צדפה מודרנית היא חלופה מצוינת למיטה

צדפה מודרנית היא חלופה מצוינת למיטה

זה קורה כי שטח החדר אינו מאפשר מקום מלא רדום, אשר לא היה צריך להיות מוסתר. וזה קורה כי האורחים מגיעים מרחוק, והם צריכים להיות ממוקמים איפשהו ללילה. ובמקרה הראשון והשני, פתרון מצוין הוא צדפה עם מזרון אורטופדי. זה קומפקטי בצורת מקופלת, אבל בזמן שהוא ישן על זה, לא מרגיש אי נוחות, כאילו שינה על הרצפה או על צדפה רגילה.

  • שכח ממיטות הקיפול הסובייטיות
  • גרסאות של מוצרים
  • יתרונות וחסרונות
נוחות ועיצוב מודרני

נוחות ועיצוב מודרני

שכח ממיטות הקיפול הסובייטיות

באותם זמנים שבהם זה היה מאוד לא נוח במקום שינה כזה עברו. במוצרים המודרניים הכל מחושב היטב ליצירת נוחות מלאה של מי יהיה לנוח עליהם. קורות-העץ הישנות של האלומיניום, שהיו חופרות בגב אפילו מבעד לרקמות עבות, אבדו בתהום הנשייה.

עיצוב ארגונומי לשינה קלה

עיצוב ארגונומי לשינה קלה

יציבות של מסגרת ותמיכה נוספת בצורת גלגלים

יציבות של מסגרת ותמיכה נוספת בצורת גלגלים

חשוב! טלפונים ניידים מודרניים מקומות שינה יש תמיכה אלסטית של הבסיס, אשר, בכל זאת, מספק נוחות.

יתר על כן, צדפות המודרנית הם יותר כמו מיטה מתקפלת, ולא על מה שהיה קשור אליהם בעבר. ראש מתכוונן נשאר, אשר לא ישתמשו בכרית. בנוסף, מודלים בודדים מצוידים ברגליים על גלגלים, אשר מבטיח את הנוחות של התנועה.
המסגרת היא קלה, אך עמיד, ולכן המשקל של ישן יכול להיות גדול למדי, נוחות לא מופרעת.

עיצוב קומפקטי עושה את צדפה נוח לשימוש

עיצוב קומפקטי עושה את צדפה נוח לשימוש

הרכבה קלה של דגמים מודרניים

הרכבה קלה של דגמים מודרניים

מסגרת עשוי lamellas מבטיח את כוחו של המבנה

מסגרת עשוי lamellas מבטיח את כוחו של המבנה

גרסאות של מוצרים

כרגע יש מגוון רחב של מיטות מתקפלים על ההצעה, אשר נבדלים במחיר ובמידה מסוימת בנוחות. האופציות הן כדלקמן:

  1. בד, ללא lamellas. זוהי הדמיון בין אלה שהיו בעבר, רק איכותם גבוהה בהרבה. מי שוכב על זה, לא נכשל כמו ערסל בשל העובדה כי הבד הוא צפוף ומתוח היטב. הגב מחלום על כזה לא מזיק, ובמיזוג משולב זה קומפקטי מאוד. כזה צדפה ניתן להשתמש ללא מזרון, אם כי איתו לישון יהיה יותר נוח. השימוש בו הוא קטן יחסית, כמו הבד בסופו של דבר מתיחה קצת, וזה משפיע על נוחות.

  2. קלאסית - זה אנלוגי של מוצרים סובייטיים, לעומת זאת, באיכות גבוהה יותר. שטיח חזק הוא קבוע על מעיינות. המשקל המקסימלי שיכול להתקיים הוא 100 ק"ג. הבעיות שלה זהות לאלה של המוצרים לעיל: הבד יכול להיות מתוח ומחוה, מעיינות חלודה.

  3. אורטופדיים - זה כמעט מיטה מלאה, כי יש לה מסגרת מתכת קשה lamellas עץ. זה נותן בסיס קשה עבור המזרן. בלעדיו, שינה על מיטה כזאת לא תעבוד. ההבדל היחיד מהמקום הרגיל לשינה הוא ההזדמנות לקפל אותו ולהסתיר אותו במקום מבודד.

מזרון

זה צריך לשים לב קרוב, שכן זה תלוי בנוחות של שינה. מזרן מגיע לעתים קרובות עם מיטה מתקפלת, אבל האיכות הגבוהה שלה לא שווה לדבר.

חשוב! מוצרים אורטופדיים כי למיטה מתקפלת, בין היתר, יש להוסיף יחד אתו. זה מזרן רגיל, כמו למשל מיטות, לא מתאים.

על מנת לבחור בדיוק מה שאתה צריך, עדיף להתייעץ עם יועץ של חנות המקצועית כי ינחה את המודל הטוב ביותר.

מזרן אורטופדי למיטה סטנדרטית

מזרן אורטופדי למיטה סטנדרטית

שילוב של קוקוס וטקס טבעי במזרן האורתופדי

שילוב של קוקוס וטקס טבעי במזרן האורתופדי

מזרון של קשיות בינונית

מזרון של קשיות בינונית

עצה! על מנת שהמוצר יהיה קל לקפל, עובי שלו צריך להיות 5-10 ס"מ.

בנייה

מיטות מתקפלות אורטופדיות עם מזרנים יש את העיצוב הבא:

  • המסגרת הכללית עשויה מתכת, לעתים קרובות אלומיניום או פלדה. העיקר הוא כי המסגרת היא אור, כפי שהוא צריך להיות מועבר כל הזמן.
  • הבסיס האורטופדי הוא lamellas, כמו על כל מיטות אורטופדיות. הם רזים מספיק, אבל הם חזקים וגמישים. הם עשויים ליבנה וחומרים טבעיים אחרים. Lamellas מעט מעוקל כלפי מעלה, בשל אשר ניתן להשיג איתנות, אבל באותו זמן קפיציות.
  •  מזרון אורטופדי.

חשוב! מוצר כזה יכול לשמש בהצלחה מיטה מלאה. חזרה תמיכה מעולה, זה יכול גם להקל על הכאב בעמוד השדרה. השימוש הרגיל שלה לא ישפיע על הבריאות שלך. ביום, צדפה יכול בקלות להיות מקופל ומוסתר, כך שזה לא תופסים שטח מיותר.

זה מתפתח בקלות רבה, שכן הוא אינו מורכב משלושה חלקים, כמו אלה ששימשו בעבר, אבל רק שניים. כלומר, יש פחות מאמץ להתפרק. ישנם גם מוצרים שקוראים צדפה,שִׁדָה. בלילה, הוא מתפתח, במהלך היום הוא מסתתר בחזה, אליו הוא מחובר.

יתרונות וחסרונות

לפני הקנייה, כמובן, אתה צריך לשקול את היתרונות והחסרונות.

מקצוענים חסרונות
פשטות הבנייה - בסיס מוצק עם חומר זהה לשינה. בעריסה המודרנית, אין כמעט דבר לשבור. אם אנחנו מדברים על המוצר עם לוחות אורתופדיים, אז במקרה של התמוטטות של אחד מהם או אפילו כמה מהם זה לא יהיה קשה להחליף. במזרן הוא לעתים קרובות מדי רזה, אתה צריך לקנות אחד חדש.
קלות הטרנספורמציה - לקפל ולפרק אותה תחת כוחו של אדם אחד. זו מושגת באמצעות נוכחות של שני חצאים, אשר יכול בקלות להפוך למיטה נוחה. רוחב צדפה הוא קטן יחסית, ולכן אין נוחות כגון, כמו מיטה זוגית.
מאפיינים אורתופדיים. בעידן הסובייטי, אתה יכול רק לחלום על מקום שינה כזה, מוצרים מודרניים הם בשום אופן לא נחות בנוחות מיטות רגילות. אתה צריך לעשות טקס של קיפול ו להתפתח כל בוקר וערב.
אם הכספים מוגבלים, אז אפשר לקנות מיטה, עדיף עם לוחות אורתופדיים מזרון איכותי. בנוסף החלפת המיטה, זה יהיה גם לחסוך כסף וחלל. _____
קומפקטיות - מקופל, זה יכול להתאים ללא בעיות מאחורי הארון, מתחת לספה, על המרפסת. _____
מזרון יכול להיות מוחלף בכל עת, וזה לא יהיה יקר מאוד. _____
פתרון מושלם לשימוש יומיומי. _____

מסקנה

מיטות מתקפלות מודרניות - זהו פתרון מצוין הן עבור מתן לינה נוחה לאורחים, וכן לשינה זמנית או קבועה של הבעלים. בדוק את זה בעצמך!

נוחות ללא פשרות ושמירת מקום: איך לבחור צדפה עם מזרן אורתופדי?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 26