פנים מפואר ואלגנטי, אשר עושה רושם מדהים

פנים מרשים מפואר של המטבח הבארוק

מטבח - זה המקום שבו בעלת הבית מבלה הרבה זמן, אבל לא לכולם החדר הזה צריך להיות פשוט ותמציתי. מי שבוחר הבארוק, בהחלט חושב מחוץ לקופסה. הוא מאופיין בחגיגיות, פומפוזיות, פונדמנטליזם. לעתים קרובות החלטה כזו אופיינית לאלה שהם חסידים של אריסטוקרטיה, פאר, עושר. יצירת יופי כזה היא משימה נוספת, כי יש צורך לקחת בחשבון את כל הפרטים. על זה, נדבר בפירוט רב יותר מאוחר!

תוכן

 • מהיכן מגיע הסגנון?
 • תכונות ראויות לציון
 • סיים
 • ריהוט
 • תאורה
 • אלמנטים חשובים של תפאורה
סגנון זה מתאים לקשט חדרים מרווחים

סגנון זה מתאים לקשט חדרים מרווחים

מהיכן מגיע הסגנון?

סגנון הבארוק מקורו באיטליה במאה ה -17 עד ה -18. Mod היה מוכתב על ידי שושלות המלוכה ומשפחות עשירות מאוד. יש להדגיש את המעמד ולבלוט ככל האפשר. משמש כל זה יקר יותר: בדים זהב, רהיטים, משובצת אבנים יקרות, טיח.

שימו לב! נציגים מואר של בסגנון הבארוק - Vorontsovsky ו Sheremetievsky ארמונות, אשר בסנט פטרבורג.

ביצוע מודרני של הסגנון האיטלקי הישן

ביצוע מודרני של הסגנון האיטלקי הישן

מעניין, עיצוב זה היה מתורגל גם בקרב נציגי השכבה האמצעית. כמובן, בתנאים כאלה, רק אשליה של יוקרה נוצר - אנשים באמת רוצים להיות כמו האצילים שלהם ואת המלכים.

זה לא מוזר כי סגנון זה חדר לתוך מטבחים מודרניים, אם כי יותר מדי pomposity ואבנים שיבוץ הם כבר לא בשימוש, אבל עבור תכונות מסוימות אתה עדיין יכול למצוא את הכיוון. אז אתה יכול להרגיש את עצמך אריסטוקרט אמיתי מוקף בזוהר מרוכז.

הכלל הבסיסי ליצירת פנים הוא לשמור על אחדות הסגנון בכל הבית

הכלל הבסיסי ליצירת פנים הוא לשמור על אחדות הסגנון בכל הבית

תכונות ראויות לציון

אפשרות זו מטבח לקשט אתה יכול להדגיש תכונה חשובה - הנטייה עודף. זה ביטוי מושלם מראה מה ואיך זה ייראה בחדר. בין שאר המאפיינים:

 1. קווים מעוגלים, צורות מפותלות.
 2. פריטי פנים עם שיבוץ עשיר.
 3. ציור על הקירות.
 4. מספר גדול משטחי המראה.
 5. טקסטיל כבדים, מסיבי.
 6. ניגוד טיח.
 7. אולי נוכח עמודים.
 8. מנדטורית נברשת בסגנון הארמון.

סגנון הבארוק מאופיין בניגודים חיים המדגישים את הרעיון. דוגמה: חזיתות כהות ואת טיח זהוב או כסף על זה. שילובי צבעים פופולריים:

 • ירוק וזהב.
 • לבן עם כחול/ זהב.
 • בורדו עם שמים כחולים.
הדגמה מקסימלית של מלכות ועליונות - המאפיין העיקרי של הסגנון

הדגמה מקסימלית של מלכות ועליונות - המאפיין העיקרי של הסגנון

חשוב! אם אתה מסתכל מקרוב על תמונות של מטבחים מעוטר בארוק מפואר, אתה יכול לראות את הדומיננטיות של קווים אנכיים מעל קווי אופקיים, במיוחד ארונות, רקעים, וילונות.

שילוב עשיר של ברק שחור"золота"

שילוב יעיל של ברק שחור ו "זהב"

סיים

כדי ליצור פאתוס כזה וסגנון בהיר, אתה צריך לעבוד קשה, כמו בכל חדר, הכל כאן מתחיל עם גימור של משטחים: קירות, תקרה, הרצפה. ב קלאסי בארוק ההנחה היא השימוש בחומרים טבעיים, ואם תבחר אותם מסיבה כלשהי זה בלתי אפשרי, אתה צריך לתת להם אפקט כזה.

לשימוש פנים:

 1. אבן.
 2. מינים מעץ יקר.
 3. משי טבעי.
השימוש בחומרים טבעיים יוצר תמונה יקרה יותר

שימוש בחומרים טבעיים תיצור פנים יקר יותר

כמובן, אלה הן אפשרויות אידיאליות, אבל לא תמיד יש הזדמנות פיננסית וטכנית להשתמש בהם. תחליפים מלאכותיים מגיעים לחילוץ, דבר שקשה מאוד להבחין בו מבחוץ. יתר על כן, חומרים כאלה יש הרבה פרמטרים טכניים גבוהים יותר והם הרבה יותר מעשי.

אפשרויות החלפה:

חלופה 1 חלופה 2 חלופה 3
על הרצפה די בקלות אתה יכול להשתמש לא יקר פרקט מודי, אבל זול יותר אבל ללבוש עמיד לרבד הגמר של הרצפה באזור העבודה יכול להתבצע בעזרת לוחות גרניט קרמיקה חזקה על קירות במקום לוחות שיש אפשר להניח לוחות דקורטיביים מן פירור לחץ אשר בזמנים הוא זול יותר. בנוסף, חומרים כאלה הם קלים יותר, מה שאומר שאתה לא צריך לפאזל על איך לתקן אותם

חשוב! ב אזור נופש (מזנון) יש צורך להניח שטיח, וזה צריך להיות ארוכת גבעול. פתרון זה יהפוך את החדר חמים ונעים.

אמנם עם גימור ויצירת סגנון, עדיין הקירות, הרצפה והתקרה לשחק את התפקיד של רקע רהיטים ואלמנטים דקורטיביים. לכן יש צורך לשים לב אליו התאמת צבע, כדי לא להגזים עם פאתוס. פלט מעולה - צליל מושתק. אל תשכח כי המשימה העיקרית במקרה זה היא צל את הרהיטים העתידיים ליצור רושם הוליסטי.

קרם גוונים במטבח האיטלקי המסורתי

קרם גוונים במטבח האיטלקי המסורתי

עבור קירות, תוכל לבחור באפשרות זו:

 1. הדפס מסך משי.
 2. ציפוי עם צבע מט.
 3. יישום של טיח ונציאני.
 4. הדבקה עם טפט מונופוני חלק או מרקם.
קירות לקשט עם טיח דקורטיבי ואבן טבעית

קירות לקשט עם טיח דקורטיבי ואבן טבעית

כל האפשרויות הללו מתאים באופן מושלם לתוך סגנון הבארוק. משי ונציאני טיח - זה די יקר דרכים הגמר, אשר רק מומחה יכול לעשות. לגבי צביעה ו הדבקה, אז לא יהיו קשיים לבעלים עצמם.

חשוב! אל תשכח על אלמנט חשוב, אשר נחשב סימן ההיכר של stylistics - זהו דפוס טיח בניגוד. אבל עם זה אתה לא צריך להגזים זה, חשוב להרגיש את המדד - יש ממש מספיק אלמנטים של חיפוי.

טיח עוזר ליצור אחדות של סגנון והרכב

טיח עוזר ליצור אחדות של סגנון והרכב

פתחי החלונות והדלתות חייבים להיות מובטחים. זה יהיה מתאים כאן גילוף, מקושט עם gilding. את הדלתות עצמן צריך להיות bicuspid, כך הם ייראו יותר כמו אלה הארמון. בד צריך להיות גם מעוטר עם אלמנטים דקורטיביים.

עצה! במטבח הבארוק, אתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת לתקרה: רק לבן, ללא כל גימורים, לא יעבוד. אתה יכול לעשות את זה המשך של הקירות, לחזור על טיח ו gilding. אפשרות נוספת - התקרה ציורי קיר, המתארים נושאים עתיקים.

קישוט תקרה קלאסי עם ציור טיח

קישוט תקרה קלאסי עם ציור טיח

עצה! זה לא קשה לקנות פרסקאות התקרה, כי יצרני המודרנית מציעים מבחר גדול של פרסקאות מוכנים, כמו גם אלה שנעשו בהתאמה אישית. בדים נוצרים על לא ארוגים בסיס, מה שהופך אותם עמיד, קל להדביק ומעשית.

ריהוט

אוזניות יש להקדיש תשומת לב מיוחדת. זה צריך להיות יומרני, לשלב בהצלחה את מוצקות ואלגנטיות. תכונות אופייניות רבים בליטות בליטות. אתה יכול להבחין הדומיננטיות של צורות כאלה כמו סגלגל, סגלגל. לקשט את חזיתות עם עץ פסיפס, ברונזה.

חשוב! המשימה החשובה ביותר בעת בחירת אוזניות היא לא לחצות את הקו בין יומרנות וטעם רע. כדי לעשות זאת, אתה צריך למדוד את הצורה, הגודל, הצבע של הרהיטים עם גימור סיים ואלמנטים אחרים של הפנים.

ריהוט לא סטנדרטי מדגיש את הסגנון העתיק של הפנים

ריהוט לא סטנדרטי מדגיש את הסגנון העתיק של הפנים

יש כמה אלמנטים חובה כי חייבים להיות נוכחים בכל מקרה. סט רגיל למדי:

 1. ארונות הרצפה עומד - הם חייבים להיות מסיבית.
 2. מזנונים, שבו יש חזיתות זכוכית.
 3. תריסים.

על אלמנטים מעץ מותר, אפילו קישוטים מגולפים שיבוצים יתקבלו בברכה. אלמנט חובה - ידיות מעוותות, הדומות מאוד לעבודה ידנית. לעתים קרובות, כדי ליצור אווירה מיוחדת, צבעים אמייל משמשים משטחים המעיל.

עצה! הטכניקה צריך להיות מוסתר ככל האפשר. לבן רגיל מקרר או מכונת כביסה יהיה לפרוץ את הסגנון הכללי. הפתרון - השימוש חזיתות עם הרכבה על הדלתות של הטכנולוגיה. הדבר היחיד שלא יכול להיות מוסתר הוא תנור ותנור.

אזור העבודה של המטבח להגדיר מוסווה לחלוטין על ידי התכונות של הסגנון הנבחר

אזור העבודה של המטבח להגדיר מוסווה לחלוטין על ידי התכונות של הסגנון הנבחר

תאורה

תכונה בולטת נוספת של המטבח הבארוק הוא נדיב תאורה. ולא רק נברשת, וככל שהרבה יותר טוב, כן ייטב. חשוב ליצור גישה לחדר עם אור טבעי מהחלון.

עצה! ניתן להשתמש בהם זרקורים מעל משטח העבודה, אבל לא כמות גדולה מאוד. קרוב יותר ויותר אל הסגנון הבארוק הם פמוטים על פנס אחד על הקיר ועל המרכזי המרכזי נברשת.

אל תשכח כי בעת בחירת תאורה, אתה צריך לשקול את גובה התקרות. כאשר דומה עיצוב במטבח דירה ממוצעת, ולאחר מכן להפיץ נברשות שעדיין שווה לזנוח. אם הפרמטרים של החדר לאפשר, ולאחר מכן על פני - זכוכית, גביש אצילי, וכו '

נברשת קריסטל יפה במרכז - רכיב תאורה חובה

נברשת קריסטל יפה במרכז - רכיב תאורה חובה

אלמנטים חשובים של תפאורה

הם צריכים גם לשים לב. בין האלמנטים האופייניים ביותר של תפאורה:

 1. פסלוני פורצלן ופייאנס.
 2. צלמיות אבן.
 3. צבוע אגרטלים עם פרחים טריים.
 4. שעון עתיק עם מטוטלת.

שוב, כאשר בוחרים את העיקר - לא להגזים אותו ולהתאים את הסגנון.

מסקנה

המטבח הבארוק הוא משהו שיכול למשוך, מרתק ולהפתיע. החלטה סגנונית זו בדירה לא קל ליישם, לרוב הם מצוידים בבית פרטי, שבו יש מקום הכרחי, גובה התקרה וחלונות גדולים.

גליטר ותחכום של הרנסנס: 60+ פנים יוקרתיים של המטבח הבארוק

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 23