תמונה של טפט של טפט של י.א.נ.

תמונה של טפט של טפט של י.א.נ.

תמיד ובכל עת אנשים מקיפים את עצמם עם פרחים - לגדול ב ערוגות פרחים, מתואר ב תמונות, לתת אחד לשני עבור החגים. וזה לא מפתיע - עולם הצבעים הוא בהיר ומגוון, זה לא משאיר אף אחד אדיש. פנים, פרחים נמצאים סירים על אדן החלון, כמובן, על הקירות - בדפוסים עדינים של טפט. ניצנים, עלים, גבעולים או זרי פרחים מלאים יכולים למלא את החדר בצבעים, לתת לו רומנטיקה מיוחדת. איך לבחור את הטפט הנכון עם פרחים ולמלא את הדירה בעיר עם אווירה טבעית - לקרוא במאמר שלנו.

תוכן

  • זנים של מוטיבים פרחוניים
  • הדפס פרח בפנים
  • טפט בפרח - לקשט את הקירות יפה
בניגוד יעיל בין פרחים על הקיר כריות הספה

בניגוד יעיל בין פרחים על הקיר כריות הספה

דפוס פרחוני עדין על הטפט בחדר השינה

דפוס פרחוני עדין על הטפט בחדר השינה

טפטים פרח: זנים של מוטיבים פרחוניים

נראה כי הכל פשוט - טפטים לקירות עם דפוס של "פרחים", וזהו. עם זאת, מוטיבים פרחוניים יכולים להתבטא במגוון רחב של דפוסים, צבעים ושילובים שלהם.

המרכיב הראשון של טפט פרחוני הוא הרקע. בגרסה הקלאסית, הוא לבן, צהוב,אפור, ירוק בהיר או ורוד בהיר. ניתן למצוא צבעי רקע חיים יותר - אדום, כחול, ירוק, כתום, כחול. כמו כן ישנם רקעים על הקיר עם פרחים על רקע שחור או חום.

האלמנט הבא של טפט הפרחים הוא הפרחים עצמם - הם יכולים להיות גדולים או קטנים, בודדים או שנאספו ב זרי פרחים, מונוכרומטי או ססגוני. מראה עדין יותר יש ניצנים בצבע אחד על רקע בהיר, זרי פרחים בהירים נראה שובב ומהנה, ו טפט משולב עם פרחים גדולים וקטנים בפנים נראה אלגנטי מאוד. גוון צבע הוא בדרך כלל טבעי - ורוד, אדום, בורדו, אבל לא סטנדרטיים שחור, זהב, בלונים כחולים ניתן למצוא גם, בהתאם לתפיסה העיצוב.

פסטל גוונים של פרחים טפט

פסטל גוונים של פרחים טפט

אחד המרכיבים של צביעת הטפטים הם אלמנטים נוספים - גבעולים ועלים, בעלי חיים, ציפורים, דפוסים גיאומטריים, להקות, גלים. בהתאם לסוג של קישוט נוסף, צבעו וצורתו, את הרושם של טפט יכול להשתנות. אז, פרח יכול להיות רק משלימים emollient של ריבועים ומשולשים. או ליצור רקע להדפסה חיה בהירה.

מגוון מודרני של קישוט פרחים - סטייליזציה וקטורית. כאשר פרחים להזכיר לנו תלתלים, ספירלות או אלמנטים אחרים חזותית חזרת קווי המתאר של ניצנים ועלי כותרת.

עצה! לא יכול להחליט על צביעה? שים לב טפטים, שבו אתה עצמך יכול לשמש מעצב. מקורי ובהיר ייראה כמו טפט עם פרח ענק בסלון או מעל ראש המיטה בחדר השינה.

הדפס פרחוני גדול על הקיר

הדפס פרחוני גדול על הקיר

טפטים עם זרי פרחים רכים

טפטים עם זרי פרחים רכים

תבנית פרחונית על הקיר בסלון

תבנית פרחונית על הקיר בסלון

טפט עם הדפס פרחוני מסוגנן בחדר הילדים

טפט לחדר השינה של הילדים עם הדפס פרחוני מסוגנן

קו מתאר לבן של פרחים על רקע כחול בהיר

קו מתאר לבן של פרחים על רקע כחול בהיר

הדפס פרח בפנים

שימושי! טפט לאמבטיה - 44 תמונות, אנחנו שוקלים חסרונות ויתרונות, אנו רואים וריאנטים, אנו בוחרים סגנון

קירות בפרח בעיצוב פנים הם די תכליתי, וזה יהיה מתאים להסתכל בכל סגנון. היוצא מן הכלל היחיד, אולי, הוא לדבר לופט - שבו פרח עדין יכול פשוט ללכת לאיבוד בין גס "עליית הגג" אלמנטים.

המקום הראשון בעיצוב של קירות עם טפט פרחוני נלקח בצדק פרובאנס. רוח המחוז הצרפתי מכתיבה את הכללים ופשוט מחייבת פרחים בפנים - באגרטלים, על קירות, בצביעת כיסויי מיטה.

עצה! עבור סגנון פרובנס, בחר טפט עם ורדים או פרחים שדה זה יהיה הכי טוב להעביר את האווירה של הכפר הצרפתי.

ורדים על הקיר בחדר השינה בסגנון פרובאנס

ורדים על הקיר בחדר השינה בסגנון פרובאנס

טפט בשימוש נרחב בפרח פנים קלאסי. בדרך כלל זה קטן, לעתים קרובות חוזר הדפס פרחוני. צבעים סטנדרטיים - אדום בורגונדי, כמו גם כתמים של זהב ושחור.

עבור סגנונות של אמנות פופ שיבי שיק בהיר צהוב בהיר או אדום פרחים מתאימים לחלוטין על רקע ירוק עסיסי. הרמוני במיוחד ייראה טפט עם חיקוי של ציור בצבעי מים.

עצה! עבור פנים וינטג ', לבחור טפט פרחוני חיוור שיוצר את הרושם של שרוף בשמש.

דוגמה מושלמת של טפט וינטאג בפנים

דוגמה מושלמת של טפט וינטאג בפנים

טפט יפה בפרחים ובפנים המודרניים נראים. התנאי היחיד הוא כי הפרחים צריך להיות גם מודרני. אין זה סביר כי ציפורנים וסיגליות "יחיה ביחד" עם פאנל שטוח טלוויזיית LCD או את הברק המתכתי של המדיח. סחלבים, צבעונים, או גרברה.

פרחים על קיר המטבח

פרחים על קיר המטבח

סגנון מינימליזם גם אינו מכחיש את קיומו של הדפס פרחוני, אבל קצת מגביל את הצבעים ואת השילובים. לדוגמה, חדר אוכל מינימליסטי יכול להיות רצועת פרח אנכי פנימה פינת אוכל.

לגבי מינוי חדרים - אין שום טאבו עבור שימוש טפט בפרח. הכל יהיה תלוי בטעם האישי שלך ואת ההעדפות.

קירות מסוגננים בצבע צהוב בהיר בחדר האמבטיה

קירות מסוגננים בצבע צהוב בהיר בחדר האמבטיה

חדר מגורים קלאסי

חדר מגורים קלאסי

קירות אור ירוק בהיר עם דפוס פרחוני

קירות אור ירוק בהיר עם דפוס פרחוני

הדפס פרחוני רווי על רקע שחור

הדפס פרחוני רווי על רקע שחור

טפט בפרח - לקשט את הקירות יפה

שימושי! רקעים למטבח - מגמות של 2014

פרח הדפסה - העליון בייצור של טפט, כך למצוא אותו בחנויות לא יהיה שום קושי. ואת העצה שלנו על השימוש טפט בפרח יעזור לך להחליט על הגירסה הנכונה של עיטור הקירות.

כדי לא להפריע את ההרמוניה מן התפיסה ההוליסטית - עבור חדר קטן, בחר רקעים עם ניצנים קטנים. פרחים בהירים גדולים מתאימים יותר להסתכל בחדר מרווח עם תקרות גבוהות. גם טפט עם פרחים גדולים ניתן להדביק על קיר שבו הוא לא אמור לסדר רהיטים.

פרחים גדולים בקיר בסלון

פרחים גדולים בקיר בסלון

עצה! אל תשכח את השילוב של צבעי טפט ו ריפוד רהיטים - קורע את הפרח להדפיס יכול לגרום אי נוחות פסיכולוגית. פרחים על הקיר = ספה מוצקה. כמו כן, עדיף לבחור טפט בהיר עבור רהיטים כהים, ולהיפך.

בנוסף צביעה, לשים לב ההמון של רהיטים בחדר. אז, עם מיטה מגולף מגושם, עדיף לשלב צבעים פסטל עדין. ריהוט אור בהיר יהיה יעיל להסתכל על הרקע של צמחים גדולים, בהירים.

גם טפט פרחוני מוטציה ניתן לשלב עם monophonic. לדוגמה, קיר אחד בחדר יכול להיות בתוך פרח, ואת שלושת הנותרים - בעדינות ירוק, בנימה של גבעולים ועלים.

השילוב של טפט פרחוני קירות מונוכרום בחדר האוכל

השילוב של טפט פרחוני קירות מונוכרום בחדר האוכל עיצוב

הרעיון! השתמש בחלק הפנימי של היישום - לחתוך פרחים בודדים או שברי מהטפט, דבק אותם על קירות מונוכרום. פרחים ניתן להציב סביב המראה הקיר, על הספה, לקשט את מקום העבודה.

אל תשכח את תפאורה נוספת, לשלב עם פרגים אדומים על כריות הריפוד הקירות, או לתלות וילונות כחולים - בנימת עלי הכותרת לשכוח אותי לא.

מבטא יפה בפנים - קיר עם דפוס פרחוני

מבטא יפה בפנים - קיר עם דפוס פרחוני

פרחים כחולים יפים בחדר השינה

פרחים כחולים יפים בחדר השינה

צבע הטפט מהדהד עם כריות הספה

צבע הטפט מהדהד עם כריות הספה

טפט שחור רווי עדיף לכסות רק קיר אחד בחדר

טפט שחור רווי okleit טוב יותר רק קיר אחד בחדר

הקירות משני צדי האח מכוסים טפט פרחוני

הקירות משני צדי האח מכוסים טפט פרחוני

טפט פרח בפנים (50 תמונות): רומנטיקה של הטבע בדירה בעיר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1