הצייד נוצר בידיים משלו

הצייד נוצר בידיים משלו

מסדר את השטח בחצר פרטית או דאצ'ה - תהליך מעניין הדורש לא רק זמן ומאמץ, אלא גם גישה יצירתית. רבים עושים את זה בעצמם, כי תהליך זה יכול להביא הרבה הנאה. ארגון של שטח גן מספק ליצירת מיוחד שבילי גן, אשר לשחק תפקיד חשוב מאוד. הם צריכים להיות מעשיים, כך שהם נוחים לנוע, ובו זמנית יש מראה אסתטי, משלימים את הכולל עיצוב האתר.

  • הטבות
  • איך לבחור?
  • תוצרת עצמית
  • יישום
  • עצות מועילות
סטנסילים יוצאי דופן על המדרכה בגינה הביתית

סטנסילים יוצאי דופן על המדרכה בגינה הביתית

שביל דקורטיבי מ סטנסילים תוצרת בית

שביל דקורטיבי מ סטנסילים תוצרת בית

הרעיון המקורי בנוף המודרני

הרעיון המקורי בנוף המודרני

עבור הנחת מסלולים ניתן להשתמש אריח, לרכוש בחנות מיוחדת, או לעשות את זה בעצמך. לשם כך, אתה צריך לרכוש עובש למילוי שבילי גן. צורות אלה נבדלות על פי קריטריונים שונים.

הטבות

Moulds עבור לשפוך לתת הרבה יתרונות. קודם כל, זה חוסך כסף. אם אנחנו מחשבים את העלות של אריחים סיים הייצור שלנו, זה יהיה הרבה יותר זול מאשר רכישה של femka רגיל. העלות כוללת רק את רכישת מרכיבי הפתרון. גם זה לא יגביל את גודל הנתיב שלך. זה יכול להיות כל אורך ורוחב. תהליך ההטלה גם יהיה מואץ מאוד. קציר, ככלל, מאפשר לך ליצור רק חלק גדול של בנייה. כדי להאיץ את התהליך זה אפשרי, אם לקבל ולהחיל בבת אחת את כל סט שלם מ 2, 4, 6 או פרטים נוספים.

עם לחומר לשפוך, תיצור חזקה, חלקים אמינים. אם אתה שומר את הפרופורציות הנדרשות עבור הפתרון, ואז האריח תימשך זמן רב יהיה עמיד בפני גורמים חיצוניים, יכול לעמוד המון מסוים.

יתרון נוסף של הטופס הוא שימוש חוזר שלה. אם הרכב שיצרת הוא לטעמך ואתה רוצה לשחזר אותו באזור אחר של האתר, אז אתה יכול שוב להשתמש באותה קלישאה.

שינוי גודל הצורה הוא עיצוב חדש לחלוטין

אם תשנה את גודל הטופס, תוכל לקבל עיצוב חדש לחלוטין

איך לבחור?

אתה יכול לקנות טופס אריחים בחנויות הבנייה המתמחה ביותר. אבל לפני שאתה בוחר, לשים לב למאפיינים העיקריים שלה.

הדבר הראשון שמבדיל סטנסילים, האם המראה שלהם. כלומר, איך ייראה הנתיב. את workpiece יכול להיות בעל מבנה עם או בלי תחתית. אם התבנית מצוידת רק בבליטות, המשטח יהיה שטוח. אם יש לו תחתית, זה מאפשר לך להציג קישוט מסוים על פני השטח. לא פחות חשוב הוא מספר הזוויות. מגוון של קישוטים ווריאציות שהוצגו עד כה בשוק הוא כל כך גדול כי פשוט אי אפשר לרשום את כל. הבחירה תלויה בהעדפות האישיות שלך. אתה יכול לקנות קלישאות שונות: ארבעה או משושה, סהר, פרח, קווים מחליקים, שבאמצעותם חיקוי של סוגים שונים של אבנים טבעיות וכן הלאה.

חשוב לשים לב החומר שממנו הכלי נעשה. זה יכול להיות מתכת או פלסטיק. ככלל, שניהם יש חוזק גבוה האחרון זמן רב. אל תשכח לשקול את הממדים שבהם מהירות העבודה תלויה. במקביל, גובה מינימלי של שפות הוא לא פחות מ 5 ס"מ.

חיסכון בזמן בשל גודל גדול של התבנית

חיסכון בזמן בשל גדלים עובש גדול

תוצרת עצמית

אם אתה רוצה לעשות עיצוב האתר שלך אפילו יותר מעניין ומקורי, כדאי לשקול את היצירה הפרטית של המכשיר. ניתן ליצור קשר עם היצרן אשר מייצר את הסטנסילים, וכן להזמין את המודל על פי הציור שלך. אבל, ככלל, זה תהליך יקר מאוד בעייתי. זה הרבה יותר קל לעשות קלישאה עצמך.

בשביל זה אתה יכול לבחור אמצעים שונים. הכי נוח משותף הם עץ ומתכת. הם קל לעבוד עם, הם יכולים להיות מעובדים, הם עמידים בפני השפעות שונות. שקול כיצד ליצור תבנית בעצמך.

תוכנית הבנייה של סטנסיל עבור אריח מעץ על ידי עצמו

תוכנית הבנייה של סטנסיל עבור אריח מעץ על ידי עצמו

במקרה הראשון, אם אתה משתמש בעץ, תצטרך ברים 50 מ"מ גבוה. אורך שלהם תלוי בהעדפות שלך. אתה יכול לעשות מצולע, וכדי לעשות זאת, לחבר את מספר הרצוי של ברים באמצעות ברגים או סיכות ברזל. לקבלת אמינות, להשתמש חלקים נוספים של מתכת - להדק אותם בצומת של הקצוות של שני הסורגים, כך סטנסיל יהיה עמיד יותר. אם יש צורך, את הקצוות של הסורגים צריך להיות מוגש, כך המפרקים מדויקים יותר.

תיאור קצר של כל התהליך של לשפוך סמטה קטנה

תיאור קצר של כל התהליך של לשפוך סמטה קטנה

האפשרות השנייה היא מתכת רכה, בדרך כלל גיליונות מגולוונים. הם רכים, כך שהם יכולים להגמיש כל חלק. כדי ליצור תבנית, אתה צריך לחתוך רצועה עם רוחב של 5 ס"מ.ממנו, אתה יכול לכופף מצולע או דפוס עם קווים חלקים. הקצוות צריכים להיות מקופלים כך שאחד נכנס השני. לקבלת אמינות, אתה יכול ללחוץ אותם מעט עם פטיש.

סטנסיל גומי עוזר לקשט שביל צר

סטנסיל גומי עוזר לקשט שביל צר

ניתן להשתמש בכל הכלים המאולתרים עם הפרמטרים המתאימים. לדוגמא, עבור מטרה זו עשויה להימשך חישוקי העץ הישנים של חביות, חישוקי גלגל אופניים, פחיות של צבע, אשר ניתן לחתוך לטבעות בגדלים שונים, ואפילו בקבוקי פלסטיק.

תמונה אופנתית של התמונה הכוללת של העיצוב של עיצוב נוף

עיצוב מסוגנן של עיצוב נוף

יישום

איך לבחור ולעשות סטנסיל, אתה כבר יודע. עכשיו בואו נדבר על היישום שלה. לפני שתתחיל לשים את הנתיב, כדאי לעשות את עבודת ההכנה. כדי לעשות זאת, את השכבה העליונה של כדור הארץ, יחד עם כל הצומח, מוסר מן השטח המסומן בעבר. לאחר מכן, את השכבה התחתונה הוא נגח. לאחר מכן, כרית מן החול. לאחר מכן, משתרעת שכבה של אבן מרוסקת משובצת, הנמצאת בין 5 ל -7 ס"מ, ולאחר מכן מתבצעת דחייה.

השלב הבא הוא הכנת הפתרון. לשם כך עליך:

  • מלט - זה יכול להיות שונה. ככלל, הבנייה של רוב הסימונים מתאימים 300, אבל זה והבנייה שלך לעמוד בעומסים כבדים היו עמידים יותר בפני גורמים חיצוניים, עדיף לקנות חומר כיתת 500;
  • חול מעורב במלט 1: 3;
  • מים - כמותו תלויה בתכולת הלחות של החול. הוא מוסיף בהדרגה, במנות קטנות לתוך החומרים היבשים המעורבים עד אחיד. יש לציין כי הטמפרטורה שלו צריך להתאים את הסביבה.
ביום גשום, זה נחמד לטייל לאורך האזור לאורך שביל שעשית בעצמך

ביום גשום, זה נחמד לטייל לאורך האזור לאורך שביל שעשית בעצמך

העקביות של מסה וכתוצאה מכך צריכה להיות דומה קרם סמיך. לשים את הבצק צריך להיות במנות קטנות, תלוי במספר כלים לעיצוב, כך שזה לא להתייבש עד מתייבש חלקים שטופים.

עכשיו אתה יכול להמשיך ישירות לעשות נתיב. הפתרון הוא שפך לתוך הטופס הקבוע של היעד. לקצוות רצוי להשאיר סנטימטר 2 - זה יעשה את החלק מדויק יותר. המשטח הוא מפולס עם spatula או כף. אז אתה צריך לחכות 15-20 דקות. לפני שתסיר את הצדדים, אתה יכול לקשט את השכבה העליונה. באמצעות מברשת ברזל, אתה יכול ליצור אפקט גס או מטילים פסיפס של חלוקי נחל, פגזים, שברי כלים שבורים.

מסלול - מרכיב חיוני נוף נוף נוף. זה לא רק מאפשר לך לנווט בנוחות סביב האתר, אלא גם מאפשר לחלק אותו לאזורים.

מוצרי בטון הם עמידים. אריחים תוצרת בית יהיה לרצות אותך במשך שנים רבות

מוצרי בטון הם עמידים. אריחים תוצרת בית יהיה לרצות אותך במשך שנים רבות

עצות מועילות

יוצקים אלמנטים גדולים יותר, אתה צריך להשתמש חיזוק. לשם כך, הניח רשת מיוחדת, אשר ניתן לרכוש בחנות הבניין.

זכור כי הסגנון של הנתיב שלך צריך להיות זהה הכולל את הרכב הגן. הבחירה של סגנון תלוי סידור של ערוגות פרחים ומיטות, אשר יופרדו על ידי מסלול. נוכחותם של מבנים ואלמנטים דקורטיביים ממלאת תפקיד חשוב.

עד כה, זה מאוד פופולרי להשתמש פלואורסצנטי או זרחן נוף לגן. אלה הם colorants כי זוהר בחושך. הם יכולים להיות מיושמים אבקה ושופכו לתוך השכבה העליונה או כאשר לקשט כמו צבע וחומר לכה.

שבילי גן ללא בעיות: מה שאתה צריך לדעת ואיך לבחור את הצורה הנכונה למילוי?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 36 =