חדר אמבטיה מסוגנן בצבעים כהים

חדר אמבטיה מסוגנן בצבעים כהים

לופט בפנים זוהי אחת הדוגמאות הבולטות ביותר של תופעה פנומנלית בתחום העיצוב. הופעתה של סגנון המזכיר חדר תעשייתי, סדנת מפעל או מחסן, למשל, במסעדה מקורית לא גורם לשאלות. זה דבר אחר לגמרי כאשר עיטור מחוספס בכוונה בשילוב עם האלגנטיות של העולם העליון משמש ליצור תחושה ביתית. מה שכובש כל כך סותר כיוון וכיצד מצליח לגלם אותו חדר אמבטיה?

  • תכונות של סגנון
  • צבעים וגימורים
  • לבנים ובטון בדירה
  • מי יתקרב לופט?
מנורות אדיסון בפנים

מנורות אדיסון בפנים

תכונות של סגנון

  • לופט (באנגלית זה אומר "עליית גג") - כיוון שמקורו בתחילת המאה שעברה באמריקה, כאשר שכר הדירה בניו יורק לא היה זול עבור אמנים בחינם. אז בעלי מפעלים נטושים עשו ניסיון לשכור את הקומה העליונה למגורי קבע לכל הנוסעים.

המצב האופייני בצורת חדרים מרווחים עם תקרות גבוהות משך אמנים ופסלים, שלא היו זקוקים לתפאורה נוחה. הוספת כמה חתיכות של רהיטים לחיות קירות בטון נראה מעורפל מאוד. זהו הניגוד הזה הוא סימן ההיכר בסגנון לופט.

חדר אמבטיה עם שני כיורים

חדר אמבטיה עם שני כיורים

כאשר לקשט את הפנים, סגנון של לא למגורים הנחות נוצר עקב גמר גמור עם תוספת של אינסטלציה יקר עבור בניגוד. חדר אמבטיה בסגנון הלופט - זהו פתרון נפוץ מאוד, כמו הפשטות של קישוט מינימום של אביזרים מאפשרים לך לעשות מרחב מרווח ומעשי.

צינורות חלודים מחוספסים וצנרת חרסינה, מזדקנים לבנים ואת המנורה מסוגנן נראה מקורי יוצא דופן. כזה מימוש נועז בבית אינו מתאים לכולם, אבל הפופולריות של הלופט אינו מוטל בספק.

סגנון תעשייתי בפנים

סגנון תעשייתי בפנים

תכונות של הסגנון העירוני:

  1. היעדר קירות בחדרים מרווחים;
  2. חלונות גדולים;
  3. תקרות גבוהות;
  4. שילוב של אלמנטים יוקרתיים יקרים עם גימור מחוספס.
כיורים יוצאי דופן בחדר האמבטיה

כיורים יוצאי דופן בחדר האמבטיה

היתרונות העיקריים של הסגנון הם הפשטות של יישום. אין צורך להסתיר צינורות, מחממי מים או עמודת גז בארון מיוחד. אחרי הכל, יחידות אלה הם "השחקנים העיקריים" של הסגנון. אתה רק צריך לנצח אותם כראוי, צבוע בצבעים בהירים או על ידי להרים את טכניקות העיצוב המתאים.

עצה! אל תעמיס את האמבטיה עם כמות עצומה אביזרים, לופט אינו סובל פריטים עודפים בפנים. מראה, מושעה מנורת אדיסון, כרזה על הקיר וכמה מגבות ישלים את החדר.

צבעים וגימורים

לוח צבעים לופט אין מגבלות קפדניות או הכללים שנקבעו. פנים יכול להיות מעוטר בצבעים בהירים וכהים. בשל שטח מספיק של צבעים כהים, הוסיף בפרופורציות קטנות, רק לחזק את האווירה ייראה די יתרון. זה לא מומלץ להשתמש גוונים בהירים מדי או צבעים אקזוטיים, אשר יהיה מתנגש עם סגנון משותף.

עצה! ככלל, הרכב המרכזי הופך קיר לבנים. אתה יכול להשלים את התמונה בעזרת אריחי המראה, טיח דקורטיבי או פירורי אבן.

חלוקי אבן על רצפת חדר האמבטיה נראים נחמדים ומסוגננים

חלוקי אבן על רצפת חדר האמבטיה נראים מרשימים ומסוגננים

גימור התקרה צריך ליצור את האשליה של היעדרו. כלומר, הנחות ללא גבולות יהיה לחלוטין ברוח הפנים התעשייתי. לכן, פשוט יותר, כן.

עצה! צבע פשוט של גוונים בהירים ללא עיצובים תלויים מורכבים יהיה אופטימלי. עדיפות ניתנת עדיף לבן.

עבור הרצפה, ראוי יש עיצוב מעניין יותר - לוח בלכה עם מרקם גס, אריח עם ציפוי מט דיסקרטי או רצפת בטון בתפזורת לאירועים מיוחדים. תאורה צריכה ליצור את האשליה של אור יום טבעי. לכן, אורות ספוט ומנורות נסתרות יסייע לפתור את הבעיה של מספר לא מספיק של Windows.

צבע כתום בהיר מתאים לסגנון תעשייתי

צבע כתום בהיר מתאים לסגנון תעשייתי

בעת בחירת אינסטלציה, כדאי לתת עדיפות המודלים המודרניים ביותר, אשר נבדלים הקפדנות ופשטות של צורות. עיצובים שונים עם הרבה פרטים או דפוסים מורכבים יהיה מחוץ למקום. עדיין נשאר מועדף קערות אסלה, תאי מקלחת זכוכית ו אמבטיות סגלגל.

הרעיון! מבט הרמוני מאוד מחיצת זכוכית שהותקנה בין האסלה והמקלחת. פתרון זה נראה מסוגנן ומאפשר לך לא להוציא כסף על התא או אמבטיה.

לשקוע יכול להיות לא רק מן האריח, אלא גם פלדה או עץ ואפילו בטון - זה בהחלט פתרון לא סטנדרטי ברוח הייצור stylistics.

לבנים לבנים קירות בשילוב עם זכוכית בחדר האמבטיה

לבנים לבנים קירות בשילוב עם זכוכית בחדר האמבטיה

עצה! קישוט בעת יצירת סגנון לופט משחק תפקיד חשוב מאוד: בעזרת חומרים כל שיק של אווירה גסה נוצר. הפשוט והאכזרי הפנים הופך, יעיל יותר הופך את הניגוד.

לבנים ובטון בדירה

קיר לבנים במקום עיטור פנים של החדר הפך כל כך פופולרי, כי הוא משמש בסגנונות שונים של חדר האמבטיה והסלון, ולפעמים אפילו בחדר השינה. אם לבנים רגיל משמש בחדר האמבטיה, המזחים שלה חייב להיות מטופל עם הספגה מיוחדת, כך לחות אינו תורם את המראה של הפטרייה. פתרון נוח יותר הוא לבנה מסוגננת עם אריחי קרמיקה או מראה.

קירות בטון בחדר אמבטיה מרווח

קירות בטון בחדר אמבטיה מרווח

לבנים גימור נפוץ מאוד בסגנון תעשייתי

לבנים גימור נפוץ מאוד בסגנון תעשייתי

הנוכחות של משטחי בטון אינה חובה, אבל זה נראה מאוד אכזרי, בהתאם לכיוון העירוני. מומלץ להשתמש המגהץ cementitious מן הצנרת כבדה, מה שהופך חלקת קטנה כקישוט.

עצה! לקשט את המשטח עם צבע או 3D הטכנולוגיה עדיין לא שווה את זה, כי המרקם הייחודי והצבע כשלעצמם הם מבנה מסוגנן לא למגורים.

מי יתקרב לופט?

כיום היצירה של כמעט כל סגנון בפנים אינו מחייב שמירה קפדנית של כל הכללים. רובם מברכים על הוספת רעיונות מקוריים או שילוב של כמה זרמים. לכן, בעניינים כמו לוח הצבעים, הבחירה של אביזרים וטקסטיל, את הביטוי של רעיונות שונים הוא בברכה. עם זאת, הפרת יסודות, המאפיינים יוביל בהכרח להרס של העיצוב הכולל של הפרויקט.

חשוב! היעדר חלונות בחדר האמבטיה או בשירותים בשילוב עם שטח קטן, כפי שקורה לעתים קרובות חדרי אמבטיה נפרדים דירות, אינו מתאים לסגנון זה. קופסת מטר למטר, שתוכננה בסגנון הלופט, תיראה יותר כמו מינימליזם עגמומי.

כיור יוצא דופן מצמיגים

כיור לא רגיל מצמיגים

תקרת לבנים מקומרות בחדר האמבטיה

תקרת לבנים מקומרות בחדר האמבטיה

בדרך כלל לופט אנשים בוחרים דעות מודרניות יותר, ללא סטריאוטיפים. הוכחה לכך היא המראה של חדר אמבטיה פתוח ללא דלתות וקירות ליד חדר השינה. המגמה האופנתית פופולרית במיוחד בקרב זוגות צעירים ואנשים יחידים, כמו גם אנשים יצירתיים.

חדר רחצה קטן עם עיטור מסוגנן

חדר רחצה קטן עם עיטור מסוגנן

במקרים מסוימים, אלה שאינם מתכננים להשתמש בתקציב מרשים כדי לתקן את חדר האמבטיה יכול לבחור את סגנון הלופט. המספר המינימלי של אביזרים, חומרי הגמר זמין נראה אטרקטיבי מאוד מבחינה כספית. עם זאת, יצירה מחדש של סגנונות דורשת ידע מיוחד, כך הפנים מתגלה להיות ברוח של כיוון תעשייתי, ולא קבוצה של אלמנטים אקראיים. מעצב טוב יהיה מסוגל ליישם החלטות נועזות, פיצוי על חוסר מקום הכרחי ויצירת לופט אפילו חדר אמבטיה קטן.

עצה! לפני שתחליט עיצוב אמבטיה בסגנון לופט, מנסה לבלות קצת זמן בחדר מעוטר בכיוון זה. אתה צריך להיות בטוח כי האווירה יוצאת דופן לא גורם לדחייה ואתה מרגיש בנוח בו.

קישוט קיר מעץ בסגנון תעשייתי

קישוט קיר מעץ בסגנון תעשייתי

חדר אמבטיה גדול ומואר מתחת לגג

חדר אמבטיה גדול ומואר מתחת לגג

עירוני פונקציונלי: 60 + רעיונות עיצוב בסגנון לופט

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 20