תוכן

 • ציפוי ויניל מתחת יומן: תכונות החומר
 • סוגי חומר
 • ניואנסים של הרכבה של ציפוי
 • פרטים חשובים: טיפים וטריקים
 • חזית ויניל ציפוי תחת יומן - וידאו, תמונות
ציפוי ויניל מתחת ליומן. ציפוי ויניל - מודרני עמיד, קל ויפה חומר הגמר

ציפוי ויניל - מודרני עמיד, קל ויפה חומר הגמר

אחד החומרים הפופולריים ביותר עבור גימור מודרני כפרי הוא ציפוי עבור קרן: תמונות ומחירים של חומר זה ניתן למצוא ברשת עבור בקשת טקסט דומה. לאחר כמות מספקת של מידע על החומר הרצוי וסוגיו, תכונות של הפעלה והתקנה, ניתן לעשות תמונה מלאה, המאפשר קבלת החלטה נמדדת על השימוש או אי שימוש של ציפוי.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. נראה יעיל ציפוי, מחקה עץ כהה

נראה יעיל ציפוי, מחקה עץ כהה

ציפוי ויניל מתחת יומן: תכונות החומר

ציפוי ויניל מתחת יומן הוא אופציה סבירה ליצירת מראה מרהיב בבית אמצעים פיננסיים קטנים יחסית. אין ספק, בתים ומבנים אחרים עשויים יומני הטבע תמיד ותמיד יהיה עדיף, עם זאת, העלות של בתים כאלה ומורכבות הבנייה שלהם כוחות רבים לוותר על החלום שיש משלהם בית עץ. דרך מעשית ותקציבית מהמצב היא שימוש בציוד - חומר מודרני, אמין ומושך.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. ויניל מול לוחות לחקות יומני semicircular הם בהחלט אפילו ולאפשר חיפוי חלקה

ויניל מול לוחות לחקות יומני semicircular הם בהחלט אפילו ולאפשר חיפוי חלקה

לאחרונה, זה ציפוי ויניל כי נהיה יותר פופולרי נפוץ, יתרון משמעותי לא רק מעץ טבעי, אלא גם מן ציפוי מ מתכת. בין המאפיינים של חומר זה ראוי לציין:

 • חוזק ואמינות לאורך תקופת האחריות (לחברות בעלות מוניטין של תקופה זו הוא בין 25 ל - 50 שנים). לוחות כאלה לא להירקב, לא לפרק ולא מכוסים חלודה, שמירה על מראה אטרקטיבי במשך זמן רב.
 • ויניל עם עיבוד מיוחד עמיד מאוד נזקים מכניים שונים, שינויי טמפרטורה, לחות מורכבויות סביבתיות אחרות.

עובדה! טווח הטמפרטורה מ +50 ל -60 מעלות עושה ציפוי ויניל מתחת ליומן חומר אידיאלי לעבודה בכל מקום בארץ.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. ציפוי, מחקה את הצבע הטבעי של אורן אמריקאי

ציפוי, מחקה את הצבע הטבעי של אורן אמריקאי

 • בטיחות לבני אדם, ידידותיות לסביבה ולא רעילות. תכונות אלה מאפשרות להשתמש בחומר זה לצורך גמר הדירות, הן מחוץ והן בתוך השטח. בנוסף, היא אינה קרקע פורייה להופעת חיידקים, והיא גם אינה מתאימה למזון לחרקים ולמכרסמים, אשר מבטלת לחלוטין את האפשרות של מזיקים.
 • תהליך ההתקנה הוא די פשוט ומהיר, המאפשר לך להתקין את עצמך עם ניסיון מינימלי של עבודות הבנייה. כמו כן ראוי לציין את הקלילות של החומר (פאנל אחד שוקל עד 2 ק"ג), אשר מאוד מקלה על תהליך העבודה על בטנה של הבית.
 • ויניל הוא פשוט מספיק כדי לטפל עם פתרון סבון להחזיר את הברק המקורי ואת האטרקטיביות.
ציפוי ויניל מתחת ליומן. זה נראה שילוב יפה של צבעים שונים של צדוד וחיבור אלמנטים מול זוויות הבית ואת מדרונות של חלונות

זה נראה שילוב יפה של צבעים שונים של צדוד וחיבור אלמנטים מול זוויות הבית ואת מדרונות של חלונות

אבל לא לשכוח כמה ניואנסים. לדוגמה, במקרה של נזק, כל הלוח צריך להיות שונה, שכן לא ניתן לתקן. קטלני עבור ויניל הוא גם אש, כמקור חום: פלסטיק נמס ומאבד את צורתו.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. החיסרון של ציפוי ויניל היא, עם נזק מכני, הלוח כולו צריך להיות מוחלף, בעוד ציפוי מתכת עדיין יכול להיות מפולס

החיסרון של ציפוי ויניל היא, עם נזק מכני, הלוח כולו צריך להיות מוחלף, בעוד ציפוי מתכת עדיין יכול להיות מפולס

סוגי חומר

ציפוי בלוק הבית מתחת ליומן מוצג בחנויות הבניין במגוון רחב. בעל הבית צריך לשכוח כי הוא מתכנן להשתמש בחומרים מלאכותיים, כדי למקד את תשומת לבו בבחירת גוון טבעי. זה יכול להיות אורן, דובדבן, אלון, ערמונים, אשוחית ועוד. בנוסף לאפשרויות הטבעיות, העץ "המצויר" נהנה גם מפופולאריות בגוונים שונים: מ בז ' לפני הכרמל.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. צבע של ציפוי"старая сосна" - популярный выбор

הצבע של ציפוי "האורן הישן" היא בחירה פופולרית

ציפוי ויניל מתחת ליומן. ציפוי ויניל עבור צבע"темный орех"

ציפוי ויניל עבור צבע "אגוז כהה"

ציפוי ויניל מתחת ליומן. שילוב קל ויפה של ציפוי צבע"карельская сосна" с облицовкой под камень

שילוב קל ויפה של ציפוי צבע "אורן Karelian" עם הפנים מתחת לאבן

עצה! בתהליך של מול הבית זה מאוד חשוב להשתמש בכל האלמנטים compositing בצבע של לוחות עיקריים: זה יאפשר את המבנה להיראות טבעי ומושך ככל האפשר.

לפעמים כדי ליצור תמונה מקורית, מומחים יכולים לפנות שילוב של צבעים קרובים או ניגודים בעיטור של חדר אחד. חשוב לראות את צבע הרמוניה ואחדות, יצירת תמונה שלמה של בית מסוגנן מתוך יומן.

האטרקטיביות בפרט נוצר על ידי מרקם של לוחות, מחקה חומר טבעי. ויניל הוא נעים הן חיצונית והן למגע, המאפשר לדבר על צדדיות שלה כמו לסיים עבור בתים פרטיים.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. ציפוי ויניל תחת אורן אור - בחירה טובה עבור בית כפרי, ועל בית עירוני

ציפוי ויניל תחת אורן אור - בחירה טובה עבור בית כפרי, ועל בית עירוני

ניואנסים של הרכבה של ציפוי

למרות שההתקנה של הציוד - התהליך פשוט ופשוט, הוא צריך להתבצע רק בהתאם להמלצות אנשי המקצוע. צעד אחר צעד תהליך של מול בית כפרי עם ציפוי ויניל הוא כדלקמן:

 • הרכבה של laths מן מתכת או עץ ב 40 ס"מ צעדים.הוא הנתיב שיאפשר לוחות לשכב באותו מטוס, ללא קשר לרמת פני השטח של המבנה היה.
ציפוי ויניל מתחת ליומן. התקנה של ציפוי על השטיח מעל בידוד ואיטום

התקנה של ציפוי על השטיח מעל בידוד ואיטום

עצה! גימור ציפוי מתחת ליומן מספק את האפשרות של ראשוני התחממות ו waterproofing של קירות תחת חומר הגמר.

 • התקנת אלמנטי פינה, מדרונות דלתות ואת החלונות, כמו גם פרופילים עגינה אנכית. חשוב לשקול את הצורך בניידות חלקית של כל המבנה, אשר לא יאפשר לחומר לעוות: יספיק פער של 1 מ"מ.
 • את רצועת המוצא צריך להיות קבוע אופקית: זה יבטיח את הבהירות של כל השורות של הסיום בעתיד. בעזרת המנעול, הפאנל הראשון מתחבר למקומו, אשר צריך להיות גם הידוק לארגז ידי ברגים הקשה עצמית. כל לוחות הבאים מצורפים באותו אופן.
ציפוי ויניל מתחת ליומן. חורים עבור ברגים הקשה עצמית חיבורים חיבורים של לוחות ציפוי ויניל

חורים עבור ברגים הקשה עצמית חיבורים חיבורים של לוחות ציפוי ויניל

ציפוי ויניל מתחת ליומן. התקנה של לוחות ציפוי ויניל סביב החלונות. עבור מדרונות חלון חיצוניים ופינות הבניין, מחברי פינה משמשים את הצבע של חומר הבסיס

התקנה של לוחות ציפוי ויניל סביב החלונות. עבור מדרונות חלון חיצוניים ופינות הבניין, מחברי פינה משמשים את הצבע של חומר הבסיס

תחזוקה של המראה של ציפוי מן ויניל אינו דורש עיבוד נוסף ורוטט טיפול. בתנאים נוחים יחסית, משטח כזה ייראה אטרקטיבי במשך שנים רבות, וגם יישאר הגנה אמינה קירות בבית.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. המרקם של ציפוי ויניל מתחת לבר, מבט מקרוב

המרקם של ציפוי ויניל מתחת לבר, מבט מקרוב

פרטים חשובים: טיפים וטריקים

 • מומחים אומרים כי זה לא רק אטרקטיבי להסתכל על הבית עם ציפוי מתחת ליומן, אלא גם להגן על הקירות מן ההשפעה השלילית של הסביבה החיצונית.
 • הבחירה של לוחות צריך להתבצע בזהירות מיוחדת, שכן האיכות של כל פרט של חיפוי בעתיד תלוי בחייו של המבנה כולו.
ציפוי ויניל מתחת ליומן. עם ציפוי ויניל לא מפחדים המראה של מזיקים, עובש וקורוזיה

עם ציפוי ויניל לא מפחדים המראה של מזיקים, עובש וקורוזיה

 • עלות החומר היא מ 180 עד 290 רובל לדף אחד. מחיר זה הוא הרבה פחות מאשר מוצר דומה עשוי מתכת, ואמינות כוח להפוך ציפוי ויניל פופולרי יותר. בין היצרנים העדיפו נקרא בדרך לחברה הגרמניה "Holzplast» ו «Döcke», למרות יצרנים מקומיים גם להדגים את האיכות הטובה של מוצרים, למשל, בפנל 'אלטה-הפרופיל' ו- 'פולימר Terna' לשלב את האמינות ומחיר סביר.
ציפוי ויניל מתחת ליומן. ציפוי ויניל מתחת ליומן משולב היטב עם בטנה מחקה בנייה סוגים אחרים של ציפוי

ציפוי ויניל מתחת ליומן משולב היטב עם בטנה מחקה בנייה סוגים אחרים של ציפוי

ציפוי ויניל מתחת ליומן. כל מה שאתה יכול oblitsevat עמידים לתנאי סביבה של הקירות החיצוניים של ציפוי ויניל סביבת הבניין, ואילו המרפסת ואת vnutrennuyuyu פאנלים לקצץ יכול להיות עשוי מעץ אמיתי

כל מה שאתה יכול oblitsevat עמידים לתנאי סביבה של הקירות החיצוניים של ציפוי ויניל סביבת הבניין, בעוד פאנלים לקצץ המרפסת ועיצוב פנים יכול להיות עשוי מעץ אמיתי

גימור בית כפרי או בונגלוס ציפוי ויניל תחת יומן - הזדמנות מצוינת כדי לקבל מבנה אטרקטיבי, מוגן מפני מזג אוויר גרוע נזק מכני. חיקוי של יומני טבעי על ידי יצרנים מודרניים מבוצעת במיומנות כזו, כי ניתן להבחין מזויף רק עם מחקר זהיר של פני השטח. איכות ויניל עמיד הוא אופציה אידיאלי עבור האקלים של המדינה שלנו.

ציפוי ויניל מתחת ליומן. ציפוי ויניל לעץ הוא נוף טבעי טבעי המסורתי של הבית, למרות החזית צריך תחזוקה מינימלית. זה מספיק רק כדי לעבד את הפתרון סבון להחזיר את הברק המקורי

ציפוי ויניל לעץ הוא נוף טבעי טבעי המסורתי של הבית, למרות החזית צריך תחזוקה מינימלית. זה מספיק רק כדי לעבד את הפתרון סבון להחזיר את הברק המקורי

חזית ויניל ציפוי תחת יומן - וידאו

ציפוי ויניל מתחת ליומן - צילום

ציפוי ויניל מתחת ליומן (36 תמונות ומחירים): מראה מרהיב של בית כפרי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 37