פנים בסגנון ים תיכוני עם נייר קיר כחול על הקירות

פנים בסגנון ים תיכוני עם נייר קיר כחול על הקירות

צבוע פאנלים הוא חומר כי הוא מאוד פופולרי בשימוש חיצוני ו עיצוב פנים של הנחות. רירית כמו חומר הגמר משמש לתקן את העבודה, בניית בתים, בית מרחץ, סאונות, ארבור ומבנים אחרים. הוא עשוי מעץ טבעי, הוא מוצר ידידותי לסביבה והוא מושלם עבור כל מיני קישוט בתוך ומחוץ לחדר.

התוכן:

 • כיסוי לרירית הבטן
 • אפשרויות כיסוי פופולרי
 • תכונות של עץ צבוע
 • בחירה של צבעים ולכות
 • בחירת צבע
 • היתרונות העיקריים ושיטות של צביעה
 • ריפוד צבוע וצעדי מכתים
 • לכיוון פנים איכותי
ריפוד כחול בהיר מתאים לקוטג 'ים בקוטג'

ריפוד כחול בהיר מתאים לקוטג 'ים בקוטג'

מטבח בסגנון של ארץ עם בטנה של זית

מטבח בסגנון של ארץ עם בטנה של זית

ציפוי מושך תשומת לב וניתן להשתמש בו במגוון רחב של תעשיות בנייה ותיקון. חומר זה יש יתרונות רבים ועלות אופטימלית. בזכות חומר זה כמו הציפוי בטנה, החדר רוכש אווירה מיוחדת, חמימות, יופי וסגנון. לעתים קרובות הוא צבוע במפעל, ואם הוא נרכש במצב לא צבוע, השאלה מתעוררת לעתים קרובות אם ניתן לצייר את הציפוי באופן עצמאי מאשר לצייר אותו בתוך הבית, וגם מבחוץ אם יש צורך.

לפני שתתחיל לצייר או לקנות מוצר מוגמר, כדאי להבין מה לצייר את בטנה בתוך ומחוץ הבניין. בדרך כלל, בטנה צבוע בפנים מיוצג על ידי מספר גרסאות של ציפויים, ביניהם כל קונה יוכל למצוא את הפתרון האופטימלי עבור עצמו, כתוצאה של קבלת איכות מעולה חומר הגמר, המקביל לכל תקני הבטיחות.

לא משנה מה החומרים לכסות את הציפוי, הם בהגדרה חייב להיות באיכות מעולה, אשר למקסם את חיי השירות ללא אובדן הערעור חזותי. איזה צבע לצייר בטנה תלוי בהעדפות האישיות של אדם על הסגנון של הסיום כולו. ציפוי בטנה בפנים (בתמונה למטה) יש מראה מקורי למדי. אם אנחנו מדברים על השימוש שלה מחוץ לבניין או בחדר שבו לחות גבוהה, עדיף לדאוג להגנה נוספת מן הצד האחורי של הלוח.

כיסוי לרירית הבטן

יצרנים מודרניים מציעים ללקוחות שלהם חומר הגמר עשוי ממגוון רחב של מינים של עצים. כמו חומרי גלם יכול להיות גם מיני עץ יקר, תקציבי, מקובל על רוב אפשרויות הלקוחות, כגון אורן. זנים יקרים יקר לא צריך להיות צבוע, ובדרך כלל הם לא, אבל בטנה מן העצים התקציב צבע או כתם לבקשת היצרן והלקוח.

פנים בסגנון ארט נובו עם בטנה שחורה במסדרון

פנים בסגנון ארט נובו עם בטנה שחורה במסדרון

הבעלים מחליט מה הכי טוב לצייר את בטנה. מישהו מעדיף צבע, מישהו לכה: הכל תלוי בתוצאה, שאליה האדם רוצה לבוא. אפשרות נפוצה למדי - כאשר נבחר צבע לבן, כי ריפוד לבן צבוע הוא סוג של פתרון אוניברסלי, והוא יכול בקלות להתאים לכל סגנון הפנים, ללא קשר אם זה מגורים, מסחרי או טכני.

עצה! אל תשכח כי העץ סופג בסופו של דבר לחות ושינויים בצבע, ולכן כדאי להחליט מראש מה לצייר את הציפוי מבפנים או בחוץ, כמו הציור יהיה בלתי נמנע, ובלבד הבעלים מנסה לשמור על איכות העץ ואת המראה שלה.

בטנה של אפור בהיר בחדר השינה של הים בסגנון

בטנה של אפור בהיר בחדר השינה של הים בסגנון

אפשרויות כיסוי פופולרי

כדי לקבוע מה ואיך שצריך לצייר את הציפוי, אתה צריך להבין מה ההשפעה שאתה שואף להגיע כתוצאה מכך. אחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור ציור עץ עבור הגמר הם:

 • כתם, אשר כולל רכיבים שיכולים לחדור עמוק לתוך העץ, בעוד גלובלי לא משנה את צבע הלוח, המאפשר לך לשמור על הטבעי, הטבעי דפוס של דפוס העץ. המידה שבה צבע ישתנה כתוצאה תלוי במינים של העץ;
צבועה פאנלינג, שטופלו עם כתם פנים מודרני

בטנה, מטופלים עם כתם פנים מודרני

 • לכה יש השפעה ויזואלית מינימלית על העץ, זה מדגיש את דפוס טבעי דפוס. מגוון varnishes יכול לבחור את האפשרות הטובה ביותר. זה יכול להיות שונה בצבע, צפיפות, להיות עם מבריק וגימור מאט. אתה יכול לכה לחלוטין כל סוג של עץ;
 • צבע לעץ - גרסה רדיקלית יותר. איזה צבע לצייר את הציפוי ומה צבע לתת העדפה, אתה יכול להחליט רק. אם אתם חותרים לאפשרות אוניברסלית המתאימה לשימוש פנימי וחיצוני, הן עבור ארבור, גם עבור בית כפרי, אז האפשרות הטובה ביותר היא לבן או בצבע בז '. אם אתה צריך להראות יצירתיות ומקוריות, ואז בשלווה לקחת צבע בהיר לצייר את ציפוי עם צבע, אשר יהיה תוספת הרמונית העיצוב הכולל בכל מקרה בודד.
בטנה בגוון בהיר בפנים של הסלון של בית פרטי

בטנה בגוון בהיר בפנים של הסלון של בית פרטי

מטבח מואר וניגוד בסגנון רטרו עם בטנה כהה

מטבח בניגוד מבריק בסגנון רטרו עם בטנה כהה

תכונות של עץ צבוע

לפני רכישת בטנה צבוע, כדאי לציין את כל התכונות של עץ צבוע. זה נהדר חזית חיפוי, ציפויים פנימיים, I גימור הרצפה, הקירות ואת התקרה, נראה נהדר כמו חומר הגמר עבור מרפסות, ארבור ו לוגיה.

יתרונותיו של חומר זה הם רבים: עמידות, התפלגות אחידה של לחות בכל החדר, רמה גבוהה של בידוד תרמי. זה גם מונע התעבות מן התרחשות קיפאון, מבודד קול טוב, יש מראה יפה הוא מוצר ידידותי לסביבה.

מכיוון שמדובר במוצר טבעי, אקולוגי, הרלוונטיות שלו והרלבנטיות שלו עם השנים בלבד. כדי לשמור על כל המאפיינים החיוביים של העץ, כדאי לשקול אם לצייר את בטנה עם איזה צבע זה נעשה הכי טוב. לא משנה מה בחרתם, אתה צריך לצייר את רירית העץ בשני שלבים. עבור השכבה להתייבש לחלוטין ובאופן שווה, זה לוקח בערך 48 שעות - בהתאם החומר שבו המוצר צבוע.

חשוב! כדי למנוע כתמים מכוערים מיותר, צביעה נעשה מלמעלה למטה.

גוון של צבע השמים על התקרה והקירות בסלון בסגנון צרפתי

גוון של צבע השמים על התקרה והקירות בסלון בסגנון צרפתי

פנים בסגנון פרובנס עם בטנה טבעית חמה וטבעית

פנים בסגנון פרובנס עם בטנה טבעית חמה וטבעית

בחירה של צבעים ולכות

מה לצייר לצייר את בטנה בתוך הבית או בחוץ, תלוי בבחירת המותג ואת סוג:

 • צבע שמן. הרכב שלה נספג היטב לתוך העץ, הגנה יעילה על זה מפני ההשפעות של לחות. לרוב, צבע שמן משמש לציור חזית חיצונית של בניין או בניין. עמיד יותר לצבעי אור אולטרה-סגול. בחירת גוונים בהירים, להיות מוכנים לכך שהם יכולים לאבד את צבעם מהר מאוד.
 • צבע אקרילאט. מתייחס לצבעים עם תקופה ארוכה של שימוש. הוא מתאים לשימוש פנימי וחיצוני. סרט אדים חזק יוצר על פני השטח של צבע זה.
 • אקריליק אקואלק. כלי זה מתייחס לאופציה הפופולארית והפופולרית של יותר לצייר את בטנה בתוך הבית.
 • שעווה או שמן. שומר על תבנית העץ הטבעי המקורי, כיסוי זה מאפשר לו "לנשום". החיסרון היחיד הוא סדירות של היישום.

בחירת החומר לכיסוי נחוצה, על בסיס העדפות אישיות ואפשרויות פיננסיות.

בחירת צבע

לפני שאתה הולך לקנות, אתה צריך לקבוע לא רק את החומר ציפוי, אלא גם עם צל. כדי לבחור נכון את הצבע, כדאי להעריך את המסר הראשי ואת הרעיון עיצוב פנים. צבע הרירית חייב להדגיש ולהשתלב עם מרכיביו האחרים.

בהתאם לחדר זה יהיה צבוע, ואת הצבעים נבחרים. עבור חדרי שינה ו מטבחים יותר מתאים גוונים רגועים וחמים. עבור ארון או פרוזדור ניתן להשתמש בצבעים קרים יותר. למרות שזה נחשב אוניברסלי צבע לבן, הבחירה לטובתו צריכה להיות זהירה, שכן היא גם אופציה נהדרת למדי. בחר את זה בחדר, שבו את האפשרות של רעלת הציפוי יהיה מינימלי.

גם זהיר להיות עם פרחים פנינים. הם, כמובן, מתייחסים גוונים מרהיבים, אבל הם גם די מופלא, במיוחד וריאציות אור.

היתרונות העיקריים ושיטות של צביעה

אתה יכול לצייר את בטנה בבית, אבל רבים מעדיפים את אחד כי הוא צבוע במפעל. היתרונות העיקריים של הגרסה מצוירים הם כדלקמן:

 • דיוק וחיסול היווצרות של פסים ואי סדרים;
 • באיכות גבוהה של צבע והפצה אפילו שלה;
 • חיסכון זמן ומאמץ על ציור עצמך;
 • עץ מוכן לשימוש, יש איכות גבוהה של ייבוש.
בטנה, מכוסה לכה שקופה במטבח בסגנון סקנדינבי

בטנה, מכוסה לכה שקופה, במטבח בסגנון סקנדינבי

אם בכל זאת החלטת איזה צבע לצייר את billet טוב יותר וקנה את זה, מתכנן לעשות את העבודה בעצמך, אתה צריך גם להחליט על דרך נוחה לך הכתם. ישנן שתי דרכים: ידני ואוטומטי.

במקרה הראשון, צביעה נעשה עם מברשת או רולר, אבל להיות מוכן לכך שלא ניתן יהיה להשיג יישום אחיד אידיאלי, אבל זה לא יהיה אפשר להימנע פסים גם. עבור שיטה אוטומטית, תרסיס או מדחס נדרש. העבודה תהיה מדויקת יותר בתנאי שאתה כבר יודע איך להשתמש בטכניקה זו, ואתה גם צריך להיות מוכן לעובדה כי צבע אולי צריך קצת יותר, כמו הצריכה עולה. היתרון של שיטה זו הוא מהירות הציור.

אולם נעים בסגנון עכשווי עם קישוט קיר מנוגד

אולם נעים בסגנון עכשווי עם קישוט קיר מנוגד

ריפוד צבוע: מדרגות מכתים

לפני שתתחיל מכתים ישירה, אתה צריך להתבונן בכל שלבי הכנה. על מנת צביעה להיות מדויק, באיכות גבוהה ויפה, אתה צריך לנקות את פני השטח של הלוח ככל האפשר מפני אבק וזיהום. סודה, מומס במים, ניתן להשתמש כדי לנקות את העץ. זה לא יפגע בעץ, אבל זה יסיר את כל הלכלוך. כדי ליישם באופן שווה את הצבע, אתה צריך לחכות שזה להתייבש ולאחר מכן ללכת על פני השטח שלה עם נייר זכוכית. הבא, הבטנה נדרשת כדי להיות מכוסה עם סוכן מניעה נגד עובש ופטריות, מומלץ ליישם אחת או שתי שכבות של תחל. האדמה נבחרה בצורה הטובה ביותר באחד צבעים עם הצבע העתידי של הצבע. השלב הבא יהיה יישום הספגה מכתים ישירות.

אם בחרת לעצמך סוג ידני של צביעה, אתה צריך לצייר ללא חיפזון, ביצוע תנועות חלק ועדין עם מברשת, על מנת להבין מה תנועות היד תוביל לתוצאות היפות ביותר מדויק. אם אתה מתכנן לצייר 2 שכבות, אז השכבה השנייה מוחל רק לאחר המעיל הראשון התייבש לחלוטין, זה עשוי להימשך בין 24 ל 48 שעות.

לכיוון פנים איכותי

אם אתה שואף להשיג תוצאה איכותית ויפה כי בבקשה לך יותר משנה אחת, אתה צריך לעקוב אחר המלצות פשוטות אך יעילות:

 • מערבבים את הצבע בזהירות במשך זמן רב. אם זה לא נצפתה, אז את הצבע ואת הברק של צבע, במיוחד אם היא שאלה של גוונים בהירים או אם הפנינה, לא תהיה אחידה;
 • ציור. כדי להבין איך הצבע נופל, איך אחיד רווי צבע הולך, לא מיד לנסות לצייר את בטנה, אשר מתוכנן לנדן. כדי להעריך את איכות הצבע הטובה ביותר על פיסת עץ קטנה;

 • לבחור את תנאי האקלים הטובים ביותר, במיוחד כאשר מדובר ציור ברחוב. הכי טוב אם מזג האוויר הוא ללא רוח, ובזמן של צביעה זה לא יהיה מאובק מאוד;
 • להקדיש תשומת לב מיוחדת לקצות. מאז זה שם כי צבע סופג מהר מאוד, באזורים אלה דורשים צביעה יסודית במיוחד.

גישה אחראית לתהליך הציור ייתן תוצאה מצוינת הזדמנות לקבל לוח איכות, אם נבחר כראוי, תימשך זמן רב ככל האפשר ללא אובדן הערעור חזותית המאפיינים העיקריים של העץ.

צבוע ציפוי הפנימי: מכתים צעדים ואפשרויות ציפוי פופולרי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − 41 =