פשוט platbands בצבע של גג של בית עץ

פשוט platbands בצבע של גג של בית עץ

Clypeus ב חלונות בבית עץ משחק תפקיד חשוב מאוד יצירת חזית. את היצירה של החלק הפנימי של הבית יש לטפל באחריות מלאה. אחרי הכל, ממה שנראה כמו בניין, יש דעה ראשונה על הבעלים של הבית. זהו "הפנים" של המבנה כולו. לכן בעלי האכפתיות מנסים לקשט את חזית הבית, לעשות את זה ייחודי ויחיד. בזכות עיטור לא רק את הקירות, אלא גם את החלונות, דלתות, את הגגות אתה יכול לקבל תוצאות מתחרות. Clysters מסוגלים ליצור את שלמות הרכב, ויזואלית להגדיל או להקטין את פתחי החלון. בעזרתם, ניתן להשיג כל אפקט חזותי.

התוכן:

 • Clypeus - אלמנט מסורתי של עיטור חזית
 • פונקציות של platbands בבתי עץ, היתרונות שלהם
 • את החסרונות של platbands עץ
 • סוגי תרמילים
 • חומרים המשמשים לייצור של platbands
 • מסגרות חלון
 • בחירה של platbands לבית עץ
 • התקנה של רצועות
שלושה צבעים עץ platbands עם גילוף גיאומטרי

שלושה צבעים עץ platbands עם גילוף גיאומטרי

בית עץ עם מעטפת עם אלמנטים צמחיים

בית עץ עם platbands עם דפוס ירקות

דוגמה של אדריכלות עץ רוסי: ביתו של סוחר Tetyushinov

דוגמה של אדריכלות עץ רוסי: ביתו של סוחר Tetyushinov

Clypeus - אלמנט מסורתי של עיטור חזית

Platbands שימשו מאז ימי קדם. אלה הם מסורתיים ואהובים אלמנטים לקשט חלונות. באופן טבעי, בבתים multifamily, platbands אינם מותקנים. הם נועדו לקשט בתי עץ. בעזרתם אתה מצליח לשנות את המראה של הבית ללא הכר. עיצוב פשוט יוצר אפקט נהדר.

קרשים על חלונות בבית העץ, תמונות אשר ניתן לראות באינטרנט, בבירור להראות כיצד אלמנטים אלה נדרשים. מוצרים יפים ומקורי משלימים את הבניין, לעשות את זה נראה שלם. בעזרתם קל מאוד ליצור אנסמבל של כל המבנים בחצר. לכן לפני שנים רבות הם שימשו את הבתים היקרים ביותר. הם היו גאים והציגו את אורחיהם, כי פעם הם טיפלו בבית שלהם בצורה אחרת לגמרי. "הבית שלי הוא מבצר שלי" - נחשב אנשים עתיקים ויצרו מבנים חזקים בודדים.

אלמנטים דקורטיביים בסגנון של "Kalyazin"

פונקציות של platbands בבתי עץ, היתרונות שלהם

אבל לא רק היופי ונוף אצילי מפורסמים האלמנטים תפאורה של חזית. Platbands עבור חלונות לבצע פונקציות שונות:

 • אלמנט של תפאורה המשמש קישוט אמיתי. מעטפת מדגיש את החלונות, מה שהופך את התכונות שלהם יותר אקספרסיבי וניכר. בעזרתו אתה יכול לתת את החלון צורה אחרת;
עגלות בצורת עגול לתת את החלונות מראה מקושת

עגלות בצורת עגול לתת את החלונות מראה מקושת

 • שינוי חזותי של פתיחת החלון. זוהי אפשרות מצוינת במקרים שבהם החלון רוצה לצמצם או, לעומת זאת, להגדיל. לדוגמה, חלונות קטנים הם קל מאוד להגדלה, מסגור אותם תרמילי תחרה תחרה;
מעטפת עץ מעל 100 שנים באחד הכפרים של אזור סברדלובסק

מעטפת עץ מעל 100 שנים באחד הכפרים של אזור סברדלובסק

 • מדגיש את הסגנון של הבית. בעזרת מוצרים כאלה קל מאוד ליצור אנסמבל אמיתי של מבנים בחצר. אם אתה במיומנות גישה העיצוב לקשט את כל החלונות בחצר בסגנון אחד, אתה יכול להשיג את שלמות של כל המבנים;
 • מגן אמין של תפרים. ב בתי כפר מעץ החלון ממוקם באותו מטוס עם הקיר. אם המעטפת מותקנת כהלכה, המוצר נסגר מעט מסגרת החלון ואת הקיר, ובכך אמין כיסוי משותף. בשל הסדר זה, התפר מוגן באופן אמין מפני פיצוח, אבק והשפעות סביבתיות מזיקות. הוא תמיד יישאר סגור, אל תתנו לקור להיכנס לבית.

Platbands המודרנית הם מוצרים יפים אשר להגן באופן מהימן על המבנה. לכן יש לקצץ חלונות בבית עץ לקנות. בדרך כל כך פשוטה, אתה לא רק לקשט את הבית שלך, אבל גם מאובטח להגן על הפתחים מפני הרס, במיוחד מאז בשוק המודרני של חומרי בניין, מספר עצום של זנים של אלמנט כזה קישוט של החזית מסופק לבחירה.

לוחות דקורטיביים על חלונות בית מודרני עם מסגרת עץ

לוחות דקורטיביים על חלונות בית מודרני עם מסגרת עץ

את החסרונות של platbands עץ

בנוסף על היתרונות של clypeus, כדאי לזכור על החסרונות שלהם. למרות שהם חסרי משמעות בהשוואה ליתרונות, עדיין יש לדעת עליהם:

 • להקות Plat מגיבים מאוד לתנאי מזג האוויר, כי הם לא מוגנים על ידי שום דבר. זה חל בעיקר על מוצרי עץ. כדי למנוע בעיות כאלה, platbands עץ מטופלים עם חומרים מיוחדים התורמים השירות הארוך שלהם. מוצרים מחומרים מלאכותיים הם פחות תובעניים לטיפול. הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות ליצור אותן באופן דומה לאלה הטבעיות, אך פעמים רבות עולה עליהן בפונקציונליות.
לוחות עץ לכה יכול לקשט מבנים אפורים אפילו

לוחות עץ לכה יכול לקשט מבנים אפורים אפילו

 • הם דורשים תשומת לב מוגברת. אלמנטי קישוט עץ דורשים טיפול מתמיד. הם צריכים להיות צבועים או לכה. סדקים מפוצצים המשקיפים על הבניין נראים מכוערים, הם משפיעים לרעה על המראה כולו, מה שהופך אותו מסודר ומרושל.
יהיה עליך להסתכל אפילו מחוץ לחלונות: משטחים מעץ למשוך תשומת לב לחלונות הבניין

יהיה עליך להסתכל אפילו מחוץ לחלונות: משטחים מעץ למשוך תשומת לב לחלונות הבניין

 • חוסר התאמה של החומר יכול להיות מזיק המראה של הבית. הבחירה של מעטפת צריך להיות ניגש עם הבנה של סגנון ועיצוב. הבחירה הטובה ביותר היא להפקיד מקצועי אשר יסייע לך לבחור את הגרסה יתרון ביותר של העיצוב.
עץ clypeus בשני צבעים על אחד המבנים של העיר Kostroma

עץ clypeus בשני צבעים על אחד המבנים של העיר Kostroma

סוגי תרמילים

כיום, הצרכנים זמינים סוגים שונים של תרמילים:

 • Proreznye, אשר להרשים עם היופי שלהם החסד. דפוסי Openwork להדגיש את האינדיבידואליות תכונה, הצבע על הטעם המעולה של הבעלים של הבית. מוצרים אלה עשויים, כמו בד רציפה עם דפוס יפה. מעוטר במסגרות חלון כאלה, נוצר הרושם כי פתחי החלונות מוכתמים בתחרה אלגנטית. מגולף platbands עבור חלונות בבית עץ - זה סוג של קישוט הטוב ביותר מגן אמין נגד ההשפעות המזיקות של הסביבה על המפרקים.
קטוויי קלייפוס מעוטר בסוסי ריצה

זמירה clypeus מעוטר עם סוסים

 • מעל, שהם מורכבים יותר הבנייה. מוצרים אלה הם על גבי צלחת מיוחדת. יש להם דפוסים שונים מאוד. קווים דקים גלויים לחלוטין על "בטנה", הם להרשים עם המעברים שלהם. אלמנט כזה יכול להיות ממוקם על clypees, אשר כבר זמין על החלונות. זוהי הדרך הטובה ביותר לעדכן מראה הבית. בנוסף, אם החומר דמה ואת clyster עדין להיות צבוע בצבעים שונים, אתה יכול לקבל את ההשפעה של תמונה תלת מימדי.
גזוזות על חלונות בית עץ באירקוטסק

גזוזות על חלונות בית עץ באירקוטסק

 • פשוט. יש להם משטח חלק. אין להם דפוסים. המוצר יכול להיות צורות שונות, קצוות מעוגלים. בדרך כלל, זה סוג של platbands מותקנים כדי להגן על התפר. הם מצרפים חזית סיים טופס. הבחירה של אלה תרמילים יכול להיות אלמנט של עיצוב מסוגנן.
בית מודרני עם מסגרת עץ קלה, מעוטרת עם מסגרות חלון מגולף על החלונות

בית מודרני עם מסגרת עץ קלה, מעוטרת עם מסגרות חלון מגולף על החלונות

לא משנה מה הצורה והמראה מעטפת, הוא חייב לעמוד במזג אוויר שלילי, שינויים בטמפרטורה, ולא להגיב לחות. לכן הדרישות המיוחדות מועלות למוצרים כאלה. סטנסילים Clysters על החלונות בבית העץ יכול ליצור אלמנט שיעמוד בדרישות של הבעלים של הבניין.

סטנסילים עבור platbands עם אלמנטים צמחיים

סטנסילים עבור platbands עם אלמנטים צמחיים

חומרים המשמשים לייצור של platbands

החומר הנפוץ ביותר המשמש לייצור clypeus הוא העץ. זה חומר טבעי כמו שום דבר אחר מתקרב את העיצוב של בית עץ. אבל כדאי לזכור כי ללא טיפול מיוחד, מוצרי עץ במהירות לאבד את המראה שלהם לבוא לתוך disrepair. כמו כן, טיפול מיוחד מונע את ריקבון של העץ, כי זה מגן על החומר מפני השפעה הרסנית של לחות.

כדי לשמור על המראה של אותו יפה ואלגנטי, platbands צריך להיות מטופלים עם לכה. גם היום, לכה ניתן להחליף מוצרים מיוחדים המבוססים על שעווה. הם מגיני מעולה של עץ לא לשנות את המראה שלה. מעטפת לחלונות בבית עץ, מחיר אשר תלוי בחומר של הייצור שלהם ואת המורכבות של הבנייה, יהיה בתוספת כל חזית.

ישנם גם מוצרים חלופיים המורכבים מחומרים אחרים:

 • לוחות MDF עם ציפוי לרבד. מוצרים אלה עשויים בצורת laths, צבועים על פי הטכנולוגיה המודרנית כדי להתאים עץ טבעי. מוצרים אלה מיוצרים וריאציות צבע שונות. בעזרתם, אתה יכול בקלות לתת את הבית כל עיצוב.
 • לוחות פלסטיק. מוצרים אלה אינם אינטראקציה עם הסביבה בכלל, הם קל לטפל. מופק בצבעים שונים. יש להם מאפיינים טכנולוגיים גבוהים, עמידות וכוח. אבל אופציות כאלה, ככלל, מופעלות חלונות פלסטיק. פלסטיק trims עבור Windows בבית עץ כל יום הופכים פופולריים יותר ויותר בשל התכונות הטכנולוגיות הגבוהות שלהם.
לוח פלסטיק לבן על חלונות פלסטיק ממתכת של בית עץ מודרני

לוח פלסטיק לבן על חלונות פלסטיק ממתכת של בית עץ מודרני

 • רצועות של פוליאוריטן, אשר יש משקל קל. מבין אלה, זה מאוד קל ליצור מבנים מעוקלים. הם קלים להתקנה, יש חיי שירות ארוכים.
 • מתכת, בעל פונקציות הגנה גבוהות.

אבל למרות כל היתרונות של חומרים מלאכותיים, הבעלים של בנייני עץ לתת את העדפתם לאותם מוצרים. עץ platbands עשויים מינים מעץ מלא, כגון אורן, linden, אלון. יפה platbands עבור חלונות בבית או במרפסת תשים דגש מיוחד ביצירת החזית.

מסגרות חלון

כל אחד מסוגי המוצרים ניתן לחבר בדרכים שונות. תלוי איך המסגרת מסגרת החלונות, הם נבדלים:

 • שטוח כרכוב. מוצרים אלה מדגישים אלגנטיות וסגנון, מצביעים על אצילות. הם מתאימים את החזית הקפדנית של הבניין, באופן אידיאלי הדגשת חידודו;
בית אמריקאי בסגנון ויקטוריאני עם platbands פשוטים מהגוני

בית אמריקאי בסגנון ויקטוריאני עם platbands פשוטים מהגוני

 • עם פומל מקומר. מוצרים אלה הם אופציה מצוינת עבור Windows עם עיגול בראש;
קשת עץ לקצץ חזותית לשנות את גודל החלון

קשת עץ לקצץ חזותית לשנות את גודל החלון

 • עם דפוסי ו השחלה. מוצרים כאלה יביא חידה ו חידה יוצאת דופן בעיצוב של המראה של הבית;
מסגרות חלון Openwork

מסגרות חלון Openwork

 • עם אלמנטים צירים, אשר מחוברים מכל הצדדים של החלון.

Platbands עשוי MDF תחת עץ טבעי קל להתקנה וקל לטפל. אבל הם לא הולכים בהשוואה למוצרי עץ. כל היופי והאצילות מועברים במוצרים מחומר טבעי. הם משתלבים בהרמוניה לתוך העיצוב של בית העץ, כמו שום דבר אחר הוא מתאים יותר עבור זה.

העץ הטבעי נותן מרחב עצום של דמיון לקשט חלונות בעזרת platbands

העץ הטבעי נותן מרחב עצום של דמיון לקשט חלונות בעזרת platbands

Clypeus על החלונות בבית העץ: הבחירה של platbands

בעת בחירת trims, מומחים ממליצים לשים לב ל:

 • התאמת צבעים עם גמא קירות, את הגגות. זה לא אומר כי כל האלמנטים של הבית צריך את אותו צל, אבל לא צריך להיות ניגודים חדים. אם clypeus הוא של אותו צבע כמו הקירות, זה פשוט לא יהיה גלוי. ירידה חדה בלוח הצבעים תשבש את שלמות המבנה. האפשרות הטובה ביותר היא ניגוד קל. התמונות המוצגות באינטרנט לתת ייצוג חזותי של אלמנטים עיצוב גוונים שלהם;
 • התכתבות בגודל המארז אל פתחי החלונות. מוצרי קישוט של חזית לא צריך להיות גדול או קטן. האפשרות הטובה ביותר היא כאשר האלמנט הוא כמה סנטימטרים יותר מאשר פתיחת החלון;
 • כריכה. זה צריך להתבצע באמצעות אמצעים מודרניים אמין להגן על להקות plat מ הרס.

האפשרות הטובה ביותר היא לרכוש את המוצר עם התייעצות. מקצועי של העסק שלו / שלה יוכלו להעריך ויזואלית את מצב החלונות ולבחור סוג של clypeus שמתאים לתוך העיצוב של החזית, משלימים אותו, יהפוך קישוט של הבניין.

Clypeon על החלונות בבית עץ: platbands עץ מודרני מבוסס על אגדות רוסית

מודרני platbands עץ מבוסס על אגדות רוסית

התקנה של רצועות

התקנה של platbands צריך להיות מופקד על אדונים מקצועיים, כי עבודה כזו דורשת ניסיון וידע. מותקן כראוי אלמנטים עיצוב הם לא משהו שלא לקשט את החזית, אבל הם מסוגלים השפעה הרסנית על זה. לכן, לפני שאתה רוכש את platbands, מומלץ לקבל עזרה מוסמך בבחירת המוצרים.

אתה יכול לעשות את העיצוב של clypeus עץ פשוט עצמך

אתה יכול לעשות את העיצוב של clypeus עץ פשוט עצמך

מקצועי יוכל לבחור את סוג המוצר, גודלו. המאסטר במהירות להתקין איכותית. התקנה של clypees על חלונות בבית עץ על ידי מקצועי לא לוקח הרבה זמן ומאמץ. בנוסף, שירותים כאלה הם זולים. בגלל זה אין צורך לעלות את platbands עצמאית, עושה את מה שמעולם לא נעשה.

Scheme מגולף clypeus עם תריסים לבית עץ מסורתי

Scheme מגולף clypeus עם תריסים לבית עץ מסורתי

הבחירה של זמירה היא להיות ניגש עם אחריות מלאה והבנה של הסגנון. מוצרים אלה נועדו לקשט את החלק הקדמי של הבית, להפוך אותו לאדם, להדגיש סגנון מסוים. לכן התייעצות פשוטה עם מומחה יעזור לכולם להבין מגוון רחב של סוגי מוצרים ולבחור את הגרסה המתאימה ביותר של העיצוב. יופי, חסד, אצילות: זה מה שקרים מוצרים פשוטים כמו platbands עבור חלונות לבתי עץ.

Clypeus על החלונות בבית העץ: קישוט דקורטיבי של חזית 70 דוגמאות המקורי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + = 23