Steklooboi הופיע יחסית לאחרונה, אבל הם כבר נהיה מאוד פופולרי

Steklooboi הופיע יחסית לאחרונה, אבל כבר הפך פופולרי מאוד

חדר האמבטיה הוא לא רק מקום שבו אנו לוקחים נהלים מים. הנה הבוקר מתחיל עם שטיפה, אנחנו מקבלים תשלום של חיוניות, וכאן עם מקלחת או אמבטיה חמה אנחנו מתכוננים לשינה - אנחנו לשטוף את כל השלילי קיבל ליום. לכן, חשוב לצייד את חדר האמבטיה בנוחות ולהפוך אותו נוח ככל האפשר. השוק המודרני של חומרי הגמר מציעה מגוון רחב של מוצרים המספקים נוחות ונוחות בכל חדר. דוגמה מצוינת - טפט זכוכית!

 • מהו טפט פיברגלס?
 • סוגים
 • יתרונות וחסרונות
 • בחר חומר אמבטיה
 • טכנולוגיית דבק
 • מסקנה
טפט פיברגלס עשוי להיות מרקם שונה

טפט פיברגלס עשוי להיות מרקם שונה

מהו טפט פיברגלס?

חומר זה הופיע בשוק רק לאחרונה, אבל כבר רכשה מיתוסים. לכן, זה מאוד קשה עבור רבים להבין מה זה שיטת הגמר מייצג. אנו נעזור לך לענות על רוב השאלות.

החומר עבור גימור האמבטיה חייב להיות עמיד לחות

החומר עבור גימור האמבטיה חייב להיות עמיד לחות

פיברגלס מגן על הקירות שלך מן המראה של סדקים

פיברגלס יגן על הקירות מפני הופעת סדקים

 • טפטים הוא סוג של חומר הגמר, אשר מבוסס על סיבי אלסטי דק, משתלבים זה עם זה ומרכיבים בד בודד.

טעות גדולה היא השוואת חומר זה עם צמר זכוכית, ולכן רוב האנשים מסרבים לקנות אותו. בנוסף לעיצוב השם, למעשה אין להם דבר במשותף, שכן סוגים שונים של סיבים משמשים לייצור, רקעים הם עוברים טיפול מיוחד לפני שהם הופכים את הבד. כתוצאה מכך, שלא כמו בידוד המפורסם, חומר זה הוא לא רק עמיד, אבל גם בטוח.

הצבע השחור שבגמר החדר היגייני הוא החלטה נועזת מאוד

צבע שחור בעיטור של החדר היגייני - החלטה נועזת

סוגים

בלב כל פיברגלס הוא סיב זהה, אבל בהתאם לשיטה לארוג, סוגים שונים של בגדים מתקבלים. עד כה, יש רק שתי קבוצות של בדים:

 1. חלקה (המכונה לעתים קרובות "spiderweb");
 2. הקלה.
דוגמאות למרקמים של טפטים עשויים פיברגלס

דוגמאות למרקמים של טפטים עשויים פיברגלס

אל הפתק! יש להם לא רק מראה שונה, אלא גם מטרה. "אינטרנט" יש חיזוק נכסים ומיועד פילוס פני השטח. שים לב כי מין זה חייב בהכרח להיות צבוע.

בתורו, ההקלה משמש לעיטור הסופי של הפנים. הסוג השני יכול להיות שונה בהופעתו. תשזורת של סיבים באמצעות מגוון רחב של טכניקות מאפשר לך לקבל מגוון רחב של דפוסי העמודים. על אותם, אם תרצה, ניתן להחיל את הצבע. זה הכי טוב במקרה זה לקחת אקריליק או לטקס. הבחירה של צל, כמו גם את ההחלטה של ​​עיצוב נוסף של כיסוי, תלוי בהעדפות האישיות שלך.

יתרונות וחסרונות

כפי שהוזכר לעיל, ערימות זכוכית הם חומר חדש בשוק חומרי בניין, אך בשל מספר רב של יתרונות הם במהירות צובר פופולריות. את אלה ניתן להבדיל מהם:

 1. כוח.
 2. אבטחה.
 3. עמידות.
 4. אסתטיקה.
עיצוב של חדר האמבטיה בסגנון של chich-chic

עיצוב של חדר האמבטיה בסגנון של chich-chic

היתרונות של טפט פיברגלס

היתרונות של טפט פיברגלס

ריהוט תלוי בשירותים

ריהוט תלוי בשירותים

כל זה יכול להיות מושגת בשל איכות גבוהה ומבנה מיוחד של הסיבים.

שימו לב! גורם חשוב הוא כי חומר זה הוא חסין אש. זה יכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות, לא לשרוף ולא פולט עשן רעיל רעיל. כמו כן זה מאוד פשוט תחזוקה ותפעול - זה לא מפחד לחות, אשר מאפשר לו להיות מטופלים עם מים, גם אם יש צורך עם השימוש בדטרגנטים.

מגוון של מרקמים מאפשר לך להתאים אותם לתוך כל סגנון הפנים. במידת הצורך, באפשרותך לשנות את הזמן מעת לעת. על גיליון אחד אתה יכול לשים עד 20 שכבות של צבע.

על הטפט של פיברגלס ניתן להחיל מספר עצום של שכבות של צבע

על הטפט של פיברגלס ניתן ליישם שכבות רבות של צבע

 • אבל יש להם קירות זכוכית ומינוסים, שעיקרם עלות גבוהה. זאת בשל המורכבות של הייצור. כיום, רק דגימות מיובאות הם על השוק, אשר מגדיל את המחיר לא רק עבור המוצר עצמו, אלא גם עבור דבק.
 • חסרון נוסף הוא המורכבות של ההתקנה, ואפילו לא כל המומחים יכולים להתמודד עם תהליך זה. וגם את השירותים של אנשי מקצוע הם גם לא זול.

אבל למרות כל החסרונות, אתה עדיין לא צריך להכחיש את עצמך את השימוש של גימור כזה, שכן יש לה יתרונות רבים יותר. ואת המאפיינים המיוחדים שלה יאפשר לך לחסוך כסף על תיקונים רגילים.

בחר חומר אמבטיה

עד כה, יש מספר מוגבל של חומרי הגמר שניתן להחיל בחדר האמבטיה. זאת בשל הפרטים של השימוש בו, אבל חלונית הזכוכית רלוונטי לחומרים כאלה. כאמור, זכוכית היא חומר גלם להכנת הבד. הוא נמס בדרך מיוחדת, מושך לתוך החוט, שממנו לאחר עושה את הבד. זה מאפשר לו לעמוד בכל הקריטריונים ואת הדרישות של חומר הגמר לשירותים, כלומר:

 • לחות התנגדות;
פיברגלס יש עמידות לחות מעולה

פיברגלס יש עמידות לחות מעולה

 • פשטות הטיפול;
 • טבעיות;
 • כוח.

ראוי לציין, בשל נוכחות של נקבוביות, חומר זה מקטין את ההסתברות גילויים של פטרייה ועובש מרטיבות.

טכנולוגיית דבק

כאמור, קשה להקים חומר זה גם למומחים. אבל אם אתה עדיין בטוח ביכולות שלך רוצה לעשות את זה בעצמך, אתה צריך לקנות טפט, דבק כגון קבוצה של כלים:

 1. רולר עם זרבובית רכה;
 2. מרית גומי;
 3. רולטה;
 4. מיכל עבור דבק.
פנים של חדר היגיינה בסגנון ימי

פנים של חדר היגיינה בסגנון ימי

פנים שחור ולבן בסגנון ארט דקו

פנים שחור ולבן בסגנון ארט דקו

אם אתה מתכנן לצייר, לקבל מברשת וצבע על בסיס מים.

עצה! שימו לב צבע היה עמיד לחות.

לא כל צבע מתאים לקישוט האמבטיה

לא כל צבע מתאים לקישוט האמבטיה

חשוב! לפני שתתחיל, להכין את פני השטח. זה צריך להיות חלק, חלק ונקי. בשביל זה, זה יכול להיות מטויח מראש וניגב. לאחר מכן, משטח primetuyte ולאפשר לו להתייבש במשך 3 שעות.

לאחר מכן, המשך לסימון. כדי לעשות זאת, אתה צריך לצייר באלכסון לאורך הקיר, נקודת הצומת שלהם יקבע את המרכז, שבו אתה צריך לנווט.

כדי להדק את הטפט, יש צורך להחיל דבק על הקיר עם רולר, ולאחר מכן לצרף חתיכת לחתוך בד. כדי להיפטר האוויר בתוך יאפשר יישור, שעבורו ניתן להשתמש מרית גומי. מתחת לציור של הבד חייב להיות מוקף. בשביל זה, אותו דבק משמש כמו לחיזוק.

חיבור נכון של המפרקים

חיבור נכון של המפרקים

מסקנה

Steklooboi הוא חומר מעשי חדש אטרקטיבי, וזה מעולה עבור רוב החדרים, ובמיוחד לשירותים. הוא עמיד, בטוח ואינו דורש תחזוקה מורכבת. היצרנים מבטיחים את שירות החומר ל -20 שנה.

Stekloboi בחדר האמבטיה: תכונות עיצוב, הטבות וטיפול בהם

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − 27 =