הסדנה לאמן צריכה להיות בראש ובראשונה חמימה ונוחה

הסדנה לאמן צריכה להיות בראש ובראשונה חמימה ונוחה

אמנים - האישיות היצירתית, עבורו את האווירה ואת הסביבה משחקת תפקיד עצום, אפילו תהודה קטנה בפנים הוא מסוגל לרוקן את המוזה וההשראה להתאדות מיד. לכן, k יצירת מקום עבודה אתה צריך ללכת רחוק ככל האפשר, לאחר שעבד כל פרט.

  • דירת סטודיו בחדר נפרד
  • פינה בדירה
  • תאורה
  • כמה רעיונות לעיצוב
בסדנה צריך להיות גם תאורה מלאכותית, וטבעי

הסדנה חייבת להיות מלאכותית ותאורה טבעית

דירת סטודיו בחדר נפרד

הפתרון הטוב ביותר בעת יצירת מקום עבודה לאדם יצירתי הוא חדר נפרד. באופן אידיאלי, זהו הרחבה, מוסך או עליית גג. ריחוק מקרובי המשפחה יאפשר לך לטבול את עצמך לחלוטין בעבודה, מבלי להיות מוסחת על ידי רעש ודיבור. בנוסף, עבודה עם צבע, קל הכתם רהיטים וקירות. לכן, הפנים של האולפן צריך לספק ניואנסים שונים.

סטודיו לאמנות בבניין נפרד

סטודיו לאמנות בבניין נפרד

פנים הסדנה בסגנון כפרי

פנים הסדנה בסגנון כפרי

תכנון למקום העבודה דירות סטודיו, יש לקחת בחשבון את אחד הקריטריונים העיקריים - מיקום. אופציה מוצלחת באופן מסורתי הוא הצד הצפוני - כדוגמה של תאורה טבעית. העדר אור שמש ישיר יוצר אור מפוזר, והשילוב עם חשמל זהה לזה של גלריה לאמנות. גם פתרון מעניין יהיה המיקום של חלונות לצפון מערב. השמש השוקעת בערבים תצייר את הסדנה בצבעים עשירים של צבעים, שיהווה מקור השראה נוסף.

עצה! אם אין אפשרות להתיישב בצד הצפוני, אתה יכול להשתמש בוקעות חלונות מובנים לגג.

רצוי להשתמש באור טבעי עד מקסימום, הצללה ישירה קרניים במידת הצורך. למטרות אלה הלופט הוא אידיאלי מתאים. זה רק צריך לפתור את סוגיית חימום, אוורור לטפל בטנה פנימית, כך חומרים יקרי ערך לא סובלים.

עצה! סטודיו בעליית הגג או מנסרד יש יתרונות. הקיר הגבוה ביותר מתחת את הגג יכול לשמש לאחסון גדול בדים.

לדברי רוב האמנים, האפשרות הטובה ביותר עבור הסדנה היא חדר עם גישה לשטח פתוח. זה יכול להיות גן, חצר או רחוב. לעבוד על מרפסת במזג אוויר מושלם יציג אחדות עם הטבע ולהרחיב את האופקים היצירתיים. אם האזור מאפשר, אתה יכול לעשות יציאה על השטח המכוסה. לפיכך, יצירת מופת ניתן ליצור גם במזג אוויר סוער.

דירת סטודיו מרווחת עם מרפסת גדולה

דירת סטודיו מרווחת עם מרפסת גדולה

פינה בדירה

נוכחות של מוסך נוסף או אסם, שממנו אתה יכול לבנות סטודיו, הוא בסדר, אבל לא לכולם יש את ההזדמנות. במיוחד עבור אמן "עיר", עבודה וחיים במטרופולין יכול להיות תנאי הכרחי. כדי לצייד מקום בדירה אתה לא יכול להיות יותר גרוע, פשוט בצע כמה כללים.

גם בדירה קטנה ניתן לצייד מקום עבודה נוח ליצירתיות

גם בדירה קטנה ניתן לצייד מקום עבודה נוח ליצירתיות

שטח חלל עם מחיצת זכוכית

שטח חלל עם מחיצת זכוכית

כדי לארגן פינה יצירתית, עדיף לשים לב סלון או חדר אוכל במקום חדרי שינה. כדי לאחסן בדים, מברשות וכני, אתה צריך מקום, ולכן כאשר מתכננים לקחת בחשבון את השטח של החדר. החדר צריך להיות יבש וקל.

חשוב! בדירה, כמו ב דירות סטודיו, בעדיפות של הצד הצפוני: סידור זה של חלונות יספק אור אחיד אחיד. אתה לא יכול לעשות בלי תאורה מלאכותית: מנורות יהיה צורך בערב או להארה נוספת של המודל.

תפקיד חשוב שיחק על ידי צבע הקירות, כי החדר צריך לייצר אפקט של מקום פנוי. בחירות לא מתאימות יהיו בצבעים בהירים או כהים, שכן הם יסיחו את תשומת הלב ויחסלו את חדר התאורה. צבעים בהירים יעבוד הכי טוב, במיוחד עבור שטח מוגבל. תקרה וקירות לבנים - זה פתרון מצוין עבור שטח בכל גודל. כשתבחר כיסוי רצפה עדיף להתמקד במעשיות של החומר (אריחים, לינוליאום או לרבד). צבע דוהה לתוך הרקע, אבל ניקוי פשוט ומהיר של האולפן הוא פשוט הכרחי.

עצה! אם האזור אינו מספיק, כן הציוד הנייד יחסוך מקום קטן. הרבגוניות שלה שימושית הן באולפן והן מחוצה לו.

כן קטן יעזור להציל את שטח שמיש

כן קטן יעזור להציל את שטח שמיש

דירת סטודיו עם פינת עבודה

דירת סטודיו עם פינת עבודה

הבחירה של רהיטים אינו דורש הרבה זמן, שכן במקום העבודה של האמן זה לא הדבר החשוב ביותר. רוב השטח יהיה תפוס על ידי מדפים, שבו כל כלי עבודה יתאים באופן חופשי. ייתכן גם צריך שִׁדָה או שולחן קפה לאחסון עבודות נייר.

ציוד מיוחד כמו כני ציור, סוגריים מתכווננת משטח העבודה עדיף לבחור "בפני עצמו", תוך התמקדות שימושית ופונקציונלית של אובייקטים.

חדר נפרד הוא הדרך האידיאלית ליצור סדנת אמנות

חדר נפרד הוא אופציה אידיאלית לסידור סדנת אמנות

תאורה

בעבודת האמן, אחד המכשירים העיקריים הוא אור, כך כיסוי של אתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת. יצירת מקום עבודה, חשוב לקחת בחשבון כי תוך כדי עבודה על הבד צריכה להיות שום שינויים פתאומיים הוא המודל ואת הבד. לכן, אתה צריך לבחור מקום שבו התאורה לא משתנה באופן קיצוני.

עצה! אור נופל על הבד, הוא חייב מתאים אשר מאיר טבע, או בזמן ההעברה הבד את הדיוק ייאבד.

תאורה נכונה תעזור להעביר בצורה מדויקת יותר את הצליל והצל של התמונה

תאורה נכונה תסייע בצורה מדויקת יותר להעביר את הטון ואת הצל של התמונה

סדנת אמנות עם חלונות גדולים

סדנת אמנות עם חלונות גדולים

עצה! בעת יצירת תאורה, כדאי להקשיב לעצתו של לאונרדו דה וינצ'י, שהציע לתלות חלונות אוהלים פשתן כדי להגן על העיניים.

בעת יצירת תאורה מלאכותית לא יכול להסתדר מנורות ניידים. עזרה מצוינת תהיה מנורות-בד וחפצים עם חצובה גמישה. בעזרתם, אתה יכול לשנות את הכיוון של האור בהתאם למשימה יצירתי. אבל בו בזמן, האור לא צריך לסנוור את האמן או להאיר אובייקטים בדרכים שונות.

אל הפתק! כלל חשוב לעבודתו של האמן הוא: אור על הבד צריך ליפול בצד שמאל. אחרת, היד יוצרת צל, אשר מאוד מעכב את תהליך היצירה. כמו כן, אור ישיר לא צריך לזרוח מול האמן, אחרת ראייה עלול לסבול.

כמה רעיונות לעיצוב

יצירת סביבת עבודה, אמנים לעתים קרובות לבחור בסגנון רטרו. האווירה של ימי קדם תורמת לטבילה בתהליך היצירה ומתאימה להרמוניה הנדרשת. עם בחירה זו, רהיטים ישנים או מוצרים בסגנון וינטאג ישתלב בפנים. אתה יכול להראות את הכישורים של מעצב ולעשות מגזרת נייר של השידה, שולחן וכיסאות. בסגנון כזה גישות מושלם לבנים. נכון, במקום אדום, עדיף להישאר על גוונים בהירים, למשל, בז '.

עצה! כמו תאורה, משלים מעולה יהיה מנורות אדיסון. הם משתלבים בהרמוניה עם סגנון רטרו וליצור אור רך.

מדברים קורות - גרסה אידיאלית של פנים עבור סטודיו לאמנות

מדברים קורות - גרסה אידיאלי של פנים של סטודיו לאמנות

סגנון מודרני בעיצוב הפנים של מקום העבודה

סגנון מודרני בעיצוב הפנים של מקום העבודה

עצה! צבעים לבנים בפנים לאפשר שימוש שונים שילובי צבעים. בנוסף, צבע לבן יוצר תחושה של מרחב ללא גבולות שבו האמן ירגיש חופשי ככל האפשר.

הביטוי של יצירתיות ביצירת מקום עבודה מאפשר לא רק כדי להציל את התקציב, אלא גם לתת את החיים השני רהיטים ישנים. לדוגמה, מיותר שולחן מחשב יכול להיות מקום מצוין לאחסן כלים. החלק התחתון משמש עבור אובייקטים גדולים יותר, ואת העליונה מדפים יכול להיעשות עם פחיות של צבע, מברשות ואביזרים אחרים.

עצה! ישן מגירות יכול להיות חיקוי ספריות - בשביל זה אתה צריך דבק ספרים מחוץ הספר. ביצוע תיבות כאלה מדף על הקיר, אתה יכול להשתמש בהם כמו אחסון של כל האובייקטים. אז, דבר חסר תועלת יהפוך יצירות אמנות ייחודית!

אנחנו יוצרים את הפנים של סטודיו לכל דבר: 70 רעיונות של מקום העבודה של האמן ואת הסדנה בבית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5