בזכות התכונות הייחודיות של זכוכית, האפשרויות שלה בבניית בתים הם אינסופיים

בזכות התכונות הייחודיות של זכוכית, האפשרויות שלה בבניית בתים הם אינסופיים

לפני הבעלים מגרשים לעתים קרובות מתעוררת השאלה: איזה סוג של בנייה לבחור לבניית דיור? תחום האדריכלות והעיצוב משתנה באופן כה פעיל, שבין הפרויקטים המוצעים קשה לבחור. קודם כל, אתה צריך לקבוע את החומר לבנייה. זכוכית הופכת יותר פופולרי היום. עכשיו זה עשוי לא רק אלמנטים קטנים בצורת חלונות זיגוג של דלתות. זכוכית היום הוא החומר העיקרי להקמת מבנים מקוריים.

  • הטבות
  • תכונות של בתי זכוכית
  • טכנולוגיה של זיקפה
  • תקשורת
בית שלד עשוי אבן וזכוכית

בית שלד עשוי אבן וזכוכית

הטבות

בתי זכוכית הופיעו במדינה שלנו יחסית לאחרונה, כל כך מעט אנשים כבר חוו את המוזרות שלהם. למרות הפופולריות, עיצובים כאלה נבחרים עד כה רק על ידי אניני היופי, אבל כל כי מעטים מכירים את היתרונות שלהם. בין היתרונות ניתן לזהות את הדברים הבאים:

  1. תכונות אסתטיות;
  2. הפשטות של הזקפה;
  3. חיסכון באנרגיה.
פרויקט עיצוב של דיור זכוכית

פרויקט עיצוב של דיור זכוכית

חזית פנורמית של הבניין מגלה נוף יפה

חזית פנורמית של הבניין מגלה נוף יפה

אל הפתק! הדבר הראשון שמפחיד את הבנייה של מבנים כאלה באתר שלך הוא הפחד של הקפאה, במיוחד בקווי הרוחב הקרים שלנו. למעשה, חלונות זיגוג כפול יש עיצוב מיוחד, ולכן הם אידיאליים עבור כל השטח, למרות האקלים.

בשל היעדר מחסומים לחדירת אור השמש, מבנה זה לחסוך כסף על תאורה חשמלית. הבית מלא אור עם הזריחה, ורק אחרי זה יורד, אתה צריך להדליק את האורות החשמליים. גם בחורף, קרני השמש לחמם את החדר. אבל הצורך חימום עדיין נשאר.

למרות המורכבות של העיצוב, קל מאוד להרכיב אותו. העיקר הוא לבחון כראוי את האלגוריתם ולדבוק הפרמטרים הדרושים. מבנים ניתן לתת מגוון של צורות, אשר מאפשר לך להתאים אותו לתוך הרוב עיצובים נוף.

תכונות של בתי זכוכית

למרות כל היתרונות שלהם, בתים כאלה יש מוזרויות וחסרונות מסוימים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת הפרויקט. קודם כל, זה בשל הראות המלאה של הקירות, המאפשרת לסקור את כל מה שקורה בבית. בהקשר זה, הפרטיות של החיים הפרטיים של הדיירים אבדה.

עצה! פגם זה ניתן לתיקון באמצעות הזזה וילונות עבור אזורים בודדים. כמו כן, אם אפשר, אתה צריך להתקין גדר גבוהה לא נצפית.

וילונות על כל החלונות יעזרו לשמור על המסתורין של מה שקורה בתוך הבניין

וילונות על כל החלונות יעזרו לשמור על המסתורין של מה שקורה בתוך הבניין

עם זאת, הדרך הטובה ביותר לחסל את הבעיה היא להשתמש זכוכית רפלקטיבית מיוחדת בעלת משטח מראה מבחוץ.

חשוב! עם זאת, במקרה זה, כמות אור השמש חלף בתוך מופחת. כדאי לשקול את העובדה הזאת בעת בחירת חומר זה.

תכונה נוספת היא המורכבות של הטיפול. שלא כמו רוב החומרים המסורתיים, זכוכית זקוקה לטיפול תכופים יותר כדי לשמור על ניקיון. במקרה זה, דטרגנטים וציוד מיוחדים עשויים להיות נחוצים. אם הבניין יש יותר מקומה אחת, אז עבור עבודות טיהור חייב להיות מיושם על חברה ניקיון מיוחדים.

זכוכית רפלקטיבית הוא יקר יותר, אבל חומר מעשי עבור בתים שקופים

זכוכית רפלקטיבית - יקר יותר, אבל חומר מעשי עבור בתים שקופים

חשוב הוא המורכבות של פיתוח פרויקט לבניית בית מגורים עשוי זכוכית. מומלץ למטרה זו להתייחס למומחים אשר ניסיונם לא יאפשר טעויות בחישובים ובחירת חומרים. אותו גורם מוביל לחסרון הבא. ההקמה מורכבת ממספר שלבים ארוכים, בהם יש לבצע התייעצויות שוטפות של הלקוח והמומחים במטרה להשיג את התוצאה הרצויה.

טכנולוגיה של זיקפה

  • בתי זכוכית, המכונה חצי עץ, הגיע אלינו מגרמניה. באופן מסורתי, על בסיס שלהם משמש מסגרת עשוי עץ, שבו לוחות זכוכית הוכנסו.

השוק המודרני של חומרי בניין מאפשר לפשט את תהליך הזיקפה, ובכך עושה את זה כך ידידותית לסביבה, כמו גם עיצובים מסורתיים.

מסגרת עץ יוצרת סגנון בלעדי של הבניין

מסגרת עץ יוצרת סגנון בלעדי של הבניין

בניית מסגרת של חומר שקוף

בניית מסגרת של חומר שקוף

לבניית מתקנים דומים היום להשתמש קורות מודבקות, חשוף גומי, אשר משמש מסגרת. המרכיב העיקרי הוא חלונות זיגוג כפול.

בהתאם לפרויקט, הבניין עשוי להכיל תיבת אחד או יש קירות מחיצה, אשר מומלץ גם להיות עשוי זכוכית. עיצוב פנימי זה ישיג את ההשפעה המרבית של אחדות עם העולם החיצון. כמו כן, בניינים יכולים להיות קומה אחת או יש כמה רמות.

עצה! בעת בחירת חומר, יש צורך לקחת בחשבון את רמת ההגנה מפני השמש. השינוי והממדים של זכוכית לשחק תפקיד חשוב, המאפשר להרחיב או להקטין את החלל.

תקשורת

חימום, אספקת מים, ביוב הם המרכיבים היחידים שיכולים לקלקל את כל העיצוב של הפרויקט. לכן, הבחירה שלהם ואת ההתקנה צריך להתקרב בזהירות רבה.

צינורות כי להבטיח כניסת מים נקיים לתוך הבניין וסילוק פסולת יש להשתמש בסכום המינימלי.

עצה! החשוב מכל, אם המקום שבו הציוד מותקן, אליו הם מחוברים, התקשורת ילך מתחת לרצפה.

החיסכון החום במבנה זה כבר נזכר לעיל. אבל ראוי לציין כי עבור השימוש באנרגיה סולארית היא רווחית ביותר יש צורך להתקין בית בחלק הדרומי של האתר.

בית בן שלוש קומות עם חזית פנורמית

בית בן שלוש קומות עם חזית פנורמית

במקרה שאתה צריך להתקין חימום, האפשרות הטובה ביותר עבור מתקן זה יהיה חימום תת רצפתי. בהתאם לשיטת האספקה, זה יכול להיות משני סוגים - חשמל וקיטור. שתי הגרסאות נבדלות בכך שהצינורות או הקלטות שעל פיהם מועבר החום ממוקמים ברצפה. כדי להסתיר זאת, מומלץ להשתמש אריחי קרמיקה. אבל אם אתה לא רוצה להפר את הרעיון של עיצוב פנים, אז האפשרות האידיאלית תהיה אפוקסי 3D הרצפה עם כל הרכב נבחר לטעם שלך.

נוף מעולה ואחדות עם הטבע

נוף מעולה ואחדות עם הטבע

מסקנה

בואו אלינו מגרמניה, בתי זכוכית הם אופציה מצוינת לדיור. יש להם מראה אסתטי ייחודי, אשר, עם הבחירה הנכונה של אתר ההתקנה, מאפשר לך ליהנות באופן בלתי מוגבל את תכונות הטבע. במקביל, הבניין עצמו הוא בטוח מבחינה סביבתית. חשוב שאם אתה מבין את הטכנולוגיה של הסדר, הם יכולים לשמש בכל עת של השנה.

גרסאות של פרויקטים וספציפיות של בניית בתי זכוכית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 19