פשפשים הם בכלל לא סימן של היגיינה גרועה או משהו מביש. וגם בעיירות ובכפרים של צפון אמריקה היא כל כך מתקפה נרחבת שמופיעה אפילו פתגם הומוריסטי, המבקשים לילה טוב: «תשנה טוב, לא נותן הפשפשים לנשוך» ( «שינה מתוקה, ולתת הפשפשים לא נושכים")

השאלה "איך להוציא את פשפשים" רלוונטי באותה מידה הן עבור תושבי בתים כפריים ישנים, ועל החיים במבנים עירוניים מודרניים. יחד עם זאת, מצב הדיור והניקיון שלו אינם הגורם הקובע, התנאי העיקרי לקיומם ופיתוחם של פשפשים הוא זמינותו של בסיס תזונתי. המזון העיקרי עבור באגים המיטה הוא דם האדם, במקרים נדירים מאוד הם טפילים על חיות בית או ציפורים. יחד עם זאת, הם יומרות מאוד, הטמפרטורה האידיאלית לחיים רבייה מהירה הוא 25-30 מעלות צלזיוס, אשר כמעט בקנה אחד עם תנאים נוחים לאדם.

תוכן

  • באגים מיטה: מסוכן יותר וכיצד הם מופיעים
  • כיצד לקבל באגים מתוך דירה: דרכים יעילות
  • שירותים סניטריים
  • קוטלי חרקים סינתטיים
  • תרופות עממיות
איך להוציא פשפשים. למרבה הצער, לפעמים בתהליך של גידול פשפשים אתה צריך חלק עם רהיט

למרבה הצער, לפעמים בתהליך של גידול פשפשים אתה צריך חלק עם רהיט

באגים מיטה: מסוכן יותר וכיצד הם מופיעים

באגים למיטה הם טפילי דם מוצצים, מנגנון הנגיסה שלהם חוזר במובנים רבים את הנגיסה של יתוש. באתר הנשיכה, יש אדמדם קל עם נקודה אופיינית, ברורה וברורה במרכז. נגיסה אחת היא לא אנשים רגישים מאוד אפילו לא יכול לשים לב, אבל עקיצות מרובים לגרום גירוד מוחשי וברור. מסוכנים במיוחד הם עקיצות עבור אנשים עם תגובה אלרגית מוגברת - הם עשויים להיות כאב ראש, חום, בלוטות הלימפה להגדיל.

איך להוציא פשפשים. אנשים רבים אינם רגישים מדי לנשיכת באג ולשים לב אליהם רק כשהם כבר זוחלים על הקירות; אחרים גם סובלים את התוצאות של עקיצות: גירוד ונפיחות אדמומיות בכל הגוף

אנשים רבים אינם רגישים מדי לנשיכת באג ולשים לב אליהם רק כשהם כבר זוחלים על הקירות; אחרים גם סובלים את התוצאות של עקיצות: גירוד ונפיחות אדמומיות בכל הגוף

ומאחר הפעילות הגדולה ביותר של פשפשים מתרחשת בלילה, נושך להוביל הפרעות שינה, עייפות כרונית, ירידה בביצועים ופיתוח של דיכאון. עבור ילדים צעירים, עקיצות באג הן גורם פסיכוטראומטי רציני. בהתחשב בעובדה כי פשפשים להתרבות תוך זמן קצר (היום הנקבה מטילה חמש ביצים על הזדקנות זחלים ייקח כחודש, בעוד המבוגרים חיים בממוצע 100 ימים), וההחלטה להביא פשפשים, יש צורך לקחת מייד עם זיהוי הסימנים הראשונים של הנוכחות שלהם .

איך להוציא פשפשים. אל תאשים את המראה של פשפשים של חיות בית - אין להם מה לעשות עם זה

אל תאשים את המראה של פשפשים של חיות בית - אין להם מה לעשות עם זה

הסיבות להופעת פשפשים בדירה יכול להיות שונה מאוד. הם יכולים להופיע בבית יחד עם רהיטים, הן ישן וחדש (למשל, ספה או המיטה יכול להיות נגוע במהלך השהייה במחסן הרהיטים), זה יכול להיות תמונה עם מסגרת או כל אובייקט אחר.

איך להוציא פשפשים. מקומות שיש לבדוק תחילה עבור באגים

מקומות שיש לבדוק תחילה עבור באגים

איך להוציא פשפשים. כתמים אופייניים - עקבות של פעילות חיונית של באגים

כתמים אופייניים - עקבות של פעילות חיונית של באגים

עבור באגים הרגל שלהם לבחור מקומות מבודדים למדי, אבל באותו זמן קרוב לאדם: ב ארונות, ארונות, עיצובי רהיטים המפרקים (בעיקר הרך - כיסאות, מיטות, ספות) עבור פנלים, תחת מזרנים, מעבר הציורים, מחצלות מיטה, ועל מכסה כרית מזרן, תחת טפטי הציפוי, פרקט, ואפילו מכשירי חשמל ביתיים.

איך להוציא פשפשים. באגים מיטה הם קטנים למדי רק להראות בלילה, ולכן הם קשה לזהות מיד

באגים מיטה הם קטנים למדי רק להראות בלילה, ולכן הם קשה לזהות מיד

איך להוציא פשפשים. Hypoallergenic מילוי של כריות ומזרנים לא לפתור את הבעיה של פשפשים - בדירות האדם הם יכולים לחיות כמעט בכל מקום

Hypoallergenic מילוי של כריות ומזרנים לא לפתור את הבעיה של פשפשים - בדירות האדם הם יכולים לחיות כמעט בכל מקום

כיצד לקבל באגים מתוך דירה: דרכים יעילות

זה לא צריך לקוות כי היעדרות לטווח ארוך של אנשים בבית יכול להיות פתרון לבעיה של איך להביא הביתה פשפשים. בהיעדר מזון, פשפשים נופלים למצב קרוב לאנאביוזה, שבה אני יכול לבלות שנה שלמה ללא כאב. אז שלך "חופשה" היעדר פשפשים פשוט לא שם לב.

לפני שאתם מביאים פשפשים משלך, יש צורך להעריך את המידה מציאותית של התבוסה - הבחירה הלא הנכונה תיקח הרבה מאמץ, זמן וכסף, אבל תוצאות אפקטיביות ומוחשיות לא תבאנה.

איך להוציא פשפשים. מיטה במקרה מיוחד, שבו אוויר חם מאוד מוזן, הרג פשפשים

מיטה במקרה מיוחד, שבו אוויר חם מאוד מוזן, הרג פשפשים

איך להוציא פשפשים. דרך נוספת להתמודד עם באגים שורץ באגים: רהיטים נלקח לרחוב, שם הוא מטופל עם אוויר חם או קיטור בתוך אמבולנס ואן

דרך נוספת להתמודד עם באגים שורץ באגים: רהיטים נלקח לרחוב, שם הוא מטופל עם אוויר חם או קיטור בתוך אמבולנס ואן

שירותים סניטריים

השיטה היעילה ביותר, איך להביא את הבית באגים היא להתקשר לשירות סניטריים, אשר יבצע טיפול מקיף של המקום עם תוצאה מובטחת. כמובן, זה די יקר ולא תמיד נוח מבחינה פסיכולוגית, אבל יעיל. בנוסף לשיטות כימיות, שירותים סניטריים לעתים קרובות להשתמש תנורים מיוחדים - מייבשי שיער תעשייתיים. לכן יש צורך לשחרר דירה (המונח תלוי בתחום העיבוד) עבור 6-10 שעות, בעוד העבודה תתבצע.

איך להוציא פשפשים. עובדי התברואה יקבעו במהירות ובדייקנות את היקף ההדבקה עם באגים ויציעו דרך נאותה להסרתם

עובדי התברואה יקבעו במהירות ובדייקנות את היקף ההדבקה עם באגים ויציעו דרך נאותה להסרתם

איך להוציא פשפשים. מייבשי שיער תעשייתיים הם אחד הכלים כלים המוצעים על ידי שירותי הבריאות עבור סילוק מהיר של פשפשים

מייבשי שיער תעשייתיים הם אחד הכלים כלים המוצעים על ידי שירותי הבריאות עבור סילוק מהיר של פשפשים

איך להוציא פשפשים. אמצעים סניטריים קיצוניים להסרת פשפשים יכולים להיות יקרים, ולכן חשוב לקבוע נכונה את מידת ההדבקה

אמצעים סניטריים קיצוניים להסרת פשפשים יכולים להיות יקרים, ולכן חשוב לקבוע נכונה את מידת ההדבקה

קוטלי חרקים סינתטיים

שיטה נוספת - עצמי בשימוש בקוטלי חרקים סינטטיים, לטובת במכירת המופעים שלהם די הרבה - malathion, Tetriks, פורסיית, לחימה, Fufafon, התליין, וכו ' חשוב לקרוא בעיון את ההוראות, כי חלק מהם יכול להיות מסוכן עבור אנשים או חיות מחמד, בגדים לפני עיבוד החדר חייב להיות אטום צלופן. כל העבודות מתבצעות בהכרח בציוד מגן אישי - מנשמת (תחבושת גזה), משקפי מגן, כפפות.

לפני בחירת תרופה, זה טוב לשאול מה השכנים שלך עושים באגים. יש פשפשים הסתגלות טובה לחומרים כימיים - כך שאם השכנים שלך מומלץ "המותנית במבחן", עדיף לא להשתמש בו - סביר להניח כי המיטה "מוצצי דם" פיתחו חסינות אליו.

עצה! בעת עיבוד דירה, להשתמש בסוג חדש של חומרי הדברה בכל פעם.

קוטלי חרקים נגד באגים מיוצרים בצורות שונות - אירוסולים, אבקות, מתלים. השימוש בהם דורש גישה שונה ותלוי במקום הספציפי. לדוגמה, פתרון בעיה - כיצד להוציא באגים מהספה - עשוי לדרוש שימוש במספר כלים. לדוגמה, באמצעות תרסיס לטיפול במשטחים רכים בפנים, ועל אמינות החריצים של מסגרת עץ, אתה יכול גם לשפוך את האבקה.

איך להוציא פשפשים. אבקות ומתלים לגידול פשפשים מוחלים בדרכים שונות, ולעתים קרובות מורכבות, בהתאם למקום: הם יכולים להיות מעובדים ואת המפרקים של מסגרות הרהיטים, ואת הסדקים על לוחות החצאית והחלונות

אבקות ומתלים לגידול פשפשים מוחלים בדרכים שונות, ולעתים קרובות מורכבות, בהתאם למקום: הם יכולים להיות מעובדים ואת המפרקים של מסגרות הרהיטים, ואת הסדקים על לוחות החצאית והחלונות

עצה! הנוהל לעיבוד דירה מפשפשים צריך להיעשות בשלב אחד, עם טיפול בחדר לא שלם את מספר פשפשים יופחת, אבל בתוך כמה חודשים האוכלוסייה שלהם ישוחזר.

איך להוציא פשפשים. פשפשים לא לסבול את ריח אזוביון, אז תרסיס לבנדר טבעי הוא כלי מצוין למניעת המראה שלהם

פשפשים לא לסבול את ריח אזוביון, אז תרסיס לבנדר טבעי הוא כלי מצוין למניעת המראה שלהם

תרופות עממיות

מתוך מגוון שלם של אפשרויות, איך להביא פשפשים הביתה אומר, אתה יכול לזהות את הדרכים העיקריות:

  • מכני - קלאסי הנעלה המשחתת במאבק נגד פשפשים עוזר גרוע. ניתן להשתמש בשואב אבק, לאחר עיבוד של צבירת חרקים סבירים ביותר, ולאחר מכן לשרוף אספן אבק (מומלץ להשתמש באספני אבק חד פעמיים בלבד)
איך להוציא פשפשים. השפעה כלשהי תביא שאיבת מקומות של גושים (באמצעות אספן אבק חד פעמי למטרה זו)

השפעה כלשהי תביא שאיבת מקומות של גושים (באמצעות אספן אבק חד פעמי למטרה זו)

  • תרמית - באגים לא יכול לסבול הן גבוהות מאוד (יותר מ +45 מעלות צלזיוס) וטמפרטורות נמוכות. לכן, דברים ותחתונים יכול פשוט לשאת את הכפור. או לשטוף אותם בטמפרטורות מעל 60 מעלות צלזיוס. אתה יכול להשתמש גנרטור קיטור, לאחר עיבוד המיקום של באגים עם קיטור חם - השיטה מתאימה היטב עבור ריהוט מרופד
איך להוציא פשפשים. כביסה ב 60C יפתור לחלוטין את הבעיה של פשפשים, וביצים הניח על ידי פשפשים, על מצעים, טקסטיל בית ובגדים

שטיפה בטמפרטורה של 60 מעלות צלזיוס פותרת לחלוטין את בעיית החרקים, וביצים המוטלות על ידי פשפשים, על מצעים, טקסטיל בית ובגדים

איך להוציא פשפשים. דרך פשוטה יחסית מהירה להיפטר פשפשים היא להוציא את הרהיטים, בגדים, וכל דבר שיכול להיות נגוע באגים, לתוך אוויר קפוא, או"выстудить" дом (удостоверьтесь, что это будет безопасно для вашей отопительной системы)

דרך פשוטה יחסית מהירה להיפטר פשפשים היא להוציא רהיטים, בגדים, וכל דבר שיכול להיות נגוע באגים, לאוויר קפוא, או "להשתעל" הבית (לוודא שזה בטוח עבור מערכת החימום שלך)

  • עשבי תיבול - לענה או טנסי. הם לא הורגים פשפשים, הם יעילים רק כגורם מרתיע, ולכן הם משמשים אמצעי מניעה, הנחת, למשל, בצינורות האוויר.
איך להוציא פשפשים. אם בבית שלך יהיו חבורות של סטמבל - באגים צפויים להיות עקף על ידי הצד שלה

אם בבית שלך יהיו חבורות של סטמבל - באגים צפויים להיות עקף על ידי הצד שלה

איך להוציא פשפשים. Tansy, פופולרי פופולרי ברפואה העממית, יש גם השפעה בולטת נגד פשפשים

Tansy, פופולרי פופולרי ברפואה העממית, יש גם השפעה בולטת נגד פשפשים

המלצות רבות על איך לקחת הביתה באגים תרופות עממיות מכילים עצה להשתמש טרפנטין, קמפור, אבק, רוח מתילציה, אמוניה ונגזרות שלהם או תערובות עם תוספת של חומרים אחרים. חומרים אלו מטפלים במקומות הצבירה של חרקים, כמו גם גישות לדירה, סדקים ברהיטים, קירות, מתחת ללוחיות, וכו '. מנגנון הפעולה של חומרים אלה מבוסס על ריח חריף חזק, אשר נועד להפחיד חרקים. אבל בעוד ריח ארוך טווח לא עושה את החיים אפילו קשה יותר עבור הדיירים של הדירה.

איך להוציא פשפשים. אלכוהול מפוגל מדולל - טוב, אבל לא נטול חסרונות, כלי לעיבוד הנחות נגד פשפשים

אלכוהול מפוגל מדולל - טוב, אבל לא נטול חסרונות, כלי לעיבוד הנחות נגד פשפשים

עצה! השתמש אלכוהול מפוגל במקומות במרחק של להבה פתוחה - זה דליק מאוד דליק בקלות!

איך להוציא פשפשים. רצוי לדחוס את כל הפערים - מקומות סבירים של גושי באגים על מנת למנוע את הופעתם מחדש

רצוי לדחוס את כל הפערים - מקומות סבירים של גושי באגים על מנת למנוע את הופעתם מחדש

איך להוציא פשפשים. פשפשים יכולים לחיות גם בסדקים וצמתים של מסגרות החלונות ואת המדרונות, אז אם אפשר, לטפל במקומות אלה עם איטום סיליקון, דבק או אמצעים מתאימים אחרים

פשפשים יכולים לחיות גם בסדקים וצמתים של מסגרות החלונות ואת המדרונות, אז אם אפשר, לטפל במקומות אלה עם איטום סיליקון, דבק או אמצעים מתאימים אחרים

חומר יעיל נוסף הוא חומץ ותערובות המכילות אותו, הוא משמש לעתים קרובות כסוכן מניעה, טיפול ספי, אדני חלון, היקף של חלונות, וכו ' אבל מאז ריח חומץ נעלם במהירות, זה יכול להיות מחוזק על ידי הכנת תמצית של חומץ עם סטמבל. אבל יחד עם זאת כדאי לזכור כי עבור פשפש רעב, רוזמרין, tansy או רצועת חומץ לא תהיה בעיה - הם יכולים להתגבר בקלות.

איך להוציא פשפשים. יעיל מניעתי נגד באגים - חומץ מדולל. גם באגים לא לסבול את ריח עץ התה, ואת אלה תרופות טבעיות אחרות ניתן לשלב

יעיל מניעתי נגד באגים - חומץ מדולל. גם באגים לא לסבול את ריח עץ התה, ואת אלה תרופות טבעיות אחרות ניתן לשלב

איך להוציא פשפשים. לדום, כמו סטמבל, מפחיד את פשפשים

לדום, כמו סטמבל, מפחיד את פשפשים

למרות היעילות הנמוכה של תרופות עממיות, אין לזנוח אותם לחלוטין, תוך שימוש בהם בשילוב עם קוטל החרקים הראשי, תוך שימוש בהם כדי למנוע חדירת פשפשים.

איך להוציא פשפשים. עבור ארונות, ארונות עם מצעי מיטה וספות בחנויות נוחות, אתה יכול לקנות כדורי עץ ארז, ספוג בחומרים ארומטיים להדוף חרקים, כולל באגים

עבור ארונות, ארונות עם מצעי מיטה וספות בחנויות נוחות, אתה יכול לקנות כדורי עץ ארז, ספוג בחומרים ארומטיים להדוף חרקים, כולל באגים

איך להביא הביתה פשפשים תרופות עממיות - פרטים על וידאו:

איך להוציא פשפשים. כיצד לבדוק בבטחה את חדר המלון או דירה שכורה עבור באגים. שלב 1. שמנו את המטען גבוה יותר בחדר האמבטיה (רוב הקירות מרוצפים שם, אז אין באגים שם)

כיצד לבדוק בבטחה את חדר המלון או דירה שכורה עבור באגים. שלב 1. שמנו את המטען גבוה יותר בחדר האמבטיה (רוב הקירות מרוצפים שם, אז אין באגים שם)

איך להוציא פשפשים. כיצד לבדוק בבטחה את חדר המלון או דירה שכורה עבור באגים. שלב 2. ללבוש כפפות לטקס. פשפשים הם דם מוצץ חרקים, ואם אתה בטעות למחוץ פשפש, הדם העצורה של האורחים הקודמים, כפפות יגן עליך במונחים של זיהומים

כיצד לבדוק בבטחה את חדר המלון או דירה שכורה עבור באגים. שלב 2. ללבוש כפפות לטקס. פשפשים הם דם מוצץ חרקים, ואם אתה בטעות למחוץ פשפש, הדם העצורה של האורחים הקודמים, כפפות יגן עליך במונחים של זיהומים

איך להוציא פשפשים. כיצד לבדוק בבטחה את חדר המלון או דירה שכורה עבור באגים. שלב 3. חמושים עם כל כרטיס פלסטיק ופנס, וסקור בקפידה את התפרים והמפרקים של המזרן. לעבור דרך קשה תפרים של הכרטיס, לא את היד, זה יחסוך לך פציעות מקריות ו splinters!

כיצד לבדוק בבטחה את חדר המלון או דירה שכורה עבור באגים. שלב 3. חמושים עם כל כרטיס פלסטיק ופנס, וסקור בקפידה את התפרים והמפרקים של המזרן. לעבור דרך קשה תפרים של הכרטיס, לא את היד, זה יחסוך לך פציעות מקריות ו splinters!

איך להוציא פשפשים. עכשיו אתה משוכנע כי הדיור אינו נגוע חרקים ואתה לא יביא אותם מהנסיעה לבית שלך. לילה טוב, וכפי שאומר הפתגם באנגלית,"сладко спи, пусть не кусают клопы!"

עכשיו אתה משוכנע כי הדיור אינו נגוע חרקים ואתה לא יביא אותם מהנסיעה לבית שלך. לילה טוב, וכפי שאומר הפתגם באנגלית, "יש לך לישון מתוק, לא לנשוך באגים!"

כיצד להסיר פשפשים: כל השיטות הידועות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − = 21