אריגה מתמשכת בערסל נוח על המרפסת

אריגה מתמשכת בערסל נוח על המרפסת

לנוח בקיץ, זה יהיה נהדר לשכב ערסל, לוגם משקה קר. האם אתה יודע כי ערסל לא קשה מדי לעשות עם הידיים שלך? אתה רק צריך לבצע את ההוראות המוצעות. הוכח מדעית כי 2 שעות שינה על ערסל משחזר את הגוף כפי שאי אפשר לשחזר אותו במהלך הלילה לישון על המיטה. כמו כן, ערסל עוזר להירגע להיפטר מתח.

תוכן

 • היסטוריה של הערסל
 • סוגים
 • המלצות לבחירת מין מתאים
 • לעשות את זה בעצמך: מקסיקני, נצרים, כיסא ערסל
שינה של שעתיים במיטה מתנדנדת היא מסוגלת לשחזר לחלוטין את האדם לאחר שבוע עבודה

שינה של שעתיים במיטה מתנדנדת היא מסוגלת לשחזר לחלוטין את האדם לאחר שבוע עבודה

פרגולה יכול להיות מקום נהדר עבור ערסל

פרגולה יכול להיות מקום נהדר עבור ערסל

שינה באוויר הגיעה עם אינדיאנים מדרום אמריקה, שלמעשה המציאו ערסל. מאז אותו זמן, הערסל עבר שיפורים רבים, ונעשה רב תכליתי. זה יכול לישון טוב, זה משחרר כאבים בגב, ועדינות נדנדה מרגיע את העצבים ומקל על הלחץ.

היסטוריה של הערסל

ההיסטוריה של ערסל התיירות הנוכחי מתחיל עם שבטי דרום אמריקה

ההיסטוריה של ערסל התיירות הנוכחי מתחיל עם שבטי דרום אמריקה

דרך להירגע באוויר הגיעה עם שבטי דרום אמריקה. אף אחד לא ידוע, אבל אנשים גאוניים כאלה יישמו דברים רבים בחייו של האדם המודרני, שהיו נהוגים לחלוטין כבר כמה מאות שנים. אז, הם הגיעו עם משהו כמו כדורסל מודרני כדור. שבטי המאיה התייחסו לספורט זה כאל "pok-ta-pok", שהיה קשור לתנועה של גופים קוסמיים בחלל החיצון. הכדור נעשה מחומר לטקס ונוזל שחולץ מצמחי גומי במשך חצי שעה! הנוזל היה מעורב, וכעבור כרבע שעה, כשעלה על דמותה של עקביות עבה, הכדור היה מעוצב ממנו.

קיאקים צלילה, נעלי שלג ו מוקסינים, תרמוסים, מסטיק, פופקורן מלוח ושוקולד, מזרק ובגדים ב נושא הסוואה ... שבטי דרום אמריקה הראו לעולם איך לשתות משקאות קפה, לגדול בתרבות תפוחי אדמה, עגבניות, פלפלים, טבק, בוטנים, תירס חמניות,, צמח וניל, קדרות מפורסמות בעולם, אריגה, תכשיטים כיום מוערכת בסכום גדול למדי. וזה לא כל הרשימה של ההמצאות שלהם.

קלוע מערסל גפן מתחת לחופת האי

קלוע מערסל גפן מתחת לחופת האי

מקום נוח לחופשות הקיץ, מסוגל לקשט כל אזור פרברי - מקום נוח לבילוי, מסוגל לקשט כל אזור פרברי

מקום נוח לחופשות הקיץ, אשר יכול לקשט כל אזור פרברי

חופה ביתן על מסגרת מולחם עם קשיחות מספקת עומד על עומס של כמה ערסלים

חופה ביתן על מסגרת מולחם עם קשיחות מספקת עומד על עומס של כמה ערסלים

ערסל - עוד המצאה שימושית של האינדיאנים, שנראתה כמעט לפני אלף שנה. הם יצרו מקומות שינה ייחודיים בעזרת קליפת עצים עם השם "חמאק", שהפך לבסיס השם המודרני "ערסל". האינדיאנים האמינו כי זה נס המיטה הוא נהדר להילחם הלחם של הלילה ו gnats מעצבן, בנוסף, קל להובלה. במשך הזמן התפשט מכשיר לא ידוע באמריקה המרכזית והדרומית והשתרש בחיי השבטים והפך לחלק בלתי נפרד מהחיים. התושבים הקדומים של אמריקה כמעט בילו את חייהם בערסלים, ולכן רשימת החומרים התחדשה די מהר: ערסלים, ארוג עם חבל כותנה חזק מיטות מבד מוצק, התעוררה.

בנוסף לשבט הדרום-אמריקאי, ערסלים אושרו גם על ידי העולים המקוריים מהעולם הישן ומלחים: הערסל לא לקח הרבה מקום והניח לישון בנוחות במהלך הטיולים. כתוצאה מכך, את המיטה נס שמקורה במדינות אירופה כמו מזכרות אקזוטיים ואלמנטים עיצוב, אשר משמש לשינה קצרה. קולומבוס, שחזר לאירופה מ"העולם החדש ", לקח איתו כמה ערסלים.

קישוט יפה של המגרש בתוספת פריט פנים שימושי למדי

קישוט יפה של המגרש בתוספת פריט פנים שימושי למדי

ערסל עם מסגרת על המרפסת המשקיפה לים

ערסל עם מסגרת על המרפסת המשקיפה לים

עד כה, ערסל הוא לא רק אלמנט של עיצוב, אלא גם אחת התכונות חובה של עונת הקיץ. אלה מיטות נס כמעט בכל מקום, כמו בגנים, ובבית. אין מראית עין של מקום תלוי למנוחה הוא מסוגל להרגיע את שרירי הגב, חגורת הכתפיים והצוואר. במיוחד זה ידוע על ידי תושבי הקיץ, מי יכול לשכב לרגע, להחזיר את מאזן הכוחות.

אתה יכול לקנות את זה מאיה העתיקה כמעט בכל סופרמרקטים הבניין, אבל זה הרבה יותר נעים להירגע בערסל עשה עם הידיים שלך!

כורסה-ערסל ישמש מקום מצוין לקריאת ספרים או פשוט להירגע אחרי העבודה

כורסה-ערסל ישמש מקום מצוין לקריאת ספרים או פשוט להירגע אחרי העבודה

יתר על כן, ייצור לא לוקח הרבה זמן ואינו דורש מיומנויות ספציפיות. הדבר היחיד שאתה צריך: כמה שעות של זמן פנוי, את החומר הדרוש, ידע מינימלי בתפירה וכתוצאה מכך בערבים שלך ניתן לבלות בנוחות יושב עם הספר האהוב עליך בערסל.

ערסל פשתן נוח בצל מעל הבריכה של האחוזה הכפרית

ערסל פשתן נוח בצל מעל הבריכה של האחוזה הכפרית

ערסל כמו פיסת פנים גם צובר פופולריות

ערסל כמו פיסת פנים גם צובר פופולריות

כזה "מיטה" יכול להתבצע בבית באמצעות אריגה מסורתית, בד, עץ, הוספת לוחות או קישוט בהיר מיוחד, כמו גם אתה יכול לבחור כל צבע וחומר שאתה אוהב. אז, הנה צעד אחר צעד הוראה כיצד להפוך את הערסל האידיאלי, אשר ישמח לך יותר מעונת הקיץ.

בתנאים עירוניים, עם מחסור חמור של מרחב מחיה, ערסל משמש באופן פעיל מיטה נוספת. על דאצ'ה זה יכול להחליף את המסורתי ערש.

סוגי ערסלים

ערסל רך ומסוגנן משלים את הפנים המודרני

ערסל רך ומסוגנן משלים את הפנים המודרני

ערסלים יכולים להיות:

 • מושעה - הקלאסי, הפשוט ביותר. ייתכנו כמה וריאציות (הידוק, נוכחות / היעדר laths, חומר ייצור), אבל באופן כללי זו האפשרות הזולה ביותר;
 • ערסל מסגרת - אין צורך להכריע בשאלה מה בעצם לצרף ערסל. בדרך כלל המסגרת היא מבנה מורכב, כך זה ערסל מועבר בקלות מותקן במקום הדרושים, ובחורף - ב דירה;
 • % D0% BA% D1% 80% D0% B5% D1% 81% D0% BB% D0% BE-% D0% B3% D0% B0% D0% BC% D0% B0% D0% BA% 20% E2% 80% 93% 20% D0% B2% 20%% D0 BE% D1% 82% D0% BB% D0 % B8% D1% 87% D0% B8% D0% B5% 20%% D0 BE% D1% 82% 20% D0% BA% D0% BB% D0% B0% D1% 81% D1% 81% D0% B8 D1%% 87% D0% B5% D1% 81% D0% BA% D0% BE% D0% B3% D0% BE,% 20% D0% B2% 20% D0% BD% D0% B5% D0% BC, % 20% D0% BF% D1% 80% D0% B5% D0% B6% D0% B4% D0% B5% 20% D0% B2% D1% 81% D0% B5% D0% B3% D0% BE,% 20% D0% BA% D0% BE% D0% BC% D1% 84%% D0 BE% D1% 80% D1% 82% D0% BD% D0% BE% 20% D1% 81% D0% B8% D0% B4% D0% B5% D1% 82%% D1 8C% 20% D0% B8% 20% D0% B4% D0% BE%% D1 81% D1% 82% D0% B0% D1% 82% D0% BE% D1% 87% D0% BD% D0% BE% 20%% D1 83% D0% B4% D0% BE% D0% B1% D0% BD% D0% BE% 20% D1% 80% D0% B0% D0% B1% D0% BE% D1% 82% D0% B0% D1% 82% D1% 8C.
 • % 0A

% 0A

ערסל ילדים עם מסגרת

ערסל ילדים עם מסגרת

כסא תלייה פרברי על המסגרת הפשוטה ביותר

כסא תלייה פרברי על המסגרת הפשוטה ביותר

ערסל חיצוני קלאסי

ערסל חיצוני קלאסי

המלצות כלליות לבחירת מין מתאים

בהתאם לסוג הערסל, אשר יהיה לך במהלך חופשת הקיץ, אתה יכול לבחור את שלב אחר שלב ההוראה, אשר מוצג להלן. אבל קודם כדאי להכיר את ההמלצות הכלליות, אשר בהחלט לא יהיו מיותרות.

 • אמין בית. כדי להגן על השאר שלך, המיטה צריכה להיות תלויה בין זוג עצים או עמודים מוכנים מראש. כדי לא ליפול בחלום על הקרקע, מומלץ לקחת מוטות מתכת בקטע שלא יפחת מ -86 מ"מ, לחפור אותם לעומק של 80 ס"מ ובטון. אתה תוכל לאבטח את מקום התלייה שלך למנוחה מן ההתערבות שלך ושל ידידי הילדים, וגננים - המבוגרים יכולים לשכב בערסל, כאשר היבלות האחוריות ייסרו את הגינה ואת הדליים.
 • תלויים על ערסל בגובה של 1-1.5 מ 'מעל הקרקע. כדי לחשב את המרחק בין הקטבים, עליך לקחת בחשבון את אורך הבד ואת שלושים ס"מ כדי סטיה. אם 2 עצים בקוטר של לפחות עשרים סנטימטרים משמשים כתמיכה, אורך המושב העתידי מוסדר. ככל שהערסל קשור יותר, כך הסטייה עמוקה יותר, ואת זה יש צורך למתוח או לשחרר את הרקמה, בהתאם למיקום של תומך.
המנוחה הטובה ביותר ביום חם היא להתנדנד בערסל וללגום משהו קר

המנוחה הטובה ביותר ביום חם היא להתנדנד בערסל וללגום משהו קר

 • כ הידוק לקחת חבל סינתטי אמין עם קוטר של לפחות 8-10 מ"מ. במידת הצורך, הבד הוא קבוע עם לולאות לאמינות רבה יותר.
 • בד עבור מקום מנוחה בעתיד מומלץ לבחור מתוך חומרים טבעיים - טיק המזרן, הסוואה, ברזנט. חומרים סינתטיים, כמובן, אור, עמיד וזול, אבל הגוף לא לנשום, מזיע, ובסופו של דבר, יש אי נוחות, ורקמות טבעיות הוא מסוגל במהירות לקחת את קווי המתאר של הגוף.
 • אם בחרת קלוע ערסל, יש צורך להשתמש בחוטי כותנה, שכן הם הידקו בקלות, ואת הקשרים, בקשר, נעים יותר מאשר עם חוטי ניילון רגילים. במקומות שבהם החבל בעתיד מסוגל לנגב, יש צורך לאבטח עם צינורות פוליאתילן.
ערסלים לבנים סרוגים מתחת לחופה על רקע נוף פרובנסי

ערסלים לבנים סרוגים מתחת לחופה על רקע נוף פרובנסי

ערסל עם הידיים שלו

הסוג הפשוט ביותר של ערסל כי אתה יכול לעשות את עצמך הוא מקסיקני, מזכיר גולם, אשר עוטף לחלוטין אדם. זה כמעט בלתי אפשרי לצאת מהערסל הזה. וכדי לעשות את זה, אתה צריך חתיכת חזקה (כדי לעמוד במשקל של אדם) בד וזוג של חבלים חזקה. אפשרות נוספת - לטוות ערסל מחבלים (לא רק אלה סינתטיים), עבור זה זה מספיק מיומנויות ראשוניות של macrame. עבור אורך סטנדרטי (2.5 מטר), כ -150 מטר של חבל (כבל כותנה) יידרש.

ערסל יכול להיות תלוי אפילו על מרפסת קטנה

ערסל יכול להיות תלוי אפילו על מרפסת קטנה

יום מנוחה על המרפסת - הסרת עייפות והרבה רגשות נעימים

יום מנוחה על המרפסת - הסרת עייפות והרבה רגשות נעימים

ועכשיו בואו נסתכל על ההוראות המפורטות ואת המרכיבים הדרושים עבור הערסל של החלומות שלך.

ערסל מקסיקני עם ידיים משלו

ערסל מקסיקני בפנים הלופט

ערסל מקסיקני בפנים הלופט

ערסל זה נעשה ללא שימוש crossbeams, באמצעות רק חתיכות חזקות, לעתים קרובות יותר, מונוכרום. הדמות דמויית המעטפת עוטפת את גוף האדם לחלוטין, ומאפשרת לאדון להירגע כל סנטימטר של הגוף. נשירה מתוך ערסל מקסיקני קשה. אבל זה לא קל לטפס לתוכו, אז זה סוג של מקום לחופשות הקיץ אינו משתמש, בדרך כלל אנשים מבוגרים או חולים. אם אתה לא מתייחס את עצמך לקטגוריות אלה, ואז לבחור בבטחה את המודל הזה, כי ערסל כזה פשוט מקפל לתוך שקית או נכנס לתוך תרמיל, וקטגוריית משקלו הוא קטן. מיטת נס זו יכולה להיות קשורה לכל גזע עץ, כמו צייד הודי אמיתי.

כדי ליצור ערסל מקסיקני עשוי בד מוצק, לקחת שתי חתיכות בד אחד וחצי רוחב ואורך שלושה מטרים. קצוות לחתוך חייב להיות תחוב מפוספס בכל המקומות. לאחר מכן בצע את ההוראות המפורטות להלן.

סכמטי של ערסל מקסיקני

סכמטי של ערסל מקסיקני

אז אתה צריך:

 1. תפר שני מטרים לאורך הצדדים הארוכים (רצועת ירוק).
 2. מסומן בצהוב לא ניתן לתפור, כי זה בגלל החורים האלה בתוך לשים בד רך יותר לנוחות רבה יותר.
 3. הקווים האדומים הם קצוות שצריך לעוות על ידי שניים או שלושה סנטימטרים ותפור על מכונת הכתיבה.
 4. ב הופיע "מנהרה" יש צורך להעביר מראש חבל מוכן.
 5. הקצוות של החבל הפנימי הם חצו והידק עד האינטרנט מתחיל להרכיב לתוך קשר.
 6. קצות החבל עוטפים את נקודת ההידוק פעמיים וקשורים עם קשר.

  תליית קצות ערסל

  תליית קצות ערסל

 7. להשעות את הכבל כמה פעמים כדי לקשור עץ, התאמת בד או לשים צינור על החבל. זה יעזור להציל את העץ ואת החבל עצמו. כבל ההשעיה מחובר הצומת, אשר מתקן את בד הערסל באמצעות הרכבה "פטיש".

בדוק את המוצר שהתקבל עבור כוח, להתאים את מידת המתח והוא יכול בבטחה לבדוק את הערסל!

ערסל ניתן לרכוש כבר מוכן

ערסל ניתן לרכוש כבר מוכן

אגב, על בד רך ממוקם בתוך המוצר המוגמר. זה יכול להיות שטיח, זה יעזור לשמור על ערסל חזק וקשה, ובלי זה יכסה אותך כמו פקעת.

ערסל נצרים בידיים

בקלות מיוחדת כזו ערסל נעשה על ידי אנשים מכירים את הטכניקה של macrame. עבור סוג זה של המיטה צירים, תצטרך להיות אמין 1.5 מ 'מסילות עץ ארוך זה לא יהיה ליקויים בולט במיוחד (סדקים, קשרים), וגם יש חבל חזק (חוט פשתן) עם קוטר של 8 מ"מ.

קשר שטוח

קשר שטוח

 1. ב slats, חורים נעשים עם מרווח של 4-5 ס"מ. קוטר מספיק יהיה איפשהו בסביבות 20 מ"מ.
 2. שמור את היחס בין קוטר החור לכבל (אחד לשלוש), המאפשר לך להדק את הקיפול 3 פעמים את כבל הכביסה.
 3. אורך החבל נבחר בהתאם לדפוס שאתה אוהב. חישוב אורך כ כדלקמן: הפער בין המדפים הוא גדל 3 פעמים, ולאחר מכן מוכפל במספר חורים במעמדים.

  עבור אריגה ערסל העמודים מדידה 2.5 x 0.9 מטרים, יש צורך לקחת 150 מ 'של חוט על דפוס ו 20 מטרים עבור תיקון הערסל לחלק התמיכה.

  אז אתה צריך:

 4. חותכים 20 מטרים עבור אתרי הידוק, שאר החבל הוא חתך לחלקים שווים של שישה מטרים.
 5. חבלים קבועים באמצעות לולאות וקשרים על שביל עץ.
 6. הגודל האופטימלי של קטע בדוגמת הוא 7 ס"מ, כך תוכלו לנוח, בלי פחד של כישלון או להסתבך ערסל.
 7. בשלב הסופי, להדק את הקצוות של קשרים חבל על הבר השני, וגם להדק את שתי הרצועות עם מחברים.

לפני לתלות את הערסל, מראש לבדוק את זה עבור כוח!

ערסלים מפוספסים עם תפאורה תחרה, הסרוגה הסרוגה

ערסלים מפוספסים עם תפאורה תחרה, הסרוגה הסרוגה

ערסל קלוע קל ביותר עם הידיים שלך

ערסל קלוע קל ביותר עם הידיים שלך

כורסה - ערסל

זה ערסל עגול מעניינת היא מעצבת מודרנית הבריאה, אשר מושלם עבור טרסה או לינה בבית. כדי לעשות כזה ערסל תצטרך לקבל חישוק מתכת, וגם יש בהישג יד:

 • שלושה מטרים של רוחב בד של מטר וחצי;
 • מטר וחצי של סינטפון;
 • שמונה מטרים של חגורה חזקה;
 • סבלנות וכמה שעות מזמנך.
הכורסה - ערסל מתאים באופן מושלם בפנים שלך

הכורסה - ערסל מתאים באופן מושלם בפנים שלך

כיסא חיצוני על מרפסת הבית הפרטי

כיסא חיצוני על מרפסת הבית הפרטי

לבנות כיסא נס:

 1. יש לחתוך את הלהב בהתאם לתמונה. בפנים, בין שכבת הביניים של הבד הראשי, שכב כמה interlayers של synthepone.
 2. "Pouch" עבור גיבוי מתכת מורכב מקטעי בסיס מחורצים.
 3. שני בדים הם תפורים עם חישוק ממוקם בפנים. ערסל זה מחובר עם עזרה של פסים נציג, הידוק עם קשרים צפופים על בסיס מתכת.
תוכנית הבנייה של כיסא ערסל

תוכנית הבנייה של כיסא ערסל

וכמה רעיונות מקוריים: ערסל לחתול האהוב עליך ואת המאכלים האהובים עליך בריא 🙂

ערסל לחיות מחמד לחיות מחמד. פשוט מאוד לעשות עבור חזירי ים, ועל חתול אפשר לעשות גם שלד מפואר כמו על תמונה

ערסל לחיות מחמד לחיות מחמד. פשוט מאוד לעשות עבור חזירי ים, ועל חתול אפשר לעשות גם שלד מפואר כמו על תמונה

עיצוב מצחיק למטבח: ערסל לפרי

עיצוב מצחיק למטבח: ערסל לפרי

55 רעיונות “כיצד להפוך ערסל עם הידיים שלך” הוראות מפורטות וידאו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 21