מקשט את הסלון בצבעים אלגנטיים

מקשט את הסלון בצבעים אלגנטיים

הסגנון של טיפאני בפנים נוצר באמצעות שילוב של צל מיוחד טורקיז עם יוצא דופן ויטראז '. ייחודו של פתרון זה טמון באינדיבידואליות הייחודית. גוון טורקיז אצילי יוצר אווירה מדהימה של רוך והשראה. יוקרה מעולה הוא תמיד ביקוש, ולכן הסגנון לא יוצא של סגנון!

תוכן

 • הופעתה של הסגנון
 • מאפיינים
 • השתמש בפנים
 • וריאציות על נושא טיפאני
 • ריהוט ועיצוב פנים
אזור עבודה ייעודי עם צבע טורקיז טרי

דגש על שדה עבודה בצבע טורקיז

הופעתה של הסגנון

טיפאני ברוב האנשים קשורה למותג של תכשיטי יוקרה. לעתים קרובות סגנון זה מזוהה עם הסרט "ארוחת בוקר בטיפאני", אשר מציג את ההצגה של הדמות הראשית של הקסם של חיים מאובטח, מלא נוחות, מותרות ואושר.

מעניין! למעשה, מייסד בית התכשיטים התחיל להשתמש ספציפית טורקיז באריזת המוצרים שלהם הרבה לפני הופעתו של הסרט eponymous.

לואי קומפורט, בנו של מייסד בית התכשיטים טיפאני, מאז ילדותה, היתה מוקפת מוצרי מותרות. הוא החליט להקדיש את חייו לאמנות, והוא הפך ליוצר הסגנון שבו השתמש ויטראז ' יופי יוצא דופן. צור נברשות, אהילים של זכוכית מיוחדת הביאה לו הכרה ברחבי העולם.

היוצר של סגנון טיפאני היה הראשון להשתמש מודרני בפנים. הטכניקה המיוחדת של לואי היתה עבודת פיליגרן משובחת עם מוצרי זכוכית. לוקח כבסיס אקלקטיות וינטג ', טיפאני היה מסוגל ליצור יצירות מדהימות שיש להם משיכה מיוחדת, כך שהם נראים כל כך הרמונית בכל פנים.

שילוב שאין לטעות בו עם לבן, אשר מסייע ויזואלית להרחיב את החלל

שילוב שאין לטעות בו עם לבן, אשר מסייע ויזואלית להרחיב את החלל

מאפיינים

סגנון יש תכונות מיוחדות משלו, אשר מבדיל אותו מן המודרניות האירופית. טיפאני היא זו:

 • שילוב של אלגנטיות ופשטות;
 • מרחב פתוח מרווח;
 • התמתנות אלמנטים דקורטיביים;
 • שילוב של גווני פסטל עם צבעים בהירים;
 • הוספת אמנות שימושית.
שילוב נובל של עץ עם טורקיז

שילוב נובל של עץ עם טורקיז

ללא ספק, המגמה נקבעה על ידי אביו של היוצר, צ 'ארלס לואיס, ואת הקנים נשארים ללא שינוי לאחר עשרות שנים. סגנון תמיד הבחין אינדיבידואליות יוקרה בשילוב עם פשטות ורעננות. החידוש של חלוץ כללה ביישום פתרונות פנים מודרניים: רהיטים בהירים, שילובי צבעים מקוריים ופריטי וינטאג '.

עיצוב מודרני נוצר על ידי שילוב של מוצרים חדשניים עם retrostyle. הכיוון מאופיין גם בהוספת פנים מראות גדולות, פסיפס ו אביזרי מכוס מזוגגת.

חשוב! בלעדיות ניתנת הפנים לצפות, אגרטלים, ציורים עם תמונות של נופים. מבט הרמוני מאוד מזויפים צורות מוזרות.

עצה! בעת שחזור סגנון, אתה צריך להשתמש במקורות תאורה שונים. קישוט טיפאני - זה שורות רכות מצועצע עם קישוטים, דפוסים ודפוסים.

רהיטי המבטא הנראים נראים לטובה על רקע הקירות השחורים והלבנים

רהיטי המבטא הנראים נראים לטובה על רקע הקירות השחורים והלבנים

השתמש בפנים

למרות הצלילים של הנשיות, הטבועה בסגנונה, הגוון של טיפאני מתאים באופן אורגני לחלק הפנימי של כל חדר. צריך רק להכניס אותו לביתו, והוא ישתקע בנוחות בכל פינה.

 • חדר אמבטיה בצבע כחול כבר זמן רב האהוב של כל הקלאסיקה. שום דבר לא מעורבב במים כמו אריחים לבנים וקירות טורקיז. החלטה כזו נחשבת בצדק לרמה של יוקרה ועידון. הגוון של טיפאני יכול לרענן את החלל, ממלא אותו באור ובהפקה.
חדר אמבטיה בסגנון מזרחי

חדר אמבטיה בסגנון מזרחי

 • חדר שינה בסגנון טיפאני היא בחירה מצוינת עבור חצי יפה של האנושות. רצוי להשתמש בגוונים פסטל, כך עדינות ועדינות של צבע הוא מוגדל. למי שאוהב פנים צבעים כהים, הפתרון המושלם הוא צבע הקפה.
גוונים עדינים בשילוב הרמוני עם ריהוט עתיק

גוונים עדינים בשילוב הרמוני עם ריהוט עתיק

 • סלון זה מושלם עבור גוונים בהירים של טורקיז כמו הצבע הדומיננטי. אל תנסה לעמעם את זה לאחרים, כי טיפאני נוצרה במיוחד כדי להוביל את המפלגה המובילה. אם אתה רוצה רכיבים בהירים יותר, הוסף פרטים בצבע כתום. מתברר איזה סוג של קלאסיקות מזרחיות, אשר ייתן את ההשפעה של רעננות ומודרניות.
"Кричащий" синий цвет невероятно подчеркивает и возвышает натуральное дерево

צבע כחול עשיר מדגיש את העץ הטבעי

 • מטבח בסגנון טיפאני דורש תוספת של צבעים חמים יותר. ובכל זאת, הקור מנטה גוונים, אשר כל כך הרמוני נראה בחדר האמבטיה, למטבח צריך מסגרת חמה. פתרון מוצלח יהיה אדום או צהוב, מסוגל להוסיף חדר ואור.
ההיתוך השקט של גוונים ניטרליים עם טורקיז

ההיתוך השקט של גוונים ניטרליים עם טורקיז

 • במסדרון טיפאני ייראה די נועז. ככלל, בחדר הזה הם מנסים ליצור פנים נייטרלי מבלי לשים לב אליו כראוי. קירות כחולים ו רהיטי זכוכית יהפכו את אולם הכניסה באמת מפואר ובלעדי. איש לא יעז לחזור על קבלת פנים כזאת.
אולם כניסה בסגנון מודרני עבור אלה שאוהבים להתנסות

אולם בסגנון מודרני עבור אלה שאוהבים ניסויים

 • עבור מרפסת קטנה הדומיננטיות הלבנה מתאימה יותר להרחבת החלל ולהגדיל באופן חזותי את השטח. הוספת כמה אלמנטים דקורטיביים של טורקיז, אתה יכול לקבל מרפסת מסוגנן בהיר, שבו אתה יכול לבלות זמן בכל מזג אוויר.
שילוב מוכשר של לוח טורקיז עם טקסטיל של גוונים טבעיים

שילוב מוכשר של לוח טורקיז עם טקסטיל של גוונים טבעיים

עצה! אם תחליט לנסות שילובים של סגנונות שונים, ודא שהאובייקטים מתואמים בהצלחה, ולא מתנגשים זה עם זה.

וריאציות על נושא טיפאני

סגנון טיפאני בפנים נותן את התחכום עיצוב ואצילות. מה אם קצת להתרחק הקנוונים ולנסות וריאציות שונות, לשלב incongruous, לשחק על ניגודים וסגנונות לערבב?

 1. בד בבד עם צבע לבן. שילוב זה, זמן נבדק, הוא פופולרי מאוד בפנים. השילוב הזה תמיד נראה מרשים. בעזרת מבטאים טיפאני מסודרים ואת הבהירות ואת טוהר לובן מודגשים. האפשרות אידיאלית לכל חדר, שכן הוא כמעט אוניברסלי.

  גוון כחול רך מדגיש את הכביסה של חדר השינה הלבן

  גוון כחול רך מדגיש את הכביסה של חדר השינה הלבן

 2. מעולה פסטל. לוח נייטרלי בעיצוב של חדר השינה תמיד היה ביקוש ללא קשר לשינויים אופנה. גוונים שקטים הם אידיאליים עבור הרפיה, ליצור cozyiness ולקדם הרפיה. גוון עדין של טיפאני מתאים להפליא לכל גווני פסטל ונראה נשי מאוד.

  טון פסטל יפה בשילוב עם עץ מושלם עבור שטח מטבח

  טון פסטל יפה בשילוב עם עץ מושלם עבור שטח מטבח

 3. קסם של ניגודים. הוספת צבעים רווי עמוק היא החלטה נועזת כי ייתן את החדר אופי ולהפוך אותו ייחודי. השתמש חום, שחור, ירוק או יין תיצור סגנון חי עם פתרון יוצא דופן.

  חדר העשרה בצבעים בהירים

  חדר העשרה בצבעים בהירים

 4. לקוניות וחומרה. השימוש בטיפאני בסגנון המינימליזם פותח אופקים חדשים. קלות וקלות מפנים את מקומם לקווים מיושרים קפדניים. אל תתעללו בצבע הכחול, פשוט עשו קיר אחד או לקשט את תקרת הטורקיז - והחדר מחדר השינה הנשי הרומנטי יהפוך לסלון יפה.

  בהירות מוגבלת - הכלל העיקרי בעיצוב החדר

  בהירות מוגבלת - הכלל העיקרי בעיצוב החדר

שילוב שונה של סגנונות הוא יותר ביטוי של פנטזיה מאשר מדריך מעשי. אין דרך אוניברסלית ליצור פרויקט בלעדי.

עצה! אל תפחדו להתנסות על ידי ערבוב סגנונות וחיבור הצבעים האהובים עליכם. אין אופציות שגויות, העיקר - להרגיש נוחות ונעימות, כך שתוצאת התיקון תשמח יותר משנה.

ריהוט ועיצוב פנים

כדי להפוך את הסגנון הרצוי לעזור ניגודיות של מרקמים. שימוש מעולה פריטים מזויפים עם לבנים מחוספס ועור רך, אתה יכול לקבל השפעה יוצאת דופן וליצור מבטאים נוספים על הפרטים. ריהוט מעץ ישן משלים באופן מושלם את הסלון עם אח, וטורקיז משובץ תוסיף מגע של קלילות.

ריהוט בצבע של טיפאני משלים באופן מושלם כל חדר. זה יכול להיות סט מטבח, כיסאות או ספה. הסוד העיקרי באמצעות ריהוט טורקיז הוא הנכון "מינון". כזה גוון בהיר צריך להיות מדולל כך שהוא נפתח ככל האפשר יתרון. כמו כן יהיה צורך לחזור על הצל עם כל הפרטים של העיצוב, כך העיצוב הופך הרמוני.

טורקיז מאפשר לכל פנים לבצע התאמות נועזות

טורקיז מאפשר לך לבצע התאמות נועזות לכל פנים

עצה! בדים עשויים בד עשויים להשתתף בפרויקט. צבע בהיר עם מרקם מעופף של tulle יהיה חזותית להרחיב את החלל של החדר להחיות את הפנים. הקבלה הפשוטה הזו אידיאלית לחדר השינה, והמטבח או הסלון יוסיפו לפזרנות.

תפקיד חשוב בפנים של טיפאני לשחק פריטים תפאורה. אתה יכול להתחבר מעולה הדפסים, מה שהופך את החדר הרבה יותר מעניין. דפוסי אלגנטי ועדין יכול לאחד את טיפאני עם בסגנון סיני, יצירת פרויקט ייחודי לחדר השינה.

 

עצה! כאשר מתכננים לצייר את הקירות טורקיז, לחשוב מראש איך לנצח את הצבע הדומיננטי. הבחירה הטובה ביותר תהיה רהיטים בצבעי לבן, שחור או ניטרלי.

צבע טיפאני בפנים: 70 + מגמות עיצוב מתוחכם בטווח טורקיז

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 84 =