מטבח פנים בסגנון כפרי

מטבח פנים בסגנון כפרי

פלורנטינה היא מומחית אינסטלציה מעשי, ניחן פונקציונליות נרחבת. כל יחידה משקפת שילוב מוצלח של אינדיקטורים כוח טוב, פרמטרים ביצועים אופטימליים וחלק עיצוב אצילי. הכל שטיפת מכוניות אידיאלי להשתלב בכל מטבח מודרני, בגלל שהם מותאמים לתנאי שימוש אינטנסיביים.

 • איך לבחור?
 • תכונות של דגמים מודרניים
 • הטבות
כיור גרניט מובנה

כיור גרניט מובנה

כיור מטבח נוח

כיור עמוק נוח למטבח

מודל בלנקו

מודל "בלאנקו"

איך לבחור?

צוות המהנדסים הצליח להוכיח את העובדה כי אין ואין יכול להיות שלמות של המוצרים. החברה מפתחת באופן קבוע אפשרויות והצעות חדשות, אשר עם הזמן להיות אמין יותר, מעשי ועמיד. הוא מציע למכירה מרוכבים superhard, נוסחאות המקורי "1 + 1" ופתרונות אחרים שהופכים את התכונות המכאניות של מוצרים יותר רלוונטי. החברה "פלורנטינה" פועלת כיצרנית הבלעדית של מוצרי קוורץ בכל הארץ. הם מוצעים במגוון רחב, ועל ידי קניית אותם, תקבל פתרון אמין, באיכות גבוהה.

בעת בחירת כיור מתאים, אתה צריך לשים לב למספר תכונות.

 1. פרמטרים ממדי של המטבח. לבעלי מטבחים קטנים יתאים כיורים אקסקלוסיביים קטנים, ולבעלים של חללים גדולים הפתרון האידיאלי יהיה גדול, וריאציות עמוקות.
 2. מספר האנשים במשפחה. מסכים, זה יהיה טיפשי לקנות לשטוף את המכונית עם כמה תאים ומאפיינים מרשימים עבור אדם אחד או שניים. ובשביל משפחה עם כמה ילדים, אפשרות זו תהיה מקובלת למדי.
 3. הסגנון של הפנים. פרטים רבים תלויים בקריטריון זה. אלה כוללים את החומר של ייצור של הכיור, צבע, עיצוב. לוח הצבעים של וריאציות מודרניות עשיר ומגוון, ובמקום משעמם לבן או אפור אתה יכול לבחור את הטון כדי להתאים את התמונה הכוללת.
 4. צורת הכיור ועומק. הזמן חלף כאשר באופנה היו כיורים עגולים אך ורק מפלדה. היום, אתה יכול לבחור מלבני, מרובע, מוצרים סגלגל ולהשתמש בהם ללא התפשרות ידידותיות למשתמש ואת הפונקציונליות הכוללת.
הכיור מותקן מתחת לשולחן

לשקוע, מותקן מתחת לשולחן

מחקר ואימות אישרו את העובדה כי מוצרים אלה אינם בשום אופן נחותים מן האנלוגים האירופיים, ובמובנים מסוימים אפילו לעלות עליהם.

דגם התערוכה של מודל בומביי

מודל התערוכה של המודל "בומביי"

תכונות

תהליך הייצור הוקם ברוסיה. החברה פועלת בשוק האינסטלציה כבר למעלה מ -15 שנה, ובמהלך תקופה זו היא השתתפה במספר גדול של תוכניות. זהו הארגון הרוסי הראשון, אשר הצליח להקים ייצור בעל ביצועים גבוהים כיורים באמצעות טכניקה הליהוק רציפה. וגם כרגע אין דומה אנלוגים של מוצר כזה בתוך מדינות חבר העמים.

כל הווריאציות מיוצרות על ציוד אירופי, ולכן ההסתברות להשפעה של גורם אנושי לרעה מופחתת לאפס. לצוות יש רמה מקצועית גבוהה.

כיור שחור מתאים הפנים בסגנון היי טק

כיור שחור מתאים הפנים בסגנון היי טק

דגם וגה 360

דגם Vega 360

תכונות של החומר המשמש

Composite באיכות גבוהה היא הבסיס של כל הכיורים שנעשו על ידי החברה הזו. בייצור של חומרי גלם טבעיים כגון קוורץ מרוכבים מעורבים. בקנה מידה כללי, הקשיות שלהם הוא בסדר של 7-7.5, ולכן יש להם אינדקס גבוה של כוח התנגדות ללבוש.

עבור מליטה של ​​רכיבים, שרף פוליאסטר באיכות גבוהה משמש, שפותח בשיתוף פעולה עם ארגון השותף DUGALAK. כתוצאה מכך, מוצרים עם קשיחות משטח גבוהה, כוח מכני אופטימלי, התנגדות ממיסים נוצרים.

דגם Lipsi-780R

דגם "Lipsi-780R"

ברז נוח עם מקלחת מחלץ

ברז נוח עם מקלחת מחלץ

היגיינה

כדי למנוע מכתים במהלך המבצע, המבנה מורכב מורכב מיוחד תוספים סוג אנטיבקטריאלי שנעשו על בסיס של כסף. בהקשר זה, מכונת כביסה מודרנית מהיצרן "פלורנטינה" נקיים, היגייניים, אין להם ריח לא נעים במשך כל תקופת השימוש. קומפלקס אנטיבקטריאלי מגן מאפשר להפחית את ההשפעה של יחידות חיידקים למינימום. ואת חלק הארי של פריטי מזון מצויד עם תכונות ניקוי עצמי. בשל תכונה זו אין עובדה של התפשטות טיפות מים: הם מיד ללכת לכיור. להשפעות אלו יש מאפיינים הנמשכים לאורך תקופת הפעילות.

דגם Nire-760K

דגם Nire-760K

דגם Lipsi-980S

דגם "Lipsi-980S"

הטבות

ישנם מספר יתרונות שאדם / משפחה מחליט לרכוש מוצר זה.

 1. עלות משתלמת בהשוואה עמיתים אירופיים.
 2. תכונות סביבתיות גבוהות של מוצרים וחומרים.
 3. מגוון רחב של מודלים צבעים.
 4. רמה גבוהה של כוח להשפעות חיצוניות.

יצרן Florentina מציעה מוצרים במגוון רחב, החל צנוע מינימליזם וכלה בפאר בלעדי. לכל דגם יש ציות מלא למגמות מודרניות ומאופיין בפרמטרים איכותיים ראויים. לאחר שבחרת את המוצרים של המותג הזה, אתה לא תצטער ולקבל פתרונות מקוריים, אופטימליים עבור המטבח שלך.

כיורים מודרניים Florentina: סקירה של התכונות וכיצד לבחור את הטוב ביותר?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8