Kasdieniniame gyvenime jaunuolis dažnai vadinamas akmenine roze, pabrėžiant jo bazinių rozetų panašumą su įšaldytais rožių saldainiais

Kasdieniniame gyvenime jaunuolis dažnai vadinamas akmenine roze, pabrėžiant jo bazinių rozetų panašumą su įšaldytais rožių saldainiais

Akmuo pakyla (žiūrėkite nuotrauką: gėlė primena šaldytą rožę, kitus pavadinimus - jauną, žvakių lūpą). sultingas iš genties Tolstjanko, visiškai nepretenzingas augalas, kurio priežiūra bus nelengva nei svetainėje, nei namuose. Dėl galimybės prisitaikyti prie bet kokių sąlygų ji taip pat vadinama žiotochka. Jei mes kalbame apie auginimą namuose, tai yra geriausia kambario gėlių kultūra biure, atsižvelgiant į nepretenzybes ir paprastą priežiūrą, be to, gėlė puikiai tinka minimalistinis interjeras bet kokia biuro patalpa.

Turinys:

 • Stone Rose: veislės ir rūšys
 • Molodilo kraštovaizdžio dizainas
 • Priežiūra ir dauginimasis

Stone Rose: veislės ir rūšys

Molodiloje - gražioje sultingoje pradinėje formoje, yra ir kitų įdomių pavadinimų

Gražus sultingas iš pradinės formos yra daug rūšių

Iki šiol žinoma apie 500 rūšių akmens rožių, iš kurių daugiau nei 50 puikiai pritaikytos mūsų klimatinėms sąlygoms:

 • Stogas buvo jaunas. Su juo susiję su pagrindiniais ženklais ir prietarais. Gėlė yra plačiai paplitusi visoje Europoje. Ar kapsulės-suplotos rozetės, kurių skersmuo gali siekti nuo 7 iki 15 cm, lapai - mėsingi, su smailiais galais, gali būti dažomi rausvai arba rusvai-bronzos. Gėlės yra rausvai rožinės spalvos.
Molodilo stogas

Molodilo stogas

 • Molodilo kalnas - augalas su vidutinio dydžio rozetė žalių lapų ir raudonai rožinės gėlės. Hibridas buvo jaunas kalnuose - Brownas buvo jaunas - jis skiriasi neįprasta, kad spalvų rūšys su kreminės geltonos spalvos žiedlapiais.
Molodilo kalnas

Molodilo kalnas

 • Jaunasis kaukazietis - iš kitų rūšių išsiskiria kietos blakstienos žali lapai. Gėlė yra raudonos-alyvinė arba violetinė, akmenukas yra gerai, o trąšose turi būti didelis kalcio kiekis.
Jaunasis kaukazietis

Jaunasis kaukazietis

 • Molodilo dwarfish (dar vienas vardas yra mažasis). Sukulentas su labai mažais, beveik miniatiūriniais (iki 2,5 cm skersmens) rozetėmis, smailiais lapais, apsiauktais kraštais. Gėlė yra alyvinė-raudona, centre - atskira juosta.
Molodilo dwarfish

Molodilo dwarfish

Rozetė žydi vieną kartą gyvenime

Rosette žydėjo vieną kartą visą gyvenimą

 • Marmuras buvo jaunas. Jos margas lapai puošia žalios ir raudonos modelius (nors yra veislių, kurių žiemai lizdas yra beveik visiškai raudona), yra šiek tiek pūkas ant jaunų lapų, bet su laiku, augo, lapai tampa visiškai sklandžiai. Gėlė su rausvaisiais žiedlapiais, apjuosiančiais kraštus.
Molodilo marmuras

Molodilo marmuras

 • Molodilo cobwebby - Galbūt atrodo labiausiai neįprastas tarp visų šios rūšies augalų. Jei jūs nežinote, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad rozete tapo tam tikro kenkėjo auka - tai beveik visiškai įstrigo šilkoje žiniatinklyje. Rosetės nėra didelės, skersmuo ne didesnis kaip 4 cm, gėlės - violetinės spalvos. Kultūroje yra žinomos daug veislių ir porūšių, o visos jų su rozetėmis nuleidžiamos didesniu ar mažesniu mastu (Faukonet jauni). Normaliam vystymuisi reikia geros drenažo vietos, pageidautina kalkių arba akmens dirvožemiai. Esant mūsų sąlygoms, labai blogai kenkia dirvožemiui, todėl rudenį geriau perkelti gėles į butą lodžija)
Jaunoji voratinklis

Molodilo cobwebby

 • Molodilo šaknis (pabėgimas) turi sferinį (iki 5 cm skersmens) rozetę su mėsingais žaliais lapais, gėlių žalsvai gelsvai gelsvos spalvos, smėlingose ​​dirvose gausiai auga pušynuose. Ji turi gydomųjų savybių, ji naudojama žaizdų gijimui ir širdies nepakankamumui.
Molodilo subproduktai

Molodilo subproduktai

 • Rusas buvo jaunas - atstovas Rusijos miško stepių, auginamų nuo XIX a., yra būdingas didelė rozetė su saldžių žalių lapų, geltonų gėlių.
Rusas buvo jaunas

Rusas buvo jaunas

Molodilo kraštovaizdžio dizainas

Kultūros srityje šis sultingas yra žinomas nuo senovės Romos dienų, buvo numatyti ženklai ir prietarai, skirti išlaikyti namo stogas - tai buvo garantuoti būsto apsaugą nuo audros ir dievų rūstybės. Aktyvus kraštovaizdžio dizainas XIX a. pradėjo naudoti akmens rožių.

Įdomu sužinoti! Pirmasis kuklus akmens rožių žavesio pranašavo prancūzai, naudodamiesi įvairiais jo deriniais, skirtais kilimų plantacijoms šalia namo, taip pat dekoravimui takelius ir beribės.

Šis neįprastas ir labai nepretenzingas augalas puikiai tinka Alpių kalvos projektui ir puikiai auga puodelyje

Šis neįprastas nepretenzingas augalas puikiai tinka dekoruoti Alpių skaidrę ir puikiai auga puodelyje

Pastaba! Dėl nepakankamo augalo ir miniatiūrinės šaknies sistemos jį galima sodinti beveik bet kur, pavyzdžiui, įtrūkimų, paliekamų tarp takų ir takų tarp akmenų. Naudodami akmens rožių, galite atgaivinti bet kokį elementą sodo dizainas.

"Molodilo" - būtinas augalija kraštovaizdžio kompozicijoms kurti šiuolaikiniai minimalistiniai stiliai, o nereikšminga priežiūra leidžia išlaikyti savo dekoratyvines savybes ištisus metus.

Dabar sodo dizaino sukulentai yra labai populiarus, ypač tokių augalų, kaip jauni arba"каменная роза"

Succulents šiandien yra labai populiarus sodo dizainas

Šiuolaikinės veislės ir hibridai yra jauni, jie turi labai platų spalvų spektrą: visi atspalviai žali (nuo šviesos iki prisotinto tamsumo), sidabrinis, raudona, rausvos spalvos, maroon. Ši spalvų įvairovė leidžia, derinant, kurti tikrus augalų paveikslus.

Jaunuolių formų ir spalvų įvairovė leido efektyviai pažymėti (sode) kelio arba arbours, ir kartu su kitais dirvožemio padengimo medžiagomis - dygliuotosios drožlės, plytelės, kariuomenės - planuoti sodo plotus.

Senovės legendos teigia, kad Europoje jaunas buvo skirtas Skandinavijos griaustinio ir žaibo Toros dievui

Senovės legendos sako, kad Europoje jaunimas buvo skirtas Torai - Skandinavijos griaustinio ir žaibo dievui

Šiuo atveju, kaip monosėdamas (vienintelės veislės naudojimas), primenantis žvaigždutę, žiūri ne mažiau įspūdingai nei skirtingų rūšių kompozicijos. Kitas privalumas: netgi tankus jaunimas po trumpo laiko tampa tankiu žalia kilimu, visiškai užkertamas kelias piktžolėms. Priežiūra tokiai svetainei yra retas (kartą per savaitę) laistyti.

Skirtingos jaunos, auginamos rūšys ir veislės, kurios gali išmokti beveik viską, gali būti autentiškas jūsų uolų sodo ar nedidelio roko sodo dekoravimas

Įvairūs jaunuolių tipai ir veislės, kurių auginimas gali išmokti beveik viską, gali tapti tikru uolų sodo ar nedidelio roko sodo apdaila

Idėja! Kitas populiarus ir efektyvus akmenų rožių panaudojimas yra miniatiūrinių kopijų kūrimas rokeris, mažas akmeninis sodas, kurio galima rasti praktiškai bet kurioje vietoje.

Kaip sukurti visą kompozicijos foną, galite pasirinkti barberis. Gerai saulėtoje zonoje galite įdėti puodą ant šono, sustiprinti, supilti į dirvą, įdėti jį į vidų ir aplink, šoktelėjo keli rozetai. Kad kompozicija būtų užbaigta, šalia vazos galite pastatyti keletą vaizdingų riedulių, o aplink susidariusią kompoziciją esanti sritis padengta griuvėsiais arba akmenimis.

Mini rokeris

Mini Rokaria

Arba vietoj molio puodo galite naudoti seną pintinį krepšį.

Mini rokeris su pinti krepšiu

Mini rokary su pinti krepšiu

Gera akmens rožė taip pat yra sukurta mini sodai: Pakanka auginti keletą jaunų veislių gražus puodelis (didelis sodo puodas), pridėti akmenų ir rytietiško dekoro - ir gauti kampelį, kuriame jūs galite ištrūkti iš kasdienio tuštybės, medituoti.

Naujas stogas labai greitai formuoja ryškią žalią raudoną sieną su raudonąja kryde

Naujas stogas labai greitai formuoja ryškią žalią raudoną sieną su raudonąja kryde

Patarimai! Netradicinių požiūrių gerbėjai gali užtrukti seną bagažinę ir užpildyti žeme. Kai kurie akmenų rožių krūmai pavers juos nestandartine, bet labai patraukli mobilia gėlių lova.

Akmuo pakilo gėlių bagažinėje

Akmuo pakilo gėlių bagažinėje

Priežiūra ir dauginimasis

Akmeninė rožė tarsi sukurta pradedantiesiems sodininkams, tai yra gana lengva tai pasirūpinti. Būtina rasti vietą, gerai apšviestą saulei augalui (trūksta šviesos pailgiose "plonuosiuose" lapuose ir laisvojoje lizdinėje pusėje), tačiau visa kita ji rūpinsis savimi. Priežiūra įprastu šio žodžio prasme, pavyzdžiui, dažnas laistymas ir viršutinis apsirengimas gali pakenkti augalui ir netgi gali sukelti jo mirtį.

Molodolas teisėtai priklauso labiausiai paplitusiems dekoratyviniams neįprastiems augalams

Nusileidimas

Geriausias akmens rožių dirvožemis yra uolėtas arba smėlėtas. Galimi sodinimo ir molio-chernozem dirvožemis, bet jums reikės sukurti bazinį sluoksnį mažų akmenukų (žvyro), kuris užtikrins gerą drenažą.

Molodilo nėra linkęs į ligas ir kenkėjus

Patarimai! Augdami namuose, reikia pasiimti gana platus puodą - jauniems nepatinka dažnai transplantacijos.

Nors laisvoji erdvė (augalas sparčiai plečiasi) gali būti papuoštas akmenimis, medžio anglimi, kūgiais, lukštais ir kt.

Laistymas

Kaip ir bet kuris kitas kiti sultingi, akmens rožė nereikia dažnai laistyti ar purkšti, nes ji gali kauptis drėgmės ir būtinų maistinių medžiagų savo sultingi lapai. Nedidelis laistymas gali būti reikalingas tik prieš transplantaciją. Tik labai sausa vasara, ilgai trunkanti lietaus nebuvimas, jaunesni gali būti laistomi kas 2 savaites, nukreipiant vandenį į šaknis, vengiant jo nukristi ant lapų.

Svarbu! Žiemą auginant akmenį namuose, laistymas sumažėja iki vienos per du mėnesius. Su pertekliniu drėgnumu, apatiniai lapai pirmiausia tampa vangūs, o po to nurimo.

Kadangi labai nepretenzingas augalas buvo jaunas, jis dažnai naudojamas dekoravimui

"Molodilo" dažnai naudojamas dekoravimui

Papildomas tręšimas

Šeriant reikia augalo, kuris sulaukė trejų metų amžiaus. Jūs galite naudoti trąšas kaktusai pusę koncentracijos. Pernelyg didelis apsirengimas lemia tai, kad rozetė pradeda ištempti ir suskaidyti, lapai tampa išblukę, praranda dekoratyvumą.

Puokštė su akmenine roze

Puokštė su akmenine roze

Žiemojimas

Pasirengimas žiemojimui - apsaugoti nuo drėgmės patekimo (ypač ryškiose dekoratyvinėse veislėse) - tai gali sukelti augalų žlugimą ir tolesnę mirtį.

Patarimai! Lengviausias būdas yra tiesiog padengti augalą apytikriu 20 cm aukščio plastikiniu buteliu, tvirtai pritvirtindamas jį, kad vėjas nepasleistų.

Vienas iš jaunųjų privalumų buvo aukštas žiemos atsparumo laipsnis. Vienas iš jaunųjų uždavinių buvo aukštas žiemos atsparumo laipsnis

Vienas iš jaunųjų privalumų buvo aukštas žiemos atsparumas

Reprodukcija

Šis procesas beveik nereikalauja sodininko įsikišimo. Nesvarbu, ką prancūzai vadina akmeniu, "mėsa su viščiukais" - aplink ją yra labai tankiai ir gausiai išdėstyti jauni rozetai, kurie greitai ir lengvai įsitaiso. Norėdami pagreitinti procesą, galite šiek tiek nuspausti smirklius į žemę.

Jaunų parduotuvių, esančių aplink parduotuvę, vieta

Jaunų rozetės plakatas

Norint įvertinti visus kuklią akmens rožių žavesį, padės vaizdo įrašas:

Akmens rožė (jaunoji): visos sodinimo paslaptys, priežiūra namuose ir roko sodų sukūrimas sode

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 9