Bereskletas - lapuočių ir visžalių krūmų ar mažų beržmedžių šeimos medžių

Spindulys yra lapuočių arba visžalių krūmų, taip pat mažų beržynų šeimos medžių.

Verpstė turi daugiau nei 200 rūšių ir daugiausia platinama Šiaurės pusrutulyje. Dažniausiai auginamas kaip dekoratyvinis augalas, naudojamas kraštovaizdžio dizainas dekoravimui tvoros ir Alpių skaidres, atitinka ir kambario turinį.

Turinys:

 • Ašies aprašymas
 • Beržo daigų auginimo ir priežiūros ypatumai
 • Vartai ir veislės verpstės lapai
 • Vidpadžių skylių lapų įvairovė
 • Sklypų kraštovaizdis
Smeigtukai yra populiari tarp sodininkų ir kraštovaizdžio dizainerių

Krūmai yra populiari tarp sodininkų ir kraštovaizdžio dizainerių

Verpstė: nuotrauka - verpimo lapeliai iš verpstės užrašo atrodyti puikiai

Glaistyti lapo verpstės užrašai atrodo puikiai

Stilingas medžio spinduliu medžio ornamentas papuošia žemės sklypą ne tik vasarą, bet ir rudenį

Intelektualus medžio spindulio medis papuošia žemės sklypą ne tik vasarą, bet ir rudenį

Fortychule Fortychule"Emerald Gold"

Uždraustas "Emerald Gold" bilietas

Ašies aprašymas

Kartais šio augalo aukštis siekia 4 m. Lapai tamsiai žalia spalva, Švelni, kartais su kreminės ir sidabriniais dėmiais centre. Gėlės yra ne labai malonios kvapo, jos yra surenkamos žiedynuose, šepečiuose. Vaisius nuodus vaisius, likusį augalą, negalima valgyti. Jūs galite pamatyti nuotrauką visų tipų vertikalių spaudinius ir aprašymą mūsų svetainėje.

Jei pasirinkote savo užtvankos verpstė, reikia žinoti, kad sodinimas įvyksta ankstyvą pavasarį, kartais rudenį. Nepamirškite atidžiai ištirti veleno, sužinoti apie sodinimo ypatybes, pamatyti proceso nuotrauką. Jis mėgsta būti pusrutulyje, dirvoje turi būti derlingos, geras vandens pralaidumas, lengva. Svarbu tai, kad augalas auga labai platus ir kartais aukštas, todėl jį reikia sodinti toli nuo medžių, kad būtų pakankamai atstumas tarp krūmų ir pastatų. Kambarių veislės yra pasodintos didelių dydžių puodai ir dėžės, vasarą geriau palikti juos gatvėje, o žiemą būtina namą įnešti.

Spintelė su rausvais lapais atrodo tik nuostabi

Spintelė su rausvais lapais atrodo nuostabi!

Verpstį taip pat galima auginti puodelyje

Verpstį galima auginti puodelyje

Paruoškite augalų sodinimo duobę iš anksto, savaites iki dviejų. Turėkite omenyje, kad pagal tomą jis yra 1,5 karto didesnis už sodmenų šaknų sistemą. Pasibaigus gilinimo apačioje įpilkite smėlio ar specialią kompoziciją drenažo, padengti sluoksniu komposto sumaišyti su dirvožemiu, tada nuleiskite sėjinukams augalai, plinta šaknų, užpilkite dirvožemio ir komposto mišinį, šiek tiek ją plūkimo. Jei bus verpstės lapai apsidrausti, auginti geriau tranšėjoje. Natūralu, sodinti augalus, supilkite juos ir nepamirškite tai padaryti per pirmąją savaitę.

Ašies paruošimas verpstės sodinimui

Ašies paruošimas verpstės sodinimui

Beržo daigų auginimo ir priežiūros ypatumai

Šis augalas nemėgsta pernelyg drėgmės, kuris gali sugadinti jo šaknis. Todėl, jei gausiai lietus, jo nereikia laistyti. Jei nėra kritulių, tada prijunkite veleną, jei reikia. Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad dirvožemis bus atlaisvintas - mažiausiai tris kartus per sezoną. Be to, šį sezoną du kartus reikia tiekti mineralinėmis trąšomis ir ekologiškomis.

Verpstės lapų sodinimas

Verpstės lapų sodinimas

Skleisk "Forchun" smaragdą "n" auksą

Jauni spyglių lapai

Jauni spyglių lapai

Mes galime pasakyti, kad verpstės medis mėgsta šukuoseną, todėl dažniau verta ją pjaustyti. Norėdami formuoti karūną, jis yra supjaustytas ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį. Yra keletas tipų karūnų formos - kūginės, elipsinės arba formos keršto medžio.

Būgnai turi būti periodiškai pjaustomi

Būgnai turi būti periodiškai pjaustomi

Mažas tvarkingas medžio spindulys

Mažas tvarkingas medžio spindulys

Nepamirškite apie kenkėjus, kurie turi įtakos augalams: vorinių erkių, amarų, vikšrų, mielibugo. Norėdami atsikratyti šių kenkėjų, jums reikia gydyti verpstį specialiu tirpalu. Ligos, kurias patiria augalai, yra lukštų ar miltligės puvimas. Profilaktikai reikia gydyti verpstį specialiais preparatais, nukirpti paveiktas augalo dalis ir sudeginti.

Spidero erkė yra labai pavojinga verpstėms

Spidero erkė yra labai pavojinga verpstėms

Miltelių kefta

Miltelių kefta

Yra keli būdai padauginti veleną: kirtimai, sluoksniai, sėklos, krūmų pjūvis. Sužinokite, kaip atkurti verpstį, sodinimo ir priežiūros ypatybes, nuotraukas galite peržiūrėti svetainėje.

 • Jei reprodukcija atliekama sluoksniuose, pavasarį būtina nugriauti motininio augalo ūgliai į žemę specialioje griovelėje, dengiant jį dirvožemiu.
Daugybos sluoksnių principas

Daugybos sluoksnių principas

 • Augalams veisti reikia iškirsti augalo, kuris nėra jaunesnis kaip 5 metai, viršūnę. Po to stiebas sodinamas durpių ir smėlio mišiniu, paliekamas šviesoje kieta vieta už įsišaknijimą.
Princeso dauginimo principas

Princeso dauginimo principas

 • Padalijant, daugeliu atvejų dauginamos nykštukų veislės. Atsargiai nupjautos iš pagrindinių augalų šaknų ūglių, kurių dalis yra šakniastiebis, gautoji dalis yra pasodinta tuščią vietą.
 • Rudenį dirvožemio sėklos sėjos turi būti sodinamos, žiemai padengiant žalumyną ar šiaudus. Jei vis dėlto nusprendžiate auginti pavasarį, sėklos pamerkamos jau keletą dienų vandenyje.
Spalvos atkūrimas rankomis nebus ypač sunkus

Spalvos atkūrimas rankomis nebus ypač sunkus

Vartai ir veislės verpstės lapai

Virvelėje yra daugiau nei 200 rūšių

Virvelėje yra daugiau nei 200 rūšių

Šios augalo rūšys ir veislės yra labai įvairios ir gamtoje, ir auginamos. Vienas iš jų yra susijęs Europos verpstės lapas, Nuotrauka matoma žemiau. Ši rūšis gali būti krūmai arba atstovauja medžio forma. Aukštis siekia 2-5 m. Vasarą jis turi turtingą žalios spalvos lapus. Gėlės yra maži, surenkami žiedynuose. Augalas pradeda žydi iki gegužės pabaigos. Tarp žalia lapija arčiau rudens yra rausvos spalvos, oranžinė, geltona, raudona, kartais baltos ir raudona dėmės. Viename lape yra net kelių spalvų. Europos veislės veislėms, kurių nuotrauką ir aprašymą galite peržiūrėti mūsų svetainėje, galite įtraukti: «Ed Cascade "," Nana "," Intermedia "," Pendula ".

Kitas tipas yra veleno lankstinukas, nuotrauka parodyta žemiau. Gamtoje tai įvyksta tiek atskirai, tiek grupėmis. Jis auga uolingose ​​vietovėse, upių slėniuose, tarp šešėlinių miškų. Tai gali būti kaip krūmo aukštis 2,5 m, medis iki 4 metrų aukščio. Jo pagrindinis bruožas yra išvaizda, kurią jis turi rudenį. Per šį laikotarpį augalo lapai dažomi rožinės, raudonos, oranžinės ir violetinės spalvos tonais. Dėl šios savybės krūmai yra plačiai naudojami kraštovaizdžio dizainas. Dažnai naudojamas dekoravimui sodai, vejos, parkai ir sodai. Pavasarinės žiedinės spindulys mažose paprastose geltonos gėlės. Dėl neįprastų ūglių ši rūšis vadinama "sparnuota".

Spider valios vasarą

Spider valios vasarą

Spindulys sparnuotas rudens metu

Spindulys sparnuotas rudens metu

Norėčiau atkreipti dėmesį į kitą rūšį - veleno galas, Nuotrauką galima peržiūrėti internete. Natūralioje aplinkoje ši rūšis auga Kinijoje. Jis gali būti auginamas pakankamai vėsiuose regionuose. Jis šiek tiek skiriasi nuo kitų rūšių verpstės. Šis šliaužianti krūmas, susijęs su Evergreens. Jas dažnai naudoja dizaineriai kurti kraštovaizdžius, Kadangi lapai turi neįprastą spalvą, o šakos gali prilipti prie atramos, apvynioti ją. Aukštis gali būti 60 cm. Lapijos spalva dažniau būna dviejų spalvų, ji gali būti žalia, smaragdas, sidabriniu atspalviu. Mūsų regione tai gana egzotiškas augalas, tačiau pastaruoju metu populiarėja ir dažnai randamas soduose, apie asmeninius sklypus, kraštovaizdžio dizainas.

Forchun pratarmė dėl savo išvaizdos ir nepretenzybiškumo tapo labai populiari

Vidpadžių skylių lapų įvairovė

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kambario verpstės formai. Kambarių laikymo įrenginiai yra specialios formos verpstės. Iš daugybės beržo skeleto namuose yra tik du tipai: šaknys ir japanese.

Iš patalpų rūšių populiariausias yra japonų velenas

Iš patalpų rūšių populiariausias yra japonų velenas

Vidpadžių skylių lapų įvairovė

Vidpadžių skylių lapų įvairovė

Jei kalbėti apie kambario palaikymo variantus, jie gali būti garbanoti arba medžio pavidalo. Augalų lapai gali būti margi arba žali. Mažos gėlės yra surenkamos baltų atspalvių žiedynuose. Siekiant užtikrinti gerą gėlių buvimą kambaryje, būtina sukurti tam tikras sąlygas auginimui.

Apsvarstykite veleną, kambarį ir priežiūrą (žr. Nuotrauką žemiau).

Pagrindinės visos veleno plėtros sąlygos:

 • Augalo vieta. Norint užtikrinti gerą augaliją, jums reikia apšviestos vietos, ant lango galite uždėti veleną ties tiesioginiais saulės spinduliais. Tačiau jis gerai jaučiasi pusrutulyje. Kaip variantą - vasarą galite pastatyti gamyklą gatvėje: balkonai, lodžija, sode. Žiemai jis įvežamas į kambarį.
 • Temperatūros režimas. Gamyklos bruožas - nepretenzingas temperatūros režimas: jis gali augti + 5-10 ° C temperatūroje. Jei žiemą kambarys yra per karštas, jis gali pradėti palikti lapus.
Verpstė mėgsta gerą apšvietimą ir vidutinį laistymą

Verpstė mėgsta gerą apšvietimą ir vidutinį laistymą

Tinkamai pasirūpindamas, jūsų augalas bus tankus ir ryškus

Tinkamai pasirūpindamas, jūsų augalas bus tankus ir ryškus

 • Drėkinimo organizavimas. Priežiūros velenas nereikalauja daug drėgmės. Ypač žiemos metu tai yra itin retas vanduo, kuris neleidžia džiūti iš žemės. Vasarą galite padidinti vandens kiekį. Mėgsta purkšti.
 • Žemė Puiki mišinio sudėtis augalų auginimui yra medžio humuso ir žemės naudojimas. Galite pridėti smėlio, durpių ir velėnos.
Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas specialaus dirvožemio parinkimui

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas specialaus dirvožemio parinkimui

 • Transplantacija. Kiekvienais metais turi būti persodintas jaunas augalas, suaugusieji - kas 3-4 metus pavasarį.
 • Trąšų. Špindulį reikia apvaisinti trąšomis, organinėmis pavasarį ir rudenį, žiemą tai neturėtų būti atliekama.
 • Genėjimas. Norint sukurti gražią formą, reikia reguliariai nupjauti veleną. Silpnai ūgliai taip pat turėtų būti valomi laikas nuo laiko. Kai pasodinti augalą, galite gauti tokios formos karūną kaip rutulys, kūgis, elipsė arba suformuoti medį bonsai pavidalu.
Spintelės kambario rūšis taip pat turi būti nukirpta

Spintelės kambario rūšis taip pat turi būti nukirpta

 • Kovos su ligomis. Šios augalo rūšies būdinga liga yra pilka puvinys. Tai dažniausiai sukelia per didelė drėgmė. Jūs galite kovoti su šiuo, džiovindami kambarį ir taikydami specialius antiseptinius sprendimus.

Paviršius: kraštovaizdžio dizaino pavyzdžių nuotraukos

Kuriant šią medžiagą galima plačiai panaudoti daugybę originalių rūšių ir veislių, turinčių verpstės namų ūkio sklypų dekoras. Jis gali būti naudojamas atskirai ir grupių deriniuose su kitais augalais. Spindulys leidžia kurti abu vejos, ir miniatiūrinė gyvatvorės. Naudojant grupines kompozicijas paprastai imami dideli išsisklaidę egzemplioriai.

Spintelė dekoratyvinės tvoros apdailoje

Spintelė dekoratyvinės tvoros apdailoje

Spindulys kraštovaizdžio dizaino srityje

Spindulys kraštovaizdžio dizaino srityje

Aukštas augimas yra naudojamas fone, kai gėlių lovų sukūrimas, Nykštukai taip pat puošia gėlių sodus palei perimetrą. Žemos augalų gali būti naudojama kuriant kalnų kalvas ar rokeris. Kartais tose vietose, kuriose yra daug šešėlių, keiskite veją arba sudėkite saulės spinduliuojamuose keliuose veidą.

Forecina verpstė dažnai naudojama vertikaliai sodininkystei

Prognozė dažnai naudojama vertikaliai sodininkystei

Veislė "forchuna" gali būti naudojama sodininkystės tikslais vertikaliai. Norėdami tai padaryti, jis turi būti sumontuotas ant atramų. Dažnai naudojamas balkonuose, terasose ir verandose. Galima sodinti šalia apleisti spygliuočių augalai, su dwarfish barberis arba šilkmedis. Spintelių naudojimas kraštovaizdžio dizaino versle yra labai įvairi, tai priklauso nuo dizainerio projekto, kliento pageidavimų ir bendro pobūdžio sprendimų.

Berezkin: įvairių veislių nuotraukų apžvalga ir patarimai dėl kraštovaizdžio dizaino išdėstymo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 73 = 76