אווירה רומנטית של מטבח צ'יבי צ'יק

אווירה רומנטית של מטבח צ'יבי צ'יק

קפדנית קלאסיים, קר היי-טק או אמנות מודרני כבר אין איש מופתע, אז אם אתה רוצה להביא הביתה רומנטיקה נוגעת ללב, מקוריות ונעימות פשוטה, ואז המטבח בסגנון של shebbie-chic בדיוק מה שאתה צריך. כזה פנים בבקשה כל מארחת אשר מבלה הרבה זמן להכין מזון, כי בישול באווירה נעימה יותר נעים מאשר הכפלה. אוהבי הבית יעריכו גם את האווירה המסוגננת לנוחות מדהימה, המעניקה ערכת צבעים חמה, אווירה מתוחכמת ועיצוב אלגנטי. מה הוא אטרקטיבי מוסתר תחת שם יוצא דופן של shebbie-chic, ולמה זה הסגנון המתאים ביותר עבור לקשט את המטבח בבית כפרי ובדירה רגילה? הכל פשוט: פוטנציאל יצירתי בלתי מוגבל, לא טריוויאליטי, את האפשרות של יצירת פנים בלעדי בעזרת הדברים הפשוטים יעזור להפוך כל מטבח נוח, פונקציונלי ויפה להפליא.

התוכן:

 • כזה שיק אופנתי שיק
 • מטבח צ'י-צ'יק
 • מאפיינים
 • ייעוד
 • גימור וצבעים
 • אביזרים
הצבעים של shebbi-chic נשלט על ידי גוונים פסטל וחומרים טבעיים

הצבעים של shebbi-chic נשלט על ידי גוונים פסטל וחומרים טבעיים

רהיטים מרופטים מנורות וינטאג במטבח chbe- שיק

רהיטים מרופטים מנורות וינטאג במטבח chbe- שיק

ריהוט עתיק של צבעים בהירים, כיסאות עם ציפוי פרחוני מנות מוארות במטבח של chich-chic

ריהוט עתיק של צבעים בהירים, כיסאות עם ציפוי פרחוני מנות מוארות במטבח של chich-chic

כזה שיק אופנתי שיק

סגנון שבי-שיק הוא עדיין צעיר מאוד, אבל כבר מאופקת רבים עם חידוד שלה, נוגע אלגנטיות ואווירה שאין לה. מגמה זו נולדה לפני קצת יותר מ -20 שנה בבריטניה, ליתר דיוק, גדלה והפכה לסגנון עצמאי מתשוקה של רחל אשוויל לתת חיים חדשים שנמצאו בשוק הפשפשים רהיטים ישנים. האינטרסים של הבריטים מצאו במהרה מעריצים, לאחר שהעלו את הסגנון של השיבי-שיק לראש פסגת אולימפוס. השם פשוטו כמשמעו מתורגם כ"צ'יק עלוב "," מותרות מרופטים ".

מטבח בסגנון של shebbie-chic: עיטור ורוד של הקירות והתקרה, נברשת, כיסוי צבעוני על כיסאות ומערכת מטבח בז '

מטבח בסגנון של shebbie-chic: עיטור ורוד של הקירות והתקרה, נברשת, כיסוי צבעוני על כיסאות ומערכת מטבח בז '

כל האלמנטים של המצב עקבי לחלוטין עם זה: מותרות, אך מאופק, טקסטורות מושתקת מרופטת, טקסטיל וריהוט בציר, עוצב מחדש, עם חדשות, תכונות מודרניות יותר. סגנון זה הפך לאחד המגמות הפופולריות ביותר לזיהוי בעיצוב פנים מודרני.

סלון, חדר שינה, חדר אוכל או מטבח בסגנון של Cheby-chic ... אינספור פנים צילום מציעים מספר עצום של אפשרויות עבור העיצוב של כל הנחות. אין כמעט הגבלות, כולם יוכלו ליצור סביבה ייחודית משלהם, מלאה נוחות, חמימות, היסטוריה, עם אישיות ואופי.

טיפ: פנים בסגנון של shebbie-chic הם אור, אלגנטי, מקורי. הם מתאימים באותה מידה לגברת צעירה ולזוג מוצק, למשפחה גדולה ולזוגות צעירים שזה עתה התחילו לבנות חיים חדשים.

סגנון Cheby-chic להתאים היטב בפנים של מטבח מודרני קטן

סגנון Cheby-chic להתאים היטב בפנים של מטבח מודרני קטן

צ'בי נוצר עבור רומנטיקנים, אמנים ואנשי חזון שיודעים להעריך את נוחות וחמימות של בית, תוך שהם מפגינים מהטעם המשובח שלו בגלוי תחושה של סגנון, לא מפחד לשחרר את הדמיון וליצור משהו חדש מתוך ישנים היטב נשכח.

מטבח צ'י-צ'יק

מטבח נחשב באופן מסורתי לטריטוריה נשית, ולכן כאשר אתה מעצב את החדר הזה בתצוגת העדיפות של המארחת. כל אישה רוצה ליצור סביבה נוחה לעצמה, אשר מתאים באותה מידה לבישול, ארוחת ערב משפחתית או מפגשים רוחניים עם חברות. אבל זה די קשה לרצות את כולם, כי לא רק הטעמים והאינטרסים שונים, אבל גם גיל, מעמד חברתי, ותווים.

פינת אוכל במטבח צ'יבי צ'יק ליד החלון

פינת אוכל במטבח צ'יבי צ'יק ליד החלון

סגנון שעשוע שיק פנים המטבח יהיה פתרון אידיאלי, כי הוא רב פנים, ייחודי, מתאים לנשים בכל הגילאים. במטבח כזה ירגישו בנוח כאם מכובדת של המשפחה, ואשה בגיל העמידה, אשר לעתים קרובות מארח אורחים או צעירה מאוד שמתחילה ללמוד אמנות בישול וקשרי משפחה.

בנפרד ראוי לציין כי זה די קל ליצור מטבח בסגנון chebie-chic עם הידיים שלך. אין צורך לקנות ריהוט עתיק יקר, כי בטח הרבה אנשים לשמור כיסאות ישנים, שולחנות, שידות, ארונות, אשר לא מן הנמנע להחיות ומעוצב מחדש. גימור גם אינו דורש הוצאות הון. פילינג גבס או צבע, רצפת עץ ניגב עם הזמן? זה לא משנה! זהו חסרונות אלה לתקן יהפכו את התכונות האופייניות של בסגנון עלוב שיק, מכים אותם בפנים, הוספת אבזרים מרשימים.

הפרשנות המודרנית של המטבח להגדיר בסגנון של shebbie-chic

הפרשנות המודרנית של המטבח להגדיר בסגנון של shebbie-chic

טיפ: לא למהר לזרוק פורצלן עידן הסובייטי: קומקומים, קעריות סוכר, ספלים, צלחות, מזונות עם פרחים ואבנים מוזהבים הם אידיאליים עבור הסגנון של שבבי שיק.

מאפיינים

המאפיין העיקרי של סגנון צ'י-צ'יק, ליתר דיוק, הבסיס שלו הוא השימוש בדברים ישנים, נותן להם צליל חדש. בפנים צריך להיות מספר מינימלי של אובייקטים, המראה של אשר ממחישה בבירור את החידוש שלהם. במידת הצורך, את פני השטח של רהיטים, קירות, הרצפה ואביזרים באופן מלאכותי להזדקן, נותן להם מראה עלוב, לראות.

עיצוב צריך להעביר את אופיו של עידן העבר, הקסם שלה, אבל מלא לענות על הצרכים של האדם המודרני.

מטבח מודרני chbe-chic בצבע ירוק ולבן

מטבח מודרני chbe-chic בצבע ירוק ולבן

בין המאפיינים האופייניים לסגנון הצ'יי-צ'יק ניתן לציין:

 • שפע של משטחים ישנים, דברים, אביזרים מן העבר.
 • קלילות ואוורור הפנים, אשר מושגות באמצעות שימוש צבעים בהירים בעיצוב, ריהוט אלגנטי, בדים רכים, קווים זורמים.
 • צורות מורכבות וקישוטים כי מהדהדים באופן אורגני אחד עם השני על ריהוט שונים, הגדרת הקצב של הפנים.
 • מינימום של דברים חדשים, טקסטורות וחפצים מודרניים.
 • הדגש העיקרי הוא על בעבודת יד, יתר על כן, זה חל על שניהם שינויים רהיטים, ו ציורי קיר, רקמה.

טיפ: אם הקזאנין כבר מזמן מאוחסן מיותרים אביזרי, רהיטים, ציורים, פסלונים שאיבדו את המראה שלהם לאורך זמן, שחוקים או דהויים, הגיע הזמן לקבל אותם ולהשתמש בהם כדי לקשט את המטבח בסגנון של shebbie-chic. פגמים קלים, סדקים או scuffs הם לא פגמים, אבל לתת דברים סוג של פריטים מועדפים מאוד.

במטבח של שיק אופנתי, אביזרים מן הביניים הביניים ניתן למצוא: פסלונים, מנורות דקורטיביות, אגרטלים, מגבונים בהירים

במטבח של שיק אופנתי, אביזרים מן הביניים הביניים ניתן למצוא: פסלונים, מנורות דקורטיביות, אגרטלים, מגבונים בהירים

Shebbi-chic אינו דורש משטחים אידיאליים, אבל חשוב לדעת את תחושת הפרופורציה בעת עיצוב הפנים. אם אתה מגזים, אתה יכול לקבל את כל התוצאה הלא נכונה, אשר היה יזום. בפרט, אם הכל "מרופט", אז זה עלול להרגיש כי הפנים הוא באמת זקן מדי, עני, אפילו חסר טעם ודורש תיקונים דחופים.

לעתים קרובות מאוד מטבחים בסגנון כפרי ופרובנס, שייק עלוב, וינטג 'או רטרו דומים בעיצוב. בכל מקרה, העיצוב מרמז על שימוש באלמנטים עיצוביים ישנים. אבל ההבדל העיקרי בין shebbies היא גישה מיוחדת לפרטים הבאים.

ייעוד שטח.

 • הבחירה של חומרי גימור מתאים, פתרונות צבע ושילוב שלהם אחד עם השני.
 • בחירת הריהוט הנכון ואת המיקום הבא שלה במקומות הנכונים.
 • סידור מבטאים בעזרת אביזרים, חישוב זהיר של מספר האחרונים ואת המיקום של המיקום שלהם.
שיבי- chic בכחול פסטל: ריהוט עתיק, חלונות גדולים וכלי חרסינה כקישוט

שבי- chic בכחול פסטל: ריהוט עתיק, חלונות גדולים ומנות פורצלן כקישוט

ייעוד

העיקרון העיקרי מטבח יעוד בסגנון של shebbie-chic - בחירה ברורה הפרדה של כל אזור. מקומות עבודה, מזון ומנוחה יש להפריד אחד מהשני על ידי הזזה מחיצות, מסך, דקורטיביים צורמת. זאת בעיקר בשל העובדה כי זה די קשה לבחור את מכשירי חשמל ביתיים המתאימים לחלוטין לעיצוב.

טיפ: מ משטחים מבריק נירוסטה עדיף לסרב לטובת ציפוי אמייל. יצרנים רבים של מכשירי חשמל ביתיים מציעים אוספים מתאימים. לדוגמה, עבור טכניקת הרועה בסגנון פרובנס היא מושלמת.

אם הטכניקה נעשית בסגנון וינטג ', אז אתה לא יכול להשתמש מחיצות, יצירת שטח פתוח, במיוחד אם המטבח הוא קטן העומס זה לא שווה את זה.

טיפ: אתה יכול להסתיר מכשירי חשמל ביתיים תחת חזיתות סט מטבח, אשר הרבה יותר קל להקנות מראה בגילאי מלאכותי.

ייעוד השטח הפתוח ניתן להשיג באמצעות שימוש בחומרי גימור שונים, שילובם בינם לבין עצמם, תוך שימוש בצבעים שונים.

בנפרד שווה להזכיר את ייעוד של המאחדים המאוחדים בדירות סטודיו. לדוגמה, סלון-מטבח בסגנון של shebbie-chic ניתן לחלק לאזורים פונקציונליים עם רהיטים, למשל, קבוצת אוכל או ספה, ו המטבח איילנד. זה מאוד פשוט לחלק את החלל עם מחיצות טקסטיל, אשר קל להזיז ולהרחיב לפי הצורך. מסך כזה הוא הכי קל לעשות מאותו בד המשמש וילונות חלון.

ההפרדה של אזורי המטבח chebby שיק בעזרת שולחן אוכל

ההפרדה של אזורי המטבח chebby שיק בעזרת שולחן אוכל

גימור וצבעים

בחירת ערכת צבעים עבור המטבח בסגנון של shebbie-chic, אתה צריך לעצור ב גוונים קלאסיים של אור וגווני פסטלYou

 1. הצבעים העיקריים הם עדינים, נייטרלי ביותר. הם יוצרים רקע, להבטיח את הנוכחות של האור במטבח. אפשרויות אופטימליות - בז ', חלב, שמנת, פנינה, קפה עם חלב, אבקה. בגוונים כאלה צבועים קירות, רצפות, רהיטים בסיסיים.
 2. צבע מבטאים - להשלים לדלל את העיצוב הבסיסי, להחיות אותו, לתת דינמיקה ומצב רוח. אבל אפילו המבטא לא צריך להיות בהיר מדי וצורח. אפשרויות אופטימליות - גוונים מרופטים אדום, מאופק, רך צהוב, ביצה, שוקולד. צבעים בהירים יהיה מתאים אביזרים, מנורות, חתיכות בודדות של רהיטים וטקסטיל.

צבעים כהים עבור shobby-chic הם בלתי מתקבלים על הדעת. הפנים צריך להתברר להיות עדין, חסר משקל, כל מבטאים חדים יקלקל את כל הרושם.

מטבח פנים ריחני - שילוב של גוונים ורודים לבן ורוד

מטבח פנים ריחני - שילוב של גוונים ורודים לבן ורוד

קישוט קיר

עבור מטבח גימור הקיר - - בסגנון של shebbie-chic אתה יכול להשתמש:

 • צבע - פתרון קלאסי, שבו כל הקירות צבועים לבן. למטבח צריך לבחור את הניסויים שיעמדו ניקיון רטוב חזר.
 • רקעים - זה יכול להיות בדים אור עם קישוט דוהה, דוהה בצורה של פסים, פרחים, זקן, כאילו מרקם דהוי, ציור יפה מתקבל בברכה. אפשרות טובה תהיה טפט טקסטיל או חיקוי שלהם.
 • טיח דקורטיבי - תסייע ליצור ציפוי על הקירות עם מרקם מחוספס, כמו גם אפקטים שונים (צ 'יפס, סדקים, scuffs, וכו'). ליישר טיח לא נדרש, אשר מאוד להקל על העבודה, אם התיקון נעשה בעצמך. במקום טיח, אתה יכול להשתמש רקעים המחקים את המרקם שלה, וגם לשלב אותו עם חומרים אחרים.
 • אריחי קרמיקה - אידיאלי עבור הגמר את אזור העבודה. האריח יכול להיות מונופוני, אם הקירות העיקריים יש דפוס, וקישוט. האחרון צריך להתאים את העיצוב הכללי, למשל, אריחים בסגנון רטרו עם דפוסים גיאומטריים מופשטים, מוטיבים פרחוניים ייראה טוב. ראוי לשלב אריח של גוונים מנוגדים, הנחת אותו דפוס לוח שחמט.
עיטור קיר עם אריחי קרמיקה בלבן

עיטור קיר עם אריחי קרמיקה בלבן

כיסוי רצפה

מושלם מטבח Shebbie-chic - עץ ואור. וזה יכול להיות לוח רחב או פרקט מרוכב. בכל מקרה, כדאי לדאוג כי הרצפה יש עקבות של ניצול: מחקו שטחים, מכתים אחידה, וכו 'יצרנים רבים מציעים פרקט לרבד באוספים שלהם, אשר בגילאים מוקדמים. אם הלוח מונח על הרצפה, אז זה הגיוני לכסות אותו עם תרכובת גוון אור, אשר מעובד באופן סלקטיבי על ידי העור לאחר ייבוש, ולאחר מכן מכוסה עם לכה מט.

הרצפה הלבנה במטבח תהפוך את הניצוץ שלה עוד יותר

הרצפה הלבנה במטבח תהפוך את הניצוץ שלה עוד יותר

לחלופין, ניתן להשתמש לינוליאום, אבל הוא חייב להתאים באופן חזותי את המראה החיצוני של המטבח.

באזור העבודה, אתה יכול לשים אריחים על הרצפה, אשר צריך להיות גם בגיל מבוגר. ביעילות נראה שילובי צבעים מנוגדים סטיילינג אלכסוני.

טיפ: בסיס עבור מטבח כזה עדיף לבחור גבוה ושטוח, למשל מ PVC, הם יכולים גם להיות מעוטר, מכוסה בצבע עם האפקט המתאים.

תוספת מרהיבה לפנים של המטבח צ'י צ'יק יהיה שטיח, אשר יוסיף נחמה וחמימות. השטיח הוא הטוב ביותר לבחור ללא מוך, עם קישוט פרסי קלאסי או תוצרת עצמית. ניגוב על השטיח, שוליים לא אחידים, גוון דהוי לא יקלקל את המבט.

תקרה

הדרך הטובה ביותר היא לקשט את התקרה במטבח עם cheby-chic עם עזרה של טיח דפוס. זה לא צריך להיות יומרני מדי, העדפה יש לתת פשוט קישוטים וצורות מאופקות.

טיפ: כרכובים ו rosettes של טיח ייראה מרהיב יותר אם מכוסה בשכבה של gilding, אשר גם גדל הישן.

התקרה עצמה יכולה להיות פשוטה כמו לבן מ קיר גבס, מטויח או מאט למתוח, כמו גם בדוגמת. פתרון מצוין למטבח עם תקרות גבוהות יהיה לצייר עליהם תמונה המחקה את העתיק ציורי קיר. תמונות דומות ניתן להדפיס על תקרה מתיחה, ויזואלית לחלוטין יצירת אפקט פרסקו.

אור בהיר צבע התקרה במטבח של שיק אופנתי

אור בהיר צבע התקרה במטבח של שיק אופנתי

ריהוט

ריהוט chebbi-chic במטבח צריך לשקף את רוח העתיקה, ולכן עדיף מיד לנטוש את האופציות המודרניות ולמצוא ריהוט וינטאג '. אפילו הדגימה הגבוהה ביותר של הייצור במפעל לא ניתן להשוות עם אובייקט ישן שונה עם קסם ייחודי.

אלגנטי עתיק כיסאות עם גב מקושט רגליים מגולפות, שולחנות עגולים או סגלגלים מן המערה, מעוטרת גילופים תפאורה נפח, ארון מסיבי עבור מנות - כל זה יעזור ליצור אווירה ייחודית של מותרות ומצב רוח רומנטי במטבח.

ריהוט chebbi-chic במטבח יש לבחור באור יוצא דופן. אם יש מזנון עץ ישן, אז זה הכי הגיוני לצייר אותו לבן, אולי קצת שרירי ב בז ', שמנת, מנטה או כחול בהיר.

טיפ:  פריטים דקורטיביים על רהיטים (חזיתות מגולפות, תבליטים, וכו ') יכול להיות מכוסה עם gilding, ואז sanded אותו, יצירת מראה שחוק.

מטבח ריהוט מרופד גם צריך להיות קל, אבל, בנוסף טקסטיל מונופונית, ראוי להשתמש בדים עם קישוטים פרחוניים, מפוספסים או עם דפוסי אקארד.

הריהוט המרופט של גוונים לבנים משקף את רוח העת העתיקה

הריהוט המרופט של גוונים לבנים משקף את רוח העת העתיקה

תפאורה

קישוט המטבח הדגיש את הקלות, האווירה והאווירה הרומנטית. ציורים שונים על קירות, תקרה, חזיתות רהיטים יתקבלו בברכה. המוטיבים הנפוצים ביותר הם צמחים, פרחים. הם יכולים להיות בתוספת תמונות של מלאכים, ציפורים, וכו 'ציורים כאלה ניתן ליישם בקלות באופן עצמאי, באמצעות סטנסילים, זהב או כסף, כמו גם גוונים אחרים. מקורי לקשט ניתן לעשות את הטכניקה של מגזרת נייר, באמצעות תמונות ישנות, תמונות של פרחים, ציפורים, חרוזים, סרטים, gilding.

אביזרים בהירים על מטבח בצבע בז 'נראים רעננים

אביזרים בהירים על מטבח בצבע בז 'נראים רעננים

טיפ: כל עיצוב עצמי נוצר מומלץ לבצע, ההזדקנות התוצאה עם עזרה של pelts או תרכובות מיוחדות.

נוצר על ידי היד, קישוט לא רק נראה מקורי, אלא גם להשלים באופן מושלם את כל פנים, להוסיף עומק זה. אבל הכל שווה לדעת את המדד, עיצוב דומה הוא טוב, כאשר זה לא כל כך הרבה, אחרת העיצוב יתברר להיות פשטני מדי, ילדותי, מתקתק.

ציורים עם מוטיבים פרחוניים או פריטים ביתיים בטכניקה של מגזרת נייר ישתלב הפנים של המטבח cheby-chic

ציורים עם מוטיבים פרחוניים או פריטים ביתיים בטכניקה של מגזרת נייר ישתלב הפנים של המטבח cheby-chic

בנוסף הציורים, אתה יכול להשלים רהיטים, מנורות, מדפים עם תליונים שונים עשויים חרוזים ישנים, שרשראות, סכו"ם מעוטר, וכו 'אבל לוודא כי קישוטים כאלה לא להפריע תהליך העבודה.

מטבח בסגנון של chi-chic: אביזרים

זה אביזרים היוצרים את הפנים הסופי, למלא אותו עם אווירה אופיינית ונעימות. כל אביזרי המטבח cheby-chic ניתן לחלק למספר קבוצות:

 1. טקסטיל.
 2. גופי.
 3. אלמנטים דקורטיביים.
לקשט את המטבח chic chic עם צלחות על הקירות, ציורים, כלובים וינטאג ', סידורי פרחים

לקשט את המטבח chic chic עם צלחות על הקירות, ציורים, כלובים וינטאג ', סידורי פרחים

טקסטיל

במטבח בסגנון של chy-chic חייב להיות הרבה אלמנטים טקסטיל, הם עושים את החדר בבית, נוח, למלא את הפנים עם חום והרמוניה. בדים צריך להיות טבעי, צפוף מספיק, מרקם, אבל בשום מקרה לא בהיר או קליט.

ראשית עליך לבחור וילונות במטבח בסגנון של שבבי- chic. וילונות נעשים הכי טוב צפוף בד פשתן, אשר יכול להיות monophonic או עם קישוט ווגטטיבי פולשני, מפוספס, חלק או מרקם. בדים על הווילונות צריך להיות הרבה, כך שניתן היה ליצור קפלים רכים, מתנפח. לא פחות מרהיב ייראה תריסים רומיים מתוך בד שקוף שמשדר אור. בכל מקרה, הווילונות צריך להיות קל ואור, הם יכולים להיות משלימים עם אביזרים מרהיבים: מברשות וינטאג ', כרכובים בסגנון עתיק, אוורירי lambrequin ואחרים.

גוונים של בלומקנים במטבח

וילונות פרחים של למברקינים במטבח

בין היתר, יש לציין את הטקסטיל של המטבח הצ'כי:

 • מפת השולחן היא הכפולה הטובה ביותר (הלבן העליון שלג, החלק התחתון של הבד בדוגמת).
 • מפיות בנימה של מפת שולחן או עפר, מקשט את המזנון, את גב הכיסאות.
 • מגבות עם רקמה בעבודת יד.
 • כריות דקורטיביות עם קישוט, tassels, רקמה.
טקסטיל במטבח תמיד מתאים: מגבות צבעוניות, כריות רכות או כיסאות אטמוספריים מאוד

טקסטיל במטבח תמיד מתאים: מגבות צבעוניות, כריות רכות או כיסאות אטמוספריים מאוד

גופי

תאורה מלאכותית במטבח בסגנון של cheby-chic לא צריך גבולות חדים. אור בהיר מתאים רק באזור העבודה. במרכז המטבח הוא לתלות מרהיב נברשת עם תליוני קריסטל שיספקו אור אחיד אחיד עם הבהובים מדגיש משתקף מן היבט זכוכית.

הנברשת עם אלמנטים תלויים מספקת אור בהיר מעל אזור האוכל

הנברשת עם אלמנטים תלויים מספקת אור בהיר מעל אזור האוכל

בנוסף לנברשת, כדאי לספק כמה פמוטים קיר, אשר בסגנון יתאים אותו. לדוגמה, את פמוטים בצורת פמוטים או פמוטים, ללא אהילים, אבל מעוטר עם 1-2 תליונים כמו על נברשת.

אתה יכול להרים נברשת קיר עם מינימום של תליונים, אבל עם אהילים בד, אשר יש קישוט מרהיב. מנורות כאלה תיצור תאורה רכה נעימה.

אלמנטים דקורטיביים

כלי שולחן, במיוחד זה המוצג במזנון ומשמש כחלק העיצוב, צריך לשקף את המהות של הסגנון של shebbi-chic. סטים או ערכות מ חרסינה עם דפוסי פרחים נוגעים, פרטים אלגנטיים ייראה טוב. באזור העבודה, אתה יכול להסתובב על סוגריים כלי נחושת יפה (scoops, sotejniki), בארון פתוח, לשים קומקום עתיק, samovar, וכו '

תכונה חשובה של המטבח הוא shebbi-chic - מנות ישנות שיכולה להיות אלמנט של תפאורה

תכונה חשובה של המטבח הוא shebbi-chic - מנות ישנות שיכולה להיות אלמנט של תפאורה

אופיו של הפנים מודגש על ידי עתיקות שונות, למשל, מראות או ציורים במסגרות מגולפות, שעון קיר עם פנים שעון שחוקים, פרחים יפים סירים או סירים, צלמיות פורצלן.

מטבח בסגנון של shebbi-chic: העיצוב של המטבח Chebby שיק: שעון עתיק, ריהוט עתיק של צבעים בהירים, מראה אגרטל פרחים

קישוט המטבח צ'י-צ'יק: שעון עתיק, ריהוט עתיק של צבעים בהירים, אגרטל מראה ופרח

בהתאם למילוי, המטבח בסגנון של cheby-chic יכול להיראות פשוט או מפואר, אבל בכל מקרה זה יהיה ייחודי, ייחודי, כובש ממבט ראשון התכונות שלו נוגע ללב ואת הקסם.

מטבח בסגנון של shebbie-chic: יוקרה וינטאג לאניני טעם של נוחות 80 פנים חמימות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − 70 =