בעיצוב הנוף של המגרש שלך, תשומת לב צריך להיות גם שילם את התרנגולת

בעיצוב הנוף של המגרש, כדאי לשים לב לבית התרנגולת

בעלי מנוסים ארץ מגורים הם יודעים מה לעשות עם הידות שלו בלול לא קשה מאוד, אבל היתרונות של תרנגולות בנוחות באתר הוא עצום: הוא ביצים, ודשן, ובשר (לצלייה עם התוכן). לפני שאתם לבנות לול, יש צורך לקבוע מה הם הכללים עבור הנוחות של עופות, כמו גם ללמוד מניסיונם של לולנים אחרים.

התוכן:

 • לול קיץ עם הידיים והחוקים לשמירת תרנגולות
 • לול תרנגולת עם הידיים שלו מהחומרים בהישג יד: מבנים אפשריים
 • לול עוף נייד עם הידיים שלו
 • אנחנו בונים לול מודרני עם הידיים שלנו: החומרים המשמשים
 • מיני עוף עם הידיים שלהם בפנים
איכות לול קטן עוף על עמודי פלדה

איכות לול קטן עוף על עמודי פלדה

לול"walk-in" (ростовой, в который можно заходить)

ללכת לול תרנגולות (צמיחה, אתה יכול ללכת)

לול עוף יפה מעוטר בצבעים רכים

לול עוף יפה מעוטר בצבעים רכים

לול תרנגולת ללא יסוד, מותקן על עמודים על מגרש משופע

לול תרנגולת ללא יסוד, על עמודים על מגרש משופע

לול קיץ עם הידיים והחוקים לשמירת תרנגולות

Nesushki יהיה פרודוקטיבי מאוד אם התוכן שלהם מאורגן כראוי

Nesushki יהיה פרודוקטיבי מאוד אם התוכן שלהם מאורגן כראוי

כי שכבות להרגיש בנוח, ובהתאם, לתת יותר ביצים, יש צורך לספק להם תנאים נוחים. עוף טוב לולאות חייב לציית לדרישות הבאות:

 • גודל הלול נקבע על ידי חישוב מספר התרנגולות המתגוררות בו. הטוב ביותר יהיה אופציה, כאשר 1 מרובע. מ 'שטח יהיה 1-2 מבוגרים עוף.
 • יש צורך לבחור את המקום הנכון עבור מגורים עתידיים של תרנגולות. הלול צריך להיות בנוי על משטח מוגבה, כך שלאחר הגשם המים לא מציפים אותו. כמו כן חשוב לכוון את בנייתו של לול תרנגולות ברחבי העולם. בית התרנגולת של צורת מלבני מוארך עדיף לכוון ממזרח למערב, בעוד החלונות ממוקמים בצד הדרומי. זה יאפשר לשמור על חימום תאורה בחורף.

עצה! אל תשכח כי בקיץ בדרום חלונות זה שווה pritenyat, כי אור שמש בהיר טמפרטורת האוויר גבוה מדי לא תורמים גדול ביצים הנחת תרנגולות.

לול תרנגולת, המספק מקום לאמבטיות עם פרחי קיץ

לול תרנגולת, המספק מקום לאמבטיות עם פרחי קיץ

לול התרנגולת ממוקם בהצלחה, מוגן מפני חדירה של טורפים עם מכסה נוח עבור קנים

לול התרנגולת ממוקם בהצלחה, מוגן מפני חדירה של טורפים, עם מכסה נוח עבור הקנים

לול קטן מסוגנן עם ערוגת פרחים על הגג

לול קטן מסוגנן עם ערוגת פרחים על הגג

 • על מנת הציפורים לנוע יותר, יש צורך לספק מקום המושב בנוסף לבית התרנגולות.
 • תרנגולות צריך להיות מוגן מפני מכרסמים וטורפים, אז אתה צריך בלול על יסוד בטון, מקום להליכה רשת מתכת ציפור גדר, קוברים אותו באדמה על ידי 25-30 ס"מ. במקרה אתם מתכננים לבנות לול שליו עם הידיים, כל הקשור החוקים וההמלצות נותרו בתוקף.
שלולית של לובן ארץ של שלג

שלולית של לובן ארץ של שלג

אל תשכח הגנה מפני טורפים ומכרסמים. מהם, התרנגולות ישמור רשת קבור באדמה או נוכחות של קרן

אל תשכח הגנה מפני טורפים ומכרסמים. מהם, התרנגולות ישמור רשת קבור באדמה או נוכחות של קרן

בית מרחץ גדול, מוצל במקצת, לבית

בית חזה גדול, מוצל במקצת - הרחבה לבית

על בסיס בטון עבור לולאה נייח ניתן לטפל בו זמנית עם יצירת נתיבי הגן באתר שלך

בסיס בטון לבית עוף נייח ניתן לטפל יחד עם יצירת שבילי הגן באתר

 • ציפורים זקוקות לחמימות, כי כדי לבנות לול עם הידיים שלהם עבור החורף כבר בסוף הקיץ או בשבועות הראשונים של הסתיו. אם הונח לולאת החורף, זה חייב להיות מבודדים גם או בשימוש תנורי חימום חשמליים, ואת החוטים ואת המנגנון עצמו לא צריך להיות בטווח של תרנגולות.
 • כדי לטאטא תרנגולות, הם צריכים 15-17 שעות של אור יום, אשר בחורף הוא בלתי מושג בתנאים טבעיים. חשוב לספק עבור תרנגולת הבית תאורה, ועל מנת למנוע בעיות עדיף למקם את מנורות זכוכית עבה זכוכית פלפונד.
עבור חימום חממות תאורה, terariums תאים ארנבות אתה יכול לקנות מנורות מיוחדות

עבור חימום חממות תאורה, terariums תאים ארנבות אתה יכול לקנות מנורות מיוחדות

דוגמה למיקום של מנורת UV

דוגמה למיקום של מנורת UV

 • כדי להבטיח תנאים נוחים בבית התרנגולת, אוורור. המערכת שלה יכול להיות מאורגן אחרת בהתאם הנחות ספציפיות תנאי אקלים. לפעמים מערכת אוורור טבעי מספיק, אבל לעתים קרובות יותר זה לא יכול לעשות בלי אוורור מאולץ.

לול תרנגולת עם הידיים שלו מהחומרים בהישג יד: מבנים אפשריים

בין אנשים בעלי חוות כפרי, גרסאות שונות של לולים עוף נפוצים. זה יכול להיות הפשוט ביותר באופק סככה, בעבודת יד מבית הלול או תרנגולת המזרן של בלוקי קצף, מתן כל תנאי עופות, כמו גם "מלון" חמשת כוכבים אמיתיים עבור ציפור, שגם נרשמו בהצלחה כפרי נוף. כמובן, את הקוראם לא אכפת ליופי של המגורים שלהם, אבל הבעלים תמיד מרוצים החתנים המפוארים של חיות המחמד שלהם.

לול עוף נייד עם הידיים שלו

כאשר מתכננים את הציורים של לולים, כדאי לשקול כמה תרנגולות וכמה זמן הם יישמרו:

 • אם אתה צריך לול עוף עונתי (רק עבור הקיץ), אתה יכול לנהל מבנים פשוטים ללא התחממות, אבל עם מספיק הליכה. נייד ולולים עוף נייד מצוידים לעתים קרובות עם גלגלים והם עשויים בצורה של מריצה או הקרוואן. זה מאפשר לך להעביר את הלול באופן קבוע, כך התרנגולות לאכול את הדשא. עיצובים פשוטים יותר יכול להיות קטע בצורה של משולש או semicircle עם ידיות נוח לנוע. לולים עוף נייד מורכבים מבוצעים בצורה של מנעולים אמיתי רב שכבתית.
 • אם אתה לא מתכוון להקדיש הרבה זמן כדי au שלך זוג, כדאי לשים לב לול תרנגולות אוטומטי עם הידיים שלך. הוא רק בטיפול ו תחסוך לך זמן על מטלות הבית השני.
לול תרנגולות נייד על גלגלים

לול תרנגולות נייד על גלגלים

לול נייד עוף לול עם גג גמלון

לול נייד עוף לול עם גג גמלון

עבור החצר האחורית שלך אתה יכול גם להרים לולאה מוכנות ניידים - הם נועדו עבור הרבגוניות הגדולה ביותר, ובהתחשב מרכיב אסתטי

עבור אזור infield, אתה יכול גם להרים לולאה מוכן נייד - הם נועדו עבור הרבגוניות הגדולה ביותר תוך לקיחה בחשבון את הרכיב האסתטי

 • אם התרנגולות נשמרות כל השנה, יש צורך לספק את כל הפרטים הקשורים להתחממות, תאורה אוורור המוסמכת. במקרה זה, אתה יכול בקלות לקנות מבנה מוכנות או לבנות בלול כל מזג אוויר עם הידיים שלך. לול נייח (כדי ליצור לול מסגרת הקיץ טיפוסי במו ידיו הוא לא קשה, אבל לול מבודדי הידות שלהם לבנות יותר בעייתי) - הוא לעתים קרובות בניין סטנדרטי עם עור חם באתר עם אזור חופשי מספיק סמוך לארגן הליכה.

אנחנו בונים לול מודרני עם הידיים שלנו: החומרים המשמשים

בעת בניית לול, עליך לתכנן מראש, ממנו יסופקו היסודות הבסיסיים של הבניין. זה די קל לעשות בית עוף עץ לול תרנגולת מ בר עם הידיים שלהם, ואת קרן נלקח עם קטע של 100 x 150 מ"מ. זה רווחי מבחינה כלכלית ואינו דורש כישורים מיוחדים נגרות.

עץ הוא החומר הנפוץ ביותר לבניית לול

עץ הוא החומר הנפוץ ביותר לבניית לול

עוף בלול העוף

עוף בלול העוף

אוורור בלול ידי עצמו

 1. הראשון לבנות כל לול תרנגולת יהיה הבסיס. לחפור את כדור הארץ עבור 30-50 ס"מ, ואז לשים שם את החיזוק, תיל פלדה ויוצקים בטון. אתה יכול לעשות יותר רציונלית ולעשות בסיס columnar (לול תרנגולת יהיה על כמה הודעות). הסורגים עשויים לבנים ומלט. אפשרות זו היא סבירה יותר, שכן הצורך אוורור לרצפה, מניעת נרקבו.

  הפקה של תשתית עמודה

  הפקה של תשתית עמודה

 2. לאחר היסוד, מסגרת לול העוף מסופק. אמנם לקירות מתאים לכל חומר (עבור בעל מתקדמים כדי לבנות לול עוף לבנים עם הידיים שלהם או קצף לחסום בנייה, בלוקים, כמו גם בית עופות על ערימות במו ידיהם לא סביר שיהיה קשה), עם זאת, החומר המועיל ביותר נחשב עץ. לפני הקמת הקירות יש צורך לבודד את המסגרת מן היסוד עם כמה שכבות של חומר קירוי. השורה הראשונה של עץ מחובר על ידי הטכנולוגיה "vpoldereva". ואז מפגרים את הסקס (אם רצפת העפר אינה אמורה). את השכבות הבאות של הבר ניתן להצטרף בשיטה "ספייק-חריץ". הקירות עשויים גם מעץ או ממוסגרים על ידי לוחות. בשיא הקיר צריך להגיע 1,8-2 מ 'כמו תנור, מגוון של חומרים משמשים: צמר סלעים, הרגיש, קצף, וכו'
  ערכת מיקום נוח של החלקים הפונקציונליים של הלול

  ערכת מיקום נוח של החלקים הפונקציונליים של הלול

  תוכנית של לול עץ עם ידיים עם גג אוכף

  תוכנית של לול עץ עם ידיים עם גג אוכף

  תוכנית משוער לול תרנגולת, המיועד עבור 10-15 תרנגולות

  תוכנית משוער לול תרנגולת, המיועד עבור 10-15 תרנגולות

  תוכנית עוף עם טמבור

  תוכנית עוף עם טמבור

  עצה! כדי למנוע אובדן חום וגישה חופשית של אוויר קר בתוך הלול, כדאי לעלות פרוזדור קטן - נספח מול הכניסה.

 3. הרצפה בלול יכולה להיות שונה: עץ, אדמה, בטון וכו '. העץ האופטימלי ביותר הוא, אם כי יש תומכים של כדור הארץ. ריצוף פרקט עדיף לשמור על חום בחורף, ואם הרצפה הכפולה הנושא (רובד תחתון - גבי קרשים - סיפון), אז אתה יכול לשכוח את ההקפאה ומין נושב בלול. בצורה של בידוד נוסף המשמש נסורת עץ, קש או כבול מוס. זה תורם לא רק להתחממות, אלא גם לשמירת הלחות, וגם לקליטת ריח לא נעים.
  חימום הרצפה

  חימום הרצפה

  עצה! עדיף להפוך את הרצפה מעט נוטה לעשות את זה קל יותר לנקות את הלול.

 4. ואז הם מתחילים לבנות גג: לתקן את התקרה קורות, להתקין קורות. בשלב זה חשוב לחשוב על אוורור. העיצוב האופטימלי של גמלון הגג, משופע מאז הפך לא רק מקום מצוין לאחסון ציוד ועוד מגוון של מזון, אלא גם ימנע חדירת האוויר הקר בתוך הלול. עבור הגג בשימוש במגוון של חומרים: חומר קירוי, שלבקת חוגרת, צפחה וכן הלאה. עבור בידוד, אתה יכול להשתמש באותו חומר כמו על הקירות, כמו גם חימר מורחב סיגים פחם.

  Polyfoam ישמש מעולה לבודד את הלול שלך

  Polyfoam ישמש חום מעולה של הלול

 5. ארגן עט על paddocking ליד הלול תרנגולת לא קשה. בפינות של המתחם המיועדת למתחם ברים ממוקמים 1.5-2 מ 'גבוהה. ברים אלה איכויות דבקות או לוחות רשת הרבעה, ו "utaplivajut" אותם לתוך האדמה ב 25-30 סנטימטר כדי להגן מפני מכרסמים. כדי להבטיח כי תרנגולות יכול להיות שם בכל מזג אוויר, אתה יכול לעשות חופה קטנה, אם רק על החלק של העט.

מיני עוף עם הידיים שלהם בפנים

לול במו ידיהם - אפשרות טובה: הרצפה היא גבוהה ומגנה תרנגולות מפני הקור של הלילה, וזה גורם בכיפת מניפולציה קלה

אפשרות מוצלחת: הרצפה מורמת ומגנה על התרנגולות מהלילה הקרה, וגם נותנת נחמה בשירות הלול

ההסדר הפנימי של לול התרנגולות כולל ארגון של מספר אזורי ציפורים:

 • Nases הוא מקום עוף לישון. הם יכולים להיעשות ביד ברים מדידה 50 x 50 מ"מ. קצוות של רוסטס צריך להיות מעוגל כך עוף אין שום בעיות עם הרגליים. עבור כל תרנגולת צריך להיות על 20 ס"מ של perch. עדיף לקבל את כל רוסטס באותו גובה, כך תרנגולות הישיבה לא לקלקל את התחתונים.
אחיות עבור תרנגולות צריך להיות צורה מעוגלת

אחיות עבור תרנגולות צריך להיות צורה מעוגלת

 • מספר הקנים בלול נקבע על ידי מספר התרנגולות, על פי הנוסחה "שלוש עוף לקן". הקנים נעשים בצורה הטובה ביותר בצורה של קופסאות ללא הקדמי או הקיר העליון.
קנים יפים לתרנגולות

קנים יפים לתרנגולות

 • המקום של האכלה ב לול צריך להיות מואר ביותר. שתיינים ושקתות האכלה צריך להיות ממוקם על גובה מסוים מהרצפה, כך שהם לא לתקוף את התרנגולות ולא נופלים גללים. אם אתם מתכננים לבנות לול לתרנגולות עם הידות (גלרית תמונות בהמשך), ואז למקם באבוס צריך לקחת על 1.5 פעמים יותר גדולות.
נייד נייד ציפור מזין

נייד נייד ציפור מזין

לול תרנגולת עם הידיים שלו (80 + רעיונות לבנייה): בחירה של עיצוב וחומרים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 8 =