Creative podstavochki עבור עיצוב הבית

Creative podstavochki עבור עיצוב הבית

סתיו הוא זמן מעניין של השנה. ראשית, הכתרים של העצים לרכוש צבע צהוב ואדום, ולאחר מכן את העלים ליפול, מוביל ייאוש. זה בתקופה זו, כי אתה צריך לגוון את החיים שלך עם משהו מעניין ומקורי. זה בערך מלאכת יד מ snags. מתברר כי מיותר במבט ראשון, זרדים יכול להיות מאוד שימושי לך בפנים או על אזור הפרברים. שקול 5 כיתות אמן הקשורות ביופי עצמך.

 • איך להכין סניפים למלאכות?
 • שימוש snags עבור הרהיטים
 • מכשירי תאורה 
 • לוחות מקוריים מ snags
 • מסגרת תמונה
חתיכת מסוגנן של פנים שנעשו על ידי הידיים

חתיכת מסוגנן של פנים שנעשו על ידי הידיים

עץ חצוצרה ניתן להפוך אלמנט דקורטיביים שלא יתואר

עץ חצוצרה ניתן להפוך אלמנט דקורטיבי מרהיב

איך להכין סניפים למלאכות?

מן snag הרגיל כרגיל אפשר לעשות עץ המקורי, אשר מאוחר יותר לשמש עבור דברים תוצרת בית. בעלי מלאכה רבים תוהים את הדקויות של הכנת החומר הזה. התהליך הוא פשוט אם אתה בצע הליך מסוים. עבור האירועים ההכנה, תזדקק לפריטים הבאים (הם קיימים כמעט בכל בית):

 1. מיכלי פלסטיק.
 2. סודה משומנת.
 3. נייר זכוכית.
 4. פשתן אקונומיקה.
ספוג את הסניף הישן בפתרון

ספוג את הסניף הישן בפתרון

הכנת סניפים
 1. קח מיכל פלסטיק להוסיף בערך חצי כוס סודה, ולאחר מכן לשפוך את התוכן הזה עם מים חמים.
 2. עכשיו אנחנו צריכים לשלוח את הענפים לתוך מיכל זה חזק ללחוץ אותם למטה - עד העץ מכוסה לחלוטין עם מים. אז צריך לשים על המשטח עומס כבד, שישמש כעוגן להחזיק אותו מתחת ללחות. עזוב ליומיים.
 3. לאחר תהליך טיהור הענפים, תבחין כי העץ יש צבע לא אחיד. עכשיו אנחנו צריכים להתמודד עם הלבנה שלה. יש צורך לשפוך את אקונומיקה למים נקיים ושופכים אותו במים ביחס של 1:15. העץ הוא שוב 100% שקוע במיכל והשאיר במשך 48 שעות.
 4. לאחר מכן, snags לקבל ולהוסיף למקום שטוף שמש במשך כמה ימים. לאחר שלושה ימים תקבל מוצרים מוכנים ליצירתיות. אבל בזמן שהם מאוד מחוספס, במקומות כה חדים חשופים וליטוש.
רעיון מעניין ויוצא דופן של מסגרת התמונה

הרעיון המקורי של מסגרת התמונה

שימוש בענפי רהיטים

גדול snags הם אידיאליים עבור יצירת טבלאות ו קולב בגדים. חומרי גלם בגודל בינוני תהיה האפשרות הטובה ביותר לייצור מדפים, ריהוט ילדים. ו snags קטן יבוא שימושי עבור חלקים בודדים. כאשר ייצור רהיטים עיצובים, חשוב לקחת בחשבון כמה נקודות.

 1. Koryagi חייב להיות חזק, כי הם צריכים לקחת עומס עצום, במיוחד כשמדובר פריטים רהיטים בגודל מרשים.
 2. חומרי גלם מוכנים לפעולה בהתאם למידע המפורט לעיל. הם צריכים להיות הלבנה ו sanded.
 3. לאחר מכן הכלים מוכנים. אתה צריך תרגיל, מברג, מסמרים לדפוק snags אם זה כרוך בעיצוב רהיטים. הכנה וציוד אחר הדרושים יצירת מלאכה מקורית.
 4. לאחר תהליך הייצור driftwood יש לטפל שוב עם ניסוחים המונעים נרקב, מזיקים. עזוב במשך כמה ימים, ולאחר מכן לשים את הרהיטים לתוך המבצע.
דגימות מעניינות עם צורות יוצאי דופן יהפכו רהיט פונקציונלי שאין לו תחליף

דגימות מעניינות עם צורות יוצאי דופן יהפכו רהיט פונקציונלי חיוני

מאז עיצובים רהיטים מ snags הם ענקיים, כדאי להשתמש רמזים על ייצור של סוגים מסוימים של רהיטים.

מכשירי תאורה

מן snag, מתברר, אתה יכול לעשות שיק מקבע! כמובן, ישנם גרסאות רבות של עיצובים, אבל נשקול את התהליך ואת האלגוריתם באמצעות דוגמה של מוצר קלאסי. מה שאנחנו אומרים על הסטנדרט שלה, זה ייראה יוצא דופן, אבל המראה שלה יאפשר לו להתאים לחלוטין כל פנים.

Luminaire עשוי עץ וחבל

Luminaire עשוי עץ וחבל

עכשיו - על סדר הייצור. חמוש עם חומרים מסוימים להגיע לפעולה.

 1. קח אחד גדול snag (עד 1 מ 'אורך). רצוי שיש לו צורה מעניינת (ענפים מתולתלים, הממוקמים בסדר המקורי). בחר גזע לפי שיקול דעתך, אבל עדיף לתת עדיפות עץ אלון או מחטים: תהליך הייצור ייתן לך הרבה רגשות נעימים, והתוצאה תדהים עם יוצא דופן שלה.
 2. טפלו בעץ על פי הכיתה הראשונה, ולאחר מכן להפוך את החורים לאורך זה לאורך כל הבסיס ואת הענפים בודדים במרחק של 10 ס"מ אחד מהשני כדי להכניס את הקישוטים בהם. זה יכול להיות אביזרי מתכת, אבנים דקורטיביות, סרטים מסרטים.
  הייחודיות של luminaire תלוי בצורת העץ, אשר משמש הבסיס

  הייחודיות של luminaire תלוי בצורת העץ, אשר משמש הבסיס

  דוגמה מובהקת להמרת מנורה דקורטיבית

  דוגמה מובהקת להמרת מנורה דקורטיבית

 3. הכן בסיס עבור אור. הם יכולים להיות פריט רכש בצורה של דוכן קונבנציונלי. אז אתה צריך לחבר את העמדה ואת סחף בצורה נוחה. כדי לעשות זאת, תצטרך לבנות מיומנויות נגרות, מתחילים יהיה קשה. החלק העבה ביותר של סחף צריך להיות ממוקם קרוב יותר משטחים, ואת רזה יפעל העליון.
 4. לראש המבנה, צמה דקורטיבית או חבל של 20-30 ס"מ אורך מושעה, בצד השני של חוט עבה זה יהיה מנגנון חשמלי, כלומר, מערכת להפעלה וכיבוי של המנורה.
 5. כדי להבטיח כי הנורה אינה "עירום", לספק לו צל. צעד זה הוא עניין של הדמיון שלך. אתה יכול לעשות אחד אחד או לקנות גרסה מוכנה.

לוחות מקוריים מ snags

אם אתה רוצה להיות מעורב בתהליך של מחטים כאלה, כדי לעזור לך - לוחות אופנתיים ומעניינים. הם תלויים על הקיר ומשמשים כ תמונות או מייצג נרות, מזכרות. במקרה שלנו, נשקול בכיתה אמן על הפקת פאנל,פמוט.

חומר נפלא ליצירת פריטים מקוריים

חומר מצוין ליצירת פריטים מקוריים

 1. הכנת סחט מלבני (זה יכול להיות יומן יומן) 30 ס"מ אורך רוחב 10 ס"מ.עבד אותו על פי המעמד הראשי הראשון. זה יהיה הבסיס של הפאנל.
 2. לאורך היסודות מצורף אלמנט נוסף. זה צריך להיות בצורה של מקבילים ו לחפוף באורך עם רוחב של הבסיס. הידוק יכול להתבצע עם מסמרים או דבק טוב על עץ.
 3. אז אתה רק צריך לעבד את העץ ולשים נר על יסוד בולט - הבית שלך ישתנה בתוך זמן קצר!
פמוט עשוי עץ מסיבי של עץ יבש

פמוט עשוי עץ מסיבי של עץ יבש

זה איך זה הפאנל המקורי נראה. אם בצע את ההוראות הבאות, התוצאה תהיה נעימה להפתיע אותך.

מסגרת לתמונות מ snags

האם אתה רוצה להפוך את הפנים ייחודי ללכוד את הרגעים הטובים ביותר מהחיים לנצח? למה לא ליצור מסגרת עבור תמונה מ snags? בשביל זה, רק כמה זרדים קטנים דבק טוב יהיה צורך. הסניפים צריכים להיות מוכנים בקפידה בהתאם הראשון בכיתה אמן, ולאחר מכן להמשיך את החלק העיקרי של העבודה.

עבודה קלה וקלה לקשט את הבית שלך

עבודה קלה וקלה לקשט את הבית שלך

 1. ראשית, הבד עצמו נעשה. זה בר של עץ בעובי 2 ס"מ, אורך ורוחב נקבעים לפי גודל התמונה (9 * 13, 10 * 15 ס"מ וכן הלאה). שים לב כי נתונים אלה צריכים להיות עם שוליים של 2-3 ס"מ, ולכן למעשה אתה צריך סרגל של 12 * 16 ס"מ או 13 * 18 ס"מ, בהתאמה.
 2. הבד מטופל בנייר זכוכית, מכוסה בקומפוזיציות נגד ריקבון וקלקול. לאחר מכן הוא הניח תמונה עם הפנים כלפי מעלה, ובמהלך ההיקף של הזחה של 2-3 ס"מ הם על גבי זרדים קטנים קבועים עם דבק.
 3. אם אתה רוצה לגוון את התמונה שלך, אתה יכול לשים לא רק זרדים, ו סחופת, צבוע בצבעים שונים. הסדר של הנחת מחדש נקבע על ידי המחבר.

כתוצאה מכך, תוכלו לקבל מסגרת מסוגנן המקורי עבור תמונות, אשר תהיה מתנה נפלאה עבור בני משפחה וחברים.

מלאכת יד מ snags במו ידיהם: מבחר של רעיונות מסוגנן ו 4 מבוססי להפוך כיתות אמן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5