פרח דקורטיבי, שיש בו את הצבעים העשירים ביותר של צבעים וריח מפואר

פרח דקורטיבי, שיש בו את הצבעים העשירים ביותר של צבעים וריח מפואר

אף אחד גן או ארץ לא עושה בלי ורדים. אפילו משאית מעשית ביותר לחקלאים להפוך אסתטיקה בהכרח לשתול לפחות כמה שיחים של אלה יפהפיות ריחני. עם זאת, כל אחד, אפילו הקטן ביותר רוזמריום, מאופיינת בגחמות ובקשיים בטיפול. בהקשר זה, המגדלים המובילים חצו זנים ורדים תה עם תיקון והביא כלאיים - יפה, אבל עמיד בפני קור ומחלות.

תוכן

 • זנים
 • איך לשתול?
 • טיפול
זנים כאלה הם הרבה יותר קר עמיד הרבה יותר עמיד למחלה

זנים כאלה הם עמידים קר עמיד הרבה יותר למחלות

זנים

ישנם סוגים רבים של ורדים התה היברידית. קחו את הפופולרי ביותר.

מגוון מאפיינים
פר גינט צמח גבוה (עד 90 ס"מ) של שיחים צפופים. מתייחס הזנים המוקדמים, מכובד קוצים דקים אלגנטיים וכתר צפוף להפליא.
פרחים אינם מטורפים, גדולים, זהוב בצבע צהוב בתחילת הפריחה, לקראת קצה עלי הכותרת לרכוש גוון ורדרד עדין.
סוג זה הוא נערץ על ידי דקורטורים ופרחים לא רק בגלל היופי, אלא גם בגלל הפריחה הארוכה. יש חסרון אחד - במיוחד נוטה להביס טחב אבקתי.
דאם דה קר צמח גדול 80-90 ס"מ, עמיד יותר כפור מזנים אחרים, עמיד בפני מחלות. קוטר הפרחים עד 12 ס"מ, בצורת ניצנים מוארך, הדומה קערה של ארגמן עלי כותרת אדמדם וקטיפה, יש חלש, אך ארומה נעימה מאוד. מטופחים לחיתוך יחיד, ולקומפוזיציות של קבוצות רבייה.
ונדי קוסון גובה עד 1 מ ', העלים גדולים, רווי ירוק עם גדות ברונזה. הוא שונה בצבעים כפולים למחצה בגוונים צהובים-כתומים בגוני ברונזה. מגוון זה טוב למתחילים גדל, כי זה קל מאוד לטפל.
ולנסיה המגוון הפופולרי ביותר של ורדים תה היברידי. "ארד" גבוה בוש על 90 סנטימטר עם כתום צהוב-עצמה מרהיב בקוטר של עד 13 סנטימטר. ביקוש Wide בקרב גננים נגרם לא רק את היופי, אלא גם מפתה ירומה חזקה מאין כמוה.
טקילה סאנרייז יופי קצר, להגיע 70 ס"מ גובה. השיח מורכב מעלים ירוקים עם צבע ירוק בוהק. הפרחים ריח חזק יש צבע זהוב עם פס אדום. הצמח עמיד למחלות.
חתיכת מזל גננים אהבו את זה על הצורה היפה שלה בצבע המקורי של עלי הכותרת - מלמעלה כתום ורוד, כתום מתחת משמש אדום.
כוכב סופר שיח גבוה השייך לקישוט, עם פרחים בגודל בינוני של אלמוגים ססגוניים או צבע משמש. ניצנים רכים וריחניים. יש נטייה להביס טחב אבקתי.
צרפת יש לו צבע ייחודי - מלמטה הוא ורוד בהיר, צבע משתנה ורוד כסף. קוטר הפרח הוא 10 ס"מ, וריאנטים של פריחה שונים - זה יכול בבקשה גם ניצנים בודדים inflorescences. עלי כותרת צפופים וטרי, הצמח עמיד במיוחד לכפור ולא נוטה להתקף פטרייתי. שיחים יכולים להיות נטועים בקבוצות.
פרימה בלרינה זה מתייחס ורדים פרח, גובהו על מטר, ניצנים של סוג כפול למחצה עם קונוס צורה ניחוח חזק.
אלכסנדר מגוון עם פרחים כפולים למחצה אדום שונה מינים אחרים על ידי גבעולים זקופים עד 1.5 מטר אורך. המגוון הטוב ביותר לחיתוך.

למרות שפע של זנים, היברידיות של ורדים תה דומים בשיטות של נטיעה.

איך לשתול?

בחר את המקום הנכון

האתר צריך להיות מואר היטב ומוגן מפני טיוטות, וגם רמה גבוהה של מי תהום הוא גם לא קבילה. המקום האידיאלי יהיה מדרום-מזרח לגן.

עצה! כדי למנוע חשיפה מיותרת לאור אולטרה סגול, ליד השיחים זה הגיוני לשתול עצים קטנים. הם יחסכו ורדים מן הרוח באותו זמן להבטיח את זרימת האוויר הדרושים.

פריחה המונית נמשכת מיוני עד יולי, ואז לאחר מנוחה קצרה מגיע גל שני, אשר נמשך עד סוף הסתיו

פריחה המונית נמשכת בחודשים יוני עד יולי, ולאחר מנוחה קצרה מגיע הגל השני, אשר נמשך עד סוף הסתיו

עצה! האדמה צריכה באופן אידיאלי להיות קליל דלי, אבל אפשר גם להתאים את הקרקע אם הוא מוכן כראוי. כדי לעשות זאת, יש צורך לעשות חול, קומפוסט ואפר לתוך האדמה "כבדה", חימר וחומוס יצטרך לשים גם "קל".

מותר לגדול בתנאים של קרקע פתוחה וסגורה, בהתאם לתנאי האקלים של האזור

מותר לגדול בתנאים של קרקע פתוחה וסגורה, בהתאם לתנאי האקלים של האזור

תהליך השתילה

 1. לאחר הכנת הקרקע, אתה צריך לחכות קצת עד שהוא הופך להיות חם. העובדה היא כי כלאיים שלנו הם אריסטוקרטים תורשתי אשר לא יכול לסבול את האדמה הקרה. כמו מלכי פרינו, הוא יצטרך להתחמם.
 2. שיחי הצמחים הם הטובים ביותר באביב, בתחילת מאי - בסוף אפריל, אבל אתה יכול לקנות שתילים בחודש מארס, העיקר הוא לשמור אותם עד זמן הנחיתה. כדי לעשות זאת, הם ממוקמים באדמה והניח על אדן החלון, אבל אתה יכול לשים אותם בחול לח "הכלא" במרתף.
 3. לפני השתילה, יש צורך לחתוך את השורשים ולבדוק את הצבע של הסעיפים, מלאי שתילה בריא חייב להיות צבע לבן בפנים. לאחר גיזום, שתילים ממוקמים במים במשך חצי שעה. עכשיו אתה יכול לנחות.

בשביל זה אתה צריך:

 • מים מוכנים לשפוך מים עם טבליה - activator הצמיחה (הם יכולים להיות קנה בכל חנות עבור גננים).
 • מניחים את מערכת השורש בבור.
 • קבור את השורשים, מעת לעת מנער את הוורד עצמו, ואת לדחוס את כדור הארץ סביב שיח העתיד.
 • טפטוף.
התהליך הסופי יהיה הגה כדי להגן על ניצנים נמוכים מן הקור, חום ורוח

התהליך הסופי יהיה הגה כדי להגן על ניצנים נמוכים מן הקור, חום ורוח

עצה! צמחים כלאיים לא צריך להיות מותר לפרוח בפעם הראשונה לאחר השתילה. הראשון 5 ניצנים שבורים בדחיפות, אחרת מערכת השורש לא יוכלו לחזק. כאשר בוש גדל ב 50 ס"מ, ניצנים ניתן לתת רסן חופשי.

זה לא מומלץ לחתוך בו זמנית יותר משני פרחים אחד שיח, אחרת הצמח יחליש

זה לא מומלץ לחתוך בו זמנית יותר משני פרחים אחד שיח, אחרת הצמח יחליש

טיפול

חשוב! רק ללא דופי את הטיפול הנכון לאחר השתילה תבטיח את בריאותו של בוש.

השקיה

שיחים צעירים יש להשקות לעתים קרובות למדי כמו הארץ מתייבש, שתילים מבוגר ידרוש אספקת מים נדיר אך שופע. מים מן הברז לא עובד - הוא מכיל יותר מדי מלחים וזיהומים. אתה יכול לחסוך מי גשמים או להשתמש קרח נמס.

עצה! כדי מים זה זרם דק, אי אפשר להניח פגע טיפות על עלים ופרחים, זה יכול לעורר נגעים פטרייתיים.

זמירה

 • אתה תמיד צריך להסיר את החלק הפגוע או vymerzshie, אחרת כל תחלואי יתפשט נוסף ברחבי המפעל. באביב, כאשר ניצני לגדול עד 0.8 ס"מ, יש צורך לקצץ את הגבעולים: מינים גוץ כליה שמאלית 4 לכל אורך הגבעול של 15 ס"מ, והשאר מוסר, בעוד לכיתות גבוהות יותר, דמויות אלה אחרים - 8 כליות באורך של כ 30 ס"מ.
 • בקיץ, כל פרחים נבול מנותקים באופן קבוע, בסתיו כל יורה שלא הבשילו, כמו גם חלקים פגומים, צריך להיות לגזור.
האביב דורש גיזום מתון או חזק יחסית, בהתאם למאפיינים זני, כפי שהם פורחים כמעט כל הקיץ

האביב דורש גיזום מתון או חזק יחסית, בהתאם למאפיינים זני, כמו ורדים היברידית בלום כמעט כל הקיץ

הפריה נוספת

להאכיל את הצמח שלוש פעמים. תזונה האביב מגרה את הצמיחה, בקיץ מאפשר לך להתאים את הרגיל לאחר תהליך השתילה, ואת הסתיו מאפשר לך לצבור את הסכום הנכון של חומרים לחורף.

במהלך העונה, יש צורך להאכיל את הצמח עם מינרלים המכילים זרחן, אשלגן ומגנזיום

במהלך העונה, יש צורך להאכיל את הצמח עם מינרלים המכילים זרחן, אשלגן ומגנזיום

מחלות

עצה! הבעיה הגדולה ביותר של היברידי תה ורדים הוא טחב אבקתי. כאמצעי מניעה, טיפול של עלים עם פתרון חלש של סודה שתייה רגילה בשיעור של 40 גרם לליטר מים יעבוד. זה נעשה כאשר שתילה באביב.

אם הפרחים הושפעו כנימות, הגבעולים והעלים מטופלים במי סבון מחישוב פיסת סבון כביסה לכל 10 ליטר מים. לפעמים מוסיפים שם מרק של סטמבל. אם מזיקים הם עקשנים ולא לסגת, אתה יכול להשתמש בכימיה על ידי רכישת רעלים מיוחדים בחנות עבור גננים.

תה ורדים היברידית הם אריסטוקרטים עתיקים, נאלץ להסתגל לתנאים קשים של המציאות. הם רכשו את עקשנות הדמות ואיבדו את הגחמות הקודמות של האצילים הנשיים. עם טיפול נאות וטיפול נאות, פרחים אלה יגלו את נשמתם עדין לך, היופי יוצא דופן, הפתעה עם רוך ו ייתן לך ארומה בלתי נשכחת!

תה-היברידית ורדים: זנים פופולריים וכיצד לטפל כראוי יפיפייה מתמשך

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 20