מיני אמבט מעץ עם מטבח קיץ צמוד

סאונה קטנה מעץ עם מטבח קיץ צמוד

בניית מיני אמבטיה - הפתרון הטוב ביותר עבור אפשרות התקציב מדינה קוטג '. בנוסף, הוא יכול להתאים אפילו זעיר מאוד אזור הפרברים. בדוק את זה בעצמך!

התוכן:

 • עושה יסוד
 • הקמת קירות
 • עושה קומה
 • חימום המבנה
 • קירוי
 • תקשורת
 • תנור אמבטיה
מיני אמבט בסגנון לופט

אפשרות לופט בסגנון

פנים של אמבטיה קטנה

פנים של סאונה קטנה

Banya, חבית, מותקן על שפת האגם

אמבטיה על שפת האגם

אמבט רוסי בגדלים קטנים

אמבט רוסי בגדלים קטנים

על מנת לקבל תוצאה טובה, יש צורך כראוי לחבר את כל הצמתים תקשורת בחדר, יש צורך לחשוב היטב על הפרויקט. לשם כך, עליך לקבוע בעצמך מספר גורמים:

 • איזה גודל של האזור אתה מוכן להקצות לבנייה;
 • מאפייני הקרקע ואפשרויות ארגון מערכת הניקוז;
 • הצורך בתקשורת;
 • מספר החדרים בבניין;
 • כמה פעמים זה יהיה בשימוש;
 • מאיזה חומר ייבנה;
 • קירוי חומרים;
 • בידוד תרמי אפשרויות.
עיצוב של מיני-אמבטיה בסגנון מודרני

עיצוב בסגנון מודרני

סאונה על העץ יחסוך בחשמל

עצי הסקה יכולים לחסוך בחשמל

אם אתה מוגבל בחלל, אז זה מספיק כדי לעשות מיני-אמבטיה במו ידיהם. כאשר אתה מתכנן להשתמש בו כל השנה, כדאי לחשוב על נוכחות של חדר ההלבשה, שבו אתה יכול להחליף בגדים. לפעמים חדר האדים משולב עם חדר כביסה. כל זה נובע בגודל של החדר.

כאפשרות, לעשות אמבטיה, אתה יכול להשתמש הקרוואן, מיכל או קופסת משאיות. עבור קלות התחבורה, לפעמים המבנה ממוקם על פלטפורמה או הקרוואן.

אמבטיה נייד הוא אופציה נהדרת עבור אנשים שאוהבים לנסוע

הגרסה הניידת היא אופציה מצוינת עבור אנשים שאוהבים לנסוע

עושה יסוד

ברגע התוכנית ואת הממדים של מיני-בתי מרחץ לקוטג'ים יש צורך להתחיל לבחון את היסוד. עבור חדר קטן עם קירות שלד, אין צורך בסיס חזק, אבל המראה שלה יהיה תלוי במיקום של האמבטיה ואת סוג הקרקע באתר.

לפני תחילת הבנייה, יש צורך לנקות את הרמה ואת השטח

לפני תחילת הבנייה, יש צורך לנקות את הרמה ואת השטח

ראשית, יש צורך לנקות ולהסיר את האתר שבו תתבצע הבנייה. אנחנו נפטר מדשא עשב כדי להקל על חפירה, לאחר מכן אנו עושים סימנים. לפי החישוב יש צורך לקבוע את האלכסון לבדוק את זה על ידי מדידת המרחק בין הפינות: הם צריכים להיות שווים, ובמקרה זה נקבל זוויות ישרות.

פריסת האתר לבנייה

פריסת האתר לבנייה

חפירת הקרן

חפירת הקרן

אנחנו מושכים את החוט בין יתדות, ואז לסגת מרחק לרוחב של הקרן ולתקן את ארבעה יתדות בפינות. אדמה סנדי נלקחת עבור 40 ס"מ, עבור אדמה חרסיתית - 25 ס"מ בנוסף, חפירה חופרת, בעומק של כ 50 ס"מ אם המבנה שלך מספק מחיצה, זה גם הכרחי כדי לבנות בסיס תחת זה. בתחתית התעלה, חול מונח בשכבה של 10 ס"מ, ולעתים משתמשים בחצץ, שצריך להיות מפולס ומטופח.

נטילת מוט מתכת בקוטר של 10 מ"מ, סריג עשוי מבנה בטון מזוין. באמצעות לוחות או סדינים של דיקט, אנו בונים עץ, גובה אשר כ 20 ס"מ. מתכת צורמת צריך כבר להיות רוחב של תעלת סנטימטר על ידי 10, הוא חייב להיות מונח, באמצעות מיוחד לינינגים מלבנים. השלב הבא הוא הכנת הפתרון. הפתרון סיים הוא שפך לתוך התעלה, ואת החלק הוא מפולס על ידי כף, לאחר מכן יש צורך לחכות זמן מסוים כדי לחזק את הקרן. מעל מבנה בטון מזוין יש צורך להניח חומר איטום.

סורגים לבניית בטון מזוין

סורגים לבניית בטון מזוין

טפסות ליציקת יסוד

טפסות ליציקת יסוד

בסיס החג של מיני אמבטיה

תשתית רצועת הכלים

לעתים נעשה שימוש בקרקע עמודית: במקרה זה, המזיגה אינה שכבה רציפה, אלא מקטעים. תומכים ממוקמים דרך כל מטר. אם אתם מתכננים להשתמש בכבשן כבד, אתה גם צריך למלא את הקרן עם זה.

בסיס העמוד מתאים למבנים קטנים

בסיס העמוד מתאים למבנים קטנים

הקמת קירות

סאונה יפה עם מיטת פרחים על הגג

הרעיון המקורי עם מיטת פרח על הגג

אמבטיה קטנה מאבן

אמבט קטן של אבן

לבנייה אמבט עץ יש צורך להכין רצועה על הקירות. כדי לעשות זאת, לחתוך את גודל הקורה ולעבד את הקצוות עבור המפרק. על בסיס סיים מונח איטום, על גבי אשר הקורות מונחות בצורה כזו כי הקצוות נופלים לתוך החריצים, באותו זמן, בורג הוא דופק לתוך כל פינה חיצונית. לאחר איסוף השורה הראשונה, האלכסון נבדק ומיושר. ואז העיצוב הוא קבוע עם ברגים הקשה עצמית, הקורות הקרן תוקנו על ידי ברגים עוגן.

איטום של הקרן

איטום של הקרן

התקנה של השורה הראשונה של יומני

התקנה של השורה הראשונה של יומני

השורה הבאה היא הניחה על אחד הקודם קבוע עם פינות מתכת, להגדיר ברמה. עבור פתחי החלון, יש צורך לחתוך מסור לחתוך את הפתח עם גשרים אופקיים נוספים. כך גם עם הפתח. לפעמים בבנייה מסגרת, קירות הקירות הם התאספו בנפרד, ולאחר מכן מהודקים לבסיס.

דוגמה הנחת יומני בבניית מיני אמבטיה

דוגמה של הנחת יומני במהלך הבנייה

עושה קומה

התקנת הרצפה בידיים שלך

התקנת הרצפה בידיים

ובכן קומפקטינג את כדור הארץ בתוך הבניין, הוא מכוסה hydrobarrier, על גבי אשר שפכו חימר. ואז מפוזרים מונחים לקומות עתידיות. בין הפיגומים ניתן לשים צמר סלעים לבידוד, מלמעלה הוא מכוסה בסרט. רצפות תפור על ידי לוחות מקופלים מקרוב. בחדר חדר האדים אתה צריך לעשות מדרון, אשר יהיה לנקז את המים במקום מסוים. אם האזור שבו מתרחשת הבנייה אינו שונה בחורף קר, אז הרצפות לא יכול להיות מבודד. מתחת לחדר האדים, הרצפה נשפכת בטון עם מדרון מסוים כדי למזג את המים, על גבי מכוסה קרשים.

תוכנית בידוד של רצפת בטון

תוכנית בידוד של רצפת בטון

ערכת התחממות של רצפת עץ

ערכת התחממות של רצפת עץ

חימום המבנה

לרוב, החלקים החיצוניים של קיר האמבטיה מבודדים עם חומרי בידוד חום, אשר תפור על גבי בטנה או ציפוי. עבור עבודה פנים, יש צורך להניח את ספינת הקיטור. לשימוש בידוד פוליסטירן מורחב או צמר סלעים: בשביל זה הם צריכים להיות מאוד חזק הניח, העליון מכוסה hydrobarier ו למחוא כפיים. אל תשכח לשים מדפים בחדר אדים שבו אתה יכול לשבת. לעשות את זה מ קרשים מלוטש. זה מהודק עם ברגים הקשה עצמית או מסמרים של פלדה מגולוונת. מימדים נבחרים ישירות מתחת לחדר.

ערכת בידוד תרמי של קירות האמבטיה עם צמר סלעים

ערכת בידוד תרמי של קירות עם צמר סלעים

קירוי

התקנה של הגג של מיני סאונות מן הבר

התקנה של הגג מן העץ

גג קטן מתאים לגג יחיד: קורות, אשר מהודקים בפינות מתכת, ארגז עשוי מלמעלה ואת ריצוף מונח. התקרה בנויה עם ריצוף הרגיל, אז הידרו המכשול הוא הניח מבודד עם צמר סלעים או קלקר. לפעמים קורות תקרה נבנים, אשר תפור עם בטנה.

תקשורת

התקנה של חיווט בתוך אמבטיה מעץ צריך להיות תשומת לב מיוחדת

התקנה של חיווט בתוך אמבטיה מעץ צריך להיות תשומת לב מיוחדת

יש צורך לעצב את המיקום של התקשורת גם בשלב הראשוני של פיתוח מיני אמבטיה. חיווט צריך להיות מוסתר מתחת לעור, בעוד הוא הניח שרוולים מתכת מיוחדת. כבל צריך להילקח עם צמה כפולה. זה גם הכרחי הקרקע. עבור תאורה לבחור אביזרים אטומים. הם יכולים להיות מותקן על התקרה ועל הקיר.

אוורור הוא מרכיב חשוב בהסדר של כל אמבטיה

אוורור הוא מרכיב חשוב בהסדר של כל אמבטיה

זה הגיוני יותר להשתמש בטנק שבו המים מהחום של הכבשן יהיה מחומם. נקודה חשובה היא הסדר של אוורור, עבור זה בתקרה עשויים סורגים אוורור עם יציאות מתחת לגג של הגג. אל תשכח לבנות חור ניקוז, שבו המים יהיה לנקז. זה צריך להיות בגודל יוצא דופן, אבן נקבובי, המשמש מסנן מסוים, קבור בפנים.

תנור אמבטיה

תנור חשמלי למיני-מיני עם עיצוב יפה

תנור חשמלי לתכנון

אתה יכול לעשות את זה בעצמך או לקנות גרסה מוכנה. השני יהיה בטוח יותר לך יותר אמין. שוק הבנייה המודרני מייצג מבחר גדול תנורים חשמליים, אשר שונים בגודל ויכולים ליצור את כל הטמפרטורה הנדרשת בחדר. כדי לחשב איזה סוג של תנור אתה צריך לקנות, אתה צריך לקבוע את עוצמת הקול של החדר ולהשוות אותו עם העוצמה של עשרה בקצב של 1 מ 'מ"ק - 1 קילוואט. התנור מותקן על בסיס מוכן. אל תשכח לעשות איטום.

הפרויקט של יצירת מיני אמבטיה זול, אבל המבנה יכול להימשך כמה עשורים וכמעט אינו שונה מן הגירסה הרגילה של חדר אדים.

מיני אמבטיות: סקירה כללית של פרויקטים מוכנים ומודרניים בכל שלבי הבנייה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 43