimą", individualumą.

Spalva Charakteristikos
Rožinis kvarcas Jis sujungia keletą atspalvių rožinės spalvos, o pilka prideda pagrindinį spalvų ramybę, švelnumą ir nepadaro jos per griežta ar saldinga. Tai raminantis atspalvis, tinkantis miegamojo interjerui. Taip pat rožinis kvarcas tinka gyvenamajam kambariui, pagamintam klasikinio stiliaus, provencijos ar kaimiško dizaino.
Šis interjero tonas yra labai naudingas dėl to, kad jis yra natūralus ir yra įdomiau nei grynos formos spalvos, kurios atrodo nenatūralios. Jo derinys su buko baldais papildys interjerą užbaigtumu, natūralumu ir natūralumu.
Pilka alyvinė, kava, jūros kriauklė, žalia Taip pat yra keletas atspalvių, kurie yra universalūs jų naudojimo metu ir gali suteikti komfortą ir malonumą jūsų namuose. Atminkite, kad šiame versle svarbiausias dalykas yra ne perversti. Turėtų būti fonas, kuriame ryškus akcentas padarytas norint užpildyti būsto įvaizdį ir interjerą, o buko baldai suteiks komfortą kambaryje.
Prinokusio persiko spalva Daugelis žmonių mano, kad persikas yra pats baisiausias tonas, kuris gali būti tik interjere, be to, tai yra nuobodu. Tačiau taip nėra. Persikų atspalvis yra tinkamas klasikinio stiliaus. Tai puikiai tinka elegantiškiems šviestuvams, tamsiems baldams. Jis gerai naudojamas gyvenamuosiuose kambariuose, valgomajame, koridoriuose. Taikoma kaip fonas ar ryškus akcentas.
Mėlyna alyva Tai labai ramus atspalvis. Galbūt tai yra labiausiai reikalinga spalva, kuri turėtų būti naudojama gyvenamajame interjere, kur mes praleidžiame daug laiko ir atkuriame gyvybinę energiją, užpildome jėgą. Šis tonas kartais vadinamas poilsio ir malonumo spalva.
Deep Blue Jūros spalva. Jis yra gerai naudojamas ramiose vietose, skirtuose poilsiui, kur galite pasinerti į savo mėgstamą knygą, kalbėtis ar būti vieni su savimi, mėgaudamiesi aplinkine aplinka.
Frosty Labai aktyvi spalva, neutralumas ir komfortas nėra jam. Jis turi savo tikslą - džiaugsmas ir įdomus, jo pagrindiniai įkvėpėjai - saulės spinduliai, rytas, linksmas, gėlės. Jis gali būti naudojamas kaip labai ryškus akcentas su neutraliu fonu, todėl jis atkreips visą dėmesį į save.
Raudona oranžinė Tai vienas iš ryškiausių, išraiškingų tonų, naudojamų interjero dizaino. Jis naudojamas, kad užbaigtų vidinį sprendimą ir atitiktų atostogų nuotaiką. Šis tonas yra stiprus, aktyvus, tačiau pridedant jį mažais kiekiais, galima susidaryti svetingos ir iškilios atmosferos įspūdį.
Baldai buko spalvos bus šviesus akcentas tarp tamsių tonų

Baldai buko spalvos bus šviesus akcentas tarp tamsių tonų

Atkreipkite dėmesį! Tinkamas spalvų derinys yra sėkmės raktas. Jūsų apgyvendinimas jums patiks kiekvieną dieną, nebus įkyrus, erzinantis ir nuobodus suvokti.

Įdomi alternatyva eklektizmo dvasia

Įdomi alternatyva eklektizmo dvasia

Kokiose srityse geriau naudoti buko baldus?

Daugelyje jūsų namo kambarių šis baldai atrodys labai harmoningai:

  1. Jūs galite įdėti buko baldus vonios kambarys, nes dėl šiuolaikinės apdailos natūralios medienos nebus puvės ir pablogės dėl padidėjusios drėgmės.
  2. Labai gerai, jei naudosite šią parinktį baldai vasaros rezidencijai. Jis tilps į vaizdingą šviesų sienų interjerą, leidžiančią jums pailsėti ir įgyti stiprybės.
  3. vaikas bukas yra tiesiog būtinas, nes tai yra saugumas ir hipoalergiškumas, be šviesių spalvų, pavyzdžiui, vaikų.
  4. virtuvė natūrali mediena Taip pat yra geras pasirinkimas. Bukas nebijo aukštų temperatūrų ir drėgmės. Galite pasirinkti arba tamsią, arba lengvosios ausinės.
Lankytojų šviesios spalvos

Lankytojų šviesios spalvos

Patalpų apdaila su bukmedžio baldais

Norint sukurti tobulą dizainą, viskas turėtų puikiai sumaišyti. Su buko sienomis atrodo gerai pastelinės spalvos. Tai gali būti pieno spalvos.

Patarimai! Gerai šešėlis ryškus skydas, paveikslai, sofos su daugeliu pagalvės, užuolaidos. Tamsioje grindų dangoje bus lengviau atspalviai šviesaus buko baldai. Dėl tekstilės ir užuolaidų, pasirinkti turtingus atspalvius - mėlynas, maroon arba žalia. Pageidautina, kad spalva pakartotų kitose dekoro dalyse.

Puikus pasirinkimas vaikų žaidimų aikštelėje

Puikus pasirinkimas vaikų žaidimų aikštelėje

Unikalus natūralaus medžio atspalvis

Bukas spalvoti baldai visiškai taikytina visose būsto srityse. Tokie baldai užbaigia viso kambario įvaizdį, leidžia jaustis patogiai ir atsipalaiduoti.

Taip pat yra daug įvairių spalvų ir atspalvių, kuriuos plačiai naudoja dizaineriai, kurie modeluoja savo dizainą. Tiesiog žiūrėdami į juos, galite piešti ateities interjero vaizdą, iš anksto įsivaizduokite, koks bus jūsų namuose. Šiuolaikiniame pasaulyje patyrusio dizainerio paslauga yra labai naudinga.

Patarimai! Kartais pigiau kreiptis į profesionalų, kurie supranta problemą, paslaugą, o ne sujungia nesuderinamumą, ir tada pataiso tokią klaidą.

Šiuolaikinis namų biuras

Šiuolaikinis namų biuras

Jei nesate tikri savo sugebėjimais, turite abejonių ir klausimų, susisiekite su dizaineriu dėl patarimo. Jis padės jums suprasti atspalvius ir įdėti viską į savo vietą. Dizaineris ne tik padeda išspręsti pasirinkimą, bet ir visapusiškai vysto ateities interjero dizainą.

Baldai buko spalvose: taisyklės harmoningai derinti atspalvių ir idėjų interjerui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 11