הארכת עץ קטנה נראית נהדר בפנים

הארכת עץ קטנה נראית נהדר בפנים

שטח נקי ובהיר, נוצץ עם לובן, הוא פתרון אידיאלי עבור עיצוב חדר האמבטיה. לכן, עניין ב סגנון סקנדינבי, המאפשר לשלב נוחות ומעשיות, עדיין רלוונטי. כיצד ליישם פרויקט כזה ומה נדרש עבור זה?

התוכן:

  • חומרי גימור
  • אינסטלציה וריהוט
  • דקור ואביזרים
העיצוב מעוצב עם נישות עץ חמוד

העיצוב מודגש על ידי נישות עץ מסוגננות

חומרי גימור

אחד המאפיינים העיקריים סגנון סקנדינבי הוא הזמינות של חדר מרווח, שבו מתוכננים שינויים משמעותיים. כמות מינימלית של רהיטים ואביזרים מאפשר לקבל סגנונות אופייניים. אבל לא לוותר על ההעדפות שלך, אם השטח של חדר האמבטיה רחוק מהגודל הנדרש. אחרי הכל, שמירה קפדנית של כל הכללים אינו הכרחי, אפילו את ההקדמה של אלמנטים מסוימים של הסגנון הצפוני יהיה מתאים.

חדר רחצה מרווח עם גג משולש

חדר רחצה מרווח עם גג משולש

חומרי גימור צריך לתת כמעט את תשומת הלב הקרובה ביותר, כי הם נותנים פנים אדם ואווירה. מקום מיוחד בעיצוב של מדינות סקנדינביה ניתנת עץ, שבלעדיהם אין פנים אחת. מאז התכונות של האקלים אמבטיה לא מאפשרים את השימוש של עץ בכמויות גדולות, זה צריך לשחק תפקיד נוסף. למטרות אלה, הם מושלמים לוקרים, שולחן ליד המיטה או שולחן.

עצה! בשעה לחות גבוהה ומידות קטנות של החדר עדיף לבחור לוח סיבית למינציה.

חדר אמבטיה בצבעים אדומים

חדר אמבטיה בצבעים אדומים

אריחים משושה ליצור מבטא יפה

אריחים משושה ליצור מבטא מרהיב

החומר המעשי ביותר הוא אריח, במיוחד מאז מבחר עצום מאפשר לך לבחור כל מרקם ומראה. נראה מצוין אריחים משושה של צבעים בהירים בשילוב עם קומה כהה. א אריח עץ - זה חיקוי נפלא, עוזר ליצור את הפמליה הדרושים, מבלי להקריב את המעשיות.

למרות מבחר עצום של צבעים, דפוסים וטקסטורות, ראוי לזכור כי הפילוסופיה בסגנון סקנדינבי מניח איפוק מסוים וקשיחות בעיצוב.

חדר אמבטיה קטן אך נעים

חדר אמבטיה קטן אך נעים

עצה! אם חדר האמבטיה אינו מרווח מספיק עבור יישום בסגנון סקנדינבי, אתה יכול לנטוש את האמבטיה, עוזב רק תא מקלחת. משטח הזכוכית שלה נראה מסוגנן, מודרני ומאפשר לך לשמור כל סנטימטר של האזור.

אינסטלציה וריהוט

בעת בחירת פריטים הפנים חשוב לעקוב אחר תפיסה כללית, כמו כל אלמנט מסייע ביצירת stylistics הצורך. הכלל העיקרי של הסגנון הסקנדינבי הוא כמות מינימלית של רהיטים, אשר נבדלת על ידי הפשטות שלה ארגונומיה.

עבור המצב של חדר האמבטיה תצטרך:

  1. אמבטיה. עבור סגנון זה, השימוש במקלחת הוא הנפוץ ביותר, אבל האמבטיה יכולה בקלות למצוא את מקומה. אלגנטי נראה בצורת אליפסה, שקוע לתוך הרצפה של הדום נוצר במיוחד. אמבט בסגנון של ספא - זה פתרון מצוין עבור חדרים מרווחים.
  2. קערת שירותים. האפשרות המוצלחת ביותר היא עיצוב תלוי, שכן עיצוב קומפקטי זה נראה מודרני.
  3. הכיור. רצוי להישאר על מודל לבן של טופס פשוט זה לא לוקח הרבה מקום.
  4. תא מקלחת. אם יש אמבטיה, המקלחת אינה הכרחית. אבל אם אתה רוצה ואת האפשרויות של הצבת מקלחת עם מחיצה זכוכית בהחלט לא מיותר.
  5. ארון או מדפים. פשוט, פשוט "עץ דמוי" מבנים ללא אלמנטים מגולפים.
  6. מיקסרים. עדיף לבחור דגמים של קווים קפדניים, ללא מנופים מגולפים ומזויפים מוזהבים. צורות מסורתיות, פשטות ביצוע וארגונומיה טובה הן כל הדרוש לסגנון הסקנדינבי.
  7. שרפרף או ספסל. נוכחות של כיסא בחדר האמבטיה אינו הכרחי, אבל אם אובייקט כזה הוא הכרחי, עדיף לבחור רהיטים פשוטים מעץ שמתאים בהרמוניה לתוך הפנים.
קערה אסלה מושעה נראה מסוגנן

קערה אסלה מושעה נראה מסוגנן

קליפה לבנה פשוטה בהחלט מדגיש stylistics

קליפה לבנה פשוטה בהחלט מדגיש stylistics

שרפרף קטן נראה טוב ליד אמבטיה סגלגלה

שרפרף עץ קטן משולב עם אמבטיה סגלגלה

עצה! בחדר רחצה קטן לאחסון כביסה מתאים באופן מושלם את המבנים המובנים. אזור מצומצם דורש תשומת לב מיוחדת בארגון החלל, שכן כל חלק קטן חייב להיות ממוקם כראוי.

דקור ואביזרים

אלמנטים של עיצוב הפנים סקנדינביה להרים לא קשה, במיוחד כאשר אתה מחשיב את זה פנימה החדר נשלט על ידי צבע לבן. לכן, אביזרים יכולים להיות בלוח שמתאים לסגנון, או להפוך למבטא בהיר. מאווררים של הפנים הקרה הקלאסית צריך להיצמד אפור, כחול בהיר ו קנה מידה חום. ואם אתה רוצה לגוון את הפנים, אתה יכול להוסיף כמה טקסטיל של ירוק בהיר, לבנדר או צבע החול.

מגבות צבעוניות לעשות מגוון בלוח הראשי

מגבות צבעוניות לעשות מגוון בלוח הראשי

מחצלת מוארת הוא מתאים מאוד

מחצלת מוארת מתאים בחדר האמבטיה

חוץ מזה מחצלות ומגבות בחדר האמבטיה יש צורך מראה, אשר הוא פרט חשוב של הפנים חייב לחלוטין לציית לרעיון הכללי. רצוי לבחור מראה של צורה פשוטה ב מסודר מסגרת עשוי עץ או לחלוטין ללא מסגרת. האביזר לא צריך להיות מסורבל ויומרני, רק מודלים קפדניים ותמציתיים.

עצה! דלי אשפה צריך גם לא למשוך תשומת לב, כך מעטפת מתכת עם דוושה מתאים.

מראה במסגרת שחורה מעץ

מראה במסגרת שחורה מעץ

המעצבים מומלץ לקשט את חדר האמבטיה עם ירקות כדי להחיות מעט את הפנים. על רקע לבן נראה מאוד יעיל צמחים מקורה. ובשביל המיקום שלהם מתאים כמעט לכל מקום.

אל הפתק! ככלל, פרחים ממוקמים ליד כיור או על המדף, אם הצמח הוא מתולתל. באותם מקרים שבהם האמבטיה ממוקמת על הדום, סיר של פרחים יעזור לקשט את החלל שמסביב.

פרחים משלימים באופן מושלם את העיצוב

פרחים משלימים באופן מושלם את העיצוב

עצה! שימו לב לכל פרט: סבון כלים, מנפקי סבון, מברשות משקפיים, מחזיק נייר צריך להיות נבחר בקפידה והרמוניה בשילוב עם הפנים, אחרת הסגנון יהיה שבור.

מינימליזם צפון: 60+ פנים מסוגנן של חדר אמבטיה בסגנון סקנדינבי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 35