ריהוט שנבחר כהלכה מעץ מתאים באופן אורגני לתוך העיצוב של העלילה

ריהוט שנבחר כהלכה מעץ מתאים באופן אורגני לתוך העיצוב של העלילה

באביב ובקיץ, השאלה כיצד להפוך את ריהוט הגן עם הידיים שלך הופך פופולרי. בית תוצרת בית מצליח יכול להיות הקישוט החשוב ביותר של כל גן. לפני לחשוב על איך שצריך לעשות רהיטים עבור הגן עם הידיים שלהם, יש צורך לקבוע מה ניתן לעשות ממנו. החומר הנפוץ ביותר עבור הרהיטים במדינה הוא עץ שמתאים לחלוטין לתוך הנוף של האתר, אבל חומרים אחרים משמשים גם. הקפד להסתכל מקרוב אם יש לך דברים מיותרים שנותרו בדאצ'ה שלך או בבית כפרי. לעתים קרובות יצירות מופת מתקבלים מן הנושאים הפשוטים ביותר.

תוכן

 • המגמה הפופולרית ביותר היא רהיטי עץ
 • עדינות של רהיטי נצרים
 • אמינות מתכת בגינה
 • שימוש מושכל בדברים מיותרים
פרגולה נעימה עם ספה

פרגולה נעימה עם ספה

שילוב יפה של מרקמים וחומרים באנסמבל כללי

שילוב יפה של מרקמים וחומרים באנסמבל כללי

להשתהות מכריות רכות, שנתפרו בידיך

להשתהות מכריות רכות, שנתפרו בידיך

כורסת פלסטיק נוחה

כורסת פלסטיק נוחה

ריהוט גן עם הידיים שלהם. המגמה הפופולרית ביותר היא רהיטי עץ

ריהוט עץ הוא ידידותי לסביבה, יפה, תמציתית וקלה יחסית לייצור. לפעמים אפילו כוח גברי גס לא צריך לעבוד עם עץ. ריהוט גן עשוי מעץ ידי עצמו בדרכים שונות, בהתאם חומרים אשר ישמשו:

 • זה הכי קל לעבוד עם לוחות סיים, ברים, מתלים - חומר מעובד כבר. יש הרבה דרכים פשוטות ומורכבות יותר להפוך את הרהיטים לדאצ'ה במו ידיהם. כדי להירגע ספסלים נוחים עם הגב, עבור ארגון החג הוא תחליף סט שלם, מהספסל בלי הרגליים יהיה נדנדה - דורש רק כמה מיומנויות נגר, לוחות ודמיון עשיר.
תהליך ייצור ספסלי גינה

תהליך ייצור ספסלי גינה

עצה! עדיף לא לבחור רהיטים ליצירת בולי עץ מחטניים. הם נותנים את שרף, אשר יהיה הכתם בגדים יושבים. אם אין חומר אחר, עליך תחילה descale את העץ.

 • כאשר ספסלים מונומנטליים יותר שולחנות מתקבלים יומני. לפעמים אתה יכול פשוט לשים יומן גדול לזרוק כמה כריות על גבי זה כדי לעשות מקום נוח לשבת, אבל עדיף לעבוד על יצירת פרויקט מעניין יותר. כמה אדונים מצליחים לעשות בלי מסמר אחד, יצירת בנייה יומן ניידים.
שולחן קפה בסגנון אקולוגי

שולחן קפה בסגנון אקולוגי

 • נהדר ליצירת רהיטים קנבוס. גידים קטנים בודדים יכול להיות מותאם עבור שרפרפים, וגדם גדול יותר - תחת טבלה. חשוב רק לתקן את הגדם כך שהם לא נופלים ולא להתנודד, אשר הם יכולים להיות נחפר לתוך הקרקע או להציב על משטח שטוח - מעמד על המרפסת או שטח קטן על דשא. כדי לעשות את זה נוח לשבת, אתה יכול לתפור כריות בהירים עבורם.
מיטת נדנדה תלויה

מיטת נדנדה תלויה

 • אם אתה משתמש סניפים snags מן היער כדי ליצור ריהוט גן, אתה יכול להיכנס אגדה זו. הטבע עצמו מכתיב לעתים את הקווים המקוריים של יצירות מופת עתידיות. בהרמוניה להתאים את העיצוב של כל אתר הוא ספסל גן הענפים, עבור מסגרת שבה עדיף לקחת חומר עמיד יותר (יומני, ברים, וכו '). Koryagi או סניפים משמשים לעתים אפילו רגליים, אבל עבור כוח הבנייה עדיף לקשט אותם רק עם משענת משענת ושערי משענות.
כיסא אלגנטי מן יומני

כיסא אלגנטי מן יומני

 • כדי ליצור ריהוט גן או לקשט אותו, אתה יכול להשתמש spits של עצים. כגון spili ניתן להשתמש עבור שולחן tops, כיסאות הכיסא או stools. הם מחוברים זה לזה ולבסיס באמצעות דבק עמיד במים.
כיסא גדם

כיסא גדם

גינה מתנדנדת מלוחות

גינה מתנדנדת מלוחות

ריהוט מעץ

ריהוט מעץ

שולחן קפה עשוי עצי הסקה

שולחן קפה עשוי עצי הסקה

עדינות של רהיטי נצרים

נראה נהדר מאוד רהיטי נצרים בגינה, אבל ללא הכנה נכונה ליצור יצירות מופת "חנות" לא יעבוד. אריגה של גפן או קש היא עבודה קפדנית. כדי להתחיל עם זה שווה לנסות לארוג לפחות אלמנט של רהיטים - שולחן העליון או מושב עגול עבור שרפרף.

ראטאן הנדנדה

ראטאן הנדנדה

ספסלים עשויים מיכלי פלסטיק

ספסלים עשויים מיכלי פלסטיק

אמינות מתכת בגינה

מתכת יש כמה יתרונות על פני העץ. קודם כל, זהו כוחו של המבנה ועמידותו. עם זאת, עבודה עם מתכת היא הרבה יותר קשה. כדי ליצור ריהוט גן להשתמש צינורות עבים חומה של פלדה או duralumin. חלקי מתכת ניתן לחבר יחד על ידי ברגים או אגוזים, או יכול להיות מרותך זה לזה.

מתכת מוארת אריגה

מתכת מוארת אריגה

כיסא ושולחן קפה של מוטות ברזל

כיסא ושולחן קפה של מוטות ברזל

עצה! כהמלצה על הקמת ריהוט גן עשוי מתכת, ניתן להציע שיטה של ​​כיפוף חלקים בודדים. בדרך כלל מכשירים מיוחדים משמשים את זה, אבל אתה יכול לעשות בלעדיהם. הצינור מלא בחול מסולסל וכובעי העץ מוכנסים לקצוות. ואז לסמן את המקום של לקפל ולתקן את הצינור ב סגן. נקודת כיפוף מחומם עם מכה, לאחר מכן הצינור מתחיל "לתת דרך". לאחר כיפוף, יש צורך להסיר את כובעי ושופכים את החול.

כורסה אופנתית העות'מאנית על מסגרת מתכת

כורסה אופנתית העות'מאנית על מסגרת מתכת

ריהוט מעבודת יד מחביות מתכת

ריהוט מעבודת יד מחביות מתכת

שימוש מושכל בדברים מיותרים

בטוח בכל אחד סככה או מוסך יש הרבה דברים שבהם אתה יכול לעשות ריהוט גן. רעיונות מעניינים עבור את הגן נולדים לפעמים מן הדברים הכי בלתי ניתנים לזיהוי:

 • סליל העץ (תוף) של הכבל נחשב לממצא ייחודי לגנן. שולחן גן עשוי סליל עץ אפילו לא צריך להיעשות, הוא עצמו יציב. יש צורך להראות רק מקוריות קצת, לקשט שולחן העליונה ואת הרגל כראוי. לנוחות רבה יותר, ניתן לצרף מטריה המגנה על השמש למרכז הסליל. גם מן הסלילים הם כיסאות, ספות, שרפרפים ודברים יצירתיים אחרים.
 • אין לזרוק צמיגים שהושלך. גומי הוא חומר עמיד מאוד, מתאים באופן מושלם עבור הגן. אגב, מן הצמיגים, נדנדה אידיאלי או כיסאות תליון למבוגרים וילדים מתקבלים. שקול דרך פשוטה ליצור מושבים מקוריים מן הצמיגים המכונית:
 1. ראשית, עליך לנקות בזהירות שלושה הצמיגים, אשר יהפוך בקרוב כורסה, ולהכין מספר תומך בעתיד - ענפים או יומני צר.
 2. על שני צמיגים, אחד מהם יהפוך למושב והשני משענת גב, להפוך חורים במרכז או קרוב מעט לקצה הפנימי של הצמיג.
 3. בחורים האלה אנחנו עוברים חבל חזק חבל כדי לקבל סריג. עבור כוח גדול יותר של המושב עצמו, אתה יכול לעשות גושים ליד כל חור: אם החבל נשבר במקום אחד, המושב יישאר חזק. עדיף להדק את החבל אל התחנה, כי כאשר משתמשים בו יהיה מעט למתוח.
 4. עוד צמיג אחד עם "רשת" שמנו על הרגיל, עבור עמידות הידוק אותם ברגים עם אגוזים או скобы מבפנים. מתברר סוג של דום או שרפרף.
 5. אנחנו מוסיפים גב. לשם כך, יש צורך לבחור רגליים תמיכה חזקה. להם הצמיג האחרון עם רשת מחוט מחובר. המקום למנוחה מוכן.
גינה נדנדה מצמיגים

גינה נדנדה מצמיגים

חנות מקורית של צמיגים המכונית

חנות מקורית של צמיגים המכונית

שולחן קפה של צמיגים וכוסות

שולחן קפה של צמיגים וכוסות

שולחנות של סלילי

שולחנות של סלילי

שולחן לארוחת ערב רומנטית מתוך סליל

שולחן לארוחת ערב רומנטית מתוך סליל

 • עוד מוצא עבור אוהבי נופש במדינה יהיה משטחי עץ או משטחים שנותרו בהובלת חומרי בניין או שנמצאו ליד חנויות גדולות. ריהוט גן מעץ משטחים עשוי פשוט ומהר: מספיק לשים אותם אחד על השני כדי ליצור ריבוע שולחן קפה וכמה כיסאות קטנים. אם יש משטחים רבים, אתה יכול לצייר אמיתי ספה פינתית עבור חברה גדולה:
 1. אנו לוקחים 6 או 8 משטחים בזהירות לנקות אותם כדי להגן על עצמנו מפני מה שאולי נשפך או להתעורר על המזרן לפני. אם המשטחים ישנים מדי, לבדוק את כוחם, ואם יש צורך, לתקן. ליד משטחי הזשקורים ומכסים אותם בלכה או בצבעים הנכונים.

  ספה גן משטחים. תמונה 1

  ספה גן משטחים. תמונה 1

 2. אנו בוחרים מקום לפינת מנוחה. עדיף כי המקום הזה נמצא בחדר האחורי או בפינת הבניין. אז אתה לא יכול לעשות משענת. אם אתה בוחר שטח פתוח, אתה צריך לקחת עוד 3 או 4 משטחים כדי ליצור משענת.

  ספה גן משטחים. תמונה 2

  ספה גן משטחים. תמונה 2

 3. משטחים מכניסים את האות G מקרוב זה לזה בשתי שורות (אחד על גבי השני). עבור כוח, עדיף לאבטח את החלקים בצורה מאובטחת עם מסמרים או ברגים. במקרים מסוימים, יהיה זה יותר מתאים להשתמש במבנה נייד כדי להציב משטחים בחדר במקרה של גשם או בחורף.

  ספה גן משטחים. תמונה 3

  ספה גן משטחים. תמונה 3

 4. אם יש צורך לעשות משענת, אז חלק מהבסיס מנותק משטחים נוספים, כך שניתן מסמור עם מסמרים או פרופילים מתכת עבור הידוק משמשים.

  ספה גן משטחים. תמונה 4

  ספה גן משטחים. תמונה 4

 5. לנוחות, אנחנו לתפור את כריות לגודל של המושב המתקבל. אותן כריות עם לולאות לחיזוק נעשות עבור משענת הגב. עבור הפשטות של ניקוי עדיף להכין כמה כיסוי להחלפה, אשר לא יהיה מלוכלך את הכריות עצמם.

  ספה גן משטחים. תמונה 5

  ספה גן משטחים. תמונה 5

 6. במרכז הפינה הזאת לשים שתי משטחים נוספים זה על זה כשולחן גן. עיטור מוגבל רק על ידי הרצון והיכולות של המחבר.

  ספה גן משטחים. תמונה 6

  ספה גן משטחים. תמונה 6

כמו אלמנטים בודדים של ריהוט גן יכול לפעול תופים ישנים, סלים או דליים. אתה יכול לעשות ספה מעץ אמיתי מעץ מן המסגרת של מיטה ישנה, ​​שולחן יפה על גלגלים ממריצה מריצה, וכו ' - חשוב רק לתת פורקן הדמיון שלך.

ריהוט גן עם הידיים – מוצלח תוצרת בית (58 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 66