אזור מנוחה עם ספות נוחות וברביקיו

אזור מנוחה עם ספות נוחות וברביקיו

מגרש המדינה במוחם של אנשים עבר מזמן מקטגוריה של מקומות לגידול ירקות ופירות במרכז בילוי משפחתי. אחרי בידור כזה, הגיע הזמן לארוחת ערב, ואין דבר טוב יותר מאשר בשר מבושל על האש. אבל כדי לבנות אש על הקוטג 'הוא לא הרעיון הטוב ביותר מבחינת בטיחות אש, ולכן יש צורך לצייד סעיף מיוחד - אזור ברביקיו. הבה נסכים כי שם זה יסכם כמה אפשרויות בישול אפשריות בבת אחת לא רק על פתוח, אלא גם על אש סגורה, ולשקול אותם בפירוט רב יותר על מנת לבחור את האופציה האופטימלית ביותר עבור מעון הקיץ.

התוכן:

  • יסודות העיצוב
  • פתח את סוג
  • גרסה סגורה
  • אפשרות אוניברסלית
  • פאטיו
  • תפאורה
  • מסקנה
אוכל, מבושל על הגריל, יש טעם מעולה

אוכל, מבושל על הגריל, יש טעם מעולה

יסודות העיצוב

לפני שתמשיך לשקול פרויקטים אפשריים, תן לנו לציין כמה כללים, אשר יש להקשיב כאשר הם מיושמים באופן עצמאי.

  • הכלל הראשון הוא המרחק האופטימלי למבנה המגורים. אם אין אספקה ​​נפרדת של מים וחשמל למתקן המתוכנן, אין טעם להניח אותו למרחק המרבי. יתר על כן, ובלבד המוצרים יאוחסנו בבניין, למשל, קטן מקרר, הם יצטרכו לחזור מעת לעת.
מרפסת מהסוג הפתוח בסגנון קלאסי

מרפסת מהסוג הפתוח בסגנון קלאסי

אזור BBQ הסמוך לבית

אזור BBQ הסמוך לבית

  • כלל 2 - רמה הרמת פלטפורמה. השימוש בו הוא בבירור הכרחי, כי תנאי מזג אוויר שלילי יוביל העובדה כי פשוט אי אפשר להשתמש בשטח המוקצה למטרה המיועד שלה.
  • הכלל השלישי הוא כי המקום של בישול צריך להיות מופרדים מן המקום שבו אנשים אוכלים. אתה יכול לעשות את זה פיזית או תנאי. במקרה הראשון, כל מיני קירות משמשים את זה, כולל gratings או מטעים חיים, ואילו עבור השני פירושו פעיל יישום של טכניקות יעוד עם חלוקת שולחנות, את הגגות וארגון פשוט של מעבר.

פתח את סוג

הדבר הכי קל בארגון יהיה שיטה זו. זה לא דורש אמצעים ספציפיים והרבה חומרי בניין, והכי חשוב - עלויות העבודה. בשבילו הוא אידיאלי עבור הרכישה ברביקיו או ברביקיו. פנטזיה לא יכול להיות מוגבל ההתקנה כסאות נוח או ספסלים עם שולחנות. הם יוחלפו בהצלחה נדנדה, ממוקם ליד האח, אשר ניתן לבנות על בסיס פתוח.

ריהוט מרופד יגרום התכנסויות באוויר הצח יותר נוח

ריהוט מרופד יגרום התכנסויות באוויר הצח יותר נוח

שילוב חכם של ירקות טבעיים ובטון אפור

שילוב חכם של ירקות טבעיים ובטון אפור

העיקר הוא שזה לא דורש שום גג, או קירות, להגביל את חופש הפעולה וסקירה של הטבע שמסביב. אבל בעת בחירת רהיטים זה שווה לתת עדיפות לאפשרויות אלה כי יועברו בקלות ממקום למקום במקרה של מזג אוויר גרוע או פשוט לא יקלקל מ לחות עודפת או שמש. דוגמה לכך היא כורסאות ושולחנות מזויפים, מכוסה חזית לכה.

סוג סגור

אפשרות זו משמשת לעתים קרובות ביותר, כי זה לא רק מספר עצום של שינויים, אבל יש גם קבוצה אופטימלית של מאפיינים נוחים, כגון מזג האוויר בכל מזג אוויר אטרקטיבי. זה יכול להיות כתוב באופן אורגני ב עיצוב הבית, תוך שימוש בטכניקות זהות וחומרי בנייה דומים.

הבריכה תאפשר לכם להתקרר במהלך היום החם

הבריכה תאפשר לכם להתקרר במהלך היום החם

עיצוב של טרסה נעימה עם אלמנטים בסגנון פרובנס

עיצוב של טרסה נעימה עם אלמנטים בסגנון פרובנס

בניין הון לבישול חוצות

בניין הון לבישול חוצות

וריאציות מסוג סגור הן ארבורות וביתנים, אשר ניתן לשלב עם תנורים מלא, שבו אתה יכול לבשל מספר רב של מנות שונות, כלומר, לא רק להשתמש בגריל או ברביקיו. אולי זה בזכות הצינורות המוצגים מעל הגג.

אל הפתק! בזה יש עוד יתרון - העדר עשן וריח שריפה, המסוגל לקלקל את מצב הרוח.

זמינות קירוי מאפשר לכם לנוח ללא קשר לגחמות מזג האוויר, ואם יורד גשם קטן, האורחים עדיין יסתפקו בטעם של קבב שיש ופינוקים אחרים. כבונוס - החופש בבחירת הרהיטים, שכן הוא לא יהיה רגיש לאור השמש ולמשקעים.

אפשרות אוניברסלית

עיצוב זה נקרא אוניברסלי, משום שהוא משלב את היתרונות של פתוח וסגור - פרויקטים. השפעה זו מושגת עקב קיפול חלקים מודולריים. הדוגמה הבולטת שלהם הם גגות נשלפים ומתוחים, אשר משלימים עם ריהוט מתקפל. מסגרות ניידות מעץ או מתכת, כמו גם שילובים שלהם עם טקסטיל, יכול לשמש גם.

סוככים יסייע להגן עליך מפני השמש הלוהטת או משקעים בלתי צפויים

סוככים יגן עליך מפני השמש הלוהטת או משקעים בלתי צפויים

אל הפתק! חשוב כי שטח כזה יכול להיות מותאם על פי העונה וגזמות עונתיות של מזג האוויר.

גישה זו לא תאפשר התקנה של תנור נייח מחומם עם עץ, אבל אתה יכול לנצל את היתרונות של ברביקיו גדולים עם גלגלים ואפילו תנור מובנה לאפייה.

מסגרת הגג בכל עת יכול להיות מכוסה ברזנט או חומר עמיד למים אחרים

מסגרת הגג בכל עת יכול להיות מכוסה ברזנט או חומר עמיד למים אחרים

אזור ישיבה נוח בסגנון הים התיכון

אזור ישיבה נוח בסגנון הים התיכון

פאטיו

גרסה זו של העיצוב באה מן המערב, שם מבנים כאלה משמשים לעתים קרובות מבתים הממוקמים בפרברים, אבל בבניין צפוף למדי, שבו השכן ממש יכול להסתכל מעבר לגדר, שם הדשא, כרגיל, ירוק יותר. כדי להימנע מכך, ארגן פאטיו - מגרש של חצר עם קירות, אבל ללא גג, שבו אתה יכול להגדיר מושבים, שולחנות, וכמובן, ברביקיו.

עצה! מימדים של הפטיו הם קטנים, כך בבסיס ללא בעיות, אתה יכול לארגן את האתר מ לוחות ריצוף או בסיס מלא, צמוד למבנה הראשי.

תפאורה

החל מן הבחירה של תנור או מוקד, רבים לשכוח את העיצוב, וזה חשוב, כי לא רק צריכת המזון ישחק תפקיד מוביל באזור שהוקצתה. זה צריך להיות נוח מספיק לשיחה נעימה הרפיה לאחר יום קיץ ארוך. לכן יש צורך לדאוג לנוחיות נוספת - שמיכות וכריות.

אש פתוחה לא רק מתחמם במזג אוויר קריר, אלא גם מהווה מרכיב של תפאורה

אש פתוחה לא רק מתחמם במזג אוויר קריר, אלא גם מהווה מרכיב של תפאורה

נרות ממוקם נישות, נראה מרשים מאוד

נרות ממוקם נישות, נראה מרשים מאוד

עצה! רצוי כי פני השטח של הרהיטים חלקה וללא ערימה, כדי לא לצבור לכלוך חוצות ולחות. 

דגש חשוב נוסף - תאורה חיצונית, אשר חשוב במיוחד בערב. יחד עם זאת, ניתן לצרף אותו למערכת התאורה הכללית באתר, או להפוך אותו לאדם, כך שאם יש צורך, הוא משתנה בהתאם למצב ומספר האנשים הנוכחים. חשוב לשים לב לאיכות של מכשירי תאורה. הם חייבים לעמוד בתקן של תאורה חיצונית לגבי התנגדות לחות ואבק. אחרת, לא תצטרך לסמוך על פעולה לטווח ארוך.

מסקנה

כפי שניתן לראות, ישנן דרכים רבות לארגן מקום של צריכת מזון תרבותי באוויר הפתוח, ולכל אחד מהם יש ניואנסים משלה. אבל מה ההחלטה שלך, מאמינים הצלחה ולתת את האתר שלך להיות מקום נהדר עבור הרפיה אישית ומפגשים רוחניים עם יקיריהם!

אנחנו לצייד אזור ברביקיו אידיאלי בארץ: אפשרויות הפרויקט ואת היישומים הטובים ביותר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 91