Kablosuz elektrikli süpürge - şık ve pratik bir ev aksesuarı

Kablosuz elektrikli süpürge - şık ve pratik bir ev aksesuarı

En iyi kablosuz bağlantıyı bulmak için elektrikli süpürge farklı hareket edebilir, ancak bunun yerine kablosuz elektrikli süpürgelerimizin reytinglerimizi gözden geçirmeniz ve tüm gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayan modelden yararlanmanız gerekir. Biz, bizim için, kablosuz elektrikli süpürgelerin temel özelliklerini ve özelliklerini ortaya çıkaracağız.

  • DeLonghi XLR32LMD
  • Ariete 2765
  • BOSCH BCH 6ATH18
  • Tefal TY8813RH
  • Electrolux ERG101 Ergorapido
  • Gorenje SVC 144 FW
  • Dyson DC62 Hayvan Pro
Kablosuz bir elektrikli süpürge fazla yer kaplamıyor

Kablosuz bir elektrikli süpürge fazla yer kaplamıyor

Böyle bir elektrikli süpürgenin kullanım kolaylığı, ev temizliğini zevke dönüştürecek

Böyle bir elektrikli süpürgenin kullanım kolaylığı, ev temizliğini zevke dönüştürecek

Küçük bir kavrayıcı, ne yazık ki, her model ile donatılmış olmayan bir kablosuz elektrikli süpürgenin ek bir nozulunu kaldıracaktır.

İnce çöp, bir kablosuz elektrikli süpürgenin ek bir nozülü yardımıyla çıkarılabilir. Ama ne yazık ki her modelde değil

Temizlikte modern, hafif, manevra kabiliyeti ve güçlü asistan

Temizlikte modern, hafif, manevra kabiliyeti ve güçlü asistan

Renk paletinin bolluğu her zevke göre bir elektrikli süpürge seçmenize izin verir.

Renk paletinin bolluğu her zevke göre bir elektrikli süpürge seçmenize izin verir.

DeLonghi XLR32LMD

Bu, DeLonghi serisinden ortalama fiyat aralığının modelidir. Diğer modellere kıyasla çok daha pahalıdır, ancak özellikleriyle haklı çıkar.

Elektrikli süpürge gövdesinin tasarımı dikey bir tipte monte edilir ve ilk bakışta olağandışı görünmez, ancak aynı zamanda üç boyutta 9 x 10 x 110 cm olan kompakt boyutlardan dolayı rahattır. Gövdenin kendine özgü özelliği, bu tür bir dikey parktan yararlanmanızı sağlamasıdır ve eldeki ağırlığı neredeyse 3,1 kg olduğu için neredeyse hiç hissedilmemektedir.

Evi etkili bir şekilde temizlemenizi sağlayan küçük bir yardımcıdır ve kendinize özel bakım gerektirmez

Evi etkili bir şekilde temizlemenize olanak sağlayan küçük bir yardımcıdır, kendinize özel bakım gerektirmez

Modelin işlevselliği küçüktür ve odanın her zamanki kuru temizliği ile sınırlıdır, ki bu otonom modda, 32V'de bir lityum-iyon pil ile sağlanan 50 dakikaya kadar dayanır. Ve bu süre zarfında tüm daireyi kaldırmak.

Operasyonda özellikle uygun olan, doğrudan mahfaza üzerine monte edilmiş bir güç regülatörü tarafından sağlanır. Ayrıca, temizlik süresini izlemek zorunda kalmadan izlenmesini sağlayan bir şarj seviyesi göstergesi vardır.

Hafif ve manevra yapabilen elektrikli süpürge, 50 dakikaya kadar şarj olmadan çalışma

Hafif ve manevra yapabilen elektrikli süpürge, 50 dakikaya kadar şarj olmadan çalışma

Normal torbanın yerine, modelin kapasitesi sadece 1 litre olan bir siklon toz toplayıcı ile donatılmıştır, bu nedenle çöpün geri dönüşümü ile herhangi bir özel zorluk olmayacaktır.

Cihaz uygun bir turbo-fırça ile tamamlanmaktadır.

Şarj cihazı aynı zamanda park alanıdır

Elektrikli süpürgenin şarj cihazı "park alanı" dır

Ariete 2765

Bu elektrikli süpürge birkaç popüler, ama yine de ucuz modellerden biridir. Ariete markası tarafından üretilmiştir ve pek çok kullanıcı tarafından henüz duyulmamış olması nedeniyle, ek bir işaret olmadan satın alınmasına izin verir.

Model, kasanın özel tasarımı nedeniyle mümkün olduğunca basitleştirilmiştir. Dikey ve manuel yürütmeyi birleştiren 2'si 1 arada ilkesiyle yapılır. Bu nedenle bu elektrikli süpürgeyi kullanmak çok daha uygun. Bu model için fonksiyon seti temeldir, bu nedenle sadece kuru temizleme ile gerçekleştirilebilir.

Ariete elektrikli süpürge birkaç ek aparata sahiptir

Ariete elektrikli süpürge birkaç ek aparata sahiptir

Hangi dikey kablosuz elektrikli süpürgenin en iyi olduğunu düşünmek, Bu modelin bir NiMH tipi pile sahip olduğunu unutmayın. Kapasitesi 1.800 mAh'dir, ancak bu yarım saat boyunca etkili bir çalışma sağlamak için yeterlidir. Yeterince geniş bir yaşam alanını kaldırmanız gerekiyorsa, bu pilin tam şarjı 720 dakika, yani neredeyse tüm gün ya da bütün gece süreceğinden, bu hesaba katılmalıdır.

Bu model için, seçerken dikkate alınması gereken bir güç kontrolörü yoktur, ancak aynı zamanda iyi filtre, Eğer endişeleniyorsanız özellikle önemlidir odada temiz hava.

Elektrikli bir telin yokluğu, ev tipi bir batarya elektrikli süpürgesinin ana avantajıdır.

Elektrikli bir telin yokluğu, ev tipi bir batarya elektrikli süpürgesinin ana avantajıdır.

Toz toplayıcının kapasitesi büyük değildir. Sadece 0,8 litredir, ancak siklon tasarımı bunu tamamen telafi eder. Olgunun boyutları nispeten küçüktür ve üç boyutta 24,5 x 15,5 x 112 cm, vücut ağırlığına göre oldukça etkileyicidir, çünkü 2.4 kg ile sınırlıdır.

Model, sadece bir turbo fırçayı değil, aynı zamanda zemini, halıları ve ayrıca özel bir oluklu nozulu temizleyen nozulları da içeren ekipman açısından oldukça zengindir.

Bu modelin avantajı, ayrı bir elektrikli süpürge olarak çalışan bir emiş modülünün kullanılabilirliğidir.

Bu modelin avantajı, ayrı bir elektrikli süpürge olarak çalışan bir emiş modülünün kullanılabilirliğidir.

En İyi Kablosuz Süpürge: BOSCH BCH 6ATH18

Bu model BOSCH markası altında üretilmektedir. Bunun iyi bir kablosuz elektrikli süpürge olduğu gerçeği çok sayıda gözden geçirme ile teyit edilir. Bu nedenle, bu dikey model sizin hoşunuza giderse, buna özellikle dikkat edin. Maliyeti ortalamada biraz üzerindedir, bu da sadece kuru temizleme yapabilen bir elektrikli süpürge için beklenmedik bir durumdur. Bununla birlikte, bu elektrikli süpürgenin şarj edilebilir bir batarya ile desteklenmesi, fiyatı haklı çıkarır.

Bu modelin emiş gücü - 18-25 W - yaşam alanlarının temizliği için idealdir ve pil şarjını korumanızı sağlar.

Bu modelin emiş gücü - 18-25 W - yaşam alanlarının temizliği için idealdir. Ayrıca, pil gücünden tasarruf etmenizi sağlar

Pilin kendine özgü özelliği, sadece 360 ​​dakika olan lityum-iyon bileşimi ve şarj etme hızındadır. Bu, bu model için mükemmel bir göstergedir, çünkü 40 dakika sorunsuz bir şekilde kendi kendine yeterlidir. Maksimum güçte daha az sürecek, ancak istenirse, tutamağın üzerinde özel bir eleman ile ayarlanabilir. Kullanıcının takdirine bağlı olarak seçilebilen toplam üç farklı güç seviyesi mevcuttur.

BOSCH kablosuz güçlendirici, halı, eve ulaşılması zor yerlere ve araç içi mekanlara mükemmel uyum sağlar.

BOSCH kablosuz elektrikli süpürge, halı, evdeki zor ulaşılan yerler ve araba iç mekanlarıyla mükemmel bir uyum sağlar.

Bosch elektrikli süpürge, üreticinin beyan edilen maksimum gürültü seviyesinden daha sessiz çalışır

BOSCH elektrikli süpürge, üretici tarafından bildirilen maksimum gürültü seviyesinden daha sessiz çalışır

Modelde, ek olarak bağlı olabilen elektrikli bir fırçanın yanı sıra kapasitesi 0.9 litre olan bir siklon toz toplayıcı bulunuyor.

Kapasite dolu bataryaya rağmen, ev aletinin ağırlığı sadece 3 kg'dır. Avantajları arasında, filtre değiştirme ve pil şarjı ile ilgili özel bir belirtiyi vurgulamak önemlidir.

Dolu haznenin akan suyun altında temizlenmesi kolaydır

Dolu haznenin akan suyun altında temizlenmesi kolaydır

Tefal TY8813RH

Bu model popüler marka Tefal altında üretilmektedir. Kullanıcı geri bildirimlerine göre en iyi kablosuz ev süpürgesi olarak tanımlanabilir. Modelin özel onuru, tesislerde son derece kuru temizleme yapabilen dikey vakumlu temizleyiciler arasında pazardaki ortalamaya karşılık gelen bir fiyat yaratır.

Modelin boyutları nispeten küçüktür ve üç boyutlu olarak 28,4 x 2 5x 120 cm'dir. Bu tasarımın ağırlığı 3,22 kg olduğundan oldukça rahattır. Bunun için dikey park yeri mevcuttur ve bu, kullanıcıların değerlendirdiği başka bir artıdır.

Tefal'dan kablosuz bir elektrikli süpürgenin şık tasarımı

Tefal'dan kablosuz bir elektrikli süpürgenin şık tasarımı

Tasarımda kurulu lityum iyon pil için bir şarj göstergesi bulunur. Çalışmada çok yararlı olacaktır, çünkü kendisi tarafından sağlanan özerklik düzeyi 35 dakika olarak tahmin edilmektedir, ancak yeniden şarj etme süresi 10 saate kadar çıkabilmektedir.

Ama modelin ana özelliği bu değil, ama sadece 80 dB olan gürültü seviyesinde. Bu elektrikli süpürgenin bir diğer avantajı, odadaki havanın kalitesine dikkat etmenizi sağlayan ince bir filtrenin bulunmasıdır. Kapasitesi 0.5 litreyi aşmayan küçük bir siklon toz toplayıcı, bu modelde, sap üzerinde bulunan güç düzenleyicinin gövde yapısının yanı sıra pakette mevcut olan turbo fırçanın varlığıyla dengelenir.

0,5 litre hacimli küçük bir konteyner toz haznesi

0,5 litre hacimli küçük bir konteyner toz haznesi

İpucu! Davanın sezgisine ve görünüşüne güvenmeyin. Cihazın özelliklerini dikkatlice okuyun - Bu seçimdeki hataları önleyecektir.

Üçgen bir şekle sahip konforlu bir fırça, evinizin tüm köşelerini temizlemeye yardımcı olur

Kullanışlı üçgen fırça, evinizin tüm köşelerini çıkarmaya yardımcı olur

Electrolux ERG101 Ergorapido

Bu model Electrolux cihazlarına aittir. Üç boyutta 14,5 x 26,5 x 114,5 cm boyutlarında, oldukça düşük maliyet ve kompakt boyutlarıyla öne çıkıyor. Bu, 2.32 kg'lık bir markayla sınırlı olan minimum ağırlıkla birleştirildiğinde, temizleyiciye, çocuk için bile erişilebilir, rahat ergonomi sağlar.

Basit ve kullanışlı bir çözüm - özellikle karanlık yerlerde, daha iyi temizlik için ana nozulun önünde arkadan aydınlatma

Basit ve kullanışlı bir çözüm - özellikle karanlık yerlerde, daha iyi temizlik için ana nozulun önünde arkadan aydınlatma

Model, dikey ve manuel türleri birleştiren 2'si 1 arada bir melez gövde tasarımına sahiptir.

Bu elektrikli süpürge sadece kuru temizlemenin yanı sıra diğer birçok elektrikli süpürgenin daha iyi olduğunu düşünürken, bu modelin 10 W'luk bir emme gücüne sahip olduğunu düşünün. Ne yazık ki, bu düzenlenmiş değildir, ancak bu güçle birlikte model sessizce çalışmaktadır ve gürültü seviyesi 79 dB olarak tahmin edilmektedir.

Ana nozul döner, böylece düşük bir emiş gücü ile temizleme verimliliğini arttırır

Ana nozul döner, böylece düşük bir emiş gücü ile temizleme verimliliğini arttırır

Lityum-iyon pilin kasaya yerleştirilme kapasitesi düşüktür ve 20 dakika seviyesinde özerklik sağlamak için yeterlidir, ancak aynı zamanda hızlı bir şekilde yeniden doldurulur ve şarj etme süresi 180 dakika kadardır.

Siklon toz toplayıcısının kapasitesi, otonomi seviyesiyle oldukça tutarlıdır ve sadece 0,5 litredir. Allerji hastaları, hava temizliğine dikkat edecek olan bu ince filtre filtresinin varlığını kesinlikle takdir edeceklerdir ve diğer tüm kullanıcılar, biri zemin temizliği için tasarlanmış olan bir çift değiştirilebilir memeden memnun olacaktır. halı.

Emiş modülünün çıkarıldığı 2'si 1 arada kablosuz elektrikli süpürge

Gorenje SVC 144 FW

Bu model başka bir popüler markanın ürünüdür - Gorenje. Bütçe kategorisine aittir, ancak bu sınıfın bir modeli için bile, sadece en iyi kablosuz elektrikli süpürgelerin sahip olduğu çekici özellikler vardır.

Bu özelliklerden biri, 2'si 1 arada prensipte yapılan ve manuel ve dikey yapı tipini birleştiren melez gövde tasarımıdır. Ayrıca üç boyutta 26 x 17 x 118 cm ile sınırlı kompakt boyutlara sahiptir. Dikey park etmeyi ve kuru temizleme için ev aletini rahatça kullanabilmenizi sağlar. Özellikle açıkça hissedilir, çünkü kasanın ağırlığı ihmal edilebilir ve sadece 2,5 kg.

Kutunun içine yerleştirilmiş olan pil bir lityum-iyon formülü içerir ve tasarımda kullanılan elektrik motoru 95 watt'tır. Ne yazık ki, düzenlenmiş değil, ancak modelin bir takım başka avantajları var. Ana biri arka ışık Herhangi bir çöp kurtulmak temizlik alanı.

Toz toplayıcısına gelince, kapasitesi 0.6 litre ile sınırlandırılmış bir siklon filtre kullanır. Buna ince bir filtre takılıdır, ancak bir turbo fırçanın bir seçenek olarak dahil edilmesi, odanın alanını daha verimli bir şekilde temizlemeyi mümkün kılar.

Dikey ve manuel elektrikli süpürgelerden oluşan kompakt bir model

Dikey ve manuel elektrikli süpürgelerden oluşan kompakt bir model

Dyson DC62 Hayvan Pro

En iyi dikey kablosuz elektrikli süpürgeleri üreten Dyson, küçük popüler markaların ürün yelpazesinden bu model. Kullanıcılar kendi tarafını rahatsız edemezler ve yüksek maliyet göz önüne alındığında, ev için bir robot elektrikli süpürge kullanmayı tercih ederler. Ama bu modeli görmezden gelmeyin! Özelliklerine daha yakından bakmak daha iyidir.

İşletme sırasındaki gürültünün seviyesi oldukça büyüktür ve 87 dB'dir, ancak bu, üreticinin emme gücü 100 W'a ulaştığı için, üreticinin uzlaşma özümüdür, çünkü güç tüketimi 350 W'dir. Bu arada, emme gücü, hibrit bir tasarıma sahip olan muhafazanın sapı üzerinde özel bir düğme ile ayarlanabilir. Ergonomiyi en iyi etkileyen manuel ve dikey tasarımı birleştirir.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge: Fütüristik bir tasarıma sahip çift siklon filtreli kablosuz elektrikli süpürge

Fütüristik bir tarzda çift siklon filtre tasarımlı kablosuz elektrikli süpürge

Temizleme sadece kuru halde kullanılabilir, ancak akü kapasitesi, Karbon Fiber kapalıyken 26 dakika boyunca çalıştırmak için yeterlidir. Aynı zamanda, oldukça hızlı bir şekilde şarj edilir - sadece 210 dakikada.

Modelin toz torbası, hacmi 0.4 litre olan bir siklon tankı şeklindedir. Bu arada, ince bir filtre ile tamamlanmaktadır.

Kitin birden fazla elektrikli fırça ve iki tane içerdiğini lütfen unutmayın. İkincisi daha kapsamlı temizlik için minyatür boyutlara sahiptir. Fırçalar nozullarla tamamlanmaktadır:

  • çatlak;
  • için döşemeli mobilyalar;
  • için cilalı mobilyalar.

Elektrikli süpürgede emiş borusu da özeldir. Kompozit bir yapıya sahiptir, ancak genel olarak tüm elektrikli süpürge 2,1 kg ağırlığındadır. Ekleri saklamak ve bataryayı şarj etmek için paralel olarak kullanılan bir duvar montajı bile vardır.

bulgular

Gördüğünüz gibi, kablosuz elektrikli süpürgeler yelpazesi, çoğu farklı markalar tarafından üretilen çeşitli modellerde oldukça zengindir. Her biri, elektrik süpürgelerinin maliyetini etkileyen kendi teknik özelliklerini sunmaktadır.

En iyi kablosuz elektrikli süpürge: Temizleme fikrinizi dönüştürecek TOP-7 modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 54